Moderator/ica: storm_raider

 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:10 pm

Halo branioci, peti mjesec nema plata. Ni igraci, a ni uposlenici. Mozete misliti u kakvoj su situaciji? Treniraju, rade, radi sebe.. Nezadovoljni su, atmosfera je losa, komunikacija sa upravom nikakva. Bore se svim mogucim sredstvima da im se nesto namakne, 2-3 plate. Jel vas stid da branite ovo???? Popisam se ja licno na svakog od vas koji ovo brani i podrzava. Sad me banujte
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:12 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 4:10 pm
Halo branioci, peti mjesec nema plata. Ni igraci, a ni uposlenici. Mozete misliti u kakvoj su situaciji? Treniraju, rade, radi sebe.. Nezadovoljni su, atmosfera je losa, komunikacija sa upravom nikakva. Bore se svim mogucim sredstvima da im se nesto namakne, 2-3 plate. Jel vas stid da branite ovo???? Popisam se ja licno na svakog od vas koji ovo brani i podrzava. Sad me banujte
Znači li to da su sad po automatizmu svi slobodni da idu gdje hoće?
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:18 pm

phpBB [video]


Uživajte u kadrovima Grbavice, i nekim starim snimkama kako je Edin rešetao mreže u našem dresu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:35 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 4:10 pm
Halo branioci, peti mjesec nema plata. Ni igraci, a ni uposlenici. Mozete misliti u kakvoj su situaciji? Treniraju, rade, radi sebe.. Nezadovoljni su, atmosfera je losa, komunikacija sa upravom nikakva. Bore se svim mogucim sredstvima da im se nesto namakne, 2-3 plate. Jel vas stid da branite ovo???? Popisam se ja licno na svakog od vas koji ovo brani i podrzava. Sad me banujte
Pa jel iko napisao da brani to sto im kasne plate?
Ja sam ti rekao za bojkot i tu losu atmosferu medju igracima da je cista laz. Lazi namjerne su nepotrebne u ovom periodu. Takodjer i ona laz gore sto je neko napisao da je stav kluba da se ne igra nastavak lige.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:39 pm

Nije ovo stav kluba. Nije ni ovo pogresan stav. Manijaci se prikljucili ostalim navijackim skupinama koji traze da se obustave sve lige dok se ne budu mogli vratiti navijaci i onda nastavit regularno.
Željezničar ante portas !
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 4:42 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 4:10 pm
Halo branioci, peti mjesec nema plata. Ni igraci, a ni uposlenici. Mozete misliti u kakvoj su situaciji? Treniraju, rade, radi sebe.. Nezadovoljni su, atmosfera je losa, komunikacija sa upravom nikakva. Bore se svim mogucim sredstvima da im se nesto namakne, 2-3 plate. Jel vas stid da branite ovo???? Popisam se ja licno na svakog od vas koji ovo brani i podrzava. Sad me banujte

Dobili su igraci dio para, nema potrebe da se preuvelicava ta stvar. Tacno da kasni vecina dugovanja, ali takva je situacija kod svih... Neka idu igraci gdje god im je bolje...
Krivina Jug
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 5:06 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 13, 2020 3:32 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 13, 2020 1:41 pm
Igrace su mozda trebali otpustiti na pocetku. Kao i drugi poslodavci kojima je zabranjeno poslovanje.
Drasticne ustede bi napravili, i objasiiti da ce ih klub zvati ako bude "posla".
Jeli mislis da je tako izvidivo sa fudbalerima?
Ja koliko znam da nije posebno sto su fudbalaki ugovori puno drugaciji od ovih obicnih.....
Mogli su otpustiti ali bi morali i ispaltiti jaķo puno nivca sto u krajnjem slucaju nebi bila usteda nego jos veca dubioza od ove trenutne.
Zar se ne moze ugovor raskinuti bez placanja tih naknada ?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 5:21 pm

Razgovarao sam sa djelom strucnog štaba i njihov je izricit stav da treba prvenstvo nastaviti.Sumnjam da bi bilo ko iz uprave kontra ovog stava.Problem je pitarski savez,Vico i sad Zrinjski.Pitarima i Vici prekid odgovara zbog pozicija na tabeli a za podršku Zrinjskog u ovim kriminalnim radnjama Vico je Beusu obecao mjesto podpredsjednika.Bolan niko na fudbal i raju ne misli.Samo se misli kako doci do pozicije i kako napuniti dzepove.Ovo je sazrilo da raja uzme za motke i sve rastjera.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 5:35 pm

Što se tice saopštenja na njega gledajte kao na pritisak da se dozvoli pristup navijacima na tribinu.Kakav je to fudbal bez navijaca.Korona gripa je za nijansu opasnija od obicne gripe i kao i obicna gripa starijima i hronicnim bolesnicima moze napraviti problem i te rizicne grupe trebaju sjediti kuci i tekme pratiti na tv?Za mladju raju je bezopasna.Kao i obicna gripa vec je u fazi gašenja i do juna je nece biti u BiH kao i u vecini drugih zemalja.Ne vidim razlog zašto bi se igralo pred praznim tribinama.Pogotovo ne vidim valjan razlog za prekid prvenstva.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 6:07 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri maj 13, 2020 5:35 pm
Što se tice saopštenja na njega gledajte kao na pritisak da se dozvoli pristup navijacima na tribinu.Kakav je to fudbal bez navijaca.Korona gripa je za nijansu opasnija od obicne gripe i kao i obicna gripa starijima i hronicnim bolesnicima moze napraviti problem i te rizicne grupe trebaju sjediti kuci i tekme pratiti na tv?Za mladju raju je bezopasna.Kao i obicna gripa vec je u fazi gašenja i do juna je nece biti u BiH kao i u vecini drugih zemalja.Ne vidim razlog zašto bi se igralo pred praznim tribinama.Pogotovo ne vidim valjan razlog za prekid prvenstva.
Pa to je Azmir rekao. Zna se sve prije video sastanka. Pitari borac i zrinja rade svoj posao u savezu. Mediji imaju jako oruzje kod sebe, al steta sto ove niko ne razapinje. Begica Vicu i kompaniju.
Nas partner prenese vijest od Azmira gdje kaze da je sve zavrseno, ali stave naslov kako je ostecen sa 6 bodova. Pa je li moze to bolji naslov neki, neki boom da ti ljudi udju i sto ne prate nasu ligu. A savez sve najgore, ugasili se nekako.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 7:43 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 13, 2020 5:06 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri maj 13, 2020 3:32 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 13, 2020 1:41 pm
Igrace su mozda trebali otpustiti na pocetku. Kao i drugi poslodavci kojima je zabranjeno poslovanje.
Drasticne ustede bi napravili, i objasiiti da ce ih klub zvati ako bude "posla".
Jeli mislis da je tako izvidivo sa fudbalerima?
Ja koliko znam da nije posebno sto su fudbalaki ugovori puno drugaciji od ovih obicnih.....
Mogli su otpustiti ali bi morali i ispaltiti jaķo puno nivca sto u krajnjem slucaju nebi bila usteda nego jos veca dubioza od ove trenutne.
Zar se ne moze ugovor raskinuti bez placanja tih naknada ?
Moze... ako ga raskines sporazumno.
S obzirom da smo duzni igracima jako puno cisto sumnjam da bi i jedan pristao na sporazumni raskid ugovora.
A pristali su na smanjenje placa ali da im se ta dugovanja isplate.
Onako odokativno ona su vec sada oko 600 do 700 milja km...samo za plate igracima
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 9:21 pm

Sve navijacke grupe u evropi se protive igranju fudbala bez navijaca. Nije niko protiv fudbala u nasoj ligi i ne odrice se titule, nego je kontekst skroz drugaciji.
Vidim opet najezda ove virtualne opozicije sto je cijepala godisnje i jela dzaba kod Misketa. Situacija je jako losa i javna je tajna da se plate nisu dobile od decembra. To svakako ne umanjuje cinjenicu da smo u dubiozi, ali dodatno unosenje nemira od pojedinaca, spinovanje i "jesam vam rek'o" recenice nece, niti ce ugroziti nikoga jer ne donose rijesenje, nego su plod klasicnog nasladjivanja i bacanja kostiju.
Da se daju bilo kakvi sudovi i iznose stavovi i ostavke jos je rano jer se ne zna sta ce biti sutra, a kamoli za 5, 15, 30, 360 dana.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 13, 2020 9:25 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 13, 2020 9:21 pm
Sve navijacke grupe u evropi se protive igranju fudbala bez navijaca. Nije niko protiv fudbala u nasoj ligi i ne odrice se titule, nego je kontekst skroz drugaciji.
Vidim opet najezda ove virtualne opozicije sto je cijepala godisnje i jela dzaba kod Misketa. Situacija je jako losa i javna je tajna da se plate nisu dobile od decembra. To svakako ne umanjuje cinjenicu da smo u dubiozi, ali dodatno unosenje nemira od pojedinaca, spinovanje i "jesam vam rek'o" recenice nece, niti ce ugroziti nikoga jer ne donose rijesenje, nego su plod klasicnog nasladjivanja i bacanja kostiju.
Da se daju bilo kakvi sudovi i iznose stavovi i ostavke jos je rano jer se ne zna sta ce biti sutra, a kamoli za 5, 15, 30, 360 dana.
😄😄😄😄😄
Opet Miske...
Pa dokle vise.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 12:52 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri maj 13, 2020 9:21 pm
Sve navijacke grupe u evropi se protive igranju fudbala bez navijaca. Nije niko protiv fudbala u nasoj ligi i ne odrice se titule, nego je kontekst skroz drugaciji.
Vidim opet najezda ove virtualne opozicije sto je cijepala godisnje i jela dzaba kod Misketa. Situacija je jako losa i javna je tajna da se plate nisu dobile od decembra. To svakako ne umanjuje cinjenicu da smo u dubiozi, ali dodatno unosenje nemira od pojedinaca, spinovanje i "jesam vam rek'o" recenice nece, niti ce ugroziti nikoga jer ne donose rijesenje, nego su plod klasicnog nasladjivanja i bacanja kostiju.
Da se daju bilo kakvi sudovi i iznose stavovi i ostavke jos je rano jer se ne zna sta ce biti sutra, a kamoli za 5, 15, 30, 360 dana.
Ja stvarno nemam rijeci, svaka ti cast...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 12:54 am

Ali GLUPANI GLUPI NESPOSOBNI LIKOVI IZ SAVEZA... Umjesto da se iskoristi ova povoljna situacija, jedna od najpovoljnijih u Evropi, hvala Bogu, da se krene igrati da budemo mi uz Bjelorusiju jedini aktivni na tv-u da dobijemo bar nesto sitno na popularnosti. Kad je mogla Nikaragva mozemo i mi... al jok nemoj, nemoj da igramo, gdje cemo igrati jeste ludi... haoticno stanje... Italija jebena satro ih virus i nastavljaju mi fol ne mozemo... drugari mi smo jebani sa svih strana i na svim frontovima...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:07 am

Hebo te, svi u evropi traže bilo kakav način da se nastave prvenstva samo ova naša bagra u savezu traži način da se ne nastavi.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 3:04 am

phpBB [video]

Kakva strasna promocija kluba.
Svaka cast Edine....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 8:02 am

mamba21 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 12:09 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 11:53 am
80% nasih igraca nije za nastavak, jasno su rekli da nece, bojkotuju, negoduju. Neki su cak pristali i da se odreknu pola duga, pola da se isplati.. Svi alarmi su upaljeni, i ne znam da li smo nekad bili u goroj situaciji
Pitaj kapitena da li su za nastavak. Da bojkotuju mislis da bi trenirali jedini sa dva tima u BiH? Ne znam cemu namjerno laganje ili ti stvarno neko daje takve inforamcije smijesne.
Da smo finansijski losi, jesmo.
Haj ti majstore kad znas reci mi s kim se u ekipi kapiten zakacio? I zbog cega se zakacio
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 12:40 pm

I ja sam čuo da se baš dosta plata duguje. Fkt nisam ni za Osima ni za Senada, ali kažu dok je Senad bio, bilo je baš love. Sad su baš tanki.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 14, 2020 1:09 pm

prvenstvo se nastavlja 6. juna! sretno nam!
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija