Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:31 pm

Je li istina da Amar kasni i ponekad ni ne dolazi na trening?
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:42 pm

Kazu tako igraci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:44 pm

Strasno sta covjek radi.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:51 pm

Raspad sistema. Umjesto da on bude primjer posvecenosti klubu, treninzima i pripremi ekipe on se ponasa suprotno od svega.
Nekad su se neki pa i on sam sprdali sa Slavkom koji je sate provodio na stadionu u analizama i pripremama utakmica, a ispade da je Slavko za Amara trenercina u mnogim stvarima.
Alea iacta est!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:54 pm

cipiripi je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:51 pm
Raspad sistema. Umjesto da on bude primjer posvecenosti klubu, treninzima i pripremi ekipe on se ponasa suprotno od svega.
Nekad su se neki pa i on sam sprdali sa Slavkom koji je sate provodio na stadionu u analizama i pripremama utakmica, a ispade da je Slavko za Amara trenercina u mnogim stvarima.
Druže, nije on ni došao da bude trener nego da uzme pare. Boli njeg za klub, fotbal, titulu, rezultat.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 10:56 pm

kvalitet je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:18 pm
MATORI je napisao/la:
pon mar 08, 2021 8:05 pm
@kvalitet
Ko ima gram mozga ovoga tvog bi otjerao.
Ko ima vise od grama mozga ovu provaliju sa ovim tvojim ublehasem predvidio je na dan "oslobodjenja" i onom cuvenom proslavom!
Medju ovim drugima sam bio i sam mozes to naci i ovdje !
O tvom poznavanju upravljanja u privredi nije vrijedno komentara, jer vidim da pojma nemas kao ni tvoj idol ali evo ti nesto da naucis.....npr
Cuveni WW je bio spreman za katanac neposredno prije pojave Golfa 1!
Toliko o poslovanju sa gubicima veliki privrednice.
Ako ti privreda ne ide dobro - presaltaj se na bankarstvo, ...mislim ovo rad sa kamatama i tako to...
Tu bi te besplatno tvij idol mogao poduciti!
Ne kontam, pa i ja sam sad za Amarov odlazak. Nedavno sam rekao ako ne osvoji titulu da treba ići. Došao je zbog futbola, njega nemamo. Prije smo bar imali gradnju stadiona. Titulu neće osvojiti tako da... adio.

Ja sam protiv kultova ličnosti. Od Amara ga je dio “navijača” napravio, od Senada isto.

Možda pojma nemam o privredi, ali znam toliko da je minus milion (i nešto) loš znak. A ovdje su ga NEKI (dakle, ne svi) predstavljali svemogućim i jedinim rješenjem za Želju. Ja ne mislim tako i to je to.
Nemoj o privredi ponavljam ti nemas pojma o tome.
Prikazano poslovanje na kraju godine je veeelika nauka iz MNOGO razloga...
Da li je ona uprava svemoguca ili nije sad ni vazno jer:
Rezultati rada te uprave su nedostizni i za ove tvoje a i za mnogo sposobnije od njih.
TO JE BOLAN CINJENICA a ne sta ja i ti o tome mislimo!
I jos...necemo upadati u zamke tebe i tvojih pajtosa o ovim ili onim klanovima, to ste vi babukini puleni izmislili..
Nema bolan klanova imaju CINJENICE poslovanja ovjerene od pazi sad UGLEDNIH REVIZORSKIH KUCA. Tacka.
Da ti pojednostavim ako ti uopce od zaslijepljenosti babukom mozes skontati:
Poslovanje komplet kluba u vrijeme onih i ovih tvojih je ISTO uporedjivati kao piljaru kod Jusufa i Simensa gmbh.
Odbranili bi ste vi lako ovu svoju ublehu, ali brate na vasu zalost NEMATE AMA BAS NI JEDNOG ARGUMENTA!
Moze li to vama u glavu??????????
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 11:20 pm

cipiripi je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:31 pm
Je li istina da Amar kasni i ponekad ni ne dolazi na trening?
Zar nije ovo uvijek radio??
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 11:30 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:58 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:21 am
A na sve ovo, ko šum na srcu stoji Amarova nezainteresovanost.. Nema onog Brkinog šmeka, njegovih metoda.. Nema treninga nakon poraza, nema reakcija u toku i nakon utakmica.. Sve je nekako nasilu, k'o tu sam da odradim što odraditi se mora..
Svako od nas i zna i razumije zašto je došao u klub.. I neka je. To je, što mu mi kao Željo, najmanje možemo učiniti za sve one dane slave što nam je priredio.. Neka bar svoje pare vrati..
Ali ne mogu ga prepoznati.. Njegov entuzijazam, njegovu pojavu, njega kao mit, uzora i sve ono što je davalo Želji šmek, sad nije to to.. Do jučer smo bukvalno sjedili za istim stolom u Tuborgu, pratili Želju preko mojeTV po raznim gostovanjima, sjediš okupiš se i čekaš strpljivo da u pozadini ne bi li dao neki svoj kratak a skup komentar koji bi spojio sve naše priče i pričice u jedno, a opet detaljnije i jasnije.. U pogledu mi vidiš koliko voli sve ovo, kako tijelom nehotično trza kad svaka prođe pored stative jer te okrzne u dubini duše..refleksno.
Sad Amare evo pitam ja tebe, čemu sve ovo sada.. Gdje si se ti izgubio, da nam bar svojim mitskim ponašanjem daš malo nade u ovoj crnini..
Daj nam malo elana, sve ćemo ti vjerovati.. Ti si Željo u obliku čovjeka, ne možeš nas prevariti da te ovo ne dotiče..
Koju igru igraš ?
Taj literarni rad koji si sastavio na temu Anar je Željo se može sažeti u jednu rečenicu - došao da uzme pare i boli ga k.urac i za Želju i za nas. Ustvari ne boli ga za nas, on od decembra piša po nama. Od produženja ugovora Bogičeviću, do vraćanja Stanića i Sadikovića, dovođenja polumrtvog Zeca na pola godine i ostalih kojekakvih anonimusa koji nisu vidjeli terena, pa sve do njegovih reakcija, ponašanja i govora tijela pokazuje samo jednu stvar i drago mi je da si to konačno uvidio. Amar nije nikakav Željo, Željo smo mi. Neko ko svoju sujetu i inat može staviti iznad kluba i ponašati se tako kako se ponaša, za mene nije Željo pa taman da je Joško Domorocki lično.
April 2019. Trebalo je samo imati par nervnih ćelija pa da shvatiš sve što nas čeka.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 11:38 pm

Pravo plemensko drustvo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 1:24 am

Da sve ovo radi u bilo kom drugom klubu pichka bi mu davno bila razlupana, samo kod nas moze sta hoce.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 6:39 am

cipiripi je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:31 pm
Je li istina da Amar kasni i ponekad ni ne dolazi na trening?
Jeste. Pita sinoć čovjeka kako su pucali penale, ko je siguran a ko nije.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 8:18 am

To sto odlucio da budes kamikaza tvoj licni cin al majstore avion kojim upravljas je Zeljo ne tvoj ne moj vec nas ljudi prije nas i onih koji dolaze.Ako si krenuo u samounistenje zarad šoldi i novaca de zavezi sebi betonski blok za noge i hekni se u najdublju vodu sto je Bosna ima.Parkiraj avion tako ti Ivice.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 8:55 am

kvalitet je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:24 pm
Moram dodati i da je odvratno to što se na drugim forumima priča s Amara prebacuje na igrače, bojkote itd. Nekoliko prelaznih rokova, odriješene ruke... imao je sve, mogao je sastaviti ekipu kakvu je želio. Što je najgore, imamo dobre igrače, garantujem. Gdje je Amar od prije nekoliko godina - to je pitanje.
Upravo tako, to je glavno pitanje?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 9:42 am

par godina se provlaci jedna te ista prica o klanovima i kultovima licnosti. potenciranje takvih prica nas tjera samo dublje u provaliju.

nema ovdje drugovi nikavih klanova zasnovanih na kultu licnosti. u nasoj prici postoje samo oni koji su za sistemsko rjesavanje problema u skladu sa zakonom, visokomoralnim nacelima, zasnovanim na znanju i obrazovanju sa jedne strane i oni koji su za ad hoc rjesenja zasnovanim na trenutnim potrebama bez ikakvog uporista u znaju i obrazovanju uz apsolutni nemoral.
dakle, ako cemo vec pricati o nekim podjelama, mozemo reci da jesmo podjeljeni na legaliste i kafaniste i to je jedina podjela koju prihvatam.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 9:53 am

blueboy je napisao/la:
uto mar 09, 2021 6:39 am
cipiripi je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:31 pm
Je li istina da Amar kasni i ponekad ni ne dolazi na trening?
Jeste. Pita sinoć čovjeka kako su pucali penale, ko je siguran a ko nije.
Znaci idemo na X sutra :P
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 10:15 am

MATORI je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:56 pm
kvalitet je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:18 pm
MATORI je napisao/la:
pon mar 08, 2021 8:05 pm
@kvalitet
Ko ima gram mozga ovoga tvog bi otjerao.
Ko ima vise od grama mozga ovu provaliju sa ovim tvojim ublehasem predvidio je na dan "oslobodjenja" i onom cuvenom proslavom!
Medju ovim drugima sam bio i sam mozes to naci i ovdje !
O tvom poznavanju upravljanja u privredi nije vrijedno komentara, jer vidim da pojma nemas kao ni tvoj idol ali evo ti nesto da naucis.....npr
Cuveni WW je bio spreman za katanac neposredno prije pojave Golfa 1!
Toliko o poslovanju sa gubicima veliki privrednice.
Ako ti privreda ne ide dobro - presaltaj se na bankarstvo, ...mislim ovo rad sa kamatama i tako to...
Tu bi te besplatno tvij idol mogao poduciti!
Ne kontam, pa i ja sam sad za Amarov odlazak. Nedavno sam rekao ako ne osvoji titulu da treba ići. Došao je zbog futbola, njega nemamo. Prije smo bar imali gradnju stadiona. Titulu neće osvojiti tako da... adio.

Ja sam protiv kultova ličnosti. Od Amara ga je dio “navijača” napravio, od Senada isto.

Možda pojma nemam o privredi, ali znam toliko da je minus milion (i nešto) loš znak. A ovdje su ga NEKI (dakle, ne svi) predstavljali svemogućim i jedinim rješenjem za Želju. Ja ne mislim tako i to je to.
Nemoj o privredi ponavljam ti nemas pojma o tome.
Prikazano poslovanje na kraju godine je veeelika nauka iz MNOGO razloga...
Da li je ona uprava svemoguca ili nije sad ni vazno jer:
Rezultati rada te uprave su nedostizni i za ove tvoje a i za mnogo sposobnije od njih.
TO JE BOLAN CINJENICA a ne sta ja i ti o tome mislimo!
I jos...necemo upadati u zamke tebe i tvojih pajtosa o ovim ili onim klanovima, to ste vi babukini puleni izmislili..
Nema bolan klanova imaju CINJENICE poslovanja ovjerene od pazi sad UGLEDNIH REVIZORSKIH KUCA. Tacka.
Da ti pojednostavim ako ti uopce od zaslijepljenosti babukom mozes skontati:
Poslovanje komplet kluba u vrijeme onih i ovih tvojih je ISTO uporedjivati kao piljaru kod Jusufa i Simensa gmbh.
Odbranili bi ste vi lako ovu svoju ublehu, ali brate na vasu zalost NEMATE AMA BAS NI JEDNOG ARGUMENTA!
Moze li to vama u glavu??????????
Bolje ne znati ništa o privredi, nego ne znati čitati. A kad smo o privredi, evo još jedan podatak. Zašto se godinama smanjuje broj radnika u njegovoj firmi, ako je situacija dobra? Kad posluješ dobro, logično je da ulažeš u firmu, što u nove tehnologije, što u ljudske resurse. Ali hajde, pravit ćemo se da ja pojma nemam, ti sve znaš...a otkrio sam samo jedan podatak, a evo sad i drugi podatak. A koliko vi idete daleko u odbrani Senada lično, možemo čitati opet na forumu. Izgubio određena zastupništva, a krivi škutori. Ma ‘ajde, inače globalnim korporacijama bitne te stvari. Nemam ja protiv njega lično ništa, promatrao sam ga samo kroz Želju, ali očito moraš otići korak dalje da bi dokazao da neko nije svemoguć.

Rekao sam da ne čitaš, evo i zašto:

Kako sam ja lično babukin pulen kad sam za njegov odlazak? Ponavljam, ja sam otvoren, boli me neka stvar i za Amara i za Senada i za sve druge, meni je bitan Željin interes. U Željinom interesu je bilo da Senad ide. Sjetimo se kraja mandata, Krčmarevića i ostalih ubleha. Smiješno.

U Željinom interesu NIJE BILO da ode skoro komplet klub, a da TRENER nezvanično bira UO i NO. Za to bi bio samo luđak. Evo, imao je Amar vremena, klub grca, nema titule (zbog koje je došao) - znači, vrijeme je da ide. Kako ne bismo imali problema, ja bih ga isplatio i završio s njim. To sam govorio i prije nekoliko godina. Trebali su ga odmah isplatiti na neki način (kroz neki ugovor) i završiti s tim. Ovako smo samo ušli u neke podjele, a klub itekako ispašta.

I dalje smatram da je Vedran trebao sjesti (ponavljam to hiljadu puta) jer je imao viziju kako strani kapital može ući u klub. Ja otvoreno govorim za to da sam za privatizaciju, ali da treba biti itekako pažljiv. I otvoreno govorim da sam za prodaju pomoćnog ISKLJUČIVO ako ćemo taj novac preusmjeriti na gradnju modernog kampa. Nikako drugačije.

I dalje Amara itekako poštujem zbog svih sportskih uspjeha, ipak je riječ o najtrofejnijem našem treneru. Ali, uprkos tome, očito je pogubljen i treba da ide.

Šta nije jasno? Kako me ovo razmišljanje stavlja u “babukine”? Kako ja to branim Amara? Kako sam zaslijepljen? Argumente molim, ne priče i pričice.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 10:51 am

kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 10:15 am
MATORI je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:56 pm
kvalitet je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:18 pm


Ne kontam, pa i ja sam sad za Amarov odlazak. Nedavno sam rekao ako ne osvoji titulu da treba ići. Došao je zbog futbola, njega nemamo. Prije smo bar imali gradnju stadiona. Titulu neće osvojiti tako da... adio.

Ja sam protiv kultova ličnosti. Od Amara ga je dio “navijača” napravio, od Senada isto.

Možda pojma nemam o privredi, ali znam toliko da je minus milion (i nešto) loš znak. A ovdje su ga NEKI (dakle, ne svi) predstavljali svemogućim i jedinim rješenjem za Želju. Ja ne mislim tako i to je to.
Nemoj o privredi ponavljam ti nemas pojma o tome.
Prikazano poslovanje na kraju godine je veeelika nauka iz MNOGO razloga...
Da li je ona uprava svemoguca ili nije sad ni vazno jer:
Rezultati rada te uprave su nedostizni i za ove tvoje a i za mnogo sposobnije od njih.
TO JE BOLAN CINJENICA a ne sta ja i ti o tome mislimo!
I jos...necemo upadati u zamke tebe i tvojih pajtosa o ovim ili onim klanovima, to ste vi babukini puleni izmislili..
Nema bolan klanova imaju CINJENICE poslovanja ovjerene od pazi sad UGLEDNIH REVIZORSKIH KUCA. Tacka.
Da ti pojednostavim ako ti uopce od zaslijepljenosti babukom mozes skontati:
Poslovanje komplet kluba u vrijeme onih i ovih tvojih je ISTO uporedjivati kao piljaru kod Jusufa i Simensa gmbh.
Odbranili bi ste vi lako ovu svoju ublehu, ali brate na vasu zalost NEMATE AMA BAS NI JEDNOG ARGUMENTA!
Moze li to vama u glavu??????????
Željinom interesu je bilo da Senad ide. Sjetimo se kraja mandata, Krčmarevića i ostalih ubleha. Smiješno.
Pa obzirom da se znalo sta ce biti, naravno da u Zeljinom interesu nije bilo da Senad ode, o tome se i radi svo vrijeme. O Zeljinom interesu. Evo gdje smo danas, u stadion se nije ulozila marka, borimo se za Europu, sto je gore nego se boriti za titulu, igracima, a i svim uposlenicima u klubu se duguje, da ne spominjem druge stvari. Dakle, retrogradnja na svim poljima. Vezano za to sto je ostatak administracije otisao, pa Senadovo ime ih je stitilo od napada, jer ne na njega sve islo, a i ljudi su bili upuceni kako je bilo ranije u isti mandatima naseg trenera, pa su znali sta nas sljeduje. Nikako, ni u jednom zdravom naumu Zeljinog interesa nije bilo da on ode, vec da se mi istrpimo, jer bismo danas najvjerovatnije imali Juznu tribinu, uredjeniji klub, redovne plate, pa bismo se necemu mogli i nadati. Cemu se sada nadamo? Prodaji pomocnog terena da bi se pokrili redovni troskovi? Kada vec pricamo o interesima, to nikako nije Zeljin interes, a to je ono sto bi moglo biti sljedece. Eh Zeljin interes, kada bi ga svi gledali, lako bismo mi. To i jeste problem.

Takodjer, Vedranova ideja da je realna, bila bi sprovedena.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:02 pm

kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 10:15 am
MATORI je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:56 pm
kvalitet je napisao/la:
pon mar 08, 2021 10:18 pm


Ne kontam, pa i ja sam sad za Amarov odlazak. Nedavno sam rekao ako ne osvoji titulu da treba ići. Došao je zbog futbola, njega nemamo. Prije smo bar imali gradnju stadiona. Titulu neće osvojiti tako da... adio.

Ja sam protiv kultova ličnosti. Od Amara ga je dio “navijača” napravio, od Senada isto.

Možda pojma nemam o privredi, ali znam toliko da je minus milion (i nešto) loš znak. A ovdje su ga NEKI (dakle, ne svi) predstavljali svemogućim i jedinim rješenjem za Želju. Ja ne mislim tako i to je to.
Nemoj o privredi ponavljam ti nemas pojma o tome.
Prikazano poslovanje na kraju godine je veeelika nauka iz MNOGO razloga...
Da li je ona uprava svemoguca ili nije sad ni vazno jer:
Rezultati rada te uprave su nedostizni i za ove tvoje a i za mnogo sposobnije od njih.
TO JE BOLAN CINJENICA a ne sta ja i ti o tome mislimo!
I jos...necemo upadati u zamke tebe i tvojih pajtosa o ovim ili onim klanovima, to ste vi babukini puleni izmislili..
Nema bolan klanova imaju CINJENICE poslovanja ovjerene od pazi sad UGLEDNIH REVIZORSKIH KUCA. Tacka.
Da ti pojednostavim ako ti uopce od zaslijepljenosti babukom mozes skontati:
Poslovanje komplet kluba u vrijeme onih i ovih tvojih je ISTO uporedjivati kao piljaru kod Jusufa i Simensa gmbh.
Odbranili bi ste vi lako ovu svoju ublehu, ali brate na vasu zalost NEMATE AMA BAS NI JEDNOG ARGUMENTA!
Moze li to vama u glavu??????????
Bolje ne znati ništa o privredi, nego ne znati čitati. A kad smo o privredi, evo još jedan podatak. Zašto se godinama smanjuje broj radnika u njegovoj firmi, ako je situacija dobra? Kad posluješ dobro, logično je da ulažeš u firmu, što u nove tehnologije, što u ljudske resurse. Ali hajde, pravit ćemo se da ja pojma nemam, ti sve znaš...a otkrio sam samo jedan podatak, a evo sad i drugi podatak. A koliko vi idete daleko u odbrani Senada lično, možemo čitati opet na forumu. Izgubio određena zastupništva, a krivi škutori. Ma ‘ajde, inače globalnim korporacijama bitne te stvari. Nemam ja protiv njega lično ništa, promatrao sam ga samo kroz Želju, ali očito moraš otići korak dalje da bi dokazao da neko nije svemoguć.

Rekao sam da ne čitaš, evo i zašto:

Kako sam ja lično babukin pulen kad sam za njegov odlazak? Ponavljam, ja sam otvoren, boli me neka stvar i za Amara i za Senada i za sve druge, meni je bitan Željin interes. U Željinom interesu je bilo da Senad ide. Sjetimo se kraja mandata, Krčmarevića i ostalih ubleha. Smiješno.

U Željinom interesu NIJE BILO da ode skoro komplet klub, a da TRENER nezvanično bira UO i NO. Za to bi bio samo luđak. Evo, imao je Amar vremena, klub grca, nema titule (zbog koje je došao) - znači, vrijeme je da ide. Kako ne bismo imali problema, ja bih ga isplatio i završio s njim. To sam govorio i prije nekoliko godina. Trebali su ga odmah isplatiti na neki način (kroz neki ugovor) i završiti s tim. Ovako smo samo ušli u neke podjele, a klub itekako ispašta.

I dalje smatram da je Vedran trebao sjesti (ponavljam to hiljadu puta) jer je imao viziju kako strani kapital može ući u klub. Ja otvoreno govorim za to da sam za privatizaciju, ali da treba biti itekako pažljiv. I otvoreno govorim da sam za prodaju pomoćnog ISKLJUČIVO ako ćemo taj novac preusmjeriti na gradnju modernog kampa. Nikako drugačije.

I dalje Amara itekako poštujem zbog svih sportskih uspjeha, ipak je riječ o najtrofejnijem našem treneru. Ali, uprkos tome, očito je pogubljen i treba da ide.

Šta nije jasno? Kako me ovo razmišljanje stavlja u “babukine”? Kako ja to branim Amara? Kako sam zaslijepljen? Argumente molim, ne priče i pričice.
Samo jedna bitna info. koju ocigledno ne znas, Senad je prepustio firmu drugom/im prije nekoliko godina i nije uopste bio ukljucen u poslove. Covjek se drugim poslovima okrenuo i Zelji dok je bio tu.
A za njega i njegov biznis dok je aktivan bio mozes se raspitati kod ljudi iz retaila, siguran sam da ce velika vecina reci koliko je sposoban.
Cisto da covjeka ne crnimo, napravio je zavidne stvari u biznisu za ove godine a da ima svojih "bubica" ima :)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:06 pm

Amare ugledaj se na Crnogorca, jeste mladi dosta ali ima obraza i klub mu je na prvom mjestu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:08 pm

Sto prije shvatimo da se moramo okrenuti Hrvatima u strucnom stabu bit ce nam svima lakse
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija