Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:14 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:08 pm
Qooler je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:05 pm
Sad očekujem ovde neke da nam pojasne kako to Selimović iz ljubavi radi, a on tu nema interesa.
Ko je to i kad radio iz ljubavi?
Pa ne znam. Ali očito je neko radio dok danas imamo Grbavicu. Neko je valjda mora nekada dati zemljište, napravit sve ono, onolike stolice smo kupili, tribnu digli, neko je morao ubacit ljubavi, a sada se to krčmi na sve strane, kroz dobre ugovore, biznis prodaje dresova....Čim se Željo malo digne odma interesdžijama voda iza zuba, a nadju uvjek način da se domognu "meda".
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:14 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:13 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:12 pm
Pa ako je platio 800 hiljada dje frka hahah. Ko kaze da je fanshop njegov, mozda sako procenat
Koristit ce fanshop na tri godine. Nije njemu procenat, nama je :D
Jel ovo to iznenadjenje sto je Badzak najavio, ako jeste onda nema sta iznenadio nas monacki.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:15 pm

Ja nemogu da vjerujem kako Miske i 100 drugi Misimovica i sta ja znam drugi ljudi koji su zeljni da vide Zelju kako napreduje, ovo mogaju da gledaju mirno..
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri jul 10, 2019 2:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:15 pm

Realno velike su to pare za nas. Ne vjerujem da je fanshop toliko zaradjivao
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:15 pm

cipiripi je napisao/la:
sri jul 10, 2019 1:50 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 10, 2019 1:40 pm
Ja kao jos jedan razlog raskida saradnje sa Umbrom vidi taj da je sada trebalo Umbru platiti odredjeni iznos za opremu koja ce se nositi ove sezona a posto smo mi u kurcu finansijski mi smo odabrali No1. Valjda oni ne traze nikakve uplate vec samo fan shop
Nismo bili nista duzni platiti UMBRU, nasa jedina obaveza je bila da se narucuje odredjena kolicina dresova na godisnjem nivou.
Obzirom da smo prosle godine prodali nekoliko hiljada dresova gdje je Klub imao određenu maržu, da je prvi tim imao besplatnu kompletnu opremu, taj isti ugovor nije nikako bio stetan po nas.
Sada ce Selimovic preko Shopa zaradjivati najvise i ta prica kako ce uloziti milion za tri godine ce mu se visestruko isplatiti.
Ovim potezom su samo zatvorili vrata Shopa jer cisto sumnjam da ce prodaja biti na nivou prethodnih godina kada su nas oblacili Diadora i Umbro
koliko ja skontah, dali smo "firmu" za male pare, ili ti ga u prevodu brend koji stvara pare je dobio neko za "siću" u odnosu na to koliko može zaraditi...koji smo levati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:15 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:13 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:12 pm
Pa ako je platio 800 hiljada dje frka hahah. Ko kaze da je fanshop njegov, mozda sako procenat
Koristit ce fanshop na tri godine. Nije njemu procenat, nama je :D
Vjerovatno je toliki ugovor i sa No1?

I znači ovo je kao zakup, nismo je skroz prodali, već samo na 3 godine.
Haj bar ovo malo raduje.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:18 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:15 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:13 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:12 pm
Pa ako je platio 800 hiljada dje frka hahah. Ko kaze da je fanshop njegov, mozda sako procenat
Koristit ce fanshop na tri godine. Nije njemu procenat, nama je :D
Vjerovatno je toliki ugovor i sa No1?

I znači ovo je kao zakup, nismo je skroz prodali, već samo na 3 godine.
Haj bar ovo malo raduje.
Ne mozea prodat. Bar dok su ovi ljudi u skupstini. :D
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:18 pm

Pa eto jbg to je malo bolje ipak haha
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:19 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:15 pm
Ja nemogu da vjerujem kako Miske i 100 drugi Misimovica i sta ja znam drugi ljudi koji su zeljni da vide Zelju kako napreduje, ovo mogaju da gledaju mirno..
A sta treba da uradi?Sta??Otjerali smo ga ko zadnjeg kera i sta sad hocemo??Da se vrati??Pa mene da ovako nego otjera,a davao sam se toliko sebe i pored toga sto imam sve u zivotu,ne bi se vratio da me mater rodjena zove,a ne Zeljo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:20 pm

A obecano je 500k u keshu i 500k u opremi. Njegov fanshop na tri godine.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:22 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:19 pm
sajo10 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:15 pm
Ja nemogu da vjerujem kako Miske i 100 drugi Misimovica i sta ja znam drugi ljudi koji su zeljni da vide Zelju kako napreduje, ovo mogaju da gledaju mirno..
A sta treba da uradi?Sta??Otjerali smo ga ko zadnjeg kera i sta sad hocemo??Da se vrati??Pa mene da ovako nego otjera,a davao sam se toliko sebe i pored toga sto imam sve u zivotu,ne bi se vratio da me mater rodjena zove,a ne Zeljo.
Znam, znam ali nije on lud. Zna koliku armiju ima onih koji postuju to sto je uradio. Ali eto, drugi ljudi. Nije on jedini na svijetu. Postoje sigurno mnogi drugi koji su u situaciji ali.. Ma neznam vise ni sam ta pisem. Ne mogu da vjerujem na sta smo spali.. :(
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:23 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:20 pm
A obecano je 500k u keshu i 500k u opremi. Njegov fanshop na tri godine.
Znaci milionce ukupno. Bgm nije lose znam da cete me napast, ali sumnjam da je fanshop toliko zaradjivao
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:24 pm

Sta ce tebi ostati, moj Zeljo, dok se svi namire...?
Ne bih da budem bezobrazan, uostalom neko svako shvati kako hoće i zna...
Vjerujem da mi svi ovde volimo Želju i da "za njega" izdvajamo onaj maksimum koliko ko može. Na bilo koji način, kupovinom članske, godišnje, pojedinačnih karti, artikala sa Željinim grbom itd itd. Svi to radimo iz (bar) 2 razloga, radi svog ćeifa i radi ŽELJE. Dajemo pare da bi se one ulagale u Želju, da bi sutra bio bolji nego je to danas.
Dolaskom ovih ljudi ja nisam siguran gdje i kako te pare idu. Ni sekunde. Da li idu "u Želju" ili u nečije džepove. I u kojim procentima.
Moja, ali ponavljam samo moja obaveza je da ono moje ne dam takvim lopovima koji samo koriste ime ŽELJO da bi punili svoje džepove. Opet ponavljam, neka shvati ko kako hoće, ja ostavljam mogućnost da promjenim mišljenje/odluku ali tek kad me nekako uvjere da ovo što mislim nije tako.
...i kad kažu ne daješ njima, daješ Želji...jeste ali oni su ti koji su tu da te pare troše na Želju...ili na sebe
:(
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:24 pm

Od osnivanja fan shopa koje upravljao njime,sigurno nije klub.Imali smo vrlo mali procenat,i ako je tacno za taj iznos to je vise nego dobro.Daj te nam izvjestaje,ja mislim da ne u nekom bilo koliko je zarada bila od fan shopa.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:25 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:23 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:20 pm
A obecano je 500k u keshu i 500k u opremi. Njegov fanshop na tri godine.
Znaci milionce ukupno. Bgm nije lose znam da cete me napast, ali sumnjam da je fanshop toliko zaradjivao
Jest lose, valja platit raskid sa umbrom, masne pare :D kvalitet same opreme je katastrofalan.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:25 pm

I postoji jedna kvaka, niko tu ne gleda koristenje samog prostora na sjeveru. Zeljin fanshop je brend, a on ovim parama dobija i brend i sam prostor na sjeveru. :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:26 pm

Koliko idemo iz krajnosti u krajnost. Gledaj ti nas, jedva cekamo da pljujemo, jedva cekamo da branimo nekoga. Podijeljeni po portalima, forumima, kafanama, tribinama. Optuzujemo jedni druge jer nam se ne svidja stil pisanja. Priznajem i ja sam, jer mi jednostavno dodijalo da citam kamatar ovo ono, lopovi. Nama to sve ne treba, dobar dio je ovde pravih navijaca. I ja se sam ne slazem sa mnogima, ali ne mogu reci nekome da je manji navijac zbog toga.
Ovi dosli iz korijena sve mijenjaju. Nek se dobro zapitaju sta rade. Umjesto da se posvete i pocnu raditi, oni izmisljaju neke promjene garniture dresova. Bolan imate vecih problema, uredite taj OP, taj prvi tim, odrzavajte teren, onaj jug pocistitee onu travu iz betona, sklonite smece, suradjujte i poboljsajte odnos sa navijacima.
Nastavite ono sto su prethodnici veoma dobro uradili, imali smo nikad ljepse dresove, generalnog, lijep teren, stadion. Poboljsajte odnos sa medijima, sponzorima, savezom, igracima i navijacima.
Dajte taj jeftin a funkcionalan igracki kadar.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:26 pm

Nihad je napravio ono po što je i došao..

Vrlo lahko je pogledati finansijske izvjestaje proslih godina od zarade kluba iz Fan Shopa i sve ti bude jasno. Fan Shop je klubu bio čisti siguran izvor finansiranja i ogroman priliv novca na RAČUN KLUBA A NE POJEDINCA, stvaranja brenda kluba , sigurnost za potrošača tj navijača da novac koji izdvoji za kupovinu artikla ide u kasu kluba, ozbiljnost poslovanja ka brendovima itd.

Druga stvar klub vise nece moci samostalno raspoređivati sredstva iz fan shopa za drustveno korisne projekte kao sto je to bio slucaj prosle godine kada je nas klub bio ambasador Specijalne Olimpijade djece sa posebnim potrebama(tada smo u Tuzli izasli sa tom djecom na teren i pokazali sta je Željo).Tada je klub za potrebe te Olimpijade izdvojio majice za djecu iz Fan shopa, te tako promovisao grb i ime kluba među malom rajom a podrzao i drustveno korisnu stvar.

Pitam se samo ko bi od vas koji podrzavate iz bilo kojeg razloga ekipu iz ove Uprave i njihove poteze, dao svoju automehanicarsku radnju (shop) a pri tome da vam ti isti odlucuju sa kojim dijelovima i opremom ćete raditi u servisu(u nasem slucaju fan shopu). A na to dodajte i zaradu koja ne ide vama nego onome kome ste dali tu radnju koja ima stvoren brend u drzavi i sigurne kupce.

Sutra ce reci kako fan shop kluba nije donosio zaradu, te je bolji potez dobijati nadoknadu od onih koji ga kao preuzmu i zarađuju više od nadoknade koja je uz to plasirana i kao vid sponzorstva velikog bizMismena Nihada. Halo gospodo, idite u tri lijepe tacke, posebno vi koji cete pitaru hajrovati i nas nagovarati kako sutra kupovinom u tom shopu pomazemo Zelji a ne firmi i vlasniku No1. Mrs i tri tacke, necete!

E moj Zeljo skinuli su ti gaće,još da nam te naguze a idu ka tome i kapije ce biti zatvorene za par godina.

Pitam se samo je l' i ovo jedan od zahtjeva grupe sa Juga, koju su uputili Skupstini kluba? Il je samo bitno dobiti kako ono rekose pojedini dobijamo 'jeftinije' karte.

Plitki smo u razmisljanju i ne vidimo ni metar ispred sebe.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:26 pm

Umjesto da razmisljaju o otvaranju jos jednog Fan shopa u gradu na potezu od BBI do Carsije da turistima sta prodaju, oni se odlucuju pre(o)dati Shop šalabajzeru iz Travnika.

Zasto ne stupe u kontakt sa turistickim agencijama i ne ponude obilazak stadiona u dva dnevna termina sigurno bi neko od tih turista ostavio i neku marku u shopu. Zasto ne iskoriste jedan manji prostor na stadionu i ne naprave muzej kluba zar je toliko tesko misliti svojom glavom.
Alea iacta est!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 2:27 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:18 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:15 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 2:13 pm


Koristit ce fanshop na tri godine. Nije njemu procenat, nama je :D
Vjerovatno je toliki ugovor i sa No1?

I znači ovo je kao zakup, nismo je skroz prodali, već samo na 3 godine.
Haj bar ovo malo raduje.
Ne mozea prodat. Bar dok su ovi ljudi u skupstini. :D
Ali sad ce biti izborna skupstina, pa eto prilike da i to promjenimo i revidiramo ugovor...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], ubaceni element i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija