Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:39 pm

Nego znamo li vrijednost transfera Zukanovića, jel našo ko podatak?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:45 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:39 pm
Nego znamo li vrijednost transfera Zukanovića, jel našo ko podatak?
800.000 eura nama 4% tj. 32.000 eura
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:46 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:45 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:39 pm
Nego znamo li vrijednost transfera Zukanovića, jel našo ko podatak?
800.000 eura nama 4% tj. 32.000 eura
Gdje si našo podatak da je 800k €. I do kad je to Zukanović igrao kod nas kad imamo 4%?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:50 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:46 pm
RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:45 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:39 pm
Nego znamo li vrijednost transfera Zukanovića, jel našo ko podatak?
800.000 eura nama 4% tj. 32.000 eura
Gdje si našo podatak da je 800k €. I do kad je to Zukanović igrao kod nas kad imamo 4%?
Slucajno procitao na gg.ba
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:50 pm

Hoce li biti izvjestaj za TOSK?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:52 pm

Eh, evo i mene malo :) BIlo je puno nekih rasprava pa ću možda vratiti neke teme :)
Prvo Amarov press. Čovjek je sto posto u pravu za kondiciju. TO su stvari koje se prate. Neke stvari se mogu popraviti i to jekoliko vidim dostabolje nego prošle godine ali neke urođene stvari i stvari koje su zanemarene u omladinskim kategorijama za igrače koji su sada seniori ne mogu se nadoknaditi. Jedna od tih stvari je i mogućnost što brže regeneracije tijela i pluća nakon istrčane kontre npr itd itd.Baš mi se gadilo šta su pojedini pričali. Znaju to i igrači vjerujte mi i nije moglo to uticati na Veselog jer zna šta je htio Amar reći.
Drugo, davanje stadiona pitarima. I tu nisam zauzimao neki čvrst stav. Ovo što su naši uradili je sasvim ok. I da su pitari pristali na to ništa protiv. uslovi su bili korektni s obzirom na iskustva i na zaradu koji bi oni dobili. Ako su oni papci ne moramo mi biti. Ja sam da se vrati stari derbi bez tampon zona, bez seljačkih prepucavanja i sl. Oni prednjače ali i naših dosta pretjeruje. Mi nismo oni i ne mogu podržati da se ponašamo ni slično. Evropska je tekma i ne smijeu baš ni da rade svašta na tribinama.
Prijateljske tekme su super. Često sam spominjao da su takve tekme falile ranije kod drugih trenera. Spominjao sam i da nam fali prijateljskih tekmi na Grbavici sa poznatim klubovima. Bilo bi super da nam dođe Osijek, RIjeka, Hajduk ili VOdjovidna, Partizan i sl u reprezentativnoj pauizi. Povreda Emrina jbg to je rizik tih tekmi ali rizik je i trening.
Pratim često ove naše bivše omladince i stvarno ih ima i u premijer ligi i bitće ih u prvoj ligi FBiH pa i u RS-u. Npr znam da je blentav bio ali Ćutahija goolman bi meni bio opcija za drugog golmana ako bude branio za Radnik ove godine. Bolji je golman od Kjosevskog, a onda gurati malog Miličevića obavezno. Treba sve to pratiti. Evo i Erić je došao kod nas sa 24. Zašto Ćutahija kojem je sad 22 za dvije godine ne bi mogao biti tu? Tako je i sa drugima. Mekić isto 24 pa je tek sad jedan od boljih u Radniku. Možda on nije taj kapacitet ali mnogi drugi igrači mlađi tek sa 23 ili 24 dođu na nivo Želje. Rama je sa 25 došao kod nas. Ne možemo mi da trpimo djecu sem ako nisu ekstremno talentovana. Baja je proigrao sa 21, a Dadu smo pljuvali sa 18-19, a ove dvije tekme je među boljima. Kemi su tek 22, a stasava kod nas. Moramo dati podršku igračima. Amar i SŠ su tu da ih napadamo za rezultate a igrače treba podržati jer kod Amara sigurno neće igrati onaj koji hoda po terenu, a to što ne znaju treba pitati upravu i Amara što nema boljih. Znači podrška igračima, a kritike prebaciti na SŠ. Nemojte im psovati i omalovažavati ih i na foruimu. Evo Zec pređe na lijevo krilo i dade go. Pisao sam tonedavno da je bio dobar na toj strani. Nekad nije do kvalitete igrača nego do pozicije, do atmosfere, forme i sl. Nije Zec igarčina ali nije ni toliki parmak koliko ga prozivamo.
Nadam se da ćemo obnoviti to članstvo. Tu nema popusta. Ili si član ili nisi, Moramo se skupiti ljudi i hajmo napuniti Grbavicu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:54 pm

Lista updateovana:
viewtopic.php?f=51&t=899

Ako sam nekog promašio javite.
Željezničar ante portas !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:55 pm

 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:58 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:54 pm
Lista updateovana:
viewtopic.php?f=51&t=899

Ako sam nekog promašio javite.
I za posudbu se dobijaju pare ?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 4:59 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:58 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:54 pm
Lista updateovana:
viewtopic.php?f=51&t=899

Ako sam nekog promašio javite.
I za posudbu se dobijaju pare ?
Dobijaju. I to je transfer.
Željezničar ante portas !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:01 pm

 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:04 pm

ž'21 je napisao/la:
čet avg 01, 2019 5:01 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ren/162044
A dajjj :shock: Pa ti igraj ove prijateljske u toku sezone.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:23 pm

http://source.ba/mobile/clanak/Haris/500969

BICE JOŠ KRITIČNIJI, TO JE SVE!

Svaka cast kralju, dabogda ostao sto godina kod nas.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:25 pm

Eric
Sinisa sipovic kemo stanic
Bojo mehic
E.zec štila veselinovic
Krpić
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:29 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:52 pm
Eh, evo i mene malo :) BIlo je puno nekih rasprava pa ću možda vratiti neke teme :)
Prvo Amarov press. Čovjek je sto posto u pravu za kondiciju. TO su stvari koje se prate. Neke stvari se mogu popraviti i to jekoliko vidim dostabolje nego prošle godine ali neke urođene stvari i stvari koje su zanemarene u omladinskim kategorijama za igrače koji su sada seniori ne mogu se nadoknaditi. Jedna od tih stvari je i mogućnost što brže regeneracije tijela i pluća nakon istrčane kontre npr itd itd.Baš mi se gadilo šta su pojedini pričali. Znaju to i igrači vjerujte mi i nije moglo to uticati na Veselog jer zna šta je htio Amar reći.
Drugo, davanje stadiona pitarima. I tu nisam zauzimao neki čvrst stav. Ovo što su naši uradili je sasvim ok. I da su pitari pristali na to ništa protiv. uslovi su bili korektni s obzirom na iskustva i na zaradu koji bi oni dobili. Ako su oni papci ne moramo mi biti. Ja sam da se vrati stari derbi bez tampon zona, bez seljačkih prepucavanja i sl. Oni prednjače ali i naših dosta pretjeruje. Mi nismo oni i ne mogu podržati da se ponašamo ni slično. Evropska je tekma i ne smijeu baš ni da rade svašta na tribinama.
Prijateljske tekme su super. Često sam spominjao da su takve tekme falile ranije kod drugih trenera. Spominjao sam i da nam fali prijateljskih tekmi na Grbavici sa poznatim klubovima. Bilo bi super da nam dođe Osijek, RIjeka, Hajduk ili VOdjovidna, Partizan i sl u reprezentativnoj pauizi. Povreda Emrina jbg to je rizik tih tekmi ali rizik je i trening.
Pratim često ove naše bivše omladince i stvarno ih ima i u premijer ligi i bitće ih u prvoj ligi FBiH pa i u RS-u. Npr znam da je blentav bio ali Ćutahija goolman bi meni bio opcija za drugog golmana ako bude branio za Radnik ove godine. Bolji je golman od Kjosevskog, a onda gurati malog Miličevića obavezno. Treba sve to pratiti. Evo i Erić je došao kod nas sa 24. Zašto Ćutahija kojem je sad 22 za dvije godine ne bi mogao biti tu? Tako je i sa drugima. Mekić isto 24 pa je tek sad jedan od boljih u Radniku. Možda on nije taj kapacitet ali mnogi drugi igrači mlađi tek sa 23 ili 24 dođu na nivo Želje. Rama je sa 25 došao kod nas. Ne možemo mi da trpimo djecu sem ako nisu ekstremno talentovana. Baja je proigrao sa 21, a Dadu smo pljuvali sa 18-19, a ove dvije tekme je među boljima. Kemi su tek 22, a stasava kod nas. Moramo dati podršku igračima. Amar i SŠ su tu da ih napadamo za rezultate a igrače treba podržati jer kod Amara sigurno neće igrati onaj koji hoda po terenu, a to što ne znaju treba pitati upravu i Amara što nema boljih. Znači podrška igračima, a kritike prebaciti na SŠ. Nemojte im psovati i omalovažavati ih i na foruimu. Evo Zec pređe na lijevo krilo i dade go. Pisao sam tonedavno da je bio dobar na toj strani. Nekad nije do kvalitete igrača nego do pozicije, do atmosfere, forme i sl. Nije Zec igarčina ali nije ni toliki parmak koliko ga prozivamo.
Nadam se da ćemo obnoviti to članstvo. Tu nema popusta. Ili si član ili nisi, Moramo se skupiti ljudi i hajmo napuniti Grbavicu.
Ne moze se napredovati sa Cutahijom i Mekicem. To moras shvatiti. To sto je neko Zeljovac ne znaci nista. Kvalitet ispred svega pa nek navija za koga god zeli. Cutahiju su otjerali iz Veleza jer su ga uhvatili kako kocka, pricalo se da je postao ovisnik o kocki. Na stranu to, rezervni golman mora biti neko ko ima kvalitet i neko ko ce se regularno boriti da bude prvi golman a ne neko ko ce na papiru samo biti drugi golman, odnosno rezerva.

Sto se tice Mekica isto kao i za Cutahiju. Zasto bi Mekicu koji uskoro puni 25 godina davali sansu pored npr. Durakovica iz naseg op koji je strasan potencijal ? Zasto bi ova dvojca uzimala mjesto Milicevicu i Durakovicu kojo su mnogo veci potencijali i koji imaju sansu da naprave nesto vise u svojim karijerama.

Guranjem na silu nase djece nismo nista dobili, u biti dobili smo samo dva igraca u zadnjih par godina i to Sabanadzovica koji je ipak ostvario neki inostrani transfer i nije jos uvijek kasno da nesto napravi u karijeri i Hajdarevica koji je toliko los da se to ne moze opisati.

Sad imamo u op par talentovanih igraca i te igrace treba znati isforsirati na pravi nacin ali sve zavisi i od te djece, moras raditi na sebi da bi ocekivao nekì rezultat. Tu ne mislim samo na teretanu nego npr. niko ne bi imao nista protiv da npr.Hajdarevic ostaje poslije treninga i vjezba udarac sa distance ako nista, pa jebes mi sve ako svaki dan bude to radio za par mjeseci bi popravio svoj sut, ne bi kad suta sa 16 metara lopta jedva dosla do peterca ili ne bi kad suta iz daljine prebacio citav stadion. Pitanje je samo volje i zelje. Ne moze te niko sprijeciti da radis na sebi i mimo treninga,da ispravljas nedostatke itd. To je pitanje samo volje i zelje. Koliko stvarno neko zeli da napravi nesto u karijeri..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet avg 01, 2019 5:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:30 pm

abuzenze je napisao/la:
čet avg 01, 2019 5:25 pm
Eric
Sinisa sipovic kemo stanic
Bojo mehic
E.zec štila veselinovic
Krpić
Bukvalno nekoliko postova iznad tebe (odnosno prije tebe) link da Ermin propusta utakmicu.

A i da je speman, nemojte ocekivati Ermina u startnoj postavi jos dugo.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:32 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
čet avg 01, 2019 5:04 pm
ž'21 je napisao/la:
čet avg 01, 2019 5:01 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ren/162044
A dajjj :shock: Pa ti igraj ove prijateljske u toku sezone.
Al zato ce generlno ekipa biti puno spremnija, za razliku od proslih godina. Sjetite se samo kako smo igrali po onom blatu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:34 pm

Jel to 1921 nije snimao juce?
Ostade Zajmovo remek djelo nedokumentovano. :(
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:38 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:46 pm
RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:45 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 01, 2019 4:39 pm
Nego znamo li vrijednost transfera Zukanovića, jel našo ko podatak?
800.000 eura nama 4% tj. 32.000 eura
Gdje si našo podatak da je 800k €. I do kad je to Zukanović igrao kod nas kad imamo 4%?
Napunio kod nas 19 g., isto kao i Džeko, tako da ovo 4% nije tačno, osim ukoliko se u medjuvremenu nije nesto promijenilo (Fond solidarnosti).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 01, 2019 5:40 pm

Za nedjelju:
Eric
Sinisa-sipovic-kemo-stanic
Dado-bojo
Zec-alispahic-veselinovic
Krpic
Nisam siguran da li ce bogi ili kemo. Mislim da je to ta postava od jucer u drugom poluvremenu.
Zadnja izmjena: RokElsner44, dana/u čet avg 01, 2019 5:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija