Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 2:34 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm
south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:26 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:18 pm


A sta ces ovdje onda.....
Ah da tu si da kazes kako je ovaj forum odron i kako tamo svi prelaze...
Izvini...
Ja sto se pofatse pljuvaci na ovaj moj post fino fino
Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 2:36 pm

Što bih te banovao? Jer imaš svoje mišljenje? Ne ide to tako. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 2:39 pm

Btw, samo ću se slatko nasmijati na tvoju konstataciju da je ovaj forum proizveo dvije struje, a pišeš kako je na drugom mnogo ugodnija atmosfera. :D
Forum je mjesto gdje se može izraziti mišljenje. Kakvo god mišljenje bilo, to ne znači da neko treba biti banovan zbog istog, jel tako.
Neko smatra da Amar nije dobar, trener, neko smatra da jest, neko smatra da je najbolji na trenerskoj poziciji u historiji naše lige, ali da treba manje bit umješan u rad kluba(to je naprimjer moje lično mišljenje), itd, itd. A to što si ti pokupio priču da sam ja neki pljuvač sa tog ugodnijeg foruma :D, samo zato jer im je taraba ovde, jebiga brate, žao mi je što si popušio tu priču, peace.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 2:40 pm

south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:34 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm
south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:26 pm

Ja sto se pofatse pljuvaci na ovaj moj post fino fino
Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Fakat misliš da će neko očito intelektualno i razumno sposobniji reagovati na ove sitne i jadne provokacije. Smiješan si,kao i ostatak tebi sličnih. Istu politiku negiranja vodite poput onih u rc-u kad im se istina stavi pred njušku.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 2:40 pm

south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:34 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm
south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:26 pm

Ja sto se pofatse pljuvaci na ovaj moj post fino fino
Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Trebao nas je čipovat na jednoumlje i klimanje glavom svega što vodja i njegova svita uradi. Ako treba pobrojati od uplatnice pa naovamo kad je čip trebao reagovat i blokirat razmišljanje nije teško da te podsjetim.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 3:01 pm

Odron je forum koji je podijelio par desetogodišnjih, bruku godišnjih. Odron je forum koji je ofarbao reflektor. Odron su ljudi koji su to sve pokrenuli. Odron su ljudi koji žele da zaustave propadanje kluba. Odron smo svi mi koji se nismo sageli najvećem. Jesmo odron smo, ali smo za vas velika gospoda i istinski navijači FKŽ!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 3:08 pm

BHDragons je napisao/la:
sri jul 08, 2020 3:01 pm
Odron je forum koji je podijelio par desetogodišnjih, bruku godišnjih. Odron je forum koji je ofarbao reflektor. Odron su ljudi koji su to sve pokrenuli. Odron su ljudi koji žele da zaustave propadanje kluba. Odron smo svi mi koji se nismo sageli najvećem. Jesmo odron smo, ali smo za vas velika gospoda i istinski navijači FKŽ!
Ma izgleda da se ovde sve vise ubacuju kukavicija jaja s onog anamo tzv foruma i velicaju a.o a blate sve ostalo.fuj .
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 3:52 pm

Jedino mjerilo uspjeha jeste rezultat.
Prošli su otišli nakon dva druga mjesta i sa osvojenim kupom jer to nije zadovoljavalo apetite navijača. Uz to su sredili stadion, napravili potpuno novu istočni tribinu i privukli mnogo sponzora. Euforija je vladala.

To je bilo malo.

Slažem se. Htjeli smo duple krune, grupnu fazu, novi jug i zapad.
A šta ovi napraviše? Ujediniše nas. Ha, ha, ha...
Koji bolan 90%, je li vi to ozbiljno? Pa nije ovo North Korea.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 4:02 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:36 pm
Što bih te banovao? Jer imaš svoje mišljenje? Ne ide to tako. :D
Banuj ga jer piše donjeo :kafa:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 4:06 pm

IlProfessore je napisao/la:
sri jul 08, 2020 4:02 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:36 pm
Što bih te banovao? Jer imaš svoje mišljenje? Ne ide to tako. :D
Banuj ga jer piše donjeo :kafa:
I pofatase se.....😀😀😀😀😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
santakuruz
Postovi: 392
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 5:08 pm

south side je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm
south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:26 pm
Ja sto se pofatse pljuvaci na ovaj moj post fino fino
Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Iskreno sta znace ti trofeji? To je trebao biti zalog za buducnost, da se izdignemo iznad ovog sivila lige i postanemo ono sto je Dinamo u Hrvatskoj. Osvajali smo trofeje nakon kojih smo dozivljavali ponizenja u Europi. Nakon trofeja smo upadali u crne rupe odakle smo se jedva cupali usput strahujuci od nekakvih instant klubova. Ti trofeji osim broja na papiru nam nista nisu donijeli. Realno s kakvim smo potencijalom baratali taj broj trofeja je trebao biti barem za 50% veci. Jedan od glavnih krivaca zasto to nije tako je upravo ona osoba koja je i donijela najvise trofeja. Samo sto je gubitak puno veci nego ti osvojeni trofeji.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 7:27 pm

Od cega smo se to izdigli i trebali izdici i jesmo li isli u tom smjeru? O kakvom Dinamu pricamo? Pa mi smo zaredali pet poraza, cuvalo nas 200 policajaca, zvizdalo se Jugu, igracima se prijetilo na treningu, predsjednik nije pricao s igracima, trener prozivao igrace po medijima, treneri i igraci se mijenjali kao na traci, pali na 4 ili 5 mjesto nisam siguran, titulu izgubili u novembru, na racunu imali nulu bez Misketovih para, juniori titulu izgubili...ovo se zove jednom rjecju RASULO, a ne Dinamo.
I pored svega ja sam se nadao da ce se Misimovic i Amar dogovoriti jer je to prirodno i normalno i navijacki.
@neroazurro imaginarna opozicija je opozicija koja ne postoji. Ja sam prosli put predlagao da se uradi nesto konkretno kad se toliko podlo pise protiv kluba. Nema nista od pisanja po forumu i to forumu gdje pisu bivsi clanovi uprave i njima bliski ljudi. I ja kao to trebam uzeti kao mjerodavno. Evo naprimjer stampajte majice Amar Kamatar, podijelite letke, upaljace, dignite kakvu parolu ako su vam jos godisnje karte u zivotu. Osnujte futsal klub. Da bude nesto stvarno, da se ne laprda po forumu. I to laprdaju ljudi koji su pisali i pisu tako gnusne i bolesne stvari koje nemaju veze sa Zeljeznicarom. Meni nije sloboda misljenja, kad neko napise umro je Zeljo, poderao sam kartu.
I evo ti jos jedan primjer, Stilic...ovdje poslije poraza od Borca se ismijavao nas Stilke, poslije derbija ti isti ljudi su pisali da se igraci i kamatar zahvale njemu jer ih odrzava u zivotu. A mi prije Stile bili prvi na tabeli. Kako podlo...
Ne mogu dalje, a mogu do sutra. Nadam se da sam ti odgovorio.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 8:11 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sri jul 08, 2020 7:27 pm
Nema nista od pisanja po forumu i to forumu gdje pisu bivsi clanovi uprave i njima bliski ljudi. I ja kao to trebam uzeti kao mjerodavno.
Ovdje nikada nije pisao niko blizak bivsim strukturama u Klubu ili clanovi tih struktura. Osim Deje Nikolica i on se predstavio kada je pisao. Ja sam to vise puta pisao i stvarno neka je haram onome ko je izmislio tu laz, ali jednom za sva vremena: ovdje nikada nijedna Uprava nije imala uticaj, nikada niko nije ni pokusao, jer da jeste vjeruj mi da bi se to znalo. Ovaj forum je uvijek bio nezavisan i tako ce biti, kako god to nekome izgledalo. Zaista se trudim da ne pisem na temu Uprava, evo treca godina, necu - ne pomazem tako Klubu koji volim i za koji navijam od malih nogu. Klubu, za koji nikada nisam pitao sta treba dati. I stvarno na ovo moram reagovati, jer dobro znam kolika je to laz i iz kakve je kuhinje izmisljena. Pa barem vjerujte nekome ko bez ikakvog interesa se godinama zalaze da se tolike godisnje podijele (i dijelice se u buducnosti naravno!). Sav novac iz svake akcije je direktno isao na racun Kluba, cime je izbjegnuta i najmanja sansa o bilo kakvoj malverzaciji. Tako ce biti i u buducnosti. To sto ne komentarisem neke lazi, ne znaci da su istina. Ne mozemo se osvrtati na nebitne stvari, izgubicemo Zelju i u srcu i iz vidika. Svako ima svoju ulogu u zivotu, a uloga onoga koji laje je neminovna. Nema problema, historija je dobar svjedok. Svi trebamo shvatiti i da je Amar Zelji osvajao titule i da je Senad Zelji gradio tribinu. Nemojte dovoditi nikada vjerodostojnost ove zajednice u pitanje, to je prakticno nemoguce. Mnoge su akcije iza nas i mnoge su ispred nas ako Bog da.

Sa dijelom posta koji sam izostavio se slazem, ali sam samo ovo citirao, jer je to jedina laz u ovome svemu. Mislim da si ti mnogo pametniji i bolji od toga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 8:18 pm

Iskreno prosle su haman dvije godine ljudi dragi vi i dalje raspravljate istu temu, vrtite istu pricu.
Prva i osnovna stvar, mi sa Misimovicem nismo imali sistem, nismo imali ni put ka tome. Bilo je pozitivnih stvari, bilo je i gresaka sve u svemu nista toliko specijalno da se zamarate oko toga dvije godine. Cist dokaz tome jeste da smo mi u januaru 2019.godine vec imali finansijskih poteskoca, a nisu otisli ni mjesec dana. S druge strane njemu se jeste radilo iza ledja, ali je on birao te ljude i drzao ih tu. Nekih vecih mrlja osim Sanela i Lendricevog transfera nije imao, radilo se casno posteno i u interesu kluba.
Druga stvar vi sto branite Amara pod svaku cijenu prestanite jer mnogo se gresaka pravi, velika neozbiljnost vlada, ovisimo opet o nekoliko pojedinaca i njihovoj dobroj volji. Da situacija jeste mnogo teza zbog COVIDA ali nije izgovor.
Treca stvar prestanite da citate/prenosite mahalske od uhljupa s Koseva i da glumite insajdere i preuvelicavate neke stvari. Dosta raje cita, prenese i onda pocinju mitovi kako nemamo za pastete, kako Veseli gladan ne jede vec pet dana i moli Stilica da mu pozajmi par stoja. Drugovi vecina ovih igraca nit vole Zelju nit su tu jer im je Zeljo san. Oni su tu radi sebe i da nemaju za pastete digli bi davno sidro kao sto vidimo u Celiku/Slobodi/Borcu i ostalim klubovima.

Poredbe s klubovima iz regiona su besmislene. Mi nismo u tom polozaju, nismo mezimica rezima, nama grad Sarajevo nece uplatiti 5miliona eura iz proracuna mi sve to moramo stvoriti sami. Nama je svaka marka bitna i prestanite prosipati price kako to ide u necije privatne dzepove, jer ljudi koji sjede u upravi nisu najsposobniji ali itekako cijene svoj novac, i nece ga dati za privatne stvari(citaj Badzak i Balic uz neke ljude jos oko kluba). Taj fazon cijepanja godisnjih, desetogodisnjih kuraca palaca je toliko ofucan i jadan da je nerealno. Bore se ljudi sirom svijeta protiv uprava pa niko to ne radi. Imas primjer Doncastera gdje je klub krajem 90ih zbog samovolje pojedinca ispao u 5.rang pa je opet imao 3500prodanih sezonskih i isto duplo vise ljudi na tribinama. Ali su protestovali, vezali se stative, dizali parole, zvizdali, ubacivali teniske loptice.
Kad shvatite da bojkotom nista ne dobivate, jer tad ne mozete privuci paznju, steti te klubu jer niko nece se petljati s klubom koji nema podrsku i samim tim ste manje interesantni potencijalnim sponzorima, investitorima nasljednicima itd.

P.S Franjic iz Radnika, koji je bio nasa zelja prije Ceske otisao u Uraniu 3.HNLjug.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 8:40 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 08, 2020 8:11 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri jul 08, 2020 7:27 pm
Nema nista od pisanja po forumu i to forumu gdje pisu bivsi clanovi uprave i njima bliski ljudi. I ja kao to trebam uzeti kao mjerodavno.
Ovdje nikada nije pisao niko blizak bivsim strukturama u Klubu ili clanovi tih struktura. Osim Deje Nikolica i on se predstavio kada je pisao. Ja sam to vise puta pisao i stvarno neka je haram onome ko je izmislio tu laz, ali jednom za sva vremena: ovdje nikada nijedna Uprava nije imala uticaj, nikada niko nije ni pokusao, jer da jeste vjeruj mi da bi se to znalo. Ovaj forum je uvijek bio nezavisan i tako ce biti, kako god to nekome izgledalo. Zaista se trudim da ne pisem na temu Uprava, evo treca godina, necu - ne pomazem tako Klubu koji volim i za koji navijam od malih nogu. Klubu, za koji nikada nisam pitao sta treba dati. I stvarno na ovo moram reagovati, jer dobro znam kolika je to laz i iz kakve je kuhinje izmisljena. Pa barem vjerujte nekome ko bez ikakvog interesa se godinama zalaze da se tolike godisnje podijele (i dijelice se u buducnosti naravno!). Sav novac iz svake akcije je direktno isao na racun Kluba, cime je izbjegnuta i najmanja sansa o bilo kakvoj malverzaciji. Tako ce biti i u buducnosti. To sto ne komentarisem neke lazi, ne znaci da su istina. Ne mozemo se osvrtati na nebitne stvari, izgubicemo Zelju i u srcu i iz vidika. Svako ima svoju ulogu u zivotu, a uloga onoga koji laje je neminovna. Nema problema, historija je dobar svjedok. Svi trebamo shvatiti i da je Amar Zelji osvajao titule i da je Senad Zelji gradio tribinu. Nemojte dovoditi nikada vjerodostojnost ove zajednice u pitanje, to je prakticno nemoguce. Mnoge su akcije iza nas i mnoge su ispred nas ako Bog da.

Sa dijelom posta koji sam izostavio se slazem, ali sam samo ovo citirao, jer je to jedina laz u ovome svemu. Mislim da si ti mnogo pametniji i bolji od toga.
Ljudi BLISKI UPRAVI, a ja cu ti u pp i napisati ako treba. Za mene je blizak svako ko sjedi s njima, ko je bio sponzor i tako dalje. I da se razumijemo to nije nista lose i negativno jer je i tu vecina Zeljovaca, ali sami sebe diskredituju pisanjem stvari koje sam gore nabrojao. Cijepaj godisnju, daBogda nogu slomio, Kamatar idi doma...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 8:49 pm

Qooler je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:40 pm
south side je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:34 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm


Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Trebao nas je čipovat na jednoumlje i klimanje glavom svega što vodja i njegova svita uradi. Ako treba pobrojati od uplatnice pa naovamo kad je čip trebao reagovat i blokirat razmišljanje nije teško da te podsjetim.
Drug, cipovani ste vec, kako ne vidis..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 8:53 pm

santakuruz je napisao/la:
sri jul 08, 2020 5:08 pm
south side je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
sri jul 08, 2020 2:28 pm


Jesam, ja sam pljuvač :D
Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Iskreno sta znace ti trofeji? To je trebao biti zalog za buducnost, da se izdignemo iznad ovog sivila lige i postanemo ono sto je Dinamo u Hrvatskoj. Osvajali smo trofeje nakon kojih smo dozivljavali ponizenja u Europi. Nakon trofeja smo upadali u crne rupe odakle smo se jedva cupali usput strahujuci od nekakvih instant klubova. Ti trofeji osim broja na papiru nam nista nisu donijeli. Realno s kakvim smo potencijalom baratali taj broj trofeja je trebao biti barem za 50% veci. Jedan od glavnih krivaca zasto to nije tako je upravo ona osoba koja je i donijela najvise trofeja. Samo sto je gubitak puno veci nego ti osvojeni trofeji.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Sto igramo onda koji k. Dovesti se na neki prosjecan nivo, nek smo u plusu jebi mu mater, svakako ces ispasti u drugom pretkolu.
Bez ulaska nekog svjezeg kapitala u klub, nama nema naprijed. Jednostavno, u drzavi koja se zove Bosna i Hercegovina to nije realno.
Kad ti ne mozes zadrzati glavne igrace,kad molis sponzore za par stoja, pare od navijaca i tv prava u nasem takmicenju i ne vidis..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 9:04 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sri jul 08, 2020 8:40 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jul 08, 2020 8:11 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri jul 08, 2020 7:27 pm
Nema nista od pisanja po forumu i to forumu gdje pisu bivsi clanovi uprave i njima bliski ljudi. I ja kao to trebam uzeti kao mjerodavno.
Ovdje nikada nije pisao niko blizak bivsim strukturama u Klubu ili clanovi tih struktura. Osim Deje Nikolica i on se predstavio kada je pisao. Ja sam to vise puta pisao i stvarno neka je haram onome ko je izmislio tu laz, ali jednom za sva vremena: ovdje nikada nijedna Uprava nije imala uticaj, nikada niko nije ni pokusao, jer da jeste vjeruj mi da bi se to znalo. Ovaj forum je uvijek bio nezavisan i tako ce biti, kako god to nekome izgledalo. Zaista se trudim da ne pisem na temu Uprava, evo treca godina, necu - ne pomazem tako Klubu koji volim i za koji navijam od malih nogu. Klubu, za koji nikada nisam pitao sta treba dati. I stvarno na ovo moram reagovati, jer dobro znam kolika je to laz i iz kakve je kuhinje izmisljena. Pa barem vjerujte nekome ko bez ikakvog interesa se godinama zalaze da se tolike godisnje podijele (i dijelice se u buducnosti naravno!). Sav novac iz svake akcije je direktno isao na racun Kluba, cime je izbjegnuta i najmanja sansa o bilo kakvoj malverzaciji. Tako ce biti i u buducnosti. To sto ne komentarisem neke lazi, ne znaci da su istina. Ne mozemo se osvrtati na nebitne stvari, izgubicemo Zelju i u srcu i iz vidika. Svako ima svoju ulogu u zivotu, a uloga onoga koji laje je neminovna. Nema problema, historija je dobar svjedok. Svi trebamo shvatiti i da je Amar Zelji osvajao titule i da je Senad Zelji gradio tribinu. Nemojte dovoditi nikada vjerodostojnost ove zajednice u pitanje, to je prakticno nemoguce. Mnoge su akcije iza nas i mnoge su ispred nas ako Bog da.

Sa dijelom posta koji sam izostavio se slazem, ali sam samo ovo citirao, jer je to jedina laz u ovome svemu. Mislim da si ti mnogo pametniji i bolji od toga.
Ljudi BLISKI UPRAVI, a ja cu ti u pp i napisati ako treba. Za mene je blizak svako ko sjedi s njima, ko je bio sponzor i tako dalje. I da se razumijemo to nije nista lose i negativno jer je i tu vecina Zeljovaca, ali sami sebe diskredituju pisanjem stvari koje sam gore nabrojao. Cijepaj godisnju, daBogda nogu slomio, Kamatar idi doma...
Napisao si i clanovi bivse uprave, budi precizan kada vec pises to. To nije istina. Pisu ovdje i ljudi koji sjede ili su sjedili sa mnogom ljudima, to stvarno nista ne znaci. To je jako siroka lepeza ljudi, imas ovdje skupstinara i sjedili su sa svima, tesko da to ista znaci. Zeljovci treba sa budu zajedno. Ali, ono sto je bitno to je da niko nema bilo kakav uticaj na uredjivanje foruma. Nemoj da to radimo jedni drugima. Napisi mi u pp molim te.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
santakuruz
Postovi: 392
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 10:02 pm


PratimsamoPlave je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
sri jul 08, 2020 5:08 pm
south side je napisao/la: Ti si posebna prica, kao administrator dopustas sve ovo. Ovaj forum je i napravio ove dvije struje Amar, miske a ti to sve odobravas, a znas obrisati post kad tebi ne odgovara još pustas da se pljuje po covjeku koji je klubu donjeo vise trofeja nego i jedan drugi trener. Hajd sad me banuj i onako je forum postao odron
Iskreno sta znace ti trofeji? To je trebao biti zalog za buducnost, da se izdignemo iznad ovog sivila lige i postanemo ono sto je Dinamo u Hrvatskoj. Osvajali smo trofeje nakon kojih smo dozivljavali ponizenja u Europi. Nakon trofeja smo upadali u crne rupe odakle smo se jedva cupali usput strahujuci od nekakvih instant klubova. Ti trofeji osim broja na papiru nam nista nisu donijeli. Realno s kakvim smo potencijalom baratali taj broj trofeja je trebao biti barem za 50% veci. Jedan od glavnih krivaca zasto to nije tako je upravo ona osoba koja je i donijela najvise trofeja. Samo sto je gubitak puno veci nego ti osvojeni trofeji.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Sto igramo onda koji k. Dovesti se na neki prosjecan nivo, nek smo u plusu jebi mu mater, svakako ces ispasti u drugom pretkolu.
Bez ulaska nekog svjezeg kapitala u klub, nama nema naprijed. Jednostavno, u drzavi koja se zove Bosna i Hercegovina to nije realno.
Kad ti ne mozes zadrzati glavne igrace,kad molis sponzore za par stoja, pare od navijaca i tv prava u nasem takmicenju i ne vidis..
Pa mi i jesmo na nekom prosjecnom nivou realno a sto je jos gore u poprilicnom smo minusu. Kad je u pitanju svjezi kapital, mora nam jednom uci iz gu.... u glavu da nece niko doci da da svoj kes i da mu Amar bude glavni u klubu i da se oko svega pita. Ko da svoj novac taj hoce da se pita i hoce da zaradi. Prosla uprava je bila na dobrom tragu da napravi takav ustroj da klub sam sebi zaradjuje i da bude samoodrziv (drugim rijecima, zaustavljeno je mesetarenje i sumnjivi tokovi novca iz kluba). Ne mogu da vjerujem da i dalje ima ljudi koji to ne mogu shvatiti. Ako imas ljude koji se svim silama bore protiv takvog ustroja, to moze znaciti samo jedno.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 08, 2020 10:15 pm

Nije raja glupa ako šuti
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija