Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:23 pm

Kako vas nije stid? Pa taj Krpic je dao vise golova nego svi napadaci unazad koje smo uzdizali u nebesa. Da on ima sve kvalitete koje vi zelite od njega da li stvarno mislite da bi igrao u Zeljeznicaru? Imate lika koji je dosao sa strane i gine svaku utakmicu. Jel' najbolji nije, ali ima odnos prema ovom dresu kakav je malo ko imao.

Druga stvar pola vas zivi od trenda. Erica se slavilo jos od Hrasnice i one intervencije protiv Veleza. Dvije lose tekme i pljujete ga kao da je on za sve kriv.
Kad vam dodje u glavu da je Bogicevic rak rana ovog kluba, i da kod god on igra svi su nesigurni mozda shvatite.

Treca stvar niko da kaze nijednu losu za Pavica koji je apsolutno bio najgori danas. Cak gori i od Bogicevica sto je jako tesko. Pogledajte snimak gola prvog pa ce vam se samo reci ako imate jednu odigranu utakmicu u zivotu.

A Zajmovica zajedno s Bogicevicem treba u Vlasenicu poslati pa nek tamo igra.

OPOMENA: BEZ UVREDA MOLICEMO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:30 pm

Interesantno, Krpicu je ovo prvi promaseni penal u karijeri u seniorskoj konkurenciji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:36 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:30 pm
Interesantno, Krpicu je ovo prvi promaseni penal u karijeri u seniorskoj konkurenciji.
Generalno frajer odlicno izvodi penale, jbg desilo se i sta ces...uvijek nam se i desava protiv Sirokog, sjetite se 0:3 i dva penala promasena, dva velika tehnicara...ne mirisem Krpicev stil igre, cak stavise nisam uopste bio za dovodjenje njega, po meni je Vojo 4K za njeg al penale izvodi momak sasvim ok. Zalaganje mu je na nivou, a to sto se ne uklapa u stil igre kakav mi zelimo, nije do njeg...znalo se koji je njegov stil kad je bio u procesu dolaska.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:38 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:14 pm
Meni je Sinisa i bio naprijed solidan, nazad su ga malo vozali. Imao je onaj dobar sut, steta sto nije isla u stranu.
Solidan zato sto je dva(2)puta presao preko centra? U prvoj situaciji sutirao, u drugoj nije ni digao glavu nego je poslao nesto izmedju suta i centarsuta. U odbrani ga nisu malo vozali, nego su ga bas provozali i ubacivali se iza njega jer je fudbalski glup i ne zna da se krece kao skolovan bek i onda moraju stoperi da se pomjeraju sa svojih pozicija i idu u duele sa protivnickim krilima i ako prodju to je onda za nas jako lose..

Nisi ni svjestan kakav je mazohizam kad sa istoka Grbavice gledas parmake poput Sinise kako nesto kao trce, bore se lafo, a iz aviona se vidi da jedva ima kvalitet i za MDK a kamoli za Zelju. I nije on jedini..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:38 pm

Ma ja, od njega si znao sta mozes dobiti. Iskren da budem, nisam znao da ce biti ovoliko borben.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:40 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:38 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:14 pm
Meni je Sinisa i bio naprijed solidan, nazad su ga malo vozali. Imao je onaj dobar sut, steta sto nije isla u stranu.
Solidan zato sto je dva(2)puta presao preko centra? U prvoj situaciji sutirao, u drugoj nije ni digao glavu nego je poslao nesto izmedju suta i centarsuta. U odbrani ga nisu malo vozali, nego su ga bas provozali i ubacivali se iza njega jer je fudbalski glup i ne zna da se krece kao skolovan bek i onda moraju stoperi da se pomjeraju sa svojih pozicija i idu u duele sa protivnickim krilima i ako prodju to je onda za nas jako lose..

Nisi ni svjestan kakav je mazohizam kad sa istoka Grbavice gledas parmake poput Sinise kako nesto kao trce, bore se lafo, a iz aviona se vidi da jedva ima kvalitet i za MDK a kamoli za Zelju. I nije on jedini..
Mnogo vise je puta presao centar i uradio je nesto konkretnije naprijed. Sto se tice ostalog, mi boljeg trenutno nemamo. I ja bih zelio nekoga boljeg..., Stanic je sve samo ne to. Da je kako nije, Stanic ne bi ni bio u Zelji.

Ne znam odakle ti to da nisam svjestan kako je kada sa Istoka gledam parmake. Gledam ih evo 2 godine. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:47 pm

Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:52 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:47 pm
Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Slažem se apsolutno, preloš je bio. Veliki broj grešaka u pasovima, pogrešnih odluka, pogrešnih postavljanja...

Ne vidim u programu da ima snimak na BHT?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:53 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:47 pm
Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Cim kuci stignem. Ne branim, niti opravdavam, ali istina je da boljeg nemamo. Trenutna struka ima zadatak da nadje boljeg, a trenutno i po tebi evidentno, a i po meni taj zadatak nisu uspjesno ispunili.

Nadam se da nije istina da smo prodali Krpica, osim u slucaju da Vojo dolazi ili neki slican "Vojo", sto je jako tesko ostvarivo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:54 pm

A ovo za Sinisu se sve slazem s Brkom, sa svojom rajom se svadjam tri godine oko Sinise...frajer je skontao da ce klizeci ( i kad nije potreban) biti dovoljan da ga raja voli i to koristi maksimalno...naravno uz drustvene mreze i objave na istim, sasvim.fino mu ide...Ja stvarno ne mogu da vjerujem da mi nismo u stanju dovesti beka koji ce igrati skolski fudbal, to je sve sto treeba...skolski fudbal i jedan si od boljih bekova u prvenstvu, malo bolje od toga i ti si najbolji bek.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:56 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:53 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:47 pm
Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Cim kuci stignem. Ne branim, niti opravdavam, ali istina je da boljeg nemamo. Trenutna struka ima zadatak da nadje boljeg, a trenutno i po tebi evidentno, a i po meni taj zadatak nisu uspjesno ispunili.

Nadam se da nije istina da smo prodali Krpica, osim u slucaju da Vojo dolazi ili neki slican "Vojo", sto je jako tesko ostvarivo.
Mislim da nije tesko ostvarivo, cak stavise...Amar najvise cijeni Voju od napadaca kod nas i savrsen je tip za njega a jos Stila tu...kotrlja se to od potpisa Stile :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:57 pm

nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:53 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:47 pm
Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Cim kuci stignem. Ne branim, niti opravdavam, ali istina je da boljeg nemamo. Trenutna struka ima zadatak da nadje boljeg, a trenutno i po tebi evidentno, a i po meni taj zadatak nisu uspjesno ispunili.

Nadam se da nije istina da smo prodali Krpica, osim u slucaju da Vojo dolazi ili neki slican "Vojo", sto je jako tesko ostvarivo.
Mislim da nije tesko ostvarivo, cak stavise...Amar najvise cijeni Voju od napadaca kod nas i savrsen je tip za njega a jos Stila tu...kotrlja se to od potpisa Stile :)
To bi bilo odlicno, ali i ti i ja znamo da je on prilicno skup. Ni oni bivsi ga nisu mogli placati, a ne ovi sada. Jedino da ide preko Stile nesto... Ta kombinacija bi 99% znacila titulu. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:00 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:57 pm
nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:53 pm


Cim kuci stignem. Ne branim, niti opravdavam, ali istina je da boljeg nemamo. Trenutna struka ima zadatak da nadje boljeg, a trenutno i po tebi evidentno, a i po meni taj zadatak nisu uspjesno ispunili.

Nadam se da nije istina da smo prodali Krpica, osim u slucaju da Vojo dolazi ili neki slican "Vojo", sto je jako tesko ostvarivo.
Mislim da nije tesko ostvarivo, cak stavise...Amar najvise cijeni Voju od napadaca kod nas i savrsen je tip za njega a jos Stila tu...kotrlja se to od potpisa Stile :)
To bi bilo odlicno, ali i ti i ja znamo da je on prilicno skup. Ni oni bivsi ga nisu mogli placati, a ne ovi sada. Jedino da ide preko Stile nesto... Ta kombinacija bi 99% znacila titulu. :)
Ja samo kazem sta znam, od potpisa Stilicevog :) Provjereno 100%
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:01 pm

Kako se Bjelica hladno smije u facu raji na sjeveru.

Onaj prekid kad je bio, kad je njihov golman udario u stativu, neki nasi mu psuju, a on stoji i smije se ono bas provokatorski i to punu minutu ili dvije.

Znaci otvoreno nam govori pisam se po vama, ne mozete mi nista, tako sam se ja osjecao.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:02 pm

nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 10:00 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:57 pm
nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:56 pm


Mislim da nije tesko ostvarivo, cak stavise...Amar najvise cijeni Voju od napadaca kod nas i savrsen je tip za njega a jos Stila tu...kotrlja se to od potpisa Stile :)
To bi bilo odlicno, ali i ti i ja znamo da je on prilicno skup. Ni oni bivsi ga nisu mogli placati, a ne ovi sada. Jedino da ide preko Stile nesto... Ta kombinacija bi 99% znacila titulu. :)
Ja samo kazem sta znam, od potpisa Stilicevog :) Provjereno 100%
Drzim fige moj dobri niksone. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:04 pm

Samo da se naj.bem mame lukavičkom govnetu koje je mislilo isprovocirati Štilu da bi mu dao treći žuti karton tako što mu je svirao par smiješnih faulova.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:04 pm

PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:52 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:47 pm
Sta je to konkretno uradio? Nabroji mi te situacije? To sto nemamo kvalitetnijeg ne znaci da moramo opravdavati sadasnjeg desnog beka ili bilo kojeg drugog igraca. Stvari se moraju nazvati pravim imenom. Ako je neko los onda je los, ne moze biti solidan.

Nadam se da je istina da smo prodali Krpica i da on ide na polusezoni..
Slažem se apsolutno, preloš je bio. Veliki broj grešaka u pasovima, pogrešnih odluka, pogrešnih postavljanja...

Ne vidim u programu da ima snimak na BHT?
Nije se to desilo samo ovaj put, nije problem jedna utakmica, covjek je ocajan u 95% utakmica, kad je derbi postotak se dize. Od dana kad je dosao na prste ruke mu se mogu nabrojati dobre utakmice. Ocaj zivi. I onda ima ljudi koji ovo opravdavaju jer je doticni zaplakao poslije utakmice, jer je ovo jer je ono, (covjek skontao da ako pokazes malo emocija da ce te ljudi gotiviti i igra na tu kartu) a on na terenu karina mrtva, boljih ima u federalnoj ligi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:05 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:19 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:09 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:04 pm
Cuj ako izgubimo derbi pitari uzimaju titulu hahahahaha. Neki ko da od jucer prate ovu ligu. Ni zimska pauza nije dosla. Show.
Ti da pratis ovu ligu znao bi da pitarluk tek na proljeće gura svim sredstvima. Sad su još i male mace sa namještajem i ostalim igricama. Zato bi tih plus 6 za njih značio titulu. Ne znam šta je nejasno tu??
Da si ti meni ziv i zdrav, isli smo i mi s tim bodovnim prednostima na pauzu, pa smo ispusili kurcinu. A to namjestanje price za malu djecu, kad smo mi pravi nemamo sta na druge gledati. Uzmes kod kuce ekipe koje nisu Sarajevo i Zrinjski imas 60% titule,a ako njih oboje uzmes u nasem slucaju, a kiksas protiv borca, slobode.. Sami smo sebi krivi na kraju krajeva. Da smo uzeli siroki veceras druga bi se prica vrtila, a posto smo izgubili prelosi smo. Krpic je karina, dado debil, veselinovic bolid i tako dalje da ne nabrajam..
Nismo uzeli Široki večeras jer su ljudi jednostvno bili bolji i kvalitetniji od nas. Jednostvno da ne može jednostavnije. Odigrali su koliko je trebalo, dali gol više i doviđenja.
Večeras je ovaj Karačić jednostavno nadmudrio Brku i ljudi su sasvim zasluženo odnijeli pobjedu. Uostalom živi bili pa vidjeli, Široki će iz kola u kolo igrati sve bolje.
Što se tiče bodovne prednosti, ne znam baš da smo u posljednih par sezona na jesnjem dijelu imali plus 6. Ali polako ima još da se igra. Do nas je da ne bude plus 6 nego egal a to opet znači naša jesenja titula.
Što se tiče vrijeđanja igrača i zvižduka i sl, to rade navijači koji ne dolaze zbog Želje nego zbog rezultata.
Krpić, Veselinović i ostali su večeras dali svoj maksimum, toliko vrijede i znaju, bolje od toga ne mogu i ne treba im zviždati.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:12 pm

nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:54 pm
A ovo za Sinisu se sve slazem s Brkom, sa svojom rajom se svadjam tri godine oko Sinise...frajer je skontao da ce klizeci ( i kad nije potreban) biti dovoljan da ga raja voli i to koristi maksimalno...naravno uz drustvene mreze i objave na istim, sasvim.fino mu ide...Ja stvarno ne mogu da vjerujem da mi nismo u stanju dovesti beka koji ce igrati skolski fudbal, to je sve sto treeba...skolski fudbal i jedan si od boljih bekova u prvenstvu, malo bolje od toga i ti si najbolji bek.
To je ono o cemu ja pisem. Covjek ide na kartu emocija. Dva-tri klizeca, koja suza, objava na fb-u, instagramu i imas "navijace" koji te onda gotive kakav god da budes na terenu. Na prste ruke mozes nabrojati njegove dobre utakmice. Rezerva mu igrac koji je jos gori. To vise govori o nasem klubu nego o doticnim igracima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 10:14 pm

Vortex je napisao/la:
ned nov 24, 2019 10:05 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:19 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:09 pm


Ti da pratis ovu ligu znao bi da pitarluk tek na proljeće gura svim sredstvima. Sad su još i male mace sa namještajem i ostalim igricama. Zato bi tih plus 6 za njih značio titulu. Ne znam šta je nejasno tu??
Da si ti meni ziv i zdrav, isli smo i mi s tim bodovnim prednostima na pauzu, pa smo ispusili kurcinu. A to namjestanje price za malu djecu, kad smo mi pravi nemamo sta na druge gledati. Uzmes kod kuce ekipe koje nisu Sarajevo i Zrinjski imas 60% titule,a ako njih oboje uzmes u nasem slucaju, a kiksas protiv borca, slobode.. Sami smo sebi krivi na kraju krajeva. Da smo uzeli siroki veceras druga bi se prica vrtila, a posto smo izgubili prelosi smo. Krpic je karina, dado debil, veselinovic bolid i tako dalje da ne nabrajam..
Nismo uzeli Široki večeras jer su ljudi jednostvno bili bolji i kvalitetniji od nas. Jednostvno da ne može jednostavnije. Odigrali su koliko je trebalo, dali gol više i doviđenja.
Večeras je ovaj Karačić jednostavno nadmudrio Brku i ljudi su sasvim zasluženo odnijeli pobjedu. Uostalom živi bili pa vidjeli, Široki će iz kola u kolo igrati sve bolje.
Što se tiče bodovne prednosti, ne znam baš da smo u posljednih par sezona na jesnjem dijelu imali plus 6. Ali polako ima još da se igra. Do nas je da ne bude plus 6 nego egal a to opet znači naša jesenja titula.
Što se tiče vrijeđanja igrača i zvižduka i sl, to rade navijači koji ne dolaze zbog Želje nego zbog rezultata.
Krpić, Veselinović i ostali su večeras dali svoj maksimum, toliko vrijede i znaju, bolje od toga ne mogu i ne treba im zviždati.
Slazem se, bili su bolji zasluzena pobjeda. Dok je Adzem bio ja mislim, imali smo 5 6 bodova prednosti i stvarno fino igrali. Uglavnom slazem se sve sto si napisao, sve najbolje. :palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cipiripi, Diverzant, Google [Bot] i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija