Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:11 am

Ma ne znam čemu tolika nervoza i razočarenje. Meni ovo nije uopće toliko loše. Oda od jedne ispodprosječne ekipe izvlači maximum. To što neko vjeruje da mi možemo parirati konama i zrinjskom koji su ispred nas u ovoj sezoni čitavu galaksiju to je njegov problem, Ovo je naš domet trenutno. Mi bolje od ovog ne možemo. Jbt ko da smo izgubili 5:0 večeras a ne odigrali x. Jbg da možemo bolje mi radili bolje al ne možemo. Uzmeš golfa dvojku sa 90 KS ne možeš ići s njim 230 KM/h. TAko i ovdje, s ovom ekipom ovo je trenutno maximum. Svi bi mi voljeli da smo trenutno prvi, da smo ostali u kupu. Al nismo, tu smo gdje nam je i mjesto. Da je nekako pregurati ovo sezonu pa do godine odraditi pripreme i prelazni s Odom, mislim da će to onda biti sasvim druga priča.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:12 am

Morzhy, ja ih se mogu odmah 5 sjetiti u zadnje 2 - 3 godine koje su bile ovakve.

E cuj igraci "igraci nece da me slusaju". Zamislite da vi vaseg sefa ili direktora ne poslusate na poslu. Da li biste se imali cemu nadati? Ne moraju oni voliti Zelju, ali neka rade taj jebeni posao za koji su itekako dobro placeni. Nije ni Miro Stevanovic volio Zelju, ali je covjek posteno zaradio svaku marku na terenu. Ima nas koji cemo ga voliti, vi samo radite ono za sto ste placeni.

Uglavnom odmah nakon utakmice saopsteno im je da ce dobiti 50% plate. A ako ne dobiju Goska i Celika 70%. Pa da vidimo malo karaktera majku mu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:14 am

Nema više svrhe se nervirati..Od večeras me boli više ***** hoće li osvojiti titulu ili bilo što..Ići ću na tekme bez srkleta i u miru gledati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:14 am

Oda potpuno vidi u cemu se grijesi.
Mi moramo imati stopere koji znaju lopte igrati.

Ne mogu da vjerujem da nam je domaci stadion postao pritisak, da se zvizdi Zajmovicu u 20'. Strasno. Tuzno.

Ona sansa, kad je Krpic trebao petom ostaviti Zecu, ono je mat pozicija, Krpic lose u blok suta. Inace, dosta slabije igra nogom nego glavom.

Momci glavu gore, idemo dalje, Gosk je uzdrman, otisao Dudic, sreca ide brzo nova utakmica, nema puno vremena za tugu.
Samo jedan gol moze promjeniti sve, sve do kraja Zeljo nema predaje.

Onaj dio terena prema zapadu gdje masina zavrsila "pletenje" terena umjetnom travom, ono je perverzija.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:15 am

Vortex je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:11 am
Ma ne znam čemu tolika nervoza i razočarenje. Meni ovo nije uopće toliko loše. Oda od jedne ispodprosječne ekipe izvlači maximum. To što neko vjeruje da mi možemo parirati konama i zrinjskom koji su ispred nas u ovoj sezoni čitavu galaksiju to je njegov problem, Ovo je naš domet trenutno. Mi bolje od ovog ne možemo. Jbt ko da smo izgubili 5:0 večeras a ne odigrali x. Jbg da možemo bolje mi radili bolje al ne možemo. Uzmeš golfa dvojku sa 90 KS ne možeš ići s njim 230 KM/h. TAko i ovdje, s ovom ekipom ovo je trenutno maximum. Svi bi mi voljeli da smo trenutno prvi, da smo ostali u kupu. Al nismo, tu smo gdje nam je i mjesto. Da je nekako pregurati ovo sezonu pa do godine odraditi pripreme i prelazni s Odom, mislim da će to onda biti sasvim druga priča.
Brate jedan sut na go u 70 toj minuti...nije rijec o rezultatu uopste.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:15 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:03 am
Brkoo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:53 pm
I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Usutio si se ko p.... prosli put kad ti ponudih opkladu,pa sad opet iznosis isto misljenje,kao papagaj.Ok,skontali smo sta mislis za Odovica,hoces li nam do kraja sezone ponavljati da je vatrogasac??Usput,pisam se ja na Zelju ako nam je samo jedan covjek spas i to onaj koji NECE da nas vodi.Jel ti to jasno vise?Koliko ti se puta treba napisati?Hoces jos jednom?Amar Osim nece da nas vodi!!Jel malo?Amar Osim nece da nas vodi!!Utuvi vise sebi to.
@NEZALAGANJE, Akcenat je na boldiranom, ane na Amaru. Pa to da je Amar kontaktiran znaju i vrapci na grani. No, Amar boli tuki za Željom. Toliko ga voli.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:15 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:52 pm
Ma za ove baklje je i klub kriv.Daj vise rigoroznije preglede i daj sankcionisi pojedince koje to rade.Imas stadion pod videonadzorom,ako ga vec neces odstraniti na licu mjesta.Ispostavi mu jednom racun,pa da vidimo ko ce paliti vise...
i to je tačno
imaš "komšiju koji svako malo dođe kod tebe kući i nešto ti ukrade a ti to puštaš, ne riješavaš"
kad se on navikne da to tako ide, da je normalno onda šuti i trpi
jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:16 am

Ne znam kako je tesko shvatiti da nama generalno nema uspjeha bez jacih sponzora i veceg budzeta. U vise navrata je spominjao taj budzet i timovima u regionu. Zato se i nadam da ce ova uprava zavrsiti ove sve projekte koje je zacrtala, za sta je i sposobna, i da nadje pravog partnera za dalji razvoj kluba. Do daljeg mozemo gledati ligu gdje ti jedan Bahrudin Atajic daje gol, a nije meda mogao u Landskroni, tim koji igra u drugoj ligi Svedske. Duzi period govorim da razlika izmedju dobrih i losih timova je mala u nasoj ligi, premala. Svaka selendra moze sa skromnim sredstvima particpirati. To sto mi konkretno lutamo u sportskom dijelu, za to je uprava kriva, jer je imala vise losih odluka u kontinuitetu. Ali generalno, za iskorak su potrebna dosta veca financijska sredstva, i za to se nadam da ce ova uprava naci pravog partnera. Pogledaj te samo kakvi igraci su vodeci u ovoj ligi, to je zalosno. Ne moze gore nikako.
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:16 am

Ipak treba imati na umu i da kada loše igramo u prvenstvu skupljamo bodove. Uz naredne dvije pobjede koje su pod moranjem iz 13 kola sa osvojenih 28 bodova ne bi to bilo toliko loše.
Igrači utuvite sebi u glavu "In Oda we trust".
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:16 am

ma kakva plata.. od 4 milje kad ukineš pola i dalje se kurčiš.
nego, u dresovima, dva puna sata trčanja nakon ove predstave?
šta je manekeni zima? boli vas ***** za rezultat, samo da je što prije bilo uletiti u svlačionicu da se nogice ugriju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:17 am

Taman kada kontas ne moze gore od prosle 2 sezone kada ono BUM... dezavu...

Jarane kako je moguce da nas nasi igraci je.bu 3. sezonu zaredom...

Sve isto... al SVE!!!!

ja nisam za pljuvanje i destruktivne kritike, al neko nekom treba je.bat mater, jer oni nama to rade godinama...

Jedva cekam tekmu sa Goskom...


PS

Atmosferu u ekipi pravi kapiten. Mi kapitena nemamo... NEMAMO KAPITENA!!!!!! To najvise zamjeram svima u klubu koji su odgovorni za to, zasto liku ne uzmu kapitensku???? I opet kazem MI NEMAMO KAPITENA!!!!!

Kada tim napravi pauzu na putu za Mostar (u usputnom restoranu), je.beni kapiten MORA uci u restoran sa ekipom!!!!!! A ne da se sjedi vani po klupama!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:18 am

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Imam ja jedan prijedlog. Kupite bejzbol palice, po jednu da ima svaki clan 1921tv, kad igraci budu u svlacionici, nek udje jedan clan 1921tv u svlacionicu, lafo da nesto snimi, zakljucaj svlacionicu, da ne moze niko izaci, ugasi svjetlo i samo udaraj, par pojedinaca ce mi biti zao, za ostale me qrac boli, kao i sto njih boli qrac za Zeljom. Nakon pola sata, otkljucaj svlacionicu i nek udje neko drugi sa palicom. Kosti im polomite picka im materina bezobrazna. Cuj ne slusaju trenera. Sve moguce uslove imaju, a oni se zajebavaju i igraju se sa ugledom kluba, picke jedne.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:18 am

Morzhy je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:08 am
salle86 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:58 pm
Morzhy je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:10 pm
Najgora Željina utakmica u zadnjih brat bratu 10 godina...šta je ovo ovako loše jbt? Katastrofa
razočaran sam i ja ono baš, ali evo realno koliko smo puta ovako pisali u zadnje 3 godine eto...da ne idemo dalje
Ma u ovoj baš nismo ništa odigrali,ali ništa. Rijetke su takve utakmice,ja je ne pamtim odavno ovakvu stvarno. Možda ima,ali baš ne mogu da se sjetim. Jedan šut Zeca za 90 minuta...nijedan dupli pas,nijedan dobijen duel,nijedan uspješan skok,nijedno uspješno okretanje strane...stoperi milion grešaka, golman ne izlazi na lopte koje mu stoperi grade...more čistih dodavanja koja su otišla u aut...nijedan dribling...
Ma pamtim ja svega, pamtim kad sam sa utakmice izlazio krvavih ruku, nakon što stučem paket košpi krenem jesti ruke
Ne vjerujem da sam toliko ogugalo da mi je sad svejedno, nije
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:20 am

Durgo je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:17 am
Taman kada kontas ne moze gore od prosle 2 sezone kada ono BUM... dezavu...

Jarane kako je moguce da nas nasi igraci je.bu 3. sezonu zaredom...

Sve isto... al SVE!!!!

ja nisam za pljuvanje i destruktivne kritike, al neko nekom treba je.bat mater, jer oni nama to rade godinama...

Jedva cekam tekmu sa Goskom...


PS

Atmosferu u ekipi pravi kapiten. Mi kapitena nemamo... NEMAMO KAPITENA!!!!!! To najvise zamjeram svima u klubu koji su odgovorni za to, zasto liku ne uzmu kapitensku???? I opet kazem MI NEMAMO KAPITENA!!!!!

Kada tim napravi pauzu na putu za Mostar (u usputnom restoranu), je.beni kapiten MORA uci u restoran sa ekipom!!!!!! A ne da se sjedi vani po klupama!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pa nas kapiten javno prica kako ni sa kim iz ekipe nema jaranski odnos, ni sa kim ne popije kafu, prica kako to nisu igraci za Zelje. Baci tu kapitensku onako u svom stilu u aut !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:21 am

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=815
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:24 am

cikazubo je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:17 am
Taman kada kontas ne moze gore od prosle 2 sezone kada ono BUM... dezavu...

Jarane kako je moguce da nas nasi igraci je.bu 3. sezonu zaredom...

Sve isto... al SVE!!!!

ja nisam za pljuvanje i destruktivne kritike, al neko nekom treba je.bat mater, jer oni nama to rade godinama...

Jedva cekam tekmu sa Goskom...


PS

Atmosferu u ekipi pravi kapiten. Mi kapitena nemamo... NEMAMO KAPITENA!!!!!! To najvise zamjeram svima u klubu koji su odgovorni za to, zasto liku ne uzmu kapitensku???? I opet kazem MI NEMAMO KAPITENA!!!!!

Kada tim napravi pauzu na putu za Mostar (u usputnom restoranu), je.beni kapiten MORA uci u restoran sa ekipom!!!!!! A ne da se sjedi vani po klupama!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pa nas kapiten javno prica kako ni sa kim iz ekipe nema jaranski odnos, ni sa kim ne popije kafu, prica kako to nisu igraci za Zelje. Baci tu kapitensku onako u svom stilu u aut !
Meni je on definitivno najgori od svih...

Kao sto pametni ljudi kazu, "bolje je imati stado ovaca sa lavom na celu, nego copor lavova sa ovcom na celu".... Pametnom dosta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:27 am

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Ubaci bakljadu ako imas snimljenu a ako nemas obrati paznju u narednim domacim tekmama i direktno da se ide u rjesavanje tog jako velikog problema i po klub i infrastrukturu! Ko Boga te molim!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:27 am

Charlie Sheen je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:15 am
Vortex je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:11 am
Ma ne znam čemu tolika nervoza i razočarenje. Meni ovo nije uopće toliko loše. Oda od jedne ispodprosječne ekipe izvlači maximum. To što neko vjeruje da mi možemo parirati konama i zrinjskom koji su ispred nas u ovoj sezoni čitavu galaksiju to je njegov problem, Ovo je naš domet trenutno. Mi bolje od ovog ne možemo. Jbt ko da smo izgubili 5:0 večeras a ne odigrali x. Jbg da možemo bolje mi radili bolje al ne možemo. Uzmeš golfa dvojku sa 90 KS ne možeš ići s njim 230 KM/h. TAko i ovdje, s ovom ekipom ovo je trenutno maximum. Svi bi mi voljeli da smo trenutno prvi, da smo ostali u kupu. Al nismo, tu smo gdje nam je i mjesto. Da je nekako pregurati ovo sezonu pa do godine odraditi pripreme i prelazni s Odom, mislim da će to onda biti sasvim druga priča.
Brate jedan sut na go u 70 toj minuti...nije rijec o rezultatu uopste.
Dobro ok. Vi vjerujte da je problem nezalaganje i ležeran pristup ( što sigurno da jednim dijelom i jeste) al ovdje se radi se radi o totalnim fudbalskim antitalentima (osim možda par njih) čija limitiranost i bezobrazluk nemaju granica. Nit znaju, nit hoće, nit ih stid. Zbog toga bih najsretniji čovjek na svijetu bio da im bar 90% njih sutra ujutro ugledam leđa pa da Oda konačno prodiše ko čovjek, I još jednom napominjem da su u pitanju uglavnom fudbalske neznalice i ograničeni poluamateri. Bojim se da kresanje plata ovdje neće puno pomoći jer kad je neko prirodno glup, ne možeš mu podići IQ tako što mu odbiješ od plate, al nejse.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:27 am

Ne lažite više za Amara,to su priče za malu djecu,bili dvaput na ručku,čovjek im rekao prvi uslov i tu se priča završi,znamo dobro koji.
Ne lupetajte
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:29 am

Oda potpuno, 100% u pravu. Mi smo jednom na lijevoj strani uvezali 3 pasa i izbacili famozni presing
ko od sale i napravili dobru sansu( prije nego sto se zajm zakuco ko ekser u frajera)
Sto to nismo radili cijelu utakmicu kao protiv sirokog to je problem.

Mozda su izmjene mogle biti drugacije, Dacic umjesto Krpica al lahko je sad srat.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ublehas i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija