Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 8:37 pm

Fresh news - UEFA istrazuje (potencijalnu) korpuciju NFSBIH. :kafa:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 8:37 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 31, 2020 3:49 pm
Nista se protestima pred Savezom nece promjeniti, mnogo je ovdje problem dublji of fudbala i na visoj instanci. RS je jos jednom pokazala da ovakva BiH ne moze funkcionisati i to im je i bio cilj. Zato sljedeci put kada Hadzikadic pozove na proteste, skupimo se u sto vecem broju i izadjimo. Samo tako cemo i fudbal promijeniti, posljedicno. Jednom su legende nas fudbal spasile, Bajevic, Ivica i ostali. Sada su stariji, onemocali, sada ovu drzavu moze samo ova omladina spasiti. Fudbal je samo refleksija politike koja se vodi kao i biznis sa respiratorima. Lako cemo mi za RS, hajde da pocistimo nase dvoriste prvo. Vrijeme cisenja je davno doslo.

Pitari neka proslave, vjerujem da bismo i mi proslavili, ali i oni znaju dobro sta ovo znaci. Zato - je li dosta vise?
Opet politika u ovu "butigu". Ali kad je već tako od kada to Hadžikadić postade alternativa koja je potrebna ovoj državi. Još jedan projekat da raspameti ovaj naivni narod, a možda i nije tako naivan sudeći po broju ljudi na protestu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 8:58 pm

Locomotiva je napisao/la:
ned maj 31, 2020 8:37 pm
Fresh news - UEFA istrazuje (potencijalnu) korpuciju NFSBIH. :kafa:
Otkud to. Amin suspendovali repku DaBog da
Cuva Bog Zelju svog!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1730
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:02 pm

Otkud to ? Amin Boze ako je istina suspendovali ih na 5 godina
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:49 pm

Gle teksta na radiosarajevu, kaže ovo je najbolja odluka. Boga mi k'o da ga je pEtar pisao :lol:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:50 pm

Valter je napisao/la:
ned maj 31, 2020 8:37 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 31, 2020 3:49 pm
Nista se protestima pred Savezom nece promjeniti, mnogo je ovdje problem dublji of fudbala i na visoj instanci. RS je jos jednom pokazala da ovakva BiH ne moze funkcionisati i to im je i bio cilj. Zato sljedeci put kada Hadzikadic pozove na proteste, skupimo se u sto vecem broju i izadjimo. Samo tako cemo i fudbal promijeniti, posljedicno. Jednom su legende nas fudbal spasile, Bajevic, Ivica i ostali. Sada su stariji, onemocali, sada ovu drzavu moze samo ova omladina spasiti. Fudbal je samo refleksija politike koja se vodi kao i biznis sa respiratorima. Lako cemo mi za RS, hajde da pocistimo nase dvoriste prvo. Vrijeme cisenja je davno doslo.

Pitari neka proslave, vjerujem da bismo i mi proslavili, ali i oni znaju dobro sta ovo znaci. Zato - je li dosta vise?
Opet politika u ovu "butigu". Ali kad je već tako od kada to Hadžikadić postade alternativa koja je potrebna ovoj državi. Još jedan projekat da raspameti ovaj naivni narod, a možda i nije tako naivan sudeći po broju ljudi na protestu.
Nazalost moj dobri Valtere politika je vrlo bitan igrac u fudbalu kod nas, lokalna politika.

Ne bih dalje o politici, ali tu opciju podrzavam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:58 pm

Ne znam je li iko postavljao, pa evi kopirao sam komentar Omera Joldića na članak koji je objavljen na sportcentru danas. Bravo Jolda!

"Nisam mogao a da ne napišem par riječi kao neko ko dolazi iz svijeta fudbala.
Kao prvo, po čemu je novinar iznio štetne političke stavove po Bosnu i Hercegovinu?
Kao drugo, zašto bi se ( po tebi) pola klubova ugasilo da se nastavi prvenstvo? Ovo stvarno ne razumijem.
Kao treće, najvažnije, jesi li dobro pročitao tekst??????
Novinar je upravo napisao stvari kako i jesu u Nogometnom savezu BiH.
Pošto dolaziš iz odbojke, vjerovatno način takmičenja, propozicije, statut.... donosi Odbojkaški savez BiH a ne klubovi. Što znači da klubovi ne mogu tražiti kada će tj. kada neće igrati. Novinar je pogodio u "sridu" a to je da savez treba donijeti odluku o nastavku ili prekidu prvenstva. Kako je moguće da se puno veće manifestacije (broj ljudi na manjem mjestu) mogu održavati a fudbalske utakmice ne? Zato što imamo nesposobne ljude i beskičmenjake u vrhu saveza. Kažeš štetni stavovi po Bosnu i Hercegovinu?????
Pa vidiš li ti da će svi u regionu igrati samo mi ne. A znaš li šta to znači?
Da će ti sutra politički vrh RS iskoristiti ovu situaciju i reći da je Bosna i Hercegovina neodrživa država. E tako ti ja na ovo gledam a ne kao neki napaćeni, iskompleksirani i fudbalski neobrazovan navijač. Na ovo gledam kao neko ko od fudbala živi. I tražim da moj fudbalski savez vode ljudi iz fudbala a ne kriminalci koji su lijepo obučeni i lijepo pričaju."
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:16 pm

Ja ne znam sto politiku u ovo sada uplicete, sto uplicete bilo koga. Dan pobjede ono bi, nazvase ga tako i ja sam tada mislio da su sve poluge naše jer je trebalo da nas krene u svim pravcima puta 15. Međutim nekako od tada malo malo, pusimo foru... ako bi dan pobjede, kako da nam se ovo desava iz dana u dan. Osim dolaska Stilica, sve napravljeno može stati na papir veličine novčanika.

Aferim.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:46 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 9:49 pm
Gle teksta na radiosarajevu, kaže ovo je najbolja odluka. Boga mi k'o da ga je pEtar pisao :lol:
Nije ko, već pitarsko smeće. Almir Sokolović.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:58 pm

mavi je napisao/la:
ned maj 31, 2020 10:46 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 9:49 pm
Gle teksta na radiosarajevu, kaže ovo je najbolja odluka. Boga mi k'o da ga je pEtar pisao :lol:
Nije ko, već pitarsko smeće. Almir Sokolović.
Hahahhaha, al čuj šta lik napisa:

Prema našim informacijama bliskim NSBiH postoji određeni otpor za donošenje odluke da se nastavi Kup BiH, jer bi se klubovi doveli u neravnopravan položaj tako što bi se jednim klubovima dozvolilo da osvoje jedno takmičenje i izađu u Europu (Široki), a drugi bi bili oštećeni da eventualno izbore Europu (Tuzla City, Borac) ili eventualno izbore opstanak u PL BiH (Zvijezda, Čelik).

Odavno nisam pročitao veću glupost. ***** ti ovakvog novinara i onog ko mu omogući da to bude.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 11:16 pm

95% novinara su govna nepisemena, da im nema autocorrect-a, to ne bi znalo 2 recnice bez greske napisati.

Al jednostavno je ljudi:
Kakav narod, takva vlast
Kakav narod, takav savez
Kakav narod, takve sudije
Kakav narod, takvi tereni
Kakav narod, takvi klubovi
Kakav narod, takve bolnice
Kakav narod, takav sud
Kakav narod, takve skole
Kakav narod, takvi novinari
Kakav narod, tako sve...

Desavanja u nasem klubu zadnjih 5 godina su cisti dokaz... je.bem ja sve nas...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 11:52 pm

Čuj ti njega, Borac i Tuzla bi bili oštećeni. Pa četvrto mjesto donosi Evropu isključivo ako neko od prve tri ekipe na tabeli osvoji kup. Pitari napaćeni, eto vam titula, jebala vas ona ovakva, proslavite je pred vječnom kao da ste pobjegli drugom 30 bodova, a ne kao da vam je poklonjena titula. Ionako i jeste samo za takvih malverzacija.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:21 am

stilic posudio novac za platu

sportsko drustvo s koldzom ce da pravi zgradu 6 spratova na parceli
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:23 am

Analiza / Koja je uloga Nogometnog saveza BiH u pravnim mogućnostima nastavka Premijer lige
31. 05. 2020. u 21:10:00A. Sokolović
Nogometni svijet u Bosni i Hercegovini i dijaspori jučer je saznao vijest koju smo dugo čekali, pa i više od dva mjeseca, da od nastavka BH Telecom Premijer liga BiH nema ništa.

Ministar zdravlja i socijalne zaštite RS Alen Šeranić je otkrio da prije 1. jula ipak neće biti govora o nastavku najelitnijeg nogometnog takmjičenja u našoj zemlji.

Posljednjih dana mnogo je pritisaka na Izvršni odbor, pa i predsjednika NSBiH Elvedina Begića, oko nastavka BH Telecom Premijer lige BiH.

! / Ministar Šeranić ugasio svaku nadu za nastavak Premijer lige BiH
Ono što odmah na početku ove analize moramo naglasiti je nepobitna činjenica, a na osnovu Statuta i Pravilnika NSBiH, Premijer liga BiH je nadležnost Takmičarske komisije, administracije sportskog sektora i sudijske organizacije, a ne Izvršnog odbora NSBiH, u smislu donošenja odrđenih odluka, odnosno preporuka kako bi IO NSBiH u formalnom smislu donio odluke u svojoj nadležnosti.

U ponedjeljak u 13 sati, uz pomoć Pravnog komiteta, bit će donesena konačna odluka, a mi smo analizu napisali kako bismo razjasnili sve nedoumice koje vladaju u našem nogometu i među klubocima, uz pomoć pravilnika, novonastalu situaciju.

Na početku je bitno naglasiti da imamo činjenicu da je prvenstvo prekinuto, kao i preporuke UEFA-e da se pokuša prvenstvo završiti do 3. augusta, uz napomenu da je ipak odluka na lokalnim vladama u smislu odobravanja organizacije takmičenja.

Naravno, imamo i činjenicu da je Takmičarska komisija NSBiH napravila niz varijanti mogućeg nastavka takmičenja u Premijer ligi BiH, o čemu smo već ranije u više navrata i pisali.

Krizni štabovi nadležni za popuštanje mjera, a ne NSBiH
Zaključeno je tada da bi krajnji rok nastavka PL BIH morao biti naredni vikend, 6. i 7. juna, da se preostalih 11 kola i Kup BiH mogu okončati bez ikakvih većih posljedica na zdravlje igrača, ali i sami intenzitet takmičenja.

Ono što je bitno naglasiti - isto tako je činjenica da su nadležni krizni štabovi najavljivali popuštanje mjera, ali da je Federalni krizni štab, kako saznaje portal Radiosarajevo.ba, tek u četvrtak 28. maja, pismenim putem obavijestio NSBiH, te da je Ministarstvo sporta RS ponovilo svoj prijašnji stav da se bilo kakvo takmičenje ne može nastaviti prije 1. jula zbog svih rizika koji postoje.

Naš portal saznaje da je simptomatično da je ova odluka donesena na zahtjev Sportskih saveza tog entiteta.

Analizirajući sve ovo evidentno je, kao što je i UEFA naglasila, da nadležne vlasti (na žalost u BiH na državnom nivou nemamo zajednički krizni štab, već to rade entiteti, op.a.) tvrde pismeno da neće dozvoliti nastavak takmičenja, jer za to nema uvjeta.

Kako saznajemo i ovo Takmičarski komitet NSBih će tako već sutra, zajedno sa administracijom saveza i pravnicima, analizirati i donijeti odluke i zaključke koje će biti shodne pravilnicima i propozicijama.

Sarajevo / Savez odredio rokove: Do kada se mora nastaviti i završiti Premijer liga BiH
Ono što možemo zaključiti iz dostupnih materijala koji su u posjedu portala Radiosarajevo.ba, a zbog činjenice da prvenstvo ne može biti nastavljeno, u Pravilniku NSBiH postoji samo jedna mogućnost, a to je da - NSBiH proglasi pobjednika BH Telecom Premijer lige i dvije ekipe koje napuštaju prvi rang. bh. nogometnog takmičenja.

Sve ostale opcije i prijedlozi će se, vjerovatno, raspravljati, ali da bi zaživjela bilo koja ideja - neophodne su izmjene važećih dokumenata.

Obzirom na to da je NSBiH od prvog dana bio opredijeljen da se fudbal u BihH igra, sigurni smo da će se i razmotriti ideja nastavka takmičenja Kupa BiH prije početka narednog prvenstva, a do određenog termina od strane UEFA-e, saznaje portal Radiosarajevo.ba.

Kako saznajemo, postoje ideje i o proširenju BH Telecom Premijer lige BiH, ali takva odluka je u nadležnosti Skupštine NSBiH, a predlagači mogu biti Takmičarska komisija ili Izvršni odbor NSBiH. Ukoliko ideja dobije potrebnu većinu, glasovi bi se proslijedili na razmatranje Skupštini NSBiH.

Prema našim informacijama bliskim NSBiH postoji određeni otpor za donošenje odluke da se nastavi Kup BiH, jer bi se klubovi doveli u neravnopravan položaj tako što bi se jednim klubovima dozvolilo da osvoje jedno takmičenje i izađu u Europu (Široki), a drugi bi bili oštećeni da eventualno izbore Europu (Tuzla City, Borac) ili eventualno izbore opstanak u PL BiH (Zvijezda, Čelik).

Jesmo li iskreni kada etiketiramo krivce u nogometu u BiH
Ovih dana smo skloni upoređivati zemlje u regionu i nastavak njihovih prvenstava. Recimo, u Srbiji je donesena odluka da se odigraju samo četiri kola da bi se osigurali uvjeti koji već postoje u Premijer ligi BiH da je svako sa svkim igrao dva puta, što je već slučaj u PL sa odigrana 22 kola.

Podvucimo - na žalost u Nogometnom savezu BiH, bilo koji pojedinac, pa ni predsjednik Begić, ne može utjecati na odluke nadležnih organa i kriznih štabova, kao što smo morali poštovati i odluke o zatvaranju tržnih centara i policijskom satu u oba entiteta.

Imamo i primjer Sjeverne Makedonije za koji se može kazati da je čisti populizam (nastavili prvenstvo, niko neće ispasti, op. a.) i takve objave nisu dobri primjeri koji bi u našim uvjetima osigurali zaštitu koliko, toliko integriteta takmičenja i onoga što je postignuto na zelenom terenu. Da ne govorimo da takvo takmičenje ostavlja mogućnost kladioničarskoj mafiji da lažira rezultate na skoro svim utakmicama.

Uostalom, svjedoci smo da se i u Europi donose različite odluke (Francuska, Nizozemska... završiile takmičenja) i odluke o nastavaku koje imaju sasvim druge motive, poput finansijskih (Engleska, Španija, Italija...) jer se radi o oogromnim novcima zbog TV prava.

Kada sve sumiramo možda je ovo i najbolja odluka NSBiH (ponovimo, u ponedjeljak u 13 sati je čekamo), jer bi se dalo vremena klubovima na konsolidacije, kako u organizacionom, tako i u finansijskom smislu, kako bi u naredno prvenstvo mogli ući bolje pripremljeni u svakom obliku.

Sve ostalo su populističke priče i ideje koje bi značile ispunjavanje želja pojedinim klubovima i sredinama, a opasno ugrozile i ovakvo krhko stanje klubova i nogometa uopće, a posebno u vremenima kada je pandemija koronavirusa stigla u BiH i izazvala velike gubitke u privredi i umanjila zainteresiranost sponzora.

Ne trebamo posebno naglašavati da vlast u BiH na bilo kojem nivou sport nije uopće prepoznala kroz neki vid pomoći ili subvencija.

Jedinu pomoć je najavila UEFA, ali u tranšama i za definirane projekte pomoći bh. nogometa, a ne klubovima kako se tumači. Prema informacijama koje ima portal Radiosarajevo.ba, UEFA će poslati pomoć NSBiH u tri tranše. Imamo prvu krajem juna od 400.000 eura, drugu skoro od 1,2 miliona eura u julu, te još jednu krajem novembra od 500.000 eura. Naravno, ovo ne znači da se sav novac od preko dva miliona eura na raspolaganje ni NSBiH niti klubovima, nego za izradu projekata koji moraju dobiti "zeleno svjetlo" od UEFA-e da bi bili na raspolaganju.

NSBiH / Da li se Premijer liga BiH prekida ili nastavlja?
Na kraju, pojedini klubovi u Premijer ligi BiH zagovarali su prvenstva a da nisu obavili obavezno testiranje igrača i osoblja koje je od NSBiH striktno tražila UEFA i definisala procedure.

Prema saznanjima portala Radiosarajevo.ba u Premijer ligi BiH samo je pet klubova obavilo testiranje igrača i osoblja. Riječ je o novom-starom prvaku FK Sarajevo, te Zrinjskom, Slobodi, Tuzla Cityju i Čeliku.

S ovim našim saznanjima - dovodi se u pitanje kako su ostali klubovi i počeli trenirati, a nisu stvorili uvjete za početak priprema.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:30 am

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 8:40 am

Bit ćemo jedina država na zemaljskoj kugli, gdje je odluku o prekidu prvenstva i kupa donio niži nivo vlasti, a ne država, iako na tom nivou imamo Ministarstvo koje reguliše tu oblast.
http://mcp.gov.ba/Content/Read/sport-po ... #displayed
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 9:13 am

avlami97 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 8:40 am
Bit ćemo jedina država na zemaljskoj kugli, gdje je odluku o prekidu prvenstva i kupa donio niži nivo vlasti, a ne država, iako na tom nivou imamo Ministarstvo koje reguliše tu oblast.
http://mcp.gov.ba/Content/Read/sport-po ... #displayed
Meni je krajnje simptomaticno to sto niti iz jednog kluba sem Zvijezde 09 nema ama bas nikakve reakcije danima a moze se kazati i sedmicama....
I to mi sve govori da ocigledno ni klubovima nije mrsko sto se liga ne nastavlja....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 9:20 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jun 01, 2020 9:13 am
avlami97 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 8:40 am
Bit ćemo jedina država na zemaljskoj kugli, gdje je odluku o prekidu prvenstva i kupa donio niži nivo vlasti, a ne država, iako na tom nivou imamo Ministarstvo koje reguliše tu oblast.
http://mcp.gov.ba/Content/Read/sport-po ... #displayed
Meni je krajnje simptomaticno to sto niti iz jednog kluba sem Zvijezde 09 nema ama bas nikakve reakcije danima a moze se kazati i sedmicama....
I to mi sve govori da ocigledno ni klubovima nije mrsko sto se liga ne nastavlja....
Naši izgleda čekaju da sve postane pravosnažno, pa da krenu u ofanzivu ili što bi se u narodu reklo: "Kasno Marko na Kosovo stiže". Nervira me inertnost našeg Kluba u vremenu kada se odlučuje o sudbini BH fudbala, a ne samo našeg kluba.
Azmir Husić je davno sve objasnio.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 9:44 am

Kako se može pročitati sa portala, ovo je izgleda prekid lige. Ako bude tako i ako Sarajevu dodjele titulu, odmah treba automotski tražiti da se na toj istoj sjednici dodjeli titula iz 1946 nama, jer kako vidim ovi žele da to razvuku i da se zaboravi. Treba već sada, odmah da klupska administracija napravi jedan press i da odmah traže tu dodjelu tutile nama, baš kao što je dodjeljeno u Srbiji i Hrvatskoj. Ovo pod HITNO !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 9:46 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 9:44 am
Kako se može pročitati sa portala, ovo je izgleda prekid lige. Ako bude tako i ako Sarajevu dodjele titulu, odmah treba automotski tražiti da se na toj istoj sjednici dodjeli titula iz 1946 nama, jer kako vidim ovi žele da to razvuku i da se zaboravi. Treba već sada, odmah da klupska administracija napravi jedan press i da odmah traže tu dodjelu tutile nama, baš kao što je dodjeljeno u Srbiji i Hrvatskoj. Ovo pod HITNO !!!
:palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija