Moderator/ica: storm_raider

 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:12 pm

Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:55 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:46 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:33 pm
Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Pa prije ili kasnije ovim svojim radnjama on će se zgaditi svima. Sada ga mrzi dosta raje, sada već više, ako on ne promjeni svoj odnos, ja sam siguran da će njega svi zamrziti, a onda će ko posljednje govno biti izbačen.
Misli li iko da će njega 2000-5000 ljudi trpiti na tribinama još dugo zbog imena.
Pa kod gola Čelika zbog Bogija, pdavao.....tu mrznju ostavi za sebe mu je j tri tačke sve. On ako misli da se može zaj.... on je stvarno kratkovidan.
Njemu je najviše sada u interesu da se vrate sposobni ljudi. On ako nastavi ovako voziti, on će se zabiti u zid. I on da je pametan otišao bi kafu popit sa Misimovićem. On samo nije taj kalibar i poslovan da zna kada je dosta da ego bude ispred uspjeha. Ako to ne skonta on će poslije Želje, biti najveći gubitnik.
Ja vidim sledeći scenarijo ako se Amar ne stavi pod kontrolu:
Hipoteka krediti, nakon ne vraćanja kredita, imat ćemo sličnih poslovnih prostora kao SD poslovnih prostora sada na sjeveru. Svi dušmani će kupiti po jedan od banke da nas ucjenjuje iz ćejfa. Ovi su nesposbni, i samo je taj put ostao ako se ne vrate stari jer oni znaju kako sistem radi. Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
tu mrznju brate ostavi za sebe....nisi ti nikakav prorok da znas ko ce Amara zamrziti......evo ja kazem sigurno da ga 99% pravih i iskrenih zeljovaca voli i cijeni ........
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:14 pm

Napisat ce Miljenko Jergovic u Marlboru koju recenicu o Zelji, koja ce perfektno opisati sve sto se desava danas. Samo je plavi Zeljeznicar u rasulu te godine mogao doci do Videotona, mogao biti na korak do sna ali isto tako mogao uprskati u 5do12 jednim trenutkom nepaznje.
Tad nas je kostao neki Cuhaj ili kako vec, a danas imamo veliki broj novih Cuhaja u nasim redovima, koji nas izbacuju iz kolosjeka, a mi kao zeljeznicari taj kolosjek nastavljamo graditi.
Mislim da je fanzi postavio post iz 2016.godine koji je dao savrsen uvid u djelovanje Amara, koji bi ako nista trebao zaustaviti ove idiotske nadimke(Kamatar, kamatarevic op.a) iako njegovo ponasanje trenutacno kao i djelovanje zadnjih 6.mjeseci zasluzuje da dobije nadimak, ali nikako ne te vec mozda Dorian Gray( da ne pojasnavam procitajte djelo kratko je nece skoditi).
Odrastati kao sin Ivice je veoma nezahvalno. Imat ce te osobu koja ce vas usmjeriti na najbolji moguci nacin, napravit ce od vas insana, ali ce isto tako donijeti jednu sjenu, jer ipak je covjek jedan od trojice najznacajnih ljudi(Emerik Blum i Ugljesa Uzelac kao ostala dvojica) jednog grada koji je nekad bijahu u rangu svjetskih metropola. Svaki vas uspjeh/neuspjeh ce biti gledan kroz povecalo, ljudi ce uvijek bacati sumnju na vas, govoriti da niste samo vi odgovorni za vas uspjeh vec da je tu vas slavni otac umjesao prste. Vi ako ste taj sin, mozete ih usutkati samo uspjehom ogromnih razmjera ali iskljucivo radom na sebi, pravilnim razmisljanjem a nikako ne kao sad silom, prikrivenom humorom, lazima i sarkazmom.
Amar konkretno je dvaputa bio iznimno blizu, prvi put onaj Newcastle ( gol gredica da je priznat mislim da bi ishod bio drugaciji) i Plzen(bili bi do kraja nositelji s njihovim koeficijentom).
Na drugoj strani imamo jos jednog Cuhaja, u liku Senada Misimovica, izgradjenu i karakternu licnost odlicnog osjecaja za biznis no i totalnu neznalicu u svijetu nogometa. Plan i volja na pravom kolosjeku, ali nekad u drugom planu pod dejstvovanjem ega i zelji za uspjehom. Dva svijeta na prvu vrlo razlicita a zapravo skoro ista, vodjena jednom zeljom ali sputavani svojim egom i zeljom za totalnom kontrolom kako bi njihov pecat u vremenu bio sto bolje oslikan.
Na pocetku rekoh da ima jos Cuhaja, pored ova dva glavna medjutim manjih ambicija, zelje su im jednostavne licna korist, samopromocija i blagostanje. Nije njih briga za taj pecat u vremenu, vec samo licna dobrobit, koja bi da ostane sakrivena.
Na svakom koraku su od Siljka, Kozarica, Gojera, Ustamujica u ovom administrativnom svijetu, do onih ulicnih koji su tu medju nama u navijacima.
Dovoljno je uporediti sliku juga 2009.godine i te ljude i ove danasnje neki ce i skontati da smo sami krivi.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:19 pm

zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:12 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:55 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:46 pm


Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Pa prije ili kasnije ovim svojim radnjama on će se zgaditi svima. Sada ga mrzi dosta raje, sada već više, ako on ne promjeni svoj odnos, ja sam siguran da će njega svi zamrziti, a onda će ko posljednje govno biti izbačen.
Misli li iko da će njega 2000-5000 ljudi trpiti na tribinama još dugo zbog imena.
Pa kod gola Čelika zbog Bogija, pdavao.....tu mrznju ostavi za sebe mu je j tri tačke sve. On ako misli da se može zaj.... on je stvarno kratkovidan.
Njemu je najviše sada u interesu da se vrate sposobni ljudi. On ako nastavi ovako voziti, on će se zabiti u zid. I on da je pametan otišao bi kafu popit sa Misimovićem. On samo nije taj kalibar i poslovan da zna kada je dosta da ego bude ispred uspjeha. Ako to ne skonta on će poslije Želje, biti najveći gubitnik.
Ja vidim sledeći scenarijo ako se Amar ne stavi pod kontrolu:
Hipoteka krediti, nakon ne vraćanja kredita, imat ćemo sličnih poslovnih prostora kao SD poslovnih prostora sada na sjeveru. Svi dušmani će kupiti po jedan od banke da nas ucjenjuje iz ćejfa. Ovi su nesposbni, i samo je taj put ostao ako se ne vrate stari jer oni znaju kako sistem radi. Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
tu mrznju brate ostavi za sebe....nisi ti nikakav prorok da znas ko ce Amara zamrziti......evo ja kazem sigurno da ga 99% pravih i iskrenih zeljovaca voli i cijeni ........
Jesi ti bio na sjeveru, kada se Bogi okliznuo u tekmi protiv Čelika!?
Ako jesi, trebao si viditi da se niko nije sjetio Bogija, već svi onog ko ga je vratio. Nije ovo pročanstvo, već nešto što se desilo.
A kad smo kod proročanstva. Da te pitam, koja su tvoja predvidjanja kako će svako normalan reagovati ako banke počnu krčmiti Željinu imovinu?

Kako ćeš ti reagovati?
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:21 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
To tvoje zelje mozda.........mi sa Amarom ni u snovima ne mozemo biti 6 a o hiljadu gledalaca necu ni da pricam.......
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:21 pm

Meha87 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:34 pm
Hodzurda free agent danas postao
bolji od bogičevića
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:22 pm

zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:21 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
To tvoje zelje mozda.........mi sa Amarom ni u snovima ne mozemo biti 6 a o hiljadu gledalaca necu ni da pricam.......
zadnji put 1000 gledalaca je bilo u finalu kupa, dok je klub bio u Misimovićevim rukama
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:28 pm

Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:19 pm
zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:12 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:55 pm

Pa prije ili kasnije ovim svojim radnjama on će se zgaditi svima. Sada ga mrzi dosta raje, sada već više, ako on ne promjeni svoj odnos, ja sam siguran da će njega svi zamrziti, a onda će ko posljednje govno biti izbačen.
Misli li iko da će njega 2000-5000 ljudi trpiti na tribinama još dugo zbog imena.
Pa kod gola Čelika zbog Bogija, pdavao.....tu mrznju ostavi za sebe mu je j tri tačke sve. On ako misli da se može zaj.... on je stvarno kratkovidan.
Njemu je najviše sada u interesu da se vrate sposobni ljudi. On ako nastavi ovako voziti, on će se zabiti u zid. I on da je pametan otišao bi kafu popit sa Misimovićem. On samo nije taj kalibar i poslovan da zna kada je dosta da ego bude ispred uspjeha. Ako to ne skonta on će poslije Želje, biti najveći gubitnik.
Ja vidim sledeći scenarijo ako se Amar ne stavi pod kontrolu:
Hipoteka krediti, nakon ne vraćanja kredita, imat ćemo sličnih poslovnih prostora kao SD poslovnih prostora sada na sjeveru. Svi dušmani će kupiti po jedan od banke da nas ucjenjuje iz ćejfa. Ovi su nesposbni, i samo je taj put ostao ako se ne vrate stari jer oni znaju kako sistem radi. Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
tu mrznju brate ostavi za sebe....nisi ti nikakav prorok da znas ko ce Amara zamrziti......evo ja kazem sigurno da ga 99% pravih i iskrenih zeljovaca voli i cijeni ........
Jesi ti bio na sjeveru, kada se Bogi okliznuo u tekmi protiv Čelika!?
Ako jesi, trebao si viditi da se niko nije sjetio Bogija, već svi onog ko ga je vratio. Nije ovo pročanstvo, već nešto što se desilo.
A kad smo kod proročanstva. Da te pitam, koja su tvoja predvidjanja kako će svako normalan reagovati ako banke počnu krčmiti Željinu imovinu?

Kako ćeš ti reagovati?
Svaku sam na sjeveru ali ne bitno...nije to ogledalo hoces li treneru zamjeriti nekog igraca...znao sam i ja zamjerati mnoge odluke u karijeri ali brate reci da mrze amara raja to je iskreno budalastinja..a za banke i to nema potrebe pricati ...nista se tako nece dogoditi
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:28 pm

Idu projekti i bolji dani za Ž samo da se nadju ljudi koji ce ga voditi, jer ocigledno da niko ne zeli.
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:33 pm

dell21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:55 pm
flux je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:54 pm
Elegant je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:52 pm
U najavi je velika pljacka kluba ako dođe do zalaganja i prodaje imovine kluba.
Pa dobro, ti si govorio da ce Amar otici sad na ljeto kad vidi da nema para, a ono...
A ono kredite diže .
za razliku od prijasnjih......
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:37 pm

zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:33 pm
dell21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:55 pm
flux je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:54 pm

Pa dobro, ti si govorio da ce Amar otici sad na ljeto kad vidi da nema para, a ono...
A ono kredite diže .
za razliku od prijasnjih......
Nemoj da izmisljas i lazes, prijasnji su sve garantovali svojom imovinom! Manijaci su sve rekli, ja bih se zabrinuo na mjestu pojedinih domacih izdajnika.. Sreca je pa postoji ovaj forum, pa se istina moze napisati. Odes na ss.ba, vidis da jedna budala pise iste stvari sa 10 nickova. I kaze voli Zelju, voli za 20 KM koliko dobije.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:17 pm

Hahahaha al ulete stihijski odgovore na sve i odu, dnevnica na padze... pa jel vas bolan stid, gledaj sta nam od kluba rade i vi imate obraza reci "ma to je ok, jebemo mater misimovicu, amare samo naprijed" .... nikad tuzniji i zalosniji bio nisam u životu... dokle ste klub doveli, za 6 mjesecu, dabogda nikad vise na stadion ne krocio niko od vas, mrs svi stoko pohlepna.. daj sekretaru bonus 5000 **** te sekretar ko da je on igrao, jos ne odemo na kraju FUJ STOKO

UPRAVAAAA NAPOLJE, svi redom od cistacice do doktora mrs
Zadnja izmjena: plavi kanarinac, dana/u ned jun 16, 2019 9:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:17 pm

Ma taj kredit od milon nam ama bas nista ne znaci osim odgode kraha. U ovom trenutku ce samo na trenutak ugasiti pozar koji je dobro zahvatio administraciju UO i NO....
Država Željo
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:19 pm

blueheart je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Ma taj kredit od milon nam ama bas nista ne znaci osim odgode kraha. U ovom trenutku ce samo na trenutak ugasiti pozar koji je dobro zahvatio administraciju UO i NO....
Koliko smo duzni, taj milion ce trajati onoliko koliko bude trebalo da se rasporedi po drugim racunima...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:32 pm

Jedan na jedan igraj Ivane... :baklja:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:33 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:19 pm
blueheart je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Ma taj kredit od milon nam ama bas nista ne znaci osim odgode kraha. U ovom trenutku ce samo na trenutak ugasiti pozar koji je dobro zahvatio administraciju UO i NO....
Koliko smo duzni, taj milion ce trajati onoliko koliko bude trebalo da se rasporedi po drugim racunima...
Milion, gore-dole. Ionako smo uvecali vrijednost klupske imovine. Valja sad to opet srozati i dovesti na nivo od prije par godina. Sto losija imovina, lakse ce se raskrcmiti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:37 pm

Trebaš mi
Kao mrak kad oči sklopim
Trebaš mi 
Kao san kad u srcu vatra čežnje gori
Trebaš mi 
Kao zrak da bih disao
Da bih živio
Jer ti si moja domovina plava

Dok nedostaješ pred našim očima,
Znam da se ponovo rađaš u mom srcu
Tu sve nastaje i nestaje
Znači, ima još nade za nas
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:47 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Hahahaha al ulete stihijski odgovore na sve i odu, dnevnica na padze... pa jel vas bolan stid, gledaj sta nam od kluba rade i vi imate obraza reci "ma to je ok, jebemo mater misimovicu, amare samo naprijed" .... nikad tuzniji i zalosniji bio nisam u životu... dokle ste klub doveli, za 6 mjesecu, dabogda nikad vise na stadion ne krocio niko od vas, mrs svi stoko pohlepna.. daj sekretaru bonus 5000 **** te sekretar ko da je on igrao, jos ne odemo na kraju FUJ STOKO

UPRAVAAAA NAPOLJE, svi redom od cistacice do doktora mrs
Nemoj se nervirati idu bolji dani za sve pa i za tebe.......poz.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:54 pm

Zadnjih 100 stranica sve iste gluposti se pisu.Jednom se iznese misljenje a ne 100 puta. Ako ste toliko ne zadovoljni pa sto niste izasli na skupštinu.? Stvarno sto je dosta dosta je.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 9:57 pm

AdmirA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:32 pm
Jedan na jedan igraj Ivane... :baklja:
Super. To je po meni odlična vijest.
Ivan je vrstan fudbaler. Samo treba pratiti njegovu kretnju. Ivan Lendrić ima najpametniju kretnju od svih napadača. On se izvuče na krilo u liniji sa protivničkom obranom i onda lagano krene trčat prema sredini čekajući loptu u prostor. Kada je dobije, brzinu već ima, samo promjeni smjer... obrana stoji kao ukopana.
Zeba ga je dobro hranio loptama.
Ivan je meni najbolji napadač kojeg Željo može imati.
Ovo je pozitivna vijest, ako sam je dobro razumio.

Sve ostalo, dragi Željovci, nažalost je tmurno. Neko kaže neki projekti na vidiku...ja ne vjerujem.
Imamo totalni reset uprave, sa V. D. predsjednika.
Pretpostavljam da su čovjeka za V. D. vukli i nogama i rukama. Ako je sebi dozvolio da kao V. D. potpiše kredite koji će sahraniti Želju, bolje za njega da je časno se izmakao iz ovoga. Onaj ko potpiše bilo kakav hipotekarni kredit bit će u historiji Želje obilježen kao najveći grobar Želje. Marioneta za tudje interese.
Molim vas par da nam konkretno kažete šta nas to pozitivno čeka, da lakše zaspim.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned jun 16, 2019 10:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:00 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:37 pm
zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:33 pm
dell21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:55 pm


A ono kredite diže .
za razliku od prijasnjih......
Nemoj da izmisljas i lazes, prijasnji su sve garantovali svojom imovinom! Manijaci su sve rekli, ja bih se zabrinuo na mjestu pojedinih domacih izdajnika.. Sreca je pa postoji ovaj forum, pa se istina moze napisati. Odes na ss.ba, vidis da jedna budala pise iste stvari sa 10 nickova. I kaze voli Zelju, voli za 20 KM koliko dobije.
Kad sam neki dan procitao za Sinisu i njegovu djevojku kako je svi jasu,i da pisu da je bitno da osvajamo titule a ostalo ih ne zanima u klubu,to dovoljno govori kakvi su to isprani mozgovi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija