Moderator/ica: storm_raider

 
ZELJOAP
Postovi: 15
Pridružen/a: uto jul 09, 2019 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:13 pm

LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:09 pm
ZELJOAP je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:03 pm
LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:46 pm
Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
Jel mali Masala definitivno napustio klub
Tako kaže sekretar omladinske škole.
Znam da mu je mama dobila u Zagrebu posao,steta, momak je jedan od najvecih talenata u drzavi
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:13 pm

Ma imamo sanse daleko od toga da nemamo. Njima su ekipe prvih par kola dosta tesko pravile sanse, njih umor stize vec ih je stigao i to se mora iskoristiti. Jos utakmica sa sirokim bice dosta umorni,pada koncentracija.. To iskoristiti na najbolji moguci nacin,a o porazu necu da razmisljam.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:14 pm

Situacija kod gola Zeca cista. Drago mi je da se nije siljilo nakon skandaloznog penala za siroki, imamo argumente da kazemo da nas sudije zakidaju.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:16 pm

Pitari ako nagaze siroki, sto se vrlo lako moze desiti jer koliko god bili umorni njihov jedan gol znaci mnogo pored onako jake odbrane, bojim se da bi na derbiju znacio veliki psiholoski pritisak po nase.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:24 pm

Ukoliko izgube na pecari i bod nije los.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:27 pm

U ovoj utakmici je bilo sadrzano sve da se vidi ko je kakav i sta, u utakmici i prije nje. Malo da se odmori od foruma...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:40 pm

Kritikovanje kad nešto nije dobro je sasvim ok, zar smo trebali hvaliti nekog a primili 3 komada za pola sata? Ona vrijeđanja i psovke igračima i stručnom štabu dok smo gubili ne može opravdavati niko normalan.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:02 pm

kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:07 pm
Occasionally je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:34 pm
Dovoljno dana za jednu potpuno novu anketu na forumu.

Pljuvanje i nedostatk vjere pa ako hoćete i opšte nepovjerenje u tim je na vrhuncu i nije za daljnjeg trpljenja.
Svi smo mi ljudi i imamo slabosti. I meni je decembarski puč teško pao pa sam neko vrijeme priželjkivao i lose rezultate a sve ne bi li se cijeli dunjaluk okrenuo kontra Amara i kaznio ga za ono njegovo “brrrrrr -18”.
Nejse.
Prijedlog za anketu a sa se ne dozivi kao miješanje u rad moderacije je da se na prvoj domaćoj a to je derbi isključi forum na 2 sata. Tacnije već sa prvim zviždukom sudije.
Domaća i najveći dio nas će biti na tribinama. Asharak dijeli stream odsutnim. Nema razloga da se iko uključuje i piše osim ako nije ono “ jesam vam rek’o”.
Stručni stab i ne zna za nas. Ko da na nešto i uticemo. Bilo bi zdravije za nas i forum.
Opet, da smo nedo Bog, izgubili, niko ne bi ni spominjao kriticare. Čudan smo mi svijet.
Želio si Želji loše rezultate. Razlog je nebitan. Kako sebe onda možeš nazvati navijačem, ljubiteljem, simpatizerom Željezničara? Sjećam se kad su neki forumaši, na nekom drugom forumu, priželjkivali loše rezultate zbog Misketa. Ismijavali smo ih, neka smo, pa evo sad ja ismijavam tebe, vodeći se istom logikom, koristeći iste aršine. Što je najbolnije, nisi jedini. Ovdje su neki postavljali slike "0:3". Meni to govori samo jedno. Nema razlike između vas i anamo onih, samo je drugi tabor.

A što se tiče foruma, iako bih na prvu rekao ključaj ga, bolje da se pusti. Neka ljudi pokažu svoja prava lica.
Scenario 1:
Željo ima loše rezultate, kao posljedica toga ode uprava koja nije znala popunit uplatnicu. Šta sa takvom upravom? Bolje da što prije ode. Razlog je nebitan, ako su loši rezultati uzrok, onda je to dugoročno dobit za Želju.

Scenario 2:
Krenu Želju dobro rezultati na zelenom travnjaku. Klub u pozadini lagano propada....Kad izadje na svjetlost dana već je kasno. U Europi su propadali na taj način i mnogo veći klubovi od Želje. Uzmi samo Rangerse u primjer.

Pitanje:
Ko je bolji navijač Želje? Onaj koji vidi da nešto nevalja sada ili onaj koji plače kad bude kasno?

Ono u šta sam siguran, da u slučaju Scenaria No.2, bi uz klub stali samo oni koji su bili protiv No.1. I u figurativnom, a i u bukvalnom smislu...a to su pravi navijači Želje. Ne trenera i rezultata, već kluba. Od pionira do seniora.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned avg 25, 2019 8:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:07 pm

blueboy je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:40 pm
Kritikovanje kad nešto nije dobro je sasvim ok, zar smo trebali hvaliti nekog a primili 3 komada za pola sata? Ona vrijeđanja i psovke igračima i stručnom štabu dok smo gubili ne može opravdavati niko normalan.
Brate citao sam tri puta te postove. Najmanje je bilo kritikovanja pravog, a najvise je bilo prozivanje Amara isto kao da se jedva ceka njegov kiks i pocinju psovke. Gdje su ti ljudi kasnije da pisu i fale kako smo stigli dva gola razlike?

I da gubis 10:0, mi te volimo!!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:07 pm

Osim dvojice, maksimalno trojice,šta su ostali loše pisali? Kritike su loše? Može li mi neko objasniti?
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:26 pm

AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:07 pm
Osim dvojice, maksimalno trojice,šta su ostali loše pisali? Kritike su loše? Može li mi neko objasniti?
Majke mi ja sam maksuz sad vracao stranice nazad da vidim sta je to toliko lose. Nidje veze sto kazes par standardnih likova i to je to. Ostala raja ili je hajcala povratak ili je realno kritikovala.
Ovde neki pisu eseje od dvije strane rekao bi covjek neka kvislinska zavjera na forumu, a osnova im je dva tri standardna trolera i to je to. Valjda ostala raja sto je hajcala nemoguci povratak ili je realno kritikovala se ne pika.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:30 pm

Kospa je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:26 pm
AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:07 pm
Osim dvojice, maksimalno trojice,šta su ostali loše pisali? Kritike su loše? Može li mi neko objasniti?
Majke mi ja sam maksuz sad vracao stranice nazad da vidim sta je to toliko lose. Nidje veze sto kazes par standardnih likova i to je to. Ostala raja ili je hajcala povratak ili je realno kritikovala.
Ovde neki pisu eseje od dvije strane rekao bi covjek neka kvislinska zavjera na forumu, a osnova im je dva tri standardna trolera i to je to. Valjda ostala raja sto je hajcala nemoguci povratak ili je realno kritikovala se ne pika.
Ja sam danas vraco, imas dva-tri lika sa obje strane koji su tu zbog toga. Ljudi su kritikovali sa pravom, jer smo bili odron u prvom. Fakat ne kontam
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:33 pm

Ko da je bitno sta ko pise.Bitno je da je grmilo jucer svih 90 minuta.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:39 pm

Qooler je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:02 pm
kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:07 pm
Occasionally je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:34 pm
Dovoljno dana za jednu potpuno novu anketu na forumu.

Pljuvanje i nedostatk vjere pa ako hoćete i opšte nepovjerenje u tim je na vrhuncu i nije za daljnjeg trpljenja.
Svi smo mi ljudi i imamo slabosti. I meni je decembarski puč teško pao pa sam neko vrijeme priželjkivao i lose rezultate a sve ne bi li se cijeli dunjaluk okrenuo kontra Amara i kaznio ga za ono njegovo “brrrrrr -18”.
Nejse.
Prijedlog za anketu a sa se ne dozivi kao miješanje u rad moderacije je da se na prvoj domaćoj a to je derbi isključi forum na 2 sata. Tacnije već sa prvim zviždukom sudije.
Domaća i najveći dio nas će biti na tribinama. Asharak dijeli stream odsutnim. Nema razloga da se iko uključuje i piše osim ako nije ono “ jesam vam rek’o”.
Stručni stab i ne zna za nas. Ko da na nešto i uticemo. Bilo bi zdravije za nas i forum.
Opet, da smo nedo Bog, izgubili, niko ne bi ni spominjao kriticare. Čudan smo mi svijet.
Želio si Želji loše rezultate. Razlog je nebitan. Kako sebe onda možeš nazvati navijačem, ljubiteljem, simpatizerom Željezničara? Sjećam se kad su neki forumaši, na nekom drugom forumu, priželjkivali loše rezultate zbog Misketa. Ismijavali smo ih, neka smo, pa evo sad ja ismijavam tebe, vodeći se istom logikom, koristeći iste aršine. Što je najbolnije, nisi jedini. Ovdje su neki postavljali slike "0:3". Meni to govori samo jedno. Nema razlike između vas i anamo onih, samo je drugi tabor.

A što se tiče foruma, iako bih na prvu rekao ključaj ga, bolje da se pusti. Neka ljudi pokažu svoja prava lica.
Scenario 1:
Željo ima loše rezultate, kao posljedica toga ode uprava koja nije znala popunit uplatnicu. Šta sa takvom upravom? Bolje da što prije ode. Razlog je nebitan, ako su loši rezultati uzrok, onda je to dugoročno dobit za Želju.

Scenario 2:
Krenu Želju dobro rezultati na zelenom travnjaku. Klub u pozadini lagano propada....Kad izadje na svjetlost dana već je kasno. U Europi su propadali na taj način i mnogo veći klubovi od Želje. Uzmi samo Rangerse u primjer.

Pitanje:
Ko je bolji navijač Želje? Onaj koji vidi da nešto nevalja sada ili onaj koji plače kad bude kasno?

Ono u šta sam siguran, da u slučaju Scenaria No.2, bi uz klub stali samo oni koji su bili protiv No.1. I u figurativnom, a i u bukvalnom smislu...a to su pravi navijači Želje. Ne trenera i rezultata, već kluba. Od pionira do seniora.
Loše postavljeno.

Ne bori se na taj način za klub. Ako misliš da ovi sad ne valjaju, a imaš čvrste materijalne dokaze koji upućuju na npr. nesavjesno poslovanje, onda javno to kažeš, pozivaš na odgovornost itd. Nema tog scenarija prema kojem Željin navijač želi poraze svog kluba. Ni u tom tvom. Kao što rekoh, postoje drugi, legitimni načini borbe. Na kraju krajeva, Skupština kada zasjeda, tada se bori za klub. Ne na taj način. Ni u ludilu. Ako već misliš da su ovi katastrofa za klub, okupi oko sebe istomišljenike i uputi se u borbu. Samo da znaš, nema puno ljudi koji su spremni ući u Želju. To su pokazale i posljednje dvije sjednice. Mnogi "Željovci" se nisu udostojili ni doći na sjednicu Skupštine, toliko.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:42 pm

AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:30 pm
Kospa je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:26 pm
AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:07 pm
Osim dvojice, maksimalno trojice,šta su ostali loše pisali? Kritike su loše? Može li mi neko objasniti?
Majke mi ja sam maksuz sad vracao stranice nazad da vidim sta je to toliko lose. Nidje veze sto kazes par standardnih likova i to je to. Ostala raja ili je hajcala povratak ili je realno kritikovala.
Ovde neki pisu eseje od dvije strane rekao bi covjek neka kvislinska zavjera na forumu, a osnova im je dva tri standardna trolera i to je to. Valjda ostala raja sto je hajcala nemoguci povratak ili je realno kritikovala se ne pika.
Ja sam danas vraco, imas dva-tri lika sa obje strane koji su tu zbog toga. Ljudi su kritikovali sa pravom, jer smo bili odron u prvom. Fakat ne kontam
Dobro. Hajcali smo se. A oni sto su pisali ne brukajte nas, predajte se, da li je vrijeme za godisnji, sta ce nam pitari uraditi, sta ce uraditi sirokom.. dobro su popisani, pa nisu nista poslije pisali. Ali eto necemo o tome. Uvijek ce takvih biti, nebitni.

Svi poljuvase sinisu, kaze Amar da je odlicno odigrao i morao ga je pofaliti 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:44 pm

Sinisa je odlicno odigrao drugo poluvrijeme. Jak u duelima, borben, ucestvovao mnogo u napadima.
Željezničar ante portas !
 
Generalstab
Postovi: 31
Pridružen/a: sub avg 10, 2019 7:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:45 pm

Imao je Krpić dva-tri zicera, biće bolje majstore, bitno je da se u šansama nalazi, a ne kao prošle sezone sve sam morao praviti i opet najbolji strijelac lige :klanjase2:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:51 pm

Njih ako ce sjebati moji komentari na forumu nek se prestanu baviti fudbalom.
Sta dozive na Grbavici i prezive, onda mogu sve izdrzat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:51 pm

ovaj Zeljo moze do titule. uz par pojacanja u zimskom prelaznom roku plavo proljece je vrlo izgledno.
kvalitetno se pojacati na pozicijima lijevog beka, stopera i defanzivnog veznog i mislim da bi tako uz pravog Stilu, Ermina, Veselog i Ramu imali bas bas dobru ekipu koja realno moze biti jedan od glavnih konkurenata za titulu.

bodom u Sirokom nisam nezadovoljan. bitno je da ne gubimo utakmice i da smo u vrhu tabele do polusezone, a onda cemo proljece ofarbati u plavo.

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:53 pm

kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:39 pm
Qooler je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:02 pm
kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:07 pm


Želio si Želji loše rezultate. Razlog je nebitan. Kako sebe onda možeš nazvati navijačem, ljubiteljem, simpatizerom Željezničara? Sjećam se kad su neki forumaši, na nekom drugom forumu, priželjkivali loše rezultate zbog Misketa. Ismijavali smo ih, neka smo, pa evo sad ja ismijavam tebe, vodeći se istom logikom, koristeći iste aršine. Što je najbolnije, nisi jedini. Ovdje su neki postavljali slike "0:3". Meni to govori samo jedno. Nema razlike između vas i anamo onih, samo je drugi tabor.

A što se tiče foruma, iako bih na prvu rekao ključaj ga, bolje da se pusti. Neka ljudi pokažu svoja prava lica.
Scenario 1:
Željo ima loše rezultate, kao posljedica toga ode uprava koja nije znala popunit uplatnicu. Šta sa takvom upravom? Bolje da što prije ode. Razlog je nebitan, ako su loši rezultati uzrok, onda je to dugoročno dobit za Želju.

Scenario 2:
Krenu Želju dobro rezultati na zelenom travnjaku. Klub u pozadini lagano propada....Kad izadje na svjetlost dana već je kasno. U Europi su propadali na taj način i mnogo veći klubovi od Želje. Uzmi samo Rangerse u primjer.

Pitanje:
Ko je bolji navijač Želje? Onaj koji vidi da nešto nevalja sada ili onaj koji plače kad bude kasno?

Ono u šta sam siguran, da u slučaju Scenaria No.2, bi uz klub stali samo oni koji su bili protiv No.1. I u figurativnom, a i u bukvalnom smislu...a to su pravi navijači Želje. Ne trenera i rezultata, već kluba. Od pionira do seniora.
Loše postavljeno.

Ne bori se na taj način za klub. Ako misliš da ovi sad ne valjaju, a imaš čvrste materijalne dokaze koji upućuju na npr. nesavjesno poslovanje, onda javno to kažeš, pozivaš na odgovornost itd. Nema tog scenarija prema kojem Željin navijač želi poraze svog kluba. Ni u tom tvom. Kao što rekoh, postoje drugi, legitimni načini borbe. Na kraju krajeva, Skupština kada zasjeda, tada se bori za klub. Ne na taj način. Ni u ludilu. Ako već misliš da su ovi katastrofa za klub, okupi oko sebe istomišljenike i uputi se u borbu. Samo da znaš, nema puno ljudi koji su spremni ući u Želju. To su pokazale i posljednje dvije sjednice. Mnogi "Željovci" se nisu udostojili ni doći na sjednicu Skupštine, toliko.
Ljudi u Klubu su nesavjesno poslovali, jer nisu uložili žalbu na zatezne kamate i blokadu računa od strane Amara Osima. Tu se sva priča završava. Amar je u jednom intervjuu izjavio da je organizovao neformalnu grupu sa ciljem ulaska u Klub.

Ako je to u interesu Želje, onda ga hebaji. Klasični puč.J. tri tačke sve, j. tri tačke licencu. Ja hoću lovu, za koju mi niko neće da posvjedoči da sam je posudio.

Babuka zna.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija