Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 11:38 am

DANAN je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:02 am
Dzaba krecite.
To nece platiti Parku dug od 17 000 km...
Stigla tuzba.
Nije problem uopste u tim podacima, da se to ne ponavlja po stoti put.
Problem su opet neka prozivanja, etiketiranja. Naravno da ja napisem banovan bi bio, ovako prijatelji foruma i kluba mogu da rade sta zele.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 11:40 am

teteac8684 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:40 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:26 am
tm87alem je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:00 am
Pošto vidim da je jedna od tema i golmanska pozicija, šta mislite o Veliću iz Mladosti? Mislim da nije lošiji od Erića, koji je malo bolji od Vece, jer nam je već odnio najmanje 4, a vjerovatno i 6 boba. Možda onaj iz lažnog citiya, što nam je sve branio kao gumamen? Meni su na Grbavici ona izbijanja lopti rukom/šakama Erića podigla pritisak, jer se čini da bi svaku takvu loptu/neopasnu mogao hvatati. Tako stvara nesigurnost u ionako lošoj zadnjoj liniji. E sad ima i ona druga strana, ni najbolji golman ne može skinuti loptu iz gola ako mu je propuh u odbrani, možda jedino Oblak iz ATM-a, čovjek sa sto ruku! Uostalom, zašto postoji mag među trenerima AO, nego da procijeni treba li mu novi golman ili je zadovoljan postojećim?! Ipak, možemo pisati i nagađati, valjda zato postoji ovaj forum.

BTW: Idu poklončići za dječicu, jer sam smutljao suprugu da otkažemo nešto i da gledam Želju u subotu, akobogda.

Idemo po tri bobe, jer se kući ne smiju gubiti bodovi, koji su najsigurniji sa petarima bili! :)

:zeljeznicar1:
Velic nema mjesta ni u Mladosti vise tako da po meni on nije neki izbor. Golman Tuzle nije los ali je star pravo koliko se ja sjecam.
Ako već ne znaš, ne lupaj živ i zdrav bio...Velić je jedan od najboljih golmana PL, to što ne brani u Mladosti sada nema nikakve veze sa terenom...
Pogledaj njegove reakcije protiv Sarajeva. I opet reci da je najbolji golman lige.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 11:52 am

Nije Velic branio protiv sarajeva
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 11:53 am

Branio je prošle godine.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 11:59 am

E moji "Željovci" ...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 12:04 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:52 am
Nije Velic branio protiv sarajeva
Prosle godine.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 12:19 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:40 am
teteac8684 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:40 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:26 am


Velic nema mjesta ni u Mladosti vise tako da po meni on nije neki izbor. Golman Tuzle nije los ali je star pravo koliko se ja sjecam.
Ako već ne znaš, ne lupaj živ i zdrav bio...Velić je jedan od najboljih golmana PL, to što ne brani u Mladosti sada nema nikakve veze sa terenom...
Pogledaj njegove reakcije protiv Sarajeva. I opet reci da je najbolji golman lige.
A ko napisa da je najbolji golman lige??
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:00 pm

Samo da pitam kvaliteta, kad kaze da se objave najvece plate igracima od 2007. On mora da se sali, jer vjerovatno nece namjerno da uzme u obzir kad je cijela plata bila prikazana, i placeni doprinosi za nju. Nemojte da nam opet dodju glave neprikazane plate i doprinosi, nemojte da titula i samo titula opet unazadi klub.
Željezničar ante portas !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:16 pm

De ovako javno zamolim ove sto zaradjuju te uplate od ovih ili od onih. Daj ba ubacite me da sta zaradim. Jeste vidjeli kako sam zdusno branio Amara . Imam troskova milion,a ponekad piskaram po forumu i branim Amara,pa da usput sta zaradim kad vec ubleharim.
Besmislenost je jedna rijec koja najbolje opisuje stanje koje nas je zadesilo.
Ja vise ne znam ni ko valja ni ko ne valja,ove rasprave me podsjecaju na moji zenu,kojoj sam godinama najbolji i najdivniji. A sad sam supak,gad i zao joj sto me upoznala. Pa onda opet tako u krug,po potrebi.
Citamo ljude koji osporise sve zivo sada,ubise i nogama i rukama koliko se trude to da rade.
Evo da su i upravu,recimo.
Imali smo iste te ljude koji su prije pisali i ovako i onako,pa kad im se to kaze,onda slujede neka poluobjasnjena,koja ni dijete ne bi prihvatilo kao odgovor.
Prica se o krecenju nekom,i pravi se akcija po tom pitanju,a isti ti su krecili da im Fabulas nije mogao nabaviti materijala. Pravdajuci svaki los potez koji je napravljen.
Ja sam jedan totalni laik,kome su i oni prije a i ovi sad jako bitni. Podrzavam i jedne i druge.
Ne zato sto sam ovca za sisanje,nego sto ja ne mogu nista ,osim navijati i radovati se nasim pobijedama.
Sve je ovo mucno gledati i citati i svi se kriju iz neke satro ljubavi prema klubu. A tacno se radi o smisljenim radnjama i akcijama,i prije i sada.
A najgori su kad pocnu druge prozivati da su placenici i ciljano nesto rade. Pozavidjeli bi im najpoznatiji svjetski agitatori.
A vapaj onog malo dijela neutralnih,tj normalnih ovdije vise niko ni ne cuje.
Jos jedna stvar mi je interesantna.
Kako krene lagana kampanjica,sa par umjerenih kriticara,odjednom dodju neki ostriji i napadnijih,a ovih prvih odjednom naprasno nestane.
Vrati se El Nino sve ti je oprosteno,sto se mene tice.
Uglavnom ni sam vise ne znam ko je dobar,ko je los,za koga trebam navijati.
Vjerovatno cemo uskoro imati kampanje da ni Zeljo u sustini nije nas,da smo mi nastali od Megamixa ili od Tuborga.
Rastjerajmo sve i dovedimo ove forumske prijatelje kluba,da konacno stanemo na noge i imamo jakog Zelju,evo ja cu zdusno podrzati i tu trecu opciju.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:19 pm

teteac8684 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 12:19 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:40 am
teteac8684 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:40 am

Ako već ne znaš, ne lupaj živ i zdrav bio...Velić je jedan od najboljih golmana PL, to što ne brani u Mladosti sada nema nikakve veze sa terenom...
Pogledaj njegove reakcije protiv Sarajeva. I opet reci da je najbolji golman lige.
A ko napisa da je najbolji golman lige??
Ma procitao ovo najbolji, preskocio ovo "jedan". Mozda si mislio jedan od boljih, jer jedan samo mozw biti najbolji.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:32 pm

barbarez je napisao/la:
čet okt 17, 2019 1:16 pm
De ovako javno zamolim ove sto zaradjuju te uplate od ovih ili od onih. Daj ba ubacite me da sta zaradim. Jeste vidjeli kako sam zdusno branio Amara . Imam troskova milion,a ponekad piskaram po forumu i branim Amara,pa da usput sta zaradim kad vec ubleharim.
Besmislenost je jedna rijec koja najbolje opisuje stanje koje nas je zadesilo.
Ja vise ne znam ni ko valja ni ko ne valja,ove rasprave me podsjecaju na moji zenu,kojoj sam godinama najbolji i najdivniji. A sad sam supak,gad i zao joj sto me upoznala. Pa onda opet tako u krug,po potrebi.
Citamo ljude koji osporise sve zivo sada,ubise i nogama i rukama koliko se trude to da rade.
Evo da su i upravu,recimo.
Imali smo iste te ljude koji su prije pisali i ovako i onako,pa kad im se to kaze,onda slujede neka poluobjasnjena,koja ni dijete ne bi prihvatilo kao odgovor.
Prica se o krecenju nekom,i pravi se akcija po tom pitanju,a isti ti su krecili da im Fabulas nije mogao nabaviti materijala. Pravdajuci svaki los potez koji je napravljen.
Ja sam jedan totalni laik,kome su i oni prije a i ovi sad jako bitni. Podrzavam i jedne i druge.
Ne zato sto sam ovca za sisanje,nego sto ja ne mogu nista ,osim navijati i radovati se nasim pobijedama.
Sve je ovo mucno gledati i citati i svi se kriju iz neke satro ljubavi prema klubu. A tacno se radi o smisljenim radnjama i akcijama,i prije i sada.
A najgori su kad pocnu druge prozivati da su placenici i ciljano nesto rade. Pozavidjeli bi im najpoznatiji svjetski agitatori.
A vapaj onog malo dijela neutralnih,tj normalnih ovdije vise niko ni ne cuje.
Jos jedna stvar mi je interesantna.
Kako krene lagana kampanjica,sa par umjerenih kriticara,odjednom dodju neki ostriji i napadnijih,a ovih prvih odjednom naprasno nestane.
Vrati se El Nino sve ti je oprosteno,sto se mene tice.
Uglavnom ni sam vise ne znam ko je dobar,ko je los,za koga trebam navijati.
Vjerovatno cemo uskoro imati kampanje da ni Zeljo u sustini nije nas,da smo mi nastali od Megamixa ili od Tuborga.
Rastjerajmo sve i dovedimo ove forumske prijatelje kluba,da konacno stanemo na noge i imamo jakog Zelju,evo ja cu zdusno podrzati i tu trecu opciju.
:palacgore:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:40 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:13 am
DANAN je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:59 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:24 am


Sve bi to bilo okej kad bi ovi sto iznose, iznosili ili sve ili nista. Kad se treba popljuvat Amar onda ima hiljadu dokumenata, a kad se pita kolika je plata bila krcmarevicima, kosticima i ostalim propalitetima od igraca i trenera, onda niko pojma nema, bjezi ba...
Pa kolika je bila.....
Reci nam samo nemoj mahalastinje
Ne znam, cuo sam neke price ali ne znam tacno, ali ti znas i ovi kao ti sto objavljuju interne dokumente, al to krijete, izbacujete samo sto vama odgovara
Valjda ti je jasno da iznos plate nikad ne moze biti problem sve dok se uredno isplacuje na nacin da se ne dizu krediti i zaduzuje na drugoj strani. Sta vise valjda je cilj da budemo naj bolji, a to svakako trazi i dobre i velike plate uposlenicima. Ja nemam nista protiv bilo cije plate u klubu od trenutne strukture, ali imam problem ako te strukture ne radi nista vec sta vise zaduzuju se da bi sebi isplacivali plate, bonuse, kamte i sl. E TO JE PROBLEM !
TM87
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 1:54 pm

phpBB [video]


Hajde, pričaj mi malo...O patetici
Tvoji su sveci za mene
Tek ubogi mali heretici

Pričaj mi malo o tome...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:04 pm

smišljeno dobri @barbarez, tako i ja kontam...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:09 pm

DANAN je napisao/la:
čet okt 17, 2019 1:54 pm
phpBB [video]


Hajde, pričaj mi malo...O patetici
Tvoji su sveci za mene
Tek ubogi mali heretici

Pričaj mi malo o tome...
Sad je drugo vrijeme
Sad je novo doba
Sve sto je valjalo prije
Sad ne valja ni boba...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:09 pm

DANAN je napisao/la:
čet okt 17, 2019 1:54 pm
phpBB [video]


Hajde, pričaj mi malo...O patetici
Tvoji su sveci za mene
Tek ubogi mali heretici

Pričaj mi malo o tome...
Sad je drugo vrijeme
Sad je novo doba
Sve sto je valjalo prije
Sad ne valja ni boba...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:14 pm

HajrA je napisao/la:
čet okt 17, 2019 1:40 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 17, 2019 11:13 am
DANAN je napisao/la:
čet okt 17, 2019 10:59 am

Pa kolika je bila.....
Reci nam samo nemoj mahalastinje
Ne znam, cuo sam neke price ali ne znam tacno, ali ti znas i ovi kao ti sto objavljuju interne dokumente, al to krijete, izbacujete samo sto vama odgovara
Valjda ti je jasno da iznos plate nikad ne moze biti problem sve dok se uredno isplacuje na nacin da se ne dizu krediti i zaduzuje na drugoj strani. Sta vise valjda je cilj da budemo naj bolji, a to svakako trazi i dobre i velike plate uposlenicima. Ja nemam nista protiv bilo cije plate u klubu od trenutne strukture, ali imam problem ako te strukture ne radi nista vec sta vise zaduzuju se da bi sebi isplacivali plate, bonuse, kamte i sl. E TO JE PROBLEM !
Naravno da je veci problem kad se zaduzuje da se isplate plate, ali kako ovi stete finansijama kluba kroz licencu, nepovjerenje u upravne strukture, manje sponzora itd. isto je tako i velika plata katstrofalnim igracima i trenerima ogromna finansijska steta za klub, a u te cifre nemamo uvid iako vjerujem da ovi sto barataju informacijama posjeduju i te cifre, ali iz nekog razloga nece da objave. Hocu da kazem da je ogromna finansijska steta nanesena klubu davajuci velike pare raznim igracima i trenerima koji su kasnije zavrsili po cetvrtim rangovima takmcenja, a niko na to ne ukazuje.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:14 pm

Moze li Celik iznenadit? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 2:18 pm

Helem ocigledno je da imamo nesposobnu upravu, eto neki kazu da su ovi bivsi u decembru, nadam se da ce tako i biti i da ce doci neki koji ce moci obezbijediti potrebne pare za funkcionsanje kluba. Dal ce to biti neki stari ili neki treci skroz ne znam, ali samo je bitno da upravni odbor isprati Amara i napokon da stanemo na noge. Steta je ucinjena, ali ni blizu kao ona sto je bila nakon Amarovog drugog mandata, jos uvijek imamo vremena da se dohavizamo, samo na hajr da izadje skupstina. Svidja mi se sto Amar pregovara i sa ljudima iz Misketove ekipe, ali i sa nekim iz ranijih struktura.

@asharak iznenadice ako prime manje od 3 :D
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 17, 2019 3:03 pm

barbarez je napisao/la:
čet okt 17, 2019 1:16 pm
De ovako javno zamolim ove sto zaradjuju te uplate od ovih ili od onih. Daj ba ubacite me da sta zaradim. Jeste vidjeli kako sam zdusno branio Amara . Imam troskova milion,a ponekad piskaram po forumu i branim Amara,pa da usput sta zaradim kad vec ubleharim.
Besmislenost je jedna rijec koja najbolje opisuje stanje koje nas je zadesilo.
Ja vise ne znam ni ko valja ni ko ne valja,ove rasprave me podsjecaju na moji zenu,kojoj sam godinama najbolji i najdivniji. A sad sam supak,gad i zao joj sto me upoznala. Pa onda opet tako u krug,po potrebi.
Citamo ljude koji osporise sve zivo sada,ubise i nogama i rukama koliko se trude to da rade.
Evo da su i upravu,recimo.
Imali smo iste te ljude koji su prije pisali i ovako i onako,pa kad im se to kaze,onda slujede neka poluobjasnjena,koja ni dijete ne bi prihvatilo kao odgovor.
Prica se o krecenju nekom,i pravi se akcija po tom pitanju,a isti ti su krecili da im Fabulas nije mogao nabaviti materijala. Pravdajuci svaki los potez koji je napravljen.
Ja sam jedan totalni laik,kome su i oni prije a i ovi sad jako bitni. Podrzavam i jedne i druge.
Ne zato sto sam ovca za sisanje,nego sto ja ne mogu nista ,osim navijati i radovati se nasim pobijedama.
Sve je ovo mucno gledati i citati i svi se kriju iz neke satro ljubavi prema klubu. A tacno se radi o smisljenim radnjama i akcijama,i prije i sada.
A najgori su kad pocnu druge prozivati da su placenici i ciljano nesto rade. Pozavidjeli bi im najpoznatiji svjetski agitatori.
A vapaj onog malo dijela neutralnih,tj normalnih ovdije vise niko ni ne cuje.
Jos jedna stvar mi je interesantna.
Kako krene lagana kampanjica,sa par umjerenih kriticara,odjednom dodju neki ostriji i napadnijih,a ovih prvih odjednom naprasno nestane.
Vrati se El Nino sve ti je oprosteno,sto se mene tice.
Uglavnom ni sam vise ne znam ko je dobar,ko je los,za koga trebam navijati.
Vjerovatno cemo uskoro imati kampanje da ni Zeljo u sustini nije nas,da smo mi nastali od Megamixa ili od Tuborga.
Rastjerajmo sve i dovedimo ove forumske prijatelje kluba,da konacno stanemo na noge i imamo jakog Zelju,evo ja cu zdusno podrzati i tu trecu opciju.
Od A do Z
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija