Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:54 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:46 pm
Vortex je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:44 pm
Večeras nije bilo loše, obzirom na tešku utakmicu u nedjelju, ovaj bod protiv Slobode i nije toliko loš. Jbg bilo je baš nekako hladno, nikako čovjek da se navikne na ovu zimu. Rezultat pa i posjeta sasvim očekivani. Sloboda je uvijek nezgodna na Grbavici i s njima nikad nismo na čisto. Mislim da bi protiv GOŠK-a mogli i do sva tri boda, Evropa ove godine ne bi trebala doći u pitanje ako se postavimo kako treba. Teren stvarno premoćan, mogu misliti kako će tek izgledati kad se završi ugradnja hibrida. Vidio sam danas malo na TV-u terene kod kona i u Mostaru, tek vidiš onda koliki je posao kod nas urađen. Ljudi nisu ni svijesni. :palacgore:
cilj je titula
Vidi drug, mi smo se s titulom oprostili onog trenutka kad smo izabrali Krčmu za trenera i odradili prelazni rok i onda poslije par kola promijenili trenera. Slažem se da je titula cilj, samo neke druge sezone. Realno ovaj Željo je ekipa cirkusanata, retarda i nehljeba izuzev par pojedinaca. Zbog toga ne treba sebi davati nerealne ciljeve. Svi mi znamo da ne možemo meda. ZAto puna podrška Odi pa makar bili i deseti. Al ja se najiskrenije nadam da ćemo izobriti Evropu bar jer i ova Sloboda će se sad umiješati u borbu za istu i neće biti ni malo lagano.LJudi su večeras bilji bolji od nas i bili bliži pobjedi. Treba biti gospodini pružiti ruku.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:55 pm

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Nista druze,prikazi ona 2-3 suta sveukupno i stavi ga na 3 min.To je to.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:55 pm

Lose, lose, lose. Smrzo sam se io pingvin a na terenu 11 bolikuraca. Nije do Ode do igraca vrijeme je da se igracima da do znanka za koga igraju. J.ebo pobjedu protiv Goska mi nemao igre
Nije igra nabij na Krpica pa sta bude, je.bite se vise pun mi je k.urac vase zajebancije. Imate sve uslove ko begovi a vi se zajebajete s nasom svetinjom
DOSTA JE
Alea iacta est!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:56 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 10:56 pm
AsharaK je napisao/la:
sri sep 26, 2018 10:51 pm
Picke jedne, Blagojevicu mrs iz svetinje
Potpisujem!

P.s. ali gdje ces bolan na Blagojevica , sad ces dobiti niz argumenata kako ti pojma nemas. Nemoj bolan, on je znalac,da ga nema ne bi igre imali. 😂
očajan zadnje 2 utakmice, očajan on očajan Željo
kad igra igramo i mi
drag mi jeste da se ne lažemo, jeste totalno beskoristan ali mi boljeg od njega nemamo
pokušao je Oda u drugom, vidio da je Jovan ustao na lijevu, ali smo bili još gori
Koliko je do njega, toliko je i do nas što smo se doveli u stanje da nemao niti jednog igrača koji može nešto sam izmisliti...i kad ne ide
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:58 pm

Brkoo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:53 pm
I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Kakav si ti kralj to nisu istine. Neće bolan Amar šta ti je,kontaktiran je. Ako ne vjeruješ odleti do Malte, eventualno Tuborga i pitaj ga je li kontaktiran,riješi dilemu jednom zauvijek
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:58 pm

avlami97 je napisao/la:
pon avg 20, 2018 6:09 pm
Stojan je odigrao korektnu utakmicu i protiv pitara. Ušao je na poluvremenu umjesto Hajdara kod rezultata 1:2. Raja mu uzima za zlo onu izgubljenu loptu, kada je sa leđa pretrpio dvostruku faul i pitari došli u gol šansu. Pregledao sam snimak i vidio da igrao korektno. Mislim, da ne trebam ni spominjati da nas je u toj tekmi Kaljanac sa pomoćnikom na istočnoj strani iskarao. Poništen gol Jauvića na 7 metara, zbog navodnog faula nad golmanom. Kod rezultata 2:2 pomoćni nam svira ofsajd, kada Zaim izlazi sam na golmana.

U ekipi imamo par igrača koji igraju glavom. Od mlađih, to je Šaban, a od starijih Stojan, Bogi, Čurjurić, Arežina. Imamo igrače koji su konstanta - Siniša, Pavić, Rodin. Igrača koji oscilira, ali mi nikada ne bi bio rezerva - Blagojević. Hajdar i Krpić su vanserijski borci. Imamo 4 krila sa svojim manama i vrlinama, a jedan od njih Zajim može i kada je najlošiji jednim potezom okrenuti stvari u pravom smjeru. Šarolik smo kolektiv i to je dobro. Nije dobro što nemamo još jednog klasičnog špica i bar još jednog provjerenog beka /Siniša je pokazao/ da zna igrati i lijevo. Nadam se da će Vedran sve manje ispucavati lopte napamet, te da će skontati da je svrsishodnije da se od njega počne graditi napad.
Pisao prije mjesec dana.
avlami97 je napisao/la:
sub avg 25, 2018 12:48 pm
Malo o predstojećem rasporedu. Za razliku od većine, mišljenja sam da igramo sa težim protivnicima, nego u prethodnih 6 kola. po meni su Široki, Radnik, Sloboda i Krupa kvalitetnije ekipe od Goška, Čelika, Zvijezde i Tuzle. Široki i Radnik su do sada jedine dvije neporažene ekipe u prvenstvu. Protiv Zrinjskog smo igrali, nakon što su promijenili trenera, a protiv pitara se nikada ne zna rezultat bez obzira na formu i položaj na tabeli.

U narednih 6 utakmica zadovoljio bi me identičan broj osvojenih bodova kao i do sada, a još zadovoljniji bih bio da sa Pecare izađemo neporaženi. U anketi sam glasao za poraz - radi uroka, a to sam učinio kada sam vidio da su do tada 100% svi glasali za pobjedu od 2 i više golova razlike. Nadam se pobjedi, a pobjedit ćemo samo ako se svu budu angažovali maksimalno.
Ovo sam napisao nakon 6 kola i osvojenih 13 bodova, a uoči tekme sa Krupom. Tada sam rekao da bih bio zadovoljan da osvojimo u narednih 6 isto 13 bodova, dok su drugi pisali o dobrom rasporedu i kako maltene moramo sve dobiti.
avlami97 je napisao/la:
sub avg 25, 2018 7:16 pm
Elegant je napisao/la:
sub avg 25, 2018 6:31 pm
Sutra samo pobjeda, ovi ce parkirati autubus ispred gola bice gutavo.
Krupa neće parkirati autobus. Ljudi će igrati kao i svaku do sada - otvoreno. Utakmica će biti mnogo teža od očekivanog. Raja je preoptimistična, a po meni su sva tri znaka u igri. Daj Bože da griješim. Krupa je dobra ekipa.

Zrinjski? Pa ljudi su samo jednu tekmu igrali kući do sada, a imaju i utakmicu manje. Zrinjski će uz Sarajevo i nas biti glavni kandidat za titulu. Sarajevo nije mijenjalo trenera i dobro se poznaju, što je jako bitno.

Uostalom i ja džaba mlatim praznu slamu. :D Prvenstvo je tek počelo. Daleko je kraj maja 2019. godine.
Po meni, nemamo lidera na terenu. Ta svojstva je pokazivao Bogičević, ali je on povrijeđen. Lider se rađa i to nam fali. Mislim da bi nam u današnjoj tekmi bili od koristi i Bogii Vranješ i Arežina. Upali smo u Slobodin ritam, što nam nije nikako odgovaralo. Nismo igrali svoju igru (igru koju preferira Oda). Sloboda nas je uništila presingom, a niko nije znao da stane na loptu. "natjerili" nas ljudi na trku-frku-izbi-nabij. Dobro smo prošli.

Mislim da sam prije tekme sa MDK pisao da bih u sredinu stavio Jovana-Vranješa-Arežinu, a ako ne bude funkcionisalo umjesto Arežine ubaciti Dacića ili Čurjurića. Lako je biti general poslije bitke, pa tako i ja. A da ne bih bio taj general, citirao sam svoje ranije postove.

Do kraja Maja 2019. je daleko. :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:58 pm

Morzhy je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:10 pm
Najgora Željina utakmica u zadnjih brat bratu 10 godina...šta je ovo ovako loše jbt? Katastrofa
razočaran sam i ja ono baš, ali evo realno koliko smo puta ovako pisali u zadnje 3 godine eto...da ne idemo dalje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:59 pm

Brkoo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:53 pm
I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Evo sad mi reče amar da će doći samo ako ćeš mu ti biti pomoćnik
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:01 am

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Priđite sve i jednom akteru utakmice i tražite da se izvine navijačima !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:01 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:03 am

Brkoo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:53 pm
I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Usutio si se ko p.... prosli put kad ti ponudih opkladu,pa sad opet iznosis isto misljenje,kao papagaj.Ok,skontali smo sta mislis za Odovica,hoces li nam do kraja sezone ponavljati da je vatrogasac??Usput,pisam se ja na Zelju ako nam je samo jedan covjek spas i to onaj koji NECE da nas vodi.Jel ti to jasno vise?Koliko ti se puta treba napisati?Hoces jos jednom?Amar Osim nece da nas vodi!!Jel malo?Amar Osim nece da nas vodi!!Utuvi vise sebi to.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:04 am

Klasicni pljuvac i pametnjakovic, hinja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:05 am

Halalit ovo sve.. Idemo praviti stadion, nema od titule hajra
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:05 am

Upali smo u krizu. Nista neobicno. 2 krila povrijedjena, 2 van forme. Nemamo rezervnog napadaca, a niti bekove. Unatoc tome, samo da smo spustili loptu na zemlju i odigrali 2 dupla pasa, mi bismo dosli u gol sansu.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:05 am

bogi je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:01 am
1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
Priđite sve i jednom akteru utakmice i tražite da se izvine navijačima !
:palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:07 am

Brko.. nevjerovatan si.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:08 am

salle86 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:58 pm
Morzhy je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:10 pm
Najgora Željina utakmica u zadnjih brat bratu 10 godina...šta je ovo ovako loše jbt? Katastrofa
razočaran sam i ja ono baš, ali evo realno koliko smo puta ovako pisali u zadnje 3 godine eto...da ne idemo dalje
Ma u ovoj baš nismo ništa odigrali,ali ništa. Rijetke su takve utakmice,ja je ne pamtim odavno ovakvu stvarno. Možda ima,ali baš ne mogu da se sjetim. Jedan šut Zeca za 90 minuta...nijedan dupli pas,nijedan dobijen duel,nijedan uspješan skok,nijedno uspješno okretanje strane...stoperi milion grešaka, golman ne izlazi na lopte koje mu stoperi grade...more čistih dodavanja koja su otišla u aut...nijedan dribling...
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:10 am

sahmat je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:05 am
Halalit ovo sve.. Idemo praviti stadion, nema od titule hajra
:palacgore:

Gledat izboriti evropu, gurati djecu i graditi dom. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u čet sep 27, 2018 12:10 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:10 am

1921.ba je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Ima neko prijedlog sta da ubacim u izvjestaj?
ubaci 15ak minuta nicega uz muzicku podlogu. to ce biti zanimljivije od svega sto smo fakat mogli vidjeti veceras. :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:10 am

Ma jedva čeka Tuborg da se ove stvari dese.

Ponavljam, otjerati kondicionog što prije, i prošlih sezona je znalo biti priče o kondiciji, ali ovo ne pamtim. Pa na oko se vidjelo da su ljudi spremniji NEUPOREDIVO. I haj da su samo oni...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija