Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:35 pm

avlami97 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:30 pm
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:20 pm
@leone objasnio sam ti sto sam ti replicirao. Smijesno mi je ono bilo I jednim i drugim.

@avlami idi do opstine u ponedeljak pa nam javi.

Znaci Stila od prve protiv Mladosti. :karanje:
OK
Šta kažeš na ovo oko licence što reče Generalni sekretar. Nismo mi krivi. Svu odgovornost svalio na prošle. Rok da se popuni uplatnica je bio 31.3.2019. Ako laže, je li za bana u Želji? Treba li ga nogirati zbog laži i obmanjivanja navijača ili je to neki novi model rada?
To sam pisao kada je doslo do toga. Trenutni su krivi.

Baanovat cemo ga na sedam dana.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:44 pm

A šta misliš Avlami da zatrazimo da ti trajni ban dobiješ radi iznošenja laži? Gdje je Brković rekao da su prošli krivi?

"No, već je pola godine glavni operativac na Grbavici. Na samom početku angažmana dočekala ga je afera zbog nedobivanja licence pa Željo ove sezone nije igrao u Evropi. Za to je odgovorna administracija kluba u prethodnom sazivu, a mladom Brkoviću ni danas nije jasno kako je do toga došlo. S Grbavice su se žalili UEFA-i i još čekaju na odluku Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani"

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


slika
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:50 pm

Neki ovdje namjerno pokusavaju sve u vezi Želje zadnjih godinu dana umanjiti, pa onda mozemo vrlo cesto procitati kako nam je posjeta drasticno opala nego proslih godina, pa se cak nadju i neki razlozi, a ono posjeta drasticno bolja nego prosle godine, sramota kakve se sve lazi ovdje serviraju.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:57 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 2:07 pm
Racional87 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:56 pm
Može li mi neko objasniti, šta se događa se tužbom današnjeg trenera FKŽ protiv FKŽ.

U kojoj je to fazi, šta je na kraju bilo sa kamatama koje su tražene ?

Nije provokacija, zanima me i molim odgovor od nekoga ko poznaje situaciju.

Hvala unaprijed.
Kako ce to neko sa foruma znati?
Zasto ne bi znao? Zeljeznicar je Udruženje građana, a mi građani smo članovi tog Udruženja. Zasto bi to bila tajna i zasto niko ne zna sta se dogadja sa 400.000 KM tog Udruzenja gradjana.

Kriminal u najavi ?
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 4:59 pm

blueDBR je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:55 pm
ponosannavas je napisao/la:
sub okt 12, 2019 1:37 pm
Mislim da je jasno sto duze ne pisem. Larse ima li kakvih tekmi omladinaca za vikend?
https://fkzeljeznicar.ba/raspored-utakm ... h-2/39149/

evo druže
Hvala buraz. Hvala Larse. Kako juniori igraju?
@avlami mislim da je mali Brkovic mislio na administraciju sa Siljkom, a Siljak je otisao nakon 31.03.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:03 pm

@ponosannavas

Po posljednjem updateu je još uvijek 0:0.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:06 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 4:44 pm
A šta misliš Avlami da zatrazimo da ti trajni ban dobiješ radi iznošenja laži? Gdje je Brković rekao da su prošli krivi?

"No, već je pola godine glavni operativac na Grbavici. Na samom početku angažmana dočekala ga je afera zbog nedobivanja licence pa Željo ove sezone nije igrao u Evropi. Za to je odgovorna administracija kluba u prethodnom sazivu, a mladom Brkoviću ni danas nije jasno kako je do toga došlo. S Grbavice su se žalili UEFA-i i još čekaju na odluku Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani"

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


slika
28.3.2019. Brković je na ovoj funkciji naslijedio Amera Duvnjaka, koji je prije tri mjeseca napustio ovu funkciju u klubu s Grbavice.

Koliko znam rok za licencu je 31.3.2019, a na taj datum bivših nije bilo. Faruk je i prije imenovanja radio u Klubu. Kako ne znam. "Na crno", probni rad, pojma nemam, ali znam da je radio. To mogu svi iz Kluba potvrditi. Kako je neko ko je otišao prije 3 mjeseca mogao 31.3.2019. godine popuniti uplatnicu. I nisu svi iz administracije otišli. Tu je bio i Šiljak.

fkzeljeznicar.ba 06.03.2019.
Javni oglas za prijem zaposlenika
FK Željezničar raspisuje javni oglas za prijem zaposlenika na pozicije Generalni sekretar


Javni oglas pro forme raspisan. Faruk već radio.

A evo i šta Šiljak kažeoko licence.

Krivi smo svi? Znači li to da prihvatate krivicu?

"Pa krivi smo svi, naravno da smo svi krivi. Nije sama moja odgovornost. Druga stvar, nisam ja pisao pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta. Neko je to pisao prije mene. Piše da je odgovoran za licenciranje igrača i kluba generalni sekretar. Nije direktor. Ne govorim ja ni da je Brković kriv. On je jedan mlad i perspektivan dečko, ali u pravilima kluba fino stoji. Odgovoran za licencu - generalni sekretar. Sva plaćanja u klubu - predsjednik. Ali svi smo krivi, svi smo znali. Ja sam na Skupštini 23. decembra sve podatke iznio. Koliko smo dužni, kome smo dužni, koliko treba da naplatimo. Ja sam to transparentno rekao, svi su to znali. Desilo se to što se desilo s tom agencijom. To su i revizori potvrdili - da nije trebalo tako raditi", ističe Šiljak.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub okt 12, 2019 5:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:25 pm

Puno analize dovodi do paralize... :ganja:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:26 pm

Interesantno je posmatrati ovu diskusiju sa strane. Tacno je da je gospodin Misimovic podijelio navijace Zeljeznicara. Na jedne koji vole klub i osudjuju svaki kriminal i na druge koji vole klub, a ne osudjuju kriminal, nego ga cak i odobravaju zbog nekog "veceg dobra". Ne postoji vece dobro kada je kriminal modus rada. Zna se sta je ispravno i bilo kakva manipulacija sa novcem, a gospodin Amar Osim, zajedno sa odgovornim licima u Zeljeznicaru je svojevremeno prebacio novac od Bekricevog transfera na svoj privatni bankovni nalog.

Zasto je interesantno posmatrati diskusiju sa strane? Zato sto se jedni "ubise" od prozivanja pojedinih ljudi koji iznose istinu, kao sto su DANAN, Qooler ili Paprika. Uzgred receno, nijednog od njih dvojice ne poznajem, niti imam neki poseban interes da ih upoznam. Prozivaju ih samo zato sto pisu istinu. Pokusaji diskreditacije istih nisu argumentacija protiv argumentacije, vec cista carsijska "joj Hamo vidi mu glave", "joj Sefika vidi joj cizama". Primitivno, jer vama smeta iznosenje istine i radije biste se kupali u svojim lazima, odnosno precutili na (citaj: odobravali) kriminal, zbog nekog "veceg dobra". Ne bavite se sustinom, vec formom. Nisam primjetio da je ijedan put iko od imenovane gospode sa foruma ikoga od vas privatno napao na slican nacin. Zastrasiti nikoga necete, previse je nas kojem je Zeljezincar jako, jako, jako bitan. Nema veceg dobra, Zeljeznicar je taoc jednog covjeka, tako vas pozivam da ako necete argumentovano pisati, vec virtualno napadati sugovornike prepadanjem ili podmetanjem da neko radi za nekakav Megamix, radije nemojte ni pisati takve gluposti. Vi ste gospodo mozda navikli na takav nacin djelovati i prodavati sebe, plasim se da vasi sugovornici ipak nisu.

Sta god pisao mladjasni gospodin Brkovic, koji je simpatican mladic, ali je primljen mimo svih kriterija, od CAS-a nece biti nista.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sub okt 12, 2019 5:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:29 pm

U Orasju 12 : 0 !!!! Nas vise niko nece zvati na rodjendan. :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 5:32 pm

Ujko je napisao/la:
sub okt 12, 2019 5:29 pm
U Orasju 12 : 0 !!!! Nas vise niko nece zvati na rodjendan. :D
Ja kad vidjoh sastav rekoh opet 10:0, kad ono malo više.
Nema veze, vidjeli su puno golova. :D
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 6:46 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:37 pm
Znaci koliko moras biti neuk i bezobrazan da uporedis Zahirovica i Stilica.
Jedan je nase dijete prije svega, o lopti zna vise nego 6 Zahirovica zajedno. Jos pise Zahirovic igrao vise za BIH. Pa logicno kad je ta pozicija deficitarna. Na 10 imali Misketa, koji je sinonim za tu poziciju, Ibricica koji je fenomenalan igrac a na zadnjem veznom poslije Rahimica i povrede Bajramovica samo improvizacije. Pa jedan Mikelini je igrao za reprezentaciju i ima tri nastupa. Jel on sad bolji igrac od recimo Graovca? De nemojte pisati nebuloze vise. Druga stvar bio sam potpuno indolentan o odlasku bivse uprave. Krenuli iz greske u gresku, ostavili Siljka tu koji je rudario protiv njih. Ipak zbog dobrih stvari nisam bio ni protiv ostanka uz neke korjenite promjene.
Al ovi sad su sedam puta gori
Nije me bilo 24 sata i tek čitam postove od jučer, a ovaj se odnosi na mene. Nigdje ja nisam uporedio Štilića i Zahirovića kojeg sam dao kao primjer kako smo svi bili u euforiji kad je stigao. Ti evo pričaš kako ovaj zna sve s loptom, a ovaj ne zna. Da te pitam, jedan Makelele nije znao ništa s loptom, a jedan Baljić zna sve, kad za 10 godina upitaš navijača Reala za njih dvojicu, kakav ćeš odgovor dobiti?

Daj Bože da Štilić da takav doprinos Želji koji ćemo svi pamtiti i da to sve obilježimo sa nekoliko titula, niko sretniji od mene. Ja sam za svaki slučaj napravio screenshot ovog tvog posta da se citiramo za godinu dana ako, ne daj Bože, bude trebalo. Budi mi pozdravljen.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 6:53 pm

mamba21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:14 pm
blueboy je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:45 pm
mamba21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 2:28 pm

Pa sta fali Stilicu do sada osim spreme koju ce popraviti nadam se sada na pauzi. Ja ga ocekujem od sljedece u prvoj, vrijeme mu je. Jedini Zahirovicev potez kojeg se sjecam je dizanje ruku prema jugu da nahjca jos vise atmosferu. Presmijesno mi je ovo tvoje poredjenje.
Ne fali njemu ništa i ja ništa nisam ni rekao u tom smislu, ali dosad osim u utakmici protiv Mladosti u kupu, nije puno toga pružio. Daj Bože da svaku tekmu bude igrao po 90 minuta i bilježio po dvije asistencije, to će biti znak da dobro igramo i osvajamo bodove. Samo se pitam ako npr. on ne opravda očekivanja koga ćemo kriviti za to?
Hajde da vidimo sta ocekujemo? Amar je rekao da od njega necemo vidjeti veliku trku. Igrac je poteza, zadnji pas, ostri centarsuti iz prekida. Da li smo vidjeli u svakoj do sada utakmici to kada je ulazio.
( derbi imao par minutica, protiv zvijezde dvije asistencije i gol, protiv Mladosti imao opet finih poteza ali ne moze njega Asim ispratiti, nebitno. U BL odmah u celo pogodi ermina iz kornera koji se nasao ispred golman, ali ode preko gola. Mogli su mu i penal svirati nakon suta. U Tuzli gurnu Rami izmedju dvojice i penal izbori) Mislim da smo od njega u svakoj utakmici do sada vidjeli nesto dobro. Stilic i Zahirovic ne mogu zajedno, ali nikako. Zahirovic poslije nas zavrsi u mdk, pa celik. Ne znam igra li jos fudbal.

Ko god se ne dokaze treba kriviti onoga sto ga je doveo. Nije Elsner kriv sto su mu rekli hoces li doci i ponuditi mu fin ugovor.
Ja lično očekujem da nam bude najbolji igrač jer po znanju to jeste. Ovo dosad što sam vidio je ok, ali ništa spektakularno, neko ko bi trebao biti naš najbolji igrač mora puno bolje. Svaki realan navijač Želje će ti to isto reći. Da li ćemo to vidjeti od njega nakon ove pauze kad se još više spremi ostaje da vidimo.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 7:00 pm

Gledam ovog kvrzica i kontam miro stevanovic se ubio za beka
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 7:22 pm

slika
Ko je bio na ovoj tekmi?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 7:38 pm

A zasto smo ostali duzni Slavki, eto odgovorite istinu na to kad je vec iznosite?
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 8:07 pm

1950 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 7:38 pm
A zasto smo ostali duzni Slavki, eto odgovorite istinu na to kad je vec iznosite?
Vise puta je napisano kojim tokom je to islo. Slavko je trazio bonuse, a nasi su smatrali da se taj zahtjev moze osporiti. Dakle, njemu nije plata ostala duzna, vec bonus za plasman u Europu. Tu su pogrijesili, jer je Slavko uspio dokazati da mu bonusi trebaju biti isplaceni. Ta greska se naravno ne moze porediti sa neispunjavanjem licence od ljudi koje je Amar Osim doveo. Neuporedivo. Svi se mozemo sloziti da se to ne bi desilo da nije izvrsen puc, jer bi bivsi sazivi UO i NO izdejstvovali dozvole bez ikakvih problema.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 8:35 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:10 am
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:04 am
@qooler kada ces skontati da dolaze ljudi zbog Želje, ostatak dolazi da vidi dobar fudbal. Ne dolazi niko zbog pojedinaca i uprave.
Sljedeceg nominujem profesora da analizira atmosferu na stadionu i broj gledaoca.
Ma nikad to nece shvatiti. Po njemu razlog slabe posjete jer neko nekog nije pozvao na proslavu rodjendana. Pola nas i ne zna da to postoji, i da znam da mi starog nisu pozvali, opet bih dosao.
Ma o čemu ti pričaš Moleru?
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karakter i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Kamate, prijetnje, pijacu, saopštenja...
Ovo da zna, svaki navijač Želje, sigurno ne bi podržavao Amarovu pijacu.
Nažalost, Željo je rob perioda Amara.
Željo nije bio ni Katalinskog, ni Bukalov, ni Ivicin... Željo nikad neće niti jednog lica. Pogotovo lica koji je najviše profitirao od Želje u historiji.
Uzmite sve legende Želje, i saberite koliko su novaca uzeli od Želje.
Samo jedan se izdvaja u vrhu! Toliko o njemu i njegovim Molerima! Nikad, nikad, nikad okrečit nećete!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub okt 12, 2019 8:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 8:38 pm

Qooler je napisao/la:
sub okt 12, 2019 8:35 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:10 am
mamba21 je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:04 am
@qooler kada ces skontati da dolaze ljudi zbog Želje, ostatak dolazi da vidi dobar fudbal. Ne dolazi niko zbog pojedinaca i uprave.
Sljedeceg nominujem profesora da analizira atmosferu na stadionu i broj gledaoca.
Ma nikad to nece shvatiti. Po njemu razlog slabe posjete jer neko nekog nije pozvao na proslavu rodjendana. Pola nas i ne zna da to postoji, i da znam da mi starog nisu pozvali, opet bih dosao.
Ma o čemu ti pričaš Moleru?
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karater i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Kamate, prijetnje, pijacu, saopštenja...
Ovo da zna, svaki navijač Želje, sigurno ne bi podržavao Amarovu pijacu.
Nažalost, Željo je rob perioda Amara.
Željo nije bio ni Katalinskog, ni Bukalov, ni Ivicin... Željo nikad neće niti jednog lica. Pogotovo lica koji je najviše profitirao od Želje u historiji.
Uzmite sve legende Želje, i saberite koliko su novaca uzeli od Želje.
Samo jedan se izdvaja u vrhu! Toliko o njemu i njegovim Molerima! Nikad, nikad, nikad okrečit nećete!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 12, 2019 8:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 12, 2019 8:38 pm
Qooler je napisao/la:
sub okt 12, 2019 8:35 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub okt 12, 2019 11:10 am


Ma nikad to nece shvatiti. Po njemu razlog slabe posjete jer neko nekog nije pozvao na proslavu rodjendana. Pola nas i ne zna da to postoji, i da znam da mi starog nisu pozvali, opet bih dosao.
Ma o čemu ti pričaš Moleru?
Zašto ljudi vole Želju?
Zato jer ima karater i nema mrlju u prošlosti!!! Zapamti.
Šta im Željo sad nudi?
Kamate, prijetnje, pijacu, saopštenja...
Ovo da zna, svaki navijač Želje, sigurno ne bi podržavao Amarovu pijacu.
Nažalost, Željo je rob perioda Amara.
Željo nije bio ni Katalinskog, ni Bukalov, ni Ivicin... Željo nikad neće niti jednog lica. Pogotovo lica koji je najviše profitirao od Želje u historiji.
Uzmite sve legende Želje, i saberite koliko su novaca uzeli od Želje.
Samo jedan se izdvaja u vrhu! Toliko o njemu i njegovim Molerima! Nikad, nikad, nikad okrečit nećete!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Sam se ti valjaj od smijeha Brko, dok ti idol valja 25k mjesečno od Želje. Oguli mu i kožu i dušu, a ti se samo valjaj.
Da mi je znat ko u BiH 25k iz ljubavi uzima u BiH. Ni Majkićeva mu nije ravna. Ista ljubav, 5x troškovi veći.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Diverzant, Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija