Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:15 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:51 pm
Brkoo je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:21 pm
igla je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:08 pm


Ovo boldirano je ključ. To je loše i želimo bolje.
Bolje je titula.
Mi smo Zeljo i nas cilj svake sezone moraju biti trofeji. Kad nema trofeja sezona se smatra losom. Samo je velika razlika kad dovedes igrace i napravis dobru atmosferu medju njima, kad se osjeti neka pozitiva, zajednistvo itd i onda ides na titulu ili kad sa druge strane dovedes neke Mailsone, nekog Grka za kojeg niko ziv nije cuo, Elsnera, Jahica(koji je povrijedjen dosao i bio jedan od najplacenijih igraca) ili udjes u sezonu sa jednim lijevim bekom, jednim desnim bekom, sa trenerom koji se zadrzava u klubovima u prosjeku po par kola i onda na sve to napravis atmosferu da igraci jedni druge mrze i da ne pricaju jedni sa drugima ali eto idemo kao na titulu. Valjda je razlika ocigledna..
Jes sad su bolji igrači, da ne kažem igračine koje dupli pas ne znaju napraviti, od kojih se lopta odbija 5 metara po onakvom terenu, koji se kližu ko krave, bulje u tribine i hvataju komarce, koji ne znaju trčav već više liče na Kvazimoda, koji u Osijeku 2 ne mogu igrati, ...

E ti su nazivani šlageri i nefunkcionalni ali jeftini. Sad su odjednom dobri i šuti se. Ti kao jedan od većih kritičara posebno igrača se slabo oglašavaš sada. Mislim da bi bio mnogo kritičniji i glasniji da su bivši doveli Alispahića, da su ostali na tri krila od kojih ni jedan nije za prvu postavu, da imaju 3 štopera koji pojma nemaju jedino Sipović ko nešto izgleda normalno, da se povezuje s Halilovićem, ...
Reci cu ti jednu malu tajnu. Postoji neko ko ima dvocifren broj trofeja i zbog njega sam miran sto se tice sportskog dijela. Za razliku od njega ona uprava nije pojma imala o fudbalu a da ne spominjem to sto nisu imali pojma o medjuljudskim odnosima. Nije se znalo ko pije a ko placa u sportskom dijelu.
Amar zna da komunicira sa igracima i odnosi medju igracima su na mnogo vecem nivou nego ranije itd. Normalno i kad Amar napravi neku gresku treba o tome pisati.

Meni se licno ne svidja dovodjenje Alispahica, to sam vec i napisao. Volio bih da smo nekog boljeg doveli ali vidjet cemo kakav ce biti. Halilovica bih da sam trener uvijek doveo jer je polivalentan i moze solidno pokriti vise pozicija na terenu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:16 pm

graovac je maltene pred potpisom, zavrsen igrac.
Od subica smo izgleda odustali, mada moje misljenje kad bi jos njih dvojica potpisali imali bi simpaticnu ekipu, mogli bismo pretendovat na najvisa mjesta.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:17 pm

blueheart je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:14 pm
Od prvog kola im treba dati podrsku ali u isto vrijeme i nabiti pritisak sa tribina
" samo titula " a gradnja i poslovanje po zakonu je imperativ svih imperativa. Naravno onog istog trena kada se dovede u pitanje osvajanje titula, prestanak gradnje ili ne imanje nikakvih realnih planova po pitanju gradnje ili ne daj Boze rada mimo zakona, treba ih otjerati zauvjek u 3 pm.
Podršku njima nikad. Neljudima nema podrške.
Klubu uvijek, ne mogu protiv Želje.
Ostalo potpis sve.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:19 pm

slika
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:20 pm

blueheart je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:14 pm
Od prvog kola im treba dati podrsku ali u isto vrijeme i nabiti pritisak sa tribina
" samo titula " a gradnja i poslovanje po zakonu je imperativ svih imperativa. Naravno onog istog trena kada se dovede u pitanje osvajanje titula, prestanak gradnje ili ne imanje nikakvih realnih planova po pitanju gradnje ili ne daj Boze rada mimo zakona, treba ih otjerati zauvjek u 3 pm.
Samo ti nabijaj pritisak,tako se i svim proslim trenerima i igracima nabijao pritisak,jebavali ste im majku za svaki losiji potez,pa eto kako je sve zavrsilo.Nema od pritiska nista,nego na tribine i navijaj i stvaraj pritisak protivnickoj ekipi a ne svojoj.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:21 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:16 pm
graovac je maltene pred potpisom, zavrsen igrac.
Od subica smo izgleda odustali, mada moje misljenje kad bi jos njih dvojica potpisali imali bi simpaticnu ekipu, mogli bismo pretendovat na najvisa mjesta.
Ja tako nisam cuo, njegova je zelja velika ali menadzer opet pravi sranje.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:22 pm

Fino je bilo u januaru napisano. Ko zakasni 15.minuta propustit ce tri gola. Jel to juce nije bilo tako, vidite da ljudi ostvaruju svoje ciljeve.
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:22 pm

ferroviario je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:06 pm
Nebulae je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:37 pm
ferroviario je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:33 pm

Organizuj protest da pokazes svoje nezadovoljstvo, mojne samo preko tastature pucat.

Sto se ti i tebi slicni plasite drugacijeg misljenja, da ne kazem istine?

Kome smeta drugacije misiljenje ima foe lista, citas samo sta ti je drago i sta moze krhko srce da ti podnese.
Vidim zadnjih par dana smeta svaka kritika kao da je Zeljo Real Madrid, sve super, sve savrseno.
Klub u rasulu, a ne smije se napisati, kaze truje se atmosfera. Sta se tacno truje kad je sve pred crkavanjem.
Sta ti mozes da uradis umjesto da pises ovdje kako nista ne valja?
Lijepo sam ti predlozio, organizuj protest i iskazi direktno svoje misljenje. Mozda cu te i podrzat!
Ne moras me podrzati, svako ima pravo da iznese svoje misljenje, kome smeta necije misljenje do te mjere da ne moze to citati, ima foe lista. Ovo je forum, ako ce svi pisati isto, forum gubi svrhu.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:25 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:21 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:16 pm
graovac je maltene pred potpisom, zavrsen igrac.
Od subica smo izgleda odustali, mada moje misljenje kad bi jos njih dvojica potpisali imali bi simpaticnu ekipu, mogli bismo pretendovat na najvisa mjesta.
Ja tako nisam cuo, njegova je zelja velika ali menadzer opet pravi sranje.
Info od nekoga ko je tu... cemo da vidimo...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:27 pm

mamba21 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:10 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:05 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:51 pm

Jes sad su bolji igrači, da ne kažem igračine koje dupli pas ne znaju napraviti, od kojih se lopta odbija 5 metara po onakvom terenu, koji se kližu ko krave, bulje u tribine i hvataju komarce, koji ne znaju trčav već više liče na Kvazimoda, koji u Osijeku 2 ne mogu igrati, ...

E ti su nazivani šlageri i nefunkcionalni ali jeftini. Sad su odjednom dobri i šuti se. Ti kao jedan od većih kritičara posebno igrača se slabo oglašavaš sada. Mislim da bi bio mnogo kritičniji i glasniji da su bivši doveli Alispahića, da su ostali na tri krila od kojih ni jedan nije za prvu postavu, da imaju 3 štopera koji pojma nemaju jedino Sipović ko nešto izgleda normalno, da se povezuje s Halilovićem, ...
Nemoj tako, sad će te on citirati kako nije bilo sistema, onaj njegov šablonski post, pošto nema šta drugo napisati samo c/p uradi.
Pa zar nisu ove sve rasprave oko uprava postale "sablonske"? Dosadno,jadno,smijesno... sve u jednom.
Ne priča se o upravi nego o sportskom segmentu, ciljevima i igračima za ostvarenje tog cilja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:31 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:27 pm
mamba21 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:10 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:05 pm


Nemoj tako, sad će te on citirati kako nije bilo sistema, onaj njegov šablonski post, pošto nema šta drugo napisati samo c/p uradi.
Pa zar nisu ove sve rasprave oko uprava postale "sablonske"? Dosadno,jadno,smijesno... sve u jednom.
Ne priča se o upravi nego o sportskom segmentu, ciljevima i igračima za ostvarenje tog cilja.
Sve se to svede na kraju na isto.

Cilj našeg kluba se uvijek zna, ne treba napominjati ništa.
Sacekati kraj prijelaznog roka, pa tek onda mozemo reci o igracima za ostvarenje cilja.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:40 pm

mamba21 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:31 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:27 pm
mamba21 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:10 pm

Pa zar nisu ove sve rasprave oko uprava postale "sablonske"? Dosadno,jadno,smijesno... sve u jednom.
Ne priča se o upravi nego o sportskom segmentu, ciljevima i igračima za ostvarenje tog cilja.
Sve se to svede na kraju na isto.

Cilj našeg kluba se uvijek zna, ne treba napominjati ništa.
Sacekati kraj prijelaznog roka, pa tek onda mozemo reci o igracima za ostvarenje cilja.
Ma pravimo presjek stanja trenutno.
Ako Graovac dođe malo će se popraviti, ako Halil dođe i neće baš.

Ja sam očekivao sada malo više promjena, jbg i najavljivano je da će se ublehe otjerati. Pa da poslije ovog prelaznog bude po 2-3 promjene na svakom prelaznom, da idu lošiji a dolaze bolji i tako svaki prelazni, bez mnogo turbulencija uz konstantno pojačavanje ekipe. Kako to Amar inače radio.

A što se tiče današnje tekme, ozbiljniji protivnik, očekujem i našu prvu ekipu. Bit će zanimljivo.

Nadam se da će se moći vratiti stream jer u vrijeme tekme imam nekih obaveza :(
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:45 pm

I da ne dođe niko više i da dođe još 5 vrhunskih pojačanja, mi moramo titulu uzeti. Do Amara je kako će to izvesti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:49 pm

Kako su neki poprilično dosadni, dosta vas je. Znate da Amaru nikad niko ne može pritisak staviti. Vjerujem mu. Ne znam kako ali mu vjerujem.od nas treba podrška i samo to. Dva igrača gotova, pojačanja. Gotovo.

Uživajte u ovom danu i sedmicama pred nama.

Mi smo Željini, Željo je naš.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:49 pm

Sjeverac je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:20 pm
blueheart je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:14 pm
Od prvog kola im treba dati podrsku ali u isto vrijeme i nabiti pritisak sa tribina
" samo titula " a gradnja i poslovanje po zakonu je imperativ svih imperativa. Naravno onog istog trena kada se dovede u pitanje osvajanje titula, prestanak gradnje ili ne imanje nikakvih realnih planova po pitanju gradnje ili ne daj Boze rada mimo zakona, treba ih otjerati zauvjek u 3 pm.
Samo ti nabijaj pritisak,tako se i svim proslim trenerima i igracima nabijao pritisak,jebavali ste im majku za svaki losiji potez,pa eto kako je sve zavrsilo.Nema od pritiska nista,nego na tribine i navijaj i stvaraj pritisak protivnickoj ekipi a ne svojoj.
Nabijanje pritiska ne znaci hebavanje majki nasim igracima i trenerima. Nije to taj pritisak i jezim se od toga i protivim se takvom nacinu pritiska ,nego je bas ovo sto si na kraju spomenuo. Ali i to da je cilj iskljucivo prvo mjesto to moraju svi na terenu znati.
Država Željo
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:51 pm

AdmirA je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:49 pm
Kako su neki poprilično dosadni, dosta vas je. Znate da Amaru nikad niko ne može pritisak staviti. Vjerujem mu. Ne znam kako ali mu vjerujem.od nas treba podrška i samo to. Dva igrača gotova, pojačanja. Gotovo.

Uživajte u ovom danu i sedmicama pred nama.

Mi smo Željini, Željo je naš.
Znamo li se mi?Zaboravio si reci lijep i suncan dan
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:55 pm

AdmirA je napisao/la:
ned jun 30, 2019 1:49 pm
Kako su neki poprilično dosadni, dosta vas je. Znate da Amaru nikad niko ne može pritisak staviti. Vjerujem mu. Ne znam kako ali mu vjerujem.od nas treba podrška i samo to. Dva igrača gotova, pojačanja. Gotovo.

Uživajte u ovom danu i sedmicama pred nama.

Mi smo Željini, Željo je naš.
:baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :11: ne obracati vise paznju. @gavrane baci i ti jednu bombu
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:55 pm

Upravu je čovjek.
Što imamo raspravljati o sportskim ciljevima, fudbalskom klubu za koji navijamo na forumu, kad imamo Amara, on će sve reći šta i kako.

FK Lutvo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:55 pm

Titula je obavezna ove sezone. Uz titulu mora biti i radova na stadionu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 1:58 pm

Ne postavljajte ciljeve, zbog uprava, trenera probajte gledati samo na Zelju.
Proslima nisam zamjerao taj rezultatski promasaj sa titulama, kup smo osvojili ali smo uvijek imali stadion bolji.
Zamjerao sam im lutanje, igrace su posmatrali kao brojke. Ako je Lendrica i Stevanovica uspio zamjeniti Vojo i Zakaric, mislili su da ce to i dalje biti moguce. Prosle sezone izgubio si tri najbolja igraca:Zakaric, Vojo, Graovac. Ramovic kao cetvrti povrijedjen, Blagojevic i Vranjes oscilirali, Hajdarevic, Dacic i Sabanadzovic premladi da iznesu pritisak, Zajmovic, Zec, Veca pokazali sav nekvalitet.
Doveo si neke igrace dao desetku Arezini, koji vis nije igrao nego sto jeste, poprilicno nespremam Curjuric, Rodin i Bakrac lutali zato smo i zavrsili kako smo zavrsili. Kad smo bili prvi, govorio sam da cemo oscilirat i upozoravao da ne budemo razocarani. Na cetvrtom mjestu, uz podatak da nas samo Sloboda nije pobjedila. Ne mozes pustot 10 pa dovest 10. Ljudi su to, nije igrica pa i na menadzeeu imas problema.
Dolazi Amar igramo nista bolje, malo cvrsce, zavrsavamo cetvrti. Imao sam zelju da im ledja vidim, ali Amar je izgleda vidiio da oni imaju neki kvalitet. Jer su u jednom momentu bili prvi na tabeli.
Pojacao pozicije, prodao sto je mogao prodati a otpustio beskorisne igrace (Bajic, Klepac).
Golmani su ok, mozda i najbolji golmanski trio u ligi.
Bekovi takodjer ok, uz dolazak Subica i Halilovic koji mkgu pokriti lijevog beka je super.
Stoepri su kriza, dovest jednog ili dva cak.
Vezna linija (Cm i Dm) popunjena sa igracima od kojih znas sta ocekivati (Hajdar, Dado, Osmanovic), i novajlija Alispahica, Mehic, Bojo.
Krila su njagori dio ekipe ako ne bude Ermin igrao, tu moramk pojacanje traziti vjerovatno ce se tu gurati Halilovic/Subic. Mujezinoc, Veseli, Zaja, Asim nisu neki kapitalci, ali uz ostale dijelove tima mogu pomoci.
Napadaci su dobri.
Prednost ove ekipe su polivaletnost igraca, Ermin (napadac, poluspic, krila), Alispahic (prednji, centralnj vezni)..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet, salle86, SIMA_SIMAU i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija