Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 2:55 pm

Situacija nije bajna, ali nismo ni blizu pred gasenjem, pa ni blizu perioda oko 2014. godine. U svakom slucaju dobro je da postoji jaka opozicija koja ce trenutne tjerati da budu bolji ili ih samo otjerati jer ocigledno ne valjaju... Problem je kad ta opozicija pocne prizeljkivati stetu klubu.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 2:59 pm

shzna je napisao/la:
sri okt 30, 2019 2:26 pm
Kospa je napisao/la:
sri okt 30, 2019 2:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 30, 2019 1:48 pm


Ona da je išta kontao ne bi se onoliko zapustio.
A to da daje sve od sebe, ja nisam vidio zadnja 4-5 mečeva. Sve više grana rukama i glumi igračinu.
On je svoje odplesao, a osigurao finu platu za ovu invalidninu.
Ocito momak ima problema sa povredama, ali je uprkos tome svaki put kad je igrao davao je sve od sebe. Slazem se za fizicku spremu i za vilanje rukama ali je fakat brutalno sta se momku govori. On da je htio ganjati "invalidninu" sigurno je mogao naci nesto bolje od Zelje. Odvratni smo prema vecini a prema svojima smo najgori. Jovanu smo govorili sve i svasta a sad bi qrac pusili da se vrati. Vranjes ubleha ovo ono a sad svi zale za njim.

Meni je fakat zao Ermina jer vjerujem i vidim da voli Zelju i nadam se da ce se konacno dovesti u red i pokazati sve to zna
Nije to zbog Ermina kao Ermina i njegovog pristupa, nego zato što ga je Amar doveo, pa se preko toga pokušava saprati šleper sličnih Erminu (ne igrački nego po uloženo/dobijeno).
Ma ja, tako je, evo momak sve zna i objasnio fino.

Sumnjam da bi negdje drugo imao invalidninu jer bio je pola godine slobodan, što ga to nisu uzeli kad je mogao.
A poslije te pola godine pijančenja pogotovo ne bi mogao nikog prevariti. Em ljekarski, em starost, em svašta nešto što ovdje ima a tamo ne bi dobio.

Jel misliš da bi mu iko dao 3 godine ugovor? Da bi ga iko poštedio kao ovdje, te kiša, te klizavo, te tvrdo, te ovo, te ono. Jašta bi.

Svi oni brate više vole sebe nego Želju. Zato i dolaze kad propadnu. Da je meni više onih kao Miroslav, Vojo i da mi pun klub bude profesionalaca a ne ovih zaljubljenika u Želju lafo.

Godina je prošla skoro spremio se nije. Meni ne može niko ubjediti da nije mogao. Sad možda ima grešaka u treniranju i ovim poštedama, a možda ima i do njegovog života i htjenja da se spremi.

Opet kažem, radije biram 11 profesionalaca, nego 11 željovaca od kojih koristi nemamo. Evo i ja ću se truditi i neće mi niko naći zamjerku da li volim klub, ali neće biti neke koristi sigurno. A mislim da je ta korist najbitnija. Niko mu ne bi mogao ništa reći da on ni jednom ne trenira sedmično ako će zabijati i biti koristan na tekmi.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:02 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 2:55 pm
Situacija nije bajna, ali nismo ni blizu pred gasenjem, pa ni blizu perioda oko 2014. godine. U svakom slucaju dobro je da postoji jaka opozicija koja ce trenutne tjerati da budu bolji ili ih samo otjerati jer ocigledno ne valjaju... Problem je kad ta opozicija pocne prizeljkivati stetu klubu.
Opet si poceo
Onda ces kmecati administraciji
Ko prizeljkuje stetu klubu? Ko?
Dosta vise tvog hinjaluka. Nenas ni jednog validnog argumenta, lupas gluposti ili podmeces.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:05 pm

Ma ugasićemo se prije nove godine, a možda i ranije.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:07 pm

treba nam jebeni medzik
MIRZA RASCIC
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:09 pm

Paprika je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:02 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 2:55 pm
Situacija nije bajna, ali nismo ni blizu pred gasenjem, pa ni blizu perioda oko 2014. godine. U svakom slucaju dobro je da postoji jaka opozicija koja ce trenutne tjerati da budu bolji ili ih samo otjerati jer ocigledno ne valjaju... Problem je kad ta opozicija pocne prizeljkivati stetu klubu.
Opet si poceo
Onda ces kmecati administraciji
Ko prizeljkuje stetu klubu? Ko?
Dosta vise tvog hinjaluka. Nenas ni jednog validnog argumenta, lupas gluposti ili podmeces.
Sta ti je bolan, smiri se. Cuj ko prizeljkuje stetu, ovdje kad zijanimo ispise se 100 stranica, a kad pobjedimo ni jedna, svi jedva cekaju poraz, da ne pricam o uvredama na racun prvo Amara pa onda svih ostalih. Kritikovat da, ali vrijedjati i lagati ne, jedino takva opozicija je produktivna.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:09 pm

@paprika možeš li meni odgovoriti. Ne svidja mi se način na koji pišeš. Mislim da prjetjeruješ ali se slažemo na zaključku. Potrebni su nam ljudi koji će obezbjediti uslove za ulaganje u klub i za sponzore. Znaš li mi reći neko ime koje bi moglo to napraviti?
Mislim da je to rasprava kojoj trebamo težiti. I isto tako da dajemo prijedloge preduslova koje oni trebaju obezbjediti da bi ulagači ušli. Ne vlasnici nego ulagači.

Ja bi zamolio adminisraciju da ove što govore invalidnina i sl banuju na par dana. Ne možemo tako razgovarati i pričati o našim igračima. Oni su tu a Amar odgovara za rezutlate ako njemu treba neko ko Zec ja to poštujem. I ja mislim da nam treba i da daje sve od sebe kad igra i mislim da je Amarova greška što u BL i MO nije počeo sa igračima koji igraju bolje po onakvim terenima a da Zec npr uđe kasnije na umornu odbranu. Lakše bi mu bilo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:18 pm

Paprika je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:02 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 2:55 pm
Situacija nije bajna, ali nismo ni blizu pred gasenjem, pa ni blizu perioda oko 2014. godine. U svakom slucaju dobro je da postoji jaka opozicija koja ce trenutne tjerati da budu bolji ili ih samo otjerati jer ocigledno ne valjaju... Problem je kad ta opozicija pocne prizeljkivati stetu klubu.
Opet si poceo
Onda ces kmecati administraciji
Ko prizeljkuje stetu klubu? Ko?
Dosta vise tvog hinjaluka. Nenas ni jednog validnog argumenta, lupas gluposti ili podmeces.
Pusti ga ba vidis da je to neki balavac koji za Zelju poceo navijati 2010 godine sa nepznih 8 godina.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:19 pm

Ta logika se mogla za sve koristiti. Svi su mislili da im ovaj il onaj treba.
Ako je prije bilo, ne vidim zašto se sad kuka i traže banovi. :placeodsmijeha: :lol:

Pa poslije svake tekme većina napiše za nekog da je levat, glup, da ne treba igrati fudbal uopće. Sad odjednom neka nemoj ih, daj ban. :lol:
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:22 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:09 pm
@paprika možeš li meni odgovoriti. Ne svidja mi se način na koji pišeš. Mislim da prjetjeruješ ali se slažemo na zaključku. Potrebni su nam ljudi koji će obezbjediti uslove za ulaganje u klub i za sponzore. Znaš li mi reći neko ime koje bi moglo to napraviti?
Mislim da je to rasprava kojoj trebamo težiti. I isto tako da dajemo prijedloge preduslova koje oni trebaju obezbjediti da bi ulagači ušli. Ne vlasnici nego ulagači.

Ja bi zamolio adminisraciju da ove što govore invalidnina i sl banuju na par dana. Ne možemo tako razgovarati i pričati o našim igračima. Oni su tu a Amar odgovara za rezutlate ako njemu treba neko ko Zec ja to poštujem. I ja mislim da nam treba i da daje sve od sebe kad igra i mislim da je Amarova greška što u BL i MO nije počeo sa igračima koji igraju bolje po onakvim terenima a da Zec npr uđe kasnije na umornu odbranu. Lakše bi mu bilo.
Ne mogu pomoci sto ti se ne sviďa nacin kako pisem😁
O ukusima se ne raspravlja.
Sto se tice imena..
Napisao sam da poznajem barem 10 koji bi mogli pomoci da se klub organizuje na moderan nacin kako bi bio primamljiv za ulagace. Nekorektno bi bilo sa moje strane da ovdje idem sa imenima kada ne znam dali su ljudi spremni da doďu i rade u klubu.
Niko od njih nije tip da se gura i namece. Ljudi rade uspjesno svoje poslove. Iz kluba bi morala krenuti inicijativa za novim kadrovima. Ne samo deklarativno kao Dzubur na roďendanu, vec prakticno.
Znaju za Tipa XY da je sposoban, sjedi razgovaraj sa njim otvoreno, bez fige u ďepu. Do sada to nije bio slucaj. Naprotiv, odbijaju sve, sami su sebi dovoljni. Traze samo one koji ce im dati lovu da oni trose kao su zamislili. Najsretniji bi bili kada bi se pojavio neki novi Tan a oni odglumili Dinokija i razgulili.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:28 pm

Cekaj da mi neke stvari razjasnimo:

Mujo Selimovic koji je sav kapital stekao raznoraznim malverzacijama trazi statut?
Grimove bajke.
Druga stvar, knjige nisu odavno uredne i to nije greska ovih sad vec bivsih(citaj Siljka).
Treca stvar, Krcmarevic je pri potpisu ugovora dostavio listu imena. S te liste jedino dobio Curjurica jer para nije bilo!?
Ista stvar u 2019.godini Amar ima listu zelja, para nema. Da se mi razumijemo nije ovo neko pravdanje Amara. On je to dobro znao kad je dolazio, to sto je mislio da ce njegovim dolaskom doci sami od sebe kao 2009.ljudi koji ce njegove zelje ispunjavati se dobro zajebao, a to nek zahvali svom rodjaku koji je i njega izlevatio.

Cinjenice da je novi statut i svjeza krv pod moranjem. Samo da se ne vratimo u 2005.godinu i jednom za sva vremena upadnemo u limbo iz kojeg se necemo izvuci
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:34 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 12:28 pm
Moj prijedlog je da svi zbijemo redove, da iko ko imali voli Zelju i stalo mu je do popravljanja ove situacije izadje fino na skupstinu sa svojim prijedlozima. Treba razgovarati sa najjacim mogucim Zeljovcima i okupiti ljude ako je moguce iz svih prijasnjih struktura, udruziti snage i napokon krenuti naprijed u svakom segmentu kluba. Ti danane, imas li ti neki prijedlog ?
Sa pogresnim rukovodstvom i neljudima redovi se ne mogu zbiti,uzalud krecite...sad bi vi da zbijate i dopunjavate redove kad ste vidjeli da nema ni pola covjeka u klubu koji zna nesto sa svojom glavom uraditi,pa daj da zbijamo redove. Ukljucite se pametnjakovici i idolopoklonici,branitelji ideja ili cete jos jednom se poklopiti i usutiti kada Zeljo bude na koljenima a bio je prije nekoliko godina. Projekata i najava istih je bilo 20 godina a samo istinski i jedini su realizovani od zna se koga,a njih ste tjerali i pljuvali bez zbijanja redova i nadogradnje. Kakve ste vi ublehe od navijaca FK Željeznicar. Ti ces Dananu nesto pametovati i šukati izmedju,je l te ba stid?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:37 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:28 pm
Cekaj da mi neke stvari razjasnimo:

Mujo Selimovic koji je sav kapital stekao raznoraznim malverzacijama trazi statut?
Grimove bajke.
Druga stvar, knjige nisu odavno uredne i to nije greska ovih sad vec bivsih(citaj Siljka).
Treca stvar, Krcmarevic je pri potpisu ugovora dostavio listu imena. S te liste jedino dobio Curjurica jer para nije bilo!?
Ista stvar u 2019.godini Amar ima listu zelja, para nema. Da se mi razumijemo nije ovo neko pravdanje Amara. On je to dobro znao kad je dolazio, to sto je mislio da ce njegovim dolaskom doci sami od sebe kao 2009.ljudi koji ce njegove zelje ispunjavati se dobro zajebao, a to nek zahvali svom rodjaku koji je i njega izlevatio.

Cinjenice da je novi statut i svjeza krv pod moranjem. Samo da se ne vratimo u 2005.godinu i jednom za sva vremena upadnemo u limbo iz kojeg se necemo izvuci
Brate moj, Amar je otjerao ljude sa kojima je mogao biti uspjesan i da se ne sekira za pare. Glupo je sada pricati kako ce se skupiti sposobni Zeljovci kada je dokazano da to nije prioritet, nego da je prioritet da su podobni. To je na fonu ove paprikine price, ako sposobni budu ulazili, uci ce zbog ljubavi ka Zelji a ne da bi bili marionete
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:39 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:28 pm
Cekaj da mi neke stvari razjasnimo:

Mujo Selimovic koji je sav kapital stekao raznoraznim malverzacijama trazi statut?
Grimove bajke.
Druga stvar, knjige nisu odavno uredne i to nije greska ovih sad vec bivsih(citaj Siljka).
Treca stvar, Krcmarevic je pri potpisu ugovora dostavio listu imena. S te liste jedino dobio Curjurica jer para nije bilo!?
Ista stvar u 2019.godini Amar ima listu zelja, para nema. Da se mi razumijemo nije ovo neko pravdanje Amara. On je to dobro znao kad je dolazio, to sto je mislio da ce njegovim dolaskom doci sami od sebe kao 2009.ljudi koji ce njegove zelje ispunjavati se dobro zajebao, a to nek zahvali svom rodjaku koji je i njega izlevatio.

Cinjenice da je novi statut i svjeza krv pod moranjem. Samo da se ne vratimo u 2005.godinu i jednom za sva vremena upadnemo u limbo iz kojeg se necemo izvuci
Ne nije trazio novi statut vec da pregleda knjige. Isto je to trazio i Izo i svi drugi koje su kontaktirali.
Sto se knjiga tice, uredbe ili ne, zasto se ne dozvoli potencionalnom investitoru
uvid u njih? Bas zbog famoznih zajmova i kamata.
Siljka ne varim ni sekunde, nemam obraza ga teretiti za nesto za sto nije odgovoran. Knjige su bile do decembarske skupstine sasvim ureďene. Znalo se je koliki su dugorocni dugovi, koliki kratkorocni, znala se struktura i vrijednost imovine. Jedino otvoreno pitanje su fantomske pozajmice, Amara, Siljka i Delimustafica.
To je kamem koji nas vuce dole, zbog toga Badzak ne dozvoljava pregled knjiga.
Svako ko preregleda knjige bi reko, sta je ovo? Ovo je lopovluk. Mene ste nasli.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:42 pm

Paprika je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:22 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:09 pm
@paprika možeš li meni odgovoriti. Ne svidja mi se način na koji pišeš. Mislim da prjetjeruješ ali se slažemo na zaključku. Potrebni su nam ljudi koji će obezbjediti uslove za ulaganje u klub i za sponzore. Znaš li mi reći neko ime koje bi moglo to napraviti?
Mislim da je to rasprava kojoj trebamo težiti. I isto tako da dajemo prijedloge preduslova koje oni trebaju obezbjediti da bi ulagači ušli. Ne vlasnici nego ulagači.

Ja bi zamolio adminisraciju da ove što govore invalidnina i sl banuju na par dana. Ne možemo tako razgovarati i pričati o našim igračima. Oni su tu a Amar odgovara za rezutlate ako njemu treba neko ko Zec ja to poštujem. I ja mislim da nam treba i da daje sve od sebe kad igra i mislim da je Amarova greška što u BL i MO nije počeo sa igračima koji igraju bolje po onakvim terenima a da Zec npr uđe kasnije na umornu odbranu. Lakše bi mu bilo.
Ne mogu pomoci sto ti se ne sviďa nacin kako pisem😁
O ukusima se ne raspravlja.
Sto se tice imena..
Napisao sam da poznajem barem 10 koji bi mogli pomoci da se klub organizuje na moderan nacin kako bi bio primamljiv za ulagace. Nekorektno bi bilo sa moje strane da ovdje idem sa imenima kada ne znam dali su ljudi spremni da doďu i rade u klubu.
Niko od njih nije tip da se gura i namece. Ljudi rade uspjesno svoje poslove. Iz kluba bi morala krenuti inicijativa za novim kadrovima. Ne samo deklarativno kao Dzubur na roďendanu, vec prakticno.
Znaju za Tipa XY da je sposoban, sjedi razgovaraj sa njim otvoreno, bez fige u ďepu. Do sada to nije bio slucaj. Naprotiv, odbijaju sve, sami su sebi dovoljni. Traze samo one koji ce im dati lovu da oni trose kao su zamislili. Najsretniji bi bili kada bi se pojavio neki novi Tan a oni odglumili Dinokija i razgulili.
eto otidji u klub sa tim imenima i reci sve sto si napisao u tom postu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:44 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:34 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 12:28 pm
Moj prijedlog je da svi zbijemo redove, da iko ko imali voli Zelju i stalo mu je do popravljanja ove situacije izadje fino na skupstinu sa svojim prijedlozima. Treba razgovarati sa najjacim mogucim Zeljovcima i okupiti ljude ako je moguce iz svih prijasnjih struktura, udruziti snage i napokon krenuti naprijed u svakom segmentu kluba. Ti danane, imas li ti neki prijedlog ?
Sa pogresnim rukovodstvom i neljudima redovi se ne mogu zbiti,uzalud krecite...sad bi vi da zbijate i dopunjavate redove kad ste vidjeli da nema ni pola covjeka u klubu koji zna nesto sa svojom glavom uraditi,pa daj da zbijamo redove. Ukljucite se pametnjakovici i idolopoklonici,branitelji ideja ili cete jos jednom se poklopiti i usutiti kada Zeljo bude na koljenima a bio je prije nekoliko godina. Projekata i najava istih je bilo 20 godina a samo istinski i jedini su realizovani od zna se koga,a njih ste tjerali i pljuvali bez zbijanja redova i nadogradnje. Kakve ste vi ublehe od navijaca FK Željeznicar. Ti ces Dananu nesto pametovati i šukati izmedju,je l te ba stid?
Gdje sam spomenuo da trenutni trebaju ostati i da sa njima treba zbiti redove ? Da nisi fulio post koji si zelio citirati mozda ? Ne stavljaj mi rijeci u usta molim te.

PS Dodji nekad na utakmicu, da vidis kako Grbavica sija
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:49 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:42 pm
Paprika je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:22 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:09 pm
@paprika možeš li meni odgovoriti. Ne svidja mi se način na koji pišeš. Mislim da prjetjeruješ ali se slažemo na zaključku. Potrebni su nam ljudi koji će obezbjediti uslove za ulaganje u klub i za sponzore. Znaš li mi reći neko ime koje bi moglo to napraviti?
Mislim da je to rasprava kojoj trebamo težiti. I isto tako da dajemo prijedloge preduslova koje oni trebaju obezbjediti da bi ulagači ušli. Ne vlasnici nego ulagači.

Ja bi zamolio adminisraciju da ove što govore invalidnina i sl banuju na par dana. Ne možemo tako razgovarati i pričati o našim igračima. Oni su tu a Amar odgovara za rezutlate ako njemu treba neko ko Zec ja to poštujem. I ja mislim da nam treba i da daje sve od sebe kad igra i mislim da je Amarova greška što u BL i MO nije počeo sa igračima koji igraju bolje po onakvim terenima a da Zec npr uđe kasnije na umornu odbranu. Lakše bi mu bilo.
Ne mogu pomoci sto ti se ne sviďa nacin kako pisem😁
O ukusima se ne raspravlja.
Sto se tice imena..
Napisao sam da poznajem barem 10 koji bi mogli pomoci da se klub organizuje na moderan nacin kako bi bio primamljiv za ulagace. Nekorektno bi bilo sa moje strane da ovdje idem sa imenima kada ne znam dali su ljudi spremni da doďu i rade u klubu.
Niko od njih nije tip da se gura i namece. Ljudi rade uspjesno svoje poslove. Iz kluba bi morala krenuti inicijativa za novim kadrovima. Ne samo deklarativno kao Dzubur na roďendanu, vec prakticno.
Znaju za Tipa XY da je sposoban, sjedi razgovaraj sa njim otvoreno, bez fige u ďepu. Do sada to nije bio slucaj. Naprotiv, odbijaju sve, sami su sebi dovoljni. Traze samo one koji ce im dati lovu da oni trose kao su zamislili. Najsretniji bi bili kada bi se pojavio neki novi Tan a oni odglumili Dinokija i razgulili.
eto otidji u klub sa tim imenima i reci sve sto si napisao u tom postu
Ti si fakat nezreo lik ili maloljetnik...da ode u klub? Pa nama ti ljudi iz kluba ne odgovaraju na upite s foruma a kamoli sta vise da im predlozis, prepadnu se projekata osim kad im vodja i poltroni povedu megalomanske ublehaske ideje pa da se dive...kome da ode kad nema 2 sposobna,jesi ti realan maloljetnice?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:51 pm

slika
Selam alejć...
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:52 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 30, 2019 3:19 pm
Ta logika se mogla za sve koristiti. Svi su mislili da im ovaj il onaj treba.
Ako je prije bilo, ne vidim zašto se sad kuka i traže banovi. :placeodsmijeha: :lol:

Pa poslije svake tekme većina napiše za nekog da je levat, glup, da ne treba igrati fudbal uopće. Sad odjednom neka nemoj ih, daj ban. :lol:
I treba se koristiti za sve. Mra se jednom presjeći. Eto ne mora sada ali stvarno više nema smisla majke. Eto od danas nek uvedu pravilo i nek se drže istog jbg
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 30, 2019 3:53 pm

Da, neka ode u klub i predlozi sto zeli da predlozi, neka ugovori kafu s nekim iz kluba ili iz skupstine i nek provuce svoje ideje, to je moralna obaveza svakog navijaca koji misli da ima rjesenje za klub i koji poznaje ljude koji mogu pomoci. Od sranja na forumu nema nista.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija