Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 5:58 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:35 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:10 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:00 pm


Za razliku od tebe koji jedva čekaš da pljuješ ja sam i u doba kada je Misimović bio predsjednik uvijek samo afirmativno govorio o klubu tako to radim i danas. Da, ja sam član Skupštine i u prošlom i u ovom mandatu, treba li ti ime i prezime ? A ti?Ti si samo jedan bot koji se krije iza tastature kojem je vrhunac dana da objavi kako Željo nešto duguje ili se raspadamo.
Ne treba mi ime znam ga.....
Ali cu to zadrzati za sebe.....
Za razliku od tebe ja Zelju ne pratim od 2015 godine.....
Ako vec mjerimo ko,sta ,kako,gdje mogu ja to i javno napisati jer se ne stidim stvari koje sam uradio za klub..........
Ne znas puno stvari tako da necemo dalje polemisati....nisi kompetentan sagovornik Boga mi....
Uvazavam pravo na svacije misljenje sve dook mi ne uskracuje pravo na moje.....
Ziv bio.
Napisi sta si uradio, pa da ja napisem onda sta su moji uradili. Pa da vise jednom usutis za sva vremena.

Ti uradio za klub. Ko i Kozaric/Gojer/Telibecirevic i ostali pusikurci sto pricaju na sva zvona o Zelji i hvale se kako su tu a marke nisu dali nikad, a ni namakli.
Neozbiljan si....
Jel pavic naucio centrirati znas li slucajno 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 6:11 pm

Eto mozda europu budemo igrali na Kipru....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 6:21 pm

J, tri tačke, Evropu.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 6:26 pm

Prvenstvo pocinje za koji dan, hajmo malo navijati za Zelju....Samo kazem...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 7:31 pm

Eh svasta, svi neke dokaze, svi pljuju svakoga, svi znaju nesto pa ljudi dragi sta radite za tastaturom? Klub za Vama place kao i 90% kompanija u BiH i svijetu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 7:35 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:58 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:35 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:10 pm

Ne treba mi ime znam ga.....
Ali cu to zadrzati za sebe.....
Za razliku od tebe ja Zelju ne pratim od 2015 godine.....
Ako vec mjerimo ko,sta ,kako,gdje mogu ja to i javno napisati jer se ne stidim stvari koje sam uradio za klub..........
Ne znas puno stvari tako da necemo dalje polemisati....nisi kompetentan sagovornik Boga mi....
Uvazavam pravo na svacije misljenje sve dook mi ne uskracuje pravo na moje.....
Ziv bio.
Napisi sta si uradio, pa da ja napisem onda sta su moji uradili. Pa da vise jednom usutis za sva vremena.

Ti uradio za klub. Ko i Kozaric/Gojer/Telibecirevic i ostali pusikurci sto pricaju na sva zvona o Zelji i hvale se kako su tu a marke nisu dali nikad, a ni namakli.
Neozbiljan si....
Jel pavic naucio centrirati znas li slucajno 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Hajde napisi sta si uradio.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 7:56 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 27, 2020 7:31 pm
Eh svasta, svi neke dokaze, svi pljuju svakoga, svi znaju nesto pa ljudi dragi sta radite za tastaturom? Klub za Vama place kao i 90% kompanija u BiH i svijetu.


Pa u tome i jeste stvar. 200 nas dodje pred skupstinu kao neku povijesnu, zna nas po 30,40, 50 otici na gostovanje. Zna nas po 700 doci na domacu tekmu, prodamo trocifren broj godisnjih karata, ali zato kad treba biti inspekcija, skaut, menager, trener, sportski direktor, predsjednik, direktor idu javljanja, ideje, kritike, frustracije, stavovi...ljudi odu na tri tekme u gostima, kupe desetogodisnju i misle da mogu smjenjivati uprave, trenere, igrace, ekonome, sponzore...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 9:02 pm

south side je napisao/la:
pon jul 27, 2020 3:28 pm
Srcezelje je napisao/la:
pon jul 27, 2020 3:07 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 2:33 pm
slika
A nije jedini koji je otisao i koji ce otici.
Egzodus kako djece tako i trenera je na pomolu.
Covjek odlazi poslom u inostranstvo,ne znam sta ti seres jedva docekas da zlonamjerno pises picko jedna pickasta
Ma lik je po zadatku na ovom forumu, da pljuje sve sto ima veze sa Amarom. Pročitajte sve njegove postove od kako se Amar vratio i sve ce vam biti jasno.A vjerujem da je ovo isti lik Hrasno sto je pisao po onom forumu jer su im price indenticne samo pljuvanje i negativa.
E čuj Hrasno 😂😂😂😂
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 9:05 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:42 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:37 pm
Šta veli, jeste amaterizam ovo s Jovanovićem, al nije bitno kakav i čiji.
A nekad se sprdalo s Hervasovom ženom...
Sad i govno mirise, realno.
J tri tačke štopera.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:00 pm

Ovdje neki ko da se prave ludi. Bože sačuvaj. Pa što se ovi onomad ne javljaše u klub da pomognu oko sportskog segmenta, ako je danas glavni odgovor na svaku kritiku rada jehove idi u klub se javi, takvi im trebaju...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:36 pm

BHDragons je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:00 pm
Ovdje neki ko da se prave ludi. Bože sačuvaj. Pa što se ovi onomad ne javljaše u klub da pomognu oko sportskog segmenta, ako je danas glavni odgovor na svaku kritiku rada jehove idi u klub se javi, takvi im trebaju...
.
Zadnja izmjena: Meha87, dana/u pon jul 27, 2020 10:46 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:43 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
pon jul 27, 2020 5:00 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jul 27, 2020 4:01 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
pon jul 27, 2020 3:47 pm
Eno autobus parkiran na Grbavici ,čitav prvi tim prelazi u FK Vrbanjušu a omladinski pogon u FK Pofalići 🤣🤣
Moj skupstinar moj.....
Nije to smijesno.
Malo se raspitaj....i pitaj uz put koliko plata nisu tteneri u omladinskom primili......
Za razliku od tebe koji jedva čekaš da pljuješ ja sam i u doba kada je Misimović bio predsjednik uvijek samo afirmativno govorio o klubu tako to radim i danas. Da, ja sam član Skupštine i u prošlom i u ovom mandatu, treba li ti ime i prezime ? A ti?Ti si samo jedan bot koji se krije iza tastature kojem je vrhunac dana da objavi kako Željo nešto duguje ili se raspadamo.
Je li te barem malo stid ovoga što radite, ako si već član Skupštine??? Kakva atmosfera vlada među vama? Jeste li zadovoljni radom, je li ovo ono čemu težite ili???
Nažalost u kontaktu sam samo sa nekim igračima, članovima stručnog štaba, te trenerima u omladinskom pogonu, njih je pomalo stid ovoga u čemu smo sada, kada treba da slavimo jubilej.
Volio bih čuti i mišljenje člana Skupštine.
Pozdrav.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:47 pm

Meha87 je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:36 pm
BHDragons je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:00 pm
Ovdje neki ko da se prave ludi. Bože sačuvaj. Pa što se ovi onomad ne javljaše u klub da pomognu oko sportskog segmenta, ako je danas glavni odgovor na svaku kritiku rada jehove idi u klub se javi, takvi im trebaju...
Mozes i tu pricu okrenut pa reci sto bi dolazili kada bi zavrsili ko odovic, capljic, mulalic, adzem
Sve te trenere osim Čapljića otjeraše "veliki navijači FKŽ" kojima klub predstavlja kult ličnosti jedne osobe. Možemo se ovako do beskonačno u krug vrtiti, ali jedna je istina i to znaju svi.
Za malo manje od dva mjeseca bi trebala početi gradnja Juga, o tome niko ništa, kada će se oglasiti?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:47 pm

Kad se već Europa spomenula, koga biste voljeli za protivnika?
Nećemo biti nositelji, moguće da ćemo imati jako težak posao, da ne kažem nemoguć. Naravno, ako ćemo biti optimisti ima tu timova koji su (ili koji bi bar trebali biti) slabiji od nas, tipa B36 s Farskih Otoka, Riteriai iz Litve, Progres iz Luksemburga (mada su izbacili Rangerse u njihovoj prvoj sezoni u Europi nakon što su se vratili), Lincoln iz Gibraltara i ostali. Moje želje su Škendija ili TNS. Ako izbacimo njih nositelji smo i u 2.pretkolu, pa ćemo dobiti lakšeg protivnika u borbi za dalje. Škendija više nije ekipa kakva je nekad bila, mislim da su imali finansijskih problema. Imaju kojeg opasnijeg pojedinca, ovo ostalo ništa posebno. S njima bi se baš moglo igrati. TNS na papiru izgleda baš slab, ali taj otočki fudbal je nezgodan, ne znaš šta da očekuješ. Imaju jak koeficijent, jer su skoro uvijek bili prvaci, pa kad su bili nositelji u CL izbacivali su neke ekipe njihovog ranga.
Koliko znam, tek sljedeće godine će nam koeficijent biti slab, jer nam se briše sezona kad smo igrali protiv Standarda, tako da ćemo od 5 godina imati dvije godine bez Europe, dvije godine 2. pretkolo EL (AIK i Apollon), tako da bismo ove godine morali što dalje dogurati. Jebiga nismo ni nositelji u 1. pretkolu, ali hajde u sreću se uvijek možemo uzdati do žrijeba :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 10:49 pm

Sreca pa nisi sa vise igraca u kontaktu. Kazu da ih je vecinu stid 😂😂😂😂
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 11:01 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:47 pm
Kad se već Europa spomenula, koga biste voljeli za protivnika?
Nećemo biti nositelji, moguće da ćemo imati jako težak posao, da ne kažem nemoguć. Naravno, ako ćemo biti optimisti ima tu timova koji su (ili koji bi bar trebali biti) slabiji od nas, tipa B36 s Farskih Otoka, Riteriai iz Litve, Progres iz Luksemburga (mada su izbacili Rangerse u njihovoj prvoj sezoni u Europi nakon što su se vratili), Lincoln iz Gibraltara i ostali. Moje želje su Škendija ili TNS. Ako izbacimo njih nositelji smo i u 2.pretkolu, pa ćemo dobiti lakšeg protivnika u borbi za dalje. Škendija više nije ekipa kakva je nekad bila, mislim da su imali finansijskih problema. Imaju kojeg opasnijeg pojedinca, ovo ostalo ništa posebno. S njima bi se baš moglo igrati. TNS na papiru izgleda baš slab, ali taj otočki fudbal je nezgodan, ne znaš šta da očekuješ. Imaju jak koeficijent, jer su skoro uvijek bili prvaci, pa kad su bili nositelji u CL izbacivali su neke ekipe njihovog ranga.
Koliko znam, tek sljedeće godine će nam koeficijent biti slab, jer nam se briše sezona kad smo igrali protiv Standarda, tako da ćemo od 5 godina imati dvije godine bez Europe, dvije godine 2. pretkolo EL (AIK i Apollon), tako da bismo ove godine morali što dalje dogurati. Jebiga nismo ni nositelji u 1. pretkolu, ali hajde u sreću se uvijek možemo uzdati do žrijeba :D
Bačka Topola ili ovi Latvijci. Mada koga god da dobijemo bit će teško, jer se najvjerovatnije neće igrati na Grbavici.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 11:06 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon jul 27, 2020 10:47 pm
Kad se već Europa spomenula, koga biste voljeli za protivnika?
Nećemo biti nositelji, moguće da ćemo imati jako težak posao, da ne kažem nemoguć. Naravno, ako ćemo biti optimisti ima tu timova koji su (ili koji bi bar trebali biti) slabiji od nas, tipa B36 s Farskih Otoka, Riteriai iz Litve, Progres iz Luksemburga (mada su izbacili Rangerse u njihovoj prvoj sezoni u Europi nakon što su se vratili), Lincoln iz Gibraltara i ostali. Moje želje su Škendija ili TNS. Ako izbacimo njih nositelji smo i u 2.pretkolu, pa ćemo dobiti lakšeg protivnika u borbi za dalje. Škendija više nije ekipa kakva je nekad bila, mislim da su imali finansijskih problema. Imaju kojeg opasnijeg pojedinca, ovo ostalo ništa posebno. S njima bi se baš moglo igrati. TNS na papiru izgleda baš slab, ali taj otočki fudbal je nezgodan, ne znaš šta da očekuješ. Imaju jak koeficijent, jer su skoro uvijek bili prvaci, pa kad su bili nositelji u CL izbacivali su neke ekipe njihovog ranga.
Koliko znam, tek sljedeće godine će nam koeficijent biti slab, jer nam se briše sezona kad smo igrali protiv Standarda, tako da ćemo od 5 godina imati dvije godine bez Europe, dvije godine 2. pretkolo EL (AIK i Apollon), tako da bismo ove godine morali što dalje dogurati. Jebiga nismo ni nositelji u 1. pretkolu, ali hajde u sreću se uvijek možemo uzdati do žrijeba :D
Iz bosanskohercegovacke perspektive kad nisi nosioc jako su male sanse da ides dalje, pa cemo dosta zavisiti od zrijeba. Sezona poslije Standarda bez evrope, ova sad bez evrope i susne godine bez titule su nam srozale ionaki siromasan i jadan koeficijent. Sarajevo i Zrinjski su nam debelo odmakli, a to sve zahvaljujuci titulama. Koga je to recimo Sarajevo izbacilo, pa da ima duplo veci koeficijent? Odgovor je kontinuitet osvajanja titula. Oni i Zrinjski po tri u zadnjih sest godina. To je razlog duplo veceg koeficijenta i realno izglednijih sansi za kojim pretkolom vise, a Sarajevu se otvorilo i za neki veci iskorak mozda najveci poslijeratni, a to je grupna faza ili onako realno gledajuci plej of, a to su ozbiljni novci. Zbog toga su titule vazne, nije samo zbog onih 50 ili koliko hiljada sto savez donira ili da obogati ćup vitrinu.
Zavisi dosta toga od izvlacenja. Ovi klubovi koje si nabrojao su pozeljne opcije. Ja nekako ne bih volio Srbe ili Hrvate. Mislim da su ispred nas.
Danasnji prijedlog za Cipar dovoljno govori u kakvom haosu je i Uefa i koliko je sve jos uvijek neizvjesno i na dugom stapu. Kako god, evropa donosi kakav takav novac, a nama je u ovom trenutku on prijeko potreban.
Ipak, nama je sad Velez prioritet. Bice jako tesko. Ali idemo po tri boda.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 11:11 pm

Da li je moguce da se neke stvari desavaju par dana pred pocetak prvenstva..Odlazi Jovanovic medju nasim najboljim igracima..sad izgleda da ide i Lendric..moguc odlazak i Dade..sve pred pocetak sezone gdje nam je 100 godisnjica kluba..izgleda da je postalo normalno da se ceka sve u zadnji momenat ..moglo se do sad dovesti to famozno krilo a ne cekati pocetak sezone..u svemu ovome jedina uzdanica mi je Amar
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 11:32 pm

kako ba medju nasim najboljim igracima? kako? koliko minuta ima? vi procitali izjavu kako je imao neke milionske plate i odma je najbolji?
navedite mi perspektivnog igraca iz omladinskog pogona u zadnjih 5 godina? ko je to uspio? nismo mogli napraviti igraca za nase lige kako treba. nece djeca, jednostavno. nema te zelje i truda. jebes trening ako ces ti poslije jest burgere i pit po kafanama. ne mozes sa tim stilom zivota odrzat posao u skladistu, a da ne pricam da postanes fudbaler.
dje su te sve trenercine, igracine, omladinci. u najmanju ruku covjek bi rekao haraju u turskoj, holandiji..
povedite na prvoj domacoj utakmici, bilo to na stadionu ili okolo, jehova amare odlazi, uprava napolje... povedite kad vam nista ne godi, mozda raja i pristane. nikad ne znate?

navijaca i kur.ca, svako se sikira oko kluba kojeg voli, ali da ga svakodnevno pljuje i omalovazava na javnom forumu? fuj psici jedni, fuj.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 27, 2020 11:33 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jul 27, 2020 11:11 pm
Da li je moguce da se neke stvari desavaju par dana pred pocetak prvenstva..Odlazi Jovanovic medju nasim najboljim igracima..sad izgleda da ide i Lendric..moguc odlazak i Dade..sve pred pocetak sezone gdje nam je 100 godisnjica kluba..izgleda da je postalo normalno da se ceka sve u zadnji momenat ..moglo se do sad dovesti to famozno krilo a ne cekati pocetak sezone..u svemu ovome jedina uzdanica mi je Amar
Nekad se zvalo propast sportskog segmenta, sad babuka zna. Isto vanago drugo pakovanje.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], reks1 i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija