Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:26 pm

Pa vidi druže, ljudi su sve unaprijed pripremali, od čega će platit. Tako je postojalo sistemsko plaćanje za LEDove, vjerovatno bi se od Anela i Slavku uplatilo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:28 pm

Jedno je sigurno, da licenca ne bi bila upitna kao sto nije bila godinama.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:30 pm

"Odluke su kovertirane i ništa vam više prije ponedjeljka ne mogu kazati", dodao je Rosić za Radio Sarajevo.
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:30 pm

Jel to ona neka premija ako izbori europu one sezone kad je dosao? Ako je to onda su mu trebali odma isplatiti cim je otisao i to je to. To je krsenje ugovora i nemas se sta ganajti po sudu. Joj. Ovaj ko je zaboravio uplatiti ovo treba dobiti nogu u guzicu i neku tuzbu po mogucnosti. Kako ces zaboravit da uplatis? Svasta
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:31 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:26 pm
Pa vidi druže, ljudi su sve unaprijed pripremali, od čega će platit. Tako je postojalo sistemsko plaćanje za LEDove, vjerovatno bi se od Anela i Slavku uplatilo.
Ma sve to stoji brate, al ubi me ovo cekanje pa nemam pametnijeg posla nego razmisljat hahaha.
Radi gluposti smo sebe doveli do ovoga
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:31 pm

U svemu ovome vrtim neke stare filmove, otvaranje istočne tribine, uvjek borba za sami vrh, osvojen Kup, gradnja travnjaka, LED, klupe za igrače, uvjek se nešto dešavalo.

Sada gubimo od Čelika, povećali bodovni zastatak i na stadionu se ništa ne dešava, strepimo za licencu!!! Ne znam za vas, ali meni ni titutla ovo ne može oprati. Da mi strepimo za licencu, poslije svega onog pozitivnog u zadnjih par godina ništa na bolje ne ide. Polovina sledeće sezone je moj trenutak kada više neću imati razumjevanja ni za koga, pa ni za Osima.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:32 pm

Odluke su kovertirane.

Šta znači ovo? Stavili odluke u kovertu?
Željezničar ante portas !
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:33 pm

Sigurno cekaju rasplet na tabeli klosari prokleti. Ako bude Mladost prije Radnika dobit cemo licencu, ako Radnik ostane iza nas necemo i to je to. Jbg. Mladost-Krupa a Radnik-Sloboda vjerovatno dva keca i cao licenca
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:33 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:32 pm
Odluke su kovertirane.

Šta znači ovo? Stavili odluke u kovertu?
Stavili koverte u odluke. :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:34 pm

LARSSON je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:33 pm
AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:32 pm
Odluke su kovertirane.

Šta znači ovo? Stavili odluke u kovertu?
Stavili koverte u odluke. :D
Pa gdje su te koverte, zovite onog Avdića iz Žurnala da nam otkrije šta se kuha.
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:35 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:34 pm
LARSSON je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:33 pm
AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:32 pm
Odluke su kovertirane.

Šta znači ovo? Stavili odluke u kovertu?
Stavili koverte u odluke. :D
Pa gdje su te koverte, zovite onog Avdića iz Žurnala da nam otkrije šta se kuha.
Jači je ovaj novi, da potkuje. :rofl:
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:37 pm

LARSSON je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:33 pm
AsharaK je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:32 pm
Odluke su kovertirane.

Šta znači ovo? Stavili odluke u kovertu?
Stavili koverte u odluke. :D
Gdje to nađe?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:49 pm

– Sjednica je počela oko 11 sati i trajala je četiri sata. Nova će biti u ponedjeljak u 12 sati. Prekinuta je sjednica zbog nedostatka kvoruma. Nismo računali da će trajati ovoliko dugo. Ljudi su imali ranije preuzete obaveze i odlučili smo da prekinemo sjednicu, da ne bi radili u okrnjenom sastavu. Odluka je da ćemo ponovo imati sjednicu u ponejdeljak od 12 sati i odnijeti konačne odluke. Imali su članovi određene satnice koje moraju ispoštovati i to su najavili prije sjednice. Mi imamo dovoljno vremena do donošenja konačne odluke tako da nismo htjeli da žurimo. U ponedjeljak ćemo donijeti konačne odluke. Nikakav problem nije bilo, bilo kakve prirode, koji su mimo rada komisje, jednostavno došlo je do zamora, materijal je obiman. Hoćemo da prođemo detaljno kroz sve i da ne bi nekoga oštetili. To su razlozi zbog kojih je prekinuta sjednica. Ne bojimo se pritisaka, bilo ih je do sada, sigurno da će biti i od sada, ali mi moramo donijeti odluke hladne glave i nikakva greška se ne smije napraviti. Da se ne bi donijela pogrešna odluka, da neko bude oštećen i u tom smijeru i na moj zahtjev smo odlučili da se sjednica pomjeri za ponedjeljak. Mi imamo pravilnike po kojima radimo i oni se ne mogu mijenjati. Sve stvari koje su relevantne uzećemo u obzir. Sve detaljno gledamo. Kada mi donesemo odluku ona je konačna i to niko ne može promijeniti i zato ne želimo da donesemo neku pokrešnu odluku – kazao je Rosić za Sportske.ba.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 3:59 pm

Sloboda je dobila licencu za Premijer ligu, odluka je Drugostepene komisije za licenciranje NSBiH.

Sjednica je prekinuta na “vrućoj” tački, kada se raspravljalo o evropskoj licenci za Željezničar, odnosno domaćoj za Čelik.

Predstavnici iz RS, ali i iz Zapadne Hercegovine, bili su protiv dobijanja licenci za Želju i Čelik.

Iako su iz Želje i Čelika ponudili valjane argumente i dokaze pojedini članovi Drugostepene komisije su drugačijeg stava.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:00 pm

blueboy je napisao/la:
čet maj 23, 2019 3:59 pm
Sloboda je dobila licencu za Premijer ligu, odluka je Drugostepene komisije za licenciranje NSBiH.

Sjednica je prekinuta na “vrućoj” tački, kada se raspravljalo o evropskoj licenci za Željezničar, odnosno domaćoj za Čelik.

Predstavnici iz RS, ali i iz Zapadne Hercegovine, bili su protiv dobijanja licenci za Želju i Čelik.

Iako su iz Želje i Čelika ponudili valjane argumente i dokaze pojedini članovi Drugostepene komisije su drugačijeg stava.
Ma već sam napisao gore da je ovo laž, frajer evo dva-tri dana ubija i laže zbog klikova samo.
Željezničar ante portas !
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:03 pm

Dobro je pa su dva pitanja otvorena. Ako Celik ne dobije licencu ide u drugu ligu, Krupa dobije ostaje u ligi. Ako mi ne dobijemo licencu Radnik ide u europu. Znaci vitalni nacionalni interes Celik napolje, Krupa ostaje i mi idemo u europu Radnik nidje hehe
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:08 pm

Skrecem misli sa Zelje i licence.Ne udjem na forum,niti bilo kakav sporCki portal od sinoc do maloprije.Kontam,kad sve bude zvanicno,pa cu vidjet,da me ne ubija neizvjesnost. Kad ono...nista prije ponedeljka :zid: :zid: :zid: :zid:
Hvala upravo,hvala siljak,nabijem vas na k...c

PS. Znaci,ako celik bude ispred radnika vece su nam sanse za licencu, ccccccc
Ispade da ima nesto dobro i u porazu od celika proslog vikenda
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:10 pm

Ćao licenca..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:12 pm

tibetanac je napisao/la:
čet maj 23, 2019 4:03 pm
Dobro je pa su dva pitanja otvorena. Ako Celik ne dobije licencu ide u drugu ligu, Krupa dobije ostaje u ligi. Ako mi ne dobijemo licencu Radnik ide u europu. Znaci vitalni nacionalni interes Celik napolje, Krupa ostaje i mi idemo u europu Radnik nidje hehe
I mene to zbunjuje, sta mi imamo veze s kamenjarima? Ako se kolju oko licence Celika zbog ostanka Goska eventualno, sta ima to veze s Zeljom?
Neka se Srbi podmire s Krupom, ako je dotle doslo, i nas puste na miru.
Gdje nas ´´tapiserija Siljak´´ uvali, hebo mater svooju. :psujem:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2019 4:12 pm

Jedna lijepa vijest. Opet cemo preko foruma dijeliti godisnje ulaznice za sljedecu sezonu. Napisacu kasnije tacan broj, jos je rano.

Hvala na podrsci onima koji ce sponzorisati ovu akciju!

Ovaj forum ce uvijek biti ono sto je i koncipiran u svom osnivanju - servis Zeljeznicaru i njegovim navijacima.

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija