Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:01 am

Kasnimo u svemu, tako i u ovoj reakciji.

Osjecam se lose zbog Zelje, ali tako se osjecam evo nekoliko godina, nije ovo nikakva promjena. Osjecam se lose zbog nas, mozemo, trebamo, moramo biti bolji. Samo tako cemo i shvatiti da su nebitni pojedinci u Klubu, vec da je Klub bitan. Bitno je da ti pojedinci, ma kako se oni zvali rade u interesu Kluba i navijaca tog ponosnog i voljenog Kluba. Pojedinci ce se prepoznati, sram neka vas je. Sutim zbog Zelje.

Sto se tice naseg oglasavanja, jasno je bilo kuda ce ovo ici jos kada niko iz naseg Kluba nije mahao papirima po svim medijima prije 30 dana kako je ilegalno prekinuti prvenstvo, sto se vec tada pritisak nije vrsio. Vec tada je jasno bilo gdje ovo ide. Kasnimo. To nam je jedina konstanta. nasim zivotima u ovoj ruznoj drzavi, a lijepoj Zemlji.

A ono "e moj Zeljo" meni je od prvog dana mucno, ali dzaba crtati i bojiti, kada neko nece. Ne vrijedi.

Volim te Zeljo! Trebamo biti bolji prema tebi, Zeljeznicare!
Kasnimo i u toj ljubavi kao u svemu drugome, nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:02 am

Durgo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:50 pm
Brata mi mog ovaj tabut mi je gori od 5 titula... ne zato sto sam uvrijedjen vec RAZOCARAN.... prodali su naciju za plavi tabut... i ponose se time...

I da, gdje su ovi sto su slavili dan pobjede jel vas stid sada? Ili pijete sampanjac? Jel vam vas stid ovih saopcena iz kluba?
cccc kakva krezuba malezijska kurva se sjetila te provokacije ccc koji mentalni sklop s sprdanjem s vjerom ALLAHU dragi :zid: :zid: :zid: a ima li ko da trkne do Tuborga da vidi sta rade manekenke iz uprave hebo ih sampanjac u zicagu usranu fujjjjjjjjjjjj.ove otjerati sto prije,sve od reda.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:03 am

Mene bas zanima sta ce na ovo sve svinjski da kaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:05 am

zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:02 am
Durgo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:50 pm
Brata mi mog ovaj tabut mi je gori od 5 titula... ne zato sto sam uvrijedjen vec RAZOCARAN.... prodali su naciju za plavi tabut... i ponose se time...

I da, gdje su ovi sto su slavili dan pobjede jel vas stid sada? Ili pijete sampanjac? Jel vam vas stid ovih saopcena iz kluba?
cccc kakva krezuba malezijska kurva se sjetila te provokacije ccc koji mentalni sklop s sprdanjem s vjerom ALLAHU dragi :zid: :zid: :zid: a ima li ko da trkne do Tuborga da vidi sta rade manekenke iz uprave hebo ih sampanjac u zicagu usranu fujjjjjjjjjjjj.ove otjerati sto prije,sve od reda.
Kose travu u vikendici u Tarcinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:07 am

Nadam se da su duhu sveopste ljubavi i veceras makar jedan sampanjac otvorio!I popio!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:10 am

"Budete li ovo ponovili bum se jako izvikal na vas". Eto tako mi zvuci ovo saopstenje.

Neka su oni bili aktivni na svim medijima kada je trebalo zaposjesti Klub.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:11 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:05 am
zeka_tm87 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:02 am
Durgo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:50 pm
Brata mi mog ovaj tabut mi je gori od 5 titula... ne zato sto sam uvrijedjen vec RAZOCARAN.... prodali su naciju za plavi tabut... i ponose se time...

I da, gdje su ovi sto su slavili dan pobjede jel vas stid sada? Ili pijete sampanjac? Jel vam vas stid ovih saopcena iz kluba?
cccc kakva krezuba malezijska kurva se sjetila te provokacije ccc koji mentalni sklop s sprdanjem s vjerom ALLAHU dragi :zid: :zid: :zid: a ima li ko da trkne do Tuborga da vidi sta rade manekenke iz uprave hebo ih sampanjac u zicagu usranu fujjjjjjjjjjjj.ove otjerati sto prije,sve od reda.
Kose travu u vikendici u Tarcinu.
a za ove velike patriote petare sjetim vam se majke ponekad za ovu proslavu i tabut.a ovim s duplog proljeva bravo priucena gurbetska piskarala i lijepa vremena vladavine MISIMOVICA i slikanja kroz subu u sjevernoj tribini.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:15 am

A i bivsi igraci nas izgleda vole, hvala Bogu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:20 am

Kao legalisti moramo prihvatiti odluku NS/FS BIH, ali smo dužni zbog naših navijača, naših prijatelja, naših sponzora još jednom da kažemo – odluku apsolutno ne podržavamo.
Lazete gospodine Dzubur, lazete!! Lazete gospodine Amare Osim, lazete!!

Kako mozete reci da ste bili za nastavak prvenstva PL BiH, kada za COVID-19 testove nismo ni uradili?
Da li je dosta laganja?
Sta su vam obecali, trebam li da pisem i to?
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:23 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:20 am
Kao legalisti moramo prihvatiti odluku NS/FS BIH, ali smo dužni zbog naših navijača, naših prijatelja, naših sponzora još jednom da kažemo – odluku apsolutno ne podržavamo.
Lazete gospodine Dzubur, lazete!! Lazete gospodine Amare Osim, lazete!!

Kako mozete reci da ste bili za nastavak prvenstva PL BiH, kada za COVID-19 testove nismo ni uradili?
Da li je dosta laganja?
Sta su vam obecali, trebam li da pisem i to?
A licencu sta drugo......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:29 am

blago maleziji kakvu omladinu ima fujjj.a za ove nase VAKAT JE djubure osime i ostala gmizava skupino bezkicmenjaka sampanjskih.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:29 am

Ne znam za vas, meni je ovo sve nekako zalosno. Njihovo slavlje mi cak i ne smeta samo pokazuje kakav je to klub, koliko su ljudi koji navijaju za taj klub jedne velike nule. Iskreno znam da je prilicno nerealno ali imam neki osjecaj da bi ovo mogla biti prekretnica za nas. Mislim da bi se nasi redovi mogli konacno konsolidovati i da bi mogli konacno krenuti ka totalnom izdizanju iz ove mocvare.

Takodjer ovi sto tupe zube kako su mogli ovo ili ono mi nisu jasni. Pa poslije famozne titule Zrinjskog tupili smo zube saopstenjima, nekim atacima i samo dobili jos gore sudjenje u sljedecoj polusezoni.

Pouke nismo izvukli tad mozda sad hocemo.


P.S. ovo nije klub jedne vjere/nacije. Ako zelite takav klub, imate ga s druge strane Miljacke. Tamo je svakako slogan "Boja fesa boja dresa". Zeljeznicar se jedino moze identifikovati s klasom radnickom.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:32 am

Borimo se na dva fronta, titula i kup su u pitanju. I nas odgovor na sve je ono jadno saopštenje. Niko od ljudih koji su povezani sa Željom nije dao izjavu. Nije napao savez i ovaj apsurd. Uprava, Osim, Džeko, Baždarević... Sve pravi Željovci, a svima svejedno za dva trofeja. Ne mogu da shvatim da nemamo čovjeka koji će da riga vatru javno na sve. Gdje je onaj Amar da im sve po spisku na ovo?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:35 am

Refa1921 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:57 pm
Durgo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:50 pm
Brata mi mog ovaj tabut mi je gori od 5 titula... ne zato sto sam uvrijedjen vec RAZOCARAN.... prodali su naciju za plavi tabut... i ponose se time...

I da, gdje su ovi sto su slavili dan pobjede jel vas stid sada? Ili pijete sampanjac? Jel vam vas stid ovih saopcena iz kluba?
Ne razumijem druže ovo dan pobjede, ja sam izričito bio za Misimovića, ali jednostavno se moglo desiti i sa njim da si drugi na tabeli i da ti ovo urade. Pa u Bijeljini ti je svirao ono što ne bi u kantonalnoj ligi i pisala su se i saopštenja pa ništa. Jednostavno je ovo završeno i možemo se mi pojesti svi ali tako je kako je. Govnari imaju ljude mi nemamo i to je to.
Pa evo imamo Amara i debile koje je doveo? Gdje su titule? Jel bilo fudbal, zakasnis 10 min, zeljo dao 2 gola? Jesmo li prvi na polusezoni bili? Jedino sto imamo su ovaj saopstenja "izvinite sto smo vam ga popusili"...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:36 am

hardwell je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:32 am
Borimo se na dva fronta, titula i kup su u pitanju. I nas odgovor na sve je ono jadno saopštenje. Niko od ljudih koji su povezani sa Željom nije dao izjavu. Nije napao savez i ovaj apsurd. Uprava, Osim, Džeko, Baždarević... Sve pravi Željovci, a svima svejedno za dva trofeja. Ne mogu da shvatim da nemamo čovjeka koji će da riga vatru javno na sve. Gdje je onaj Amar da im sve po spisku na ovo?
takav amar je mozda nekada postajo sad postoji amar koji dovodi ove gmazove i bezkicmenjake u upravu i kojeg boli racku za klub ,nego on sto neko rece kosi travu u Tarcinu boli njega racku za sve osim za otimanje para puta dva.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 470
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:39 am

Durgo je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:35 am
Refa1921 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:57 pm
Durgo je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:50 pm
Brata mi mog ovaj tabut mi je gori od 5 titula... ne zato sto sam uvrijedjen vec RAZOCARAN.... prodali su naciju za plavi tabut... i ponose se time...

I da, gdje su ovi sto su slavili dan pobjede jel vas stid sada? Ili pijete sampanjac? Jel vam vas stid ovih saopcena iz kluba?
Ne razumijem druže ovo dan pobjede, ja sam izričito bio za Misimovića, ali jednostavno se moglo desiti i sa njim da si drugi na tabeli i da ti ovo urade. Pa u Bijeljini ti je svirao ono što ne bi u kantonalnoj ligi i pisala su se i saopštenja pa ništa. Jednostavno je ovo završeno i možemo se mi pojesti svi ali tako je kako je. Govnari imaju ljude mi nemamo i to je to.
Pa evo imamo Amara i debile koje je doveo? Gdje su titule? Jel bilo fudbal, zakasnis 10 min, zeljo dao 2 gola? Jesmo li prvi na polusezoni bili? Jedino sto imamo su ovaj saopstenja "izvinite sto smo vam ga popusili"...
Da se ne lažemo druže naspram ovog Sarajeva mi smo igrali atomski fudbal. Više od pola utakmica koje su pobjedili ni oni sami ne znaju kako, krenuvši od Veleža, Čelika pa nadalje. Da smo sjajni bili - nismo, ali od ovog Sarajeva smo bili bolji i bolji fudbal igrali sigurno. Kako bi na kraju završilo nikada nećemo saznati ali ja ti garantujem da smo bolju ekipu imali i bolji fudbal igrali.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:40 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:20 am
Kao legalisti moramo prihvatiti odluku NS/FS BIH, ali smo dužni zbog naših navijača, naših prijatelja, naših sponzora još jednom da kažemo – odluku apsolutno ne podržavamo.
Lazete gospodine Dzubur, lazete!! Lazete gospodine Amare Osim, lazete!!

Kako mozete reci da ste bili za nastavak prvenstva PL BiH, kada za COVID-19 testove nismo ni uradili?
Da li je dosta laganja?
Sta su vam obecali, trebam li da pisem i to?
De ba napisi svoja saznanja.Recimo evo jedno koje ce nam se obiti o glavi.Delegati su samoinicijativno na svoju ruku raskinuli ugovor sa firmom iz Grcke.To je firma koja je postavila travu na teren i po ugovoru na mjesecnoj bazi su trebali obilaziti i pratiti stanje trave.Naravno za to su se morala obezbjediti sredstva i placati.E posto su sposobni koliko su sposobni i nisu iznasli sredstva lijepo su se ljudima zahvalili.Sve su prilike da cemo to sa kamatama platiti.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:48 am

Refa1921 je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:39 am
Durgo je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:35 am
Refa1921 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:57 pm


Ne razumijem druže ovo dan pobjede, ja sam izričito bio za Misimovića, ali jednostavno se moglo desiti i sa njim da si drugi na tabeli i da ti ovo urade. Pa u Bijeljini ti je svirao ono što ne bi u kantonalnoj ligi i pisala su se i saopštenja pa ništa. Jednostavno je ovo završeno i možemo se mi pojesti svi ali tako je kako je. Govnari imaju ljude mi nemamo i to je to.
Pa evo imamo Amara i debile koje je doveo? Gdje su titule? Jel bilo fudbal, zakasnis 10 min, zeljo dao 2 gola? Jesmo li prvi na polusezoni bili? Jedino sto imamo su ovaj saopstenja "izvinite sto smo vam ga popusili"...
Da se ne lažemo druže naspram ovog Sarajeva mi smo igrali atomski fudbal. Više od pola utakmica koje su pobjedili ni oni sami ne znaju kako, krenuvši od Veleža, Čelika pa nadalje. Da smo sjajni bili - nismo, ali od ovog Sarajeva smo bili bolji i bolji fudbal igrali sigurno. Kako bi na kraju završilo nikada nećemo saznati ali ja ti garantujem da smo bolju ekipu imali i bolji fudbal igrali.
Za 6 mjeseci cemo znati da smo ih dobili 2 puta... ostalo pricaju pehari sa polica... nema tu puno mudrosti...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3022
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:48 am

JA KAO DUGOGODISNJI CLAN KLUBA ZELIM VANREDNU SKUPSTINU I OSTAVKE UPRAVE.
DOSTA JE.
Ne boli mene ova Corona titula koju malezijci slave, mene boli i smeta mi sto su na celu naseg kluba ljudi koji NE STITE KLUB I NJEGOVE INTERESE.
OSTAVKA
Alea iacta est!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 12:51 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto jun 02, 2020 12:29 am
Ne znam za vas, meni je ovo sve nekako zalosno. Njihovo slavlje mi cak i ne smeta samo pokazuje kakav je to klub, koliko su ljudi koji navijaju za taj klub jedne velike nule. Iskreno znam da je prilicno nerealno ali imam neki osjecaj da bi ovo mogla biti prekretnica za nas. Mislim da bi se nasi redovi mogli konacno konsolidovati i da bi mogli konacno krenuti ka totalnom izdizanju iz ove mocvare.

Takodjer ovi sto tupe zube kako su mogli ovo ili ono mi nisu jasni. Pa poslije famozne titule Zrinjskog tupili smo zube saopstenjima, nekim atacima i samo dobili jos gore sudjenje u sljedecoj polusezoni.

Pouke nismo izvukli tad mozda sad hocemo.


P.S. ovo nije klub jedne vjere/nacije. Ako zelite takav klub, imate ga s druge strane Miljacke. Tamo je svakako slogan "Boja fesa boja dresa". Zeljeznicar se jedino moze identifikovati s klasom radnickom.
:palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], MiroslavKruzik, PlavaDobrinja1921, Refa1921, salle86 i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija