Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:40 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:20 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:06 pm
Neki vid privatizacije se mora desiti ako hocemo da klub prezivi. To je neminovno, u kapitalistickom drustvu ne postoje uspjesni klubovi koji su nicije vlasnistvo. Nasa zemlja je (doduse nespretno) presla u kapitalizam i s tim se treba suociti. Klub ne moze egzistirati ako ostane drustveni, svaciji, niciji. Ne kazem da me to raduje, ni u pogledu kluba ni u pogledu drustva; da je bogdo Tito ziv a da se ovi poslije njega nisu ni rodili... Ali tako je kako je, ili cemo se prilagoditi ili nas nece biti, bar ne tamo gdje zelimo da budemo.

Naravno, privatizaciju (pa i bilo kakav vid saradnje) sa lopovima popit Muje treba sprijeciti pa makar i silom. Rjesenje je neko ozbiljan, s ozbiljnim parama i ozbiljnim interesom da podigne klub. Nisam siguran ima li takvih u nasoj drzavi ili se mora okrenuti prema inostranstvu - kako god, taj proces moraju voditi sposobni a dobronamjerni ljudi; ne znam ko je takav u nasim redovima, nadam se da ih ima, mnogi kazu da je jedan os takvih Vedran Vukotic. Znam samo da ovi nisu ni sposobni ni dobronamjerni i treba ih nabiti nogom iz kluba (izuzev tog Badzaka kojeg svi hvale).

Ulaganje s 49% ucesca mislim da mozemo zaboraviti jer bi za tako nesto morali biti mnogo interesantniji nego sad a da bi bili interesantniji treba nam puno para koje mi sami ne mozemo zaraditi - dakle zacarani krug. 49% ucesca moze uzeti neko ko je prepun para koje je spreman ako treba i halaliti a takav ne postoji. Nikoga neces navuci da ulozi u nesto sto je svacije i nicije, u takvom okruzenju ne moze postojati funkcionalan sistem odgovornosti.

I prestanite vise s tim neosnovanim ismijavanjem govnara s lavora, samo se zatupljujemo i zaslijepljujemo lazuci se da nisu napravili nista. Ne moze njima niko ni promijeniti ime ni boju ni preseliti klub u drugi grad, zastitili su se pravilnikom. Dok se mi pokusavamo utjesiti ismijavajuci ih, oni su nam odmakli svjetlosnu godinu, jos su na gasu a nama je odavno prokuhao hladnjak.
Nikako se ne mogu složiti sa tobom. Molim te objasni početak ove sezone kada smo pitare sa istim timom ostavili 5-6 bodova iza sebe, najavljivali projekat korva istoka, otvaranje psolovnih prostora za stabilno finsiranje i sve bilo naše. Hajde molim te objasni što horde nisu dolazile na utakmice i ko ih je šljivio? Je li se amidža udostojio da izda saopćenje? Nije. Prema tome nemoj sanjati ovde Manchester City i PSG. Ovde ti dodje amidža kojeg boli qu za sve ovo ovde i ti možeš svirati qu a on ne mora ni da se udostoji ni saopštenje da izda.

A evo klub koji funkcioniše kao Željo ti ušao u Bundesligu, gg.ba piše o tome:
https://gg.ba/fudbal/rusila-ga-vlast-na ... igu/320480
- Sta iko ima od toga sto si bio ispred njih 5-6 kola? Sta to uopste znaci? Sta cemo s ostalih 27 u kojima smo ostavljeni u prasini? Pa bude nekad i Getafe iznenadjenje u prvih par kola, bude i Udinese... Ali zna se kako lige na kraju zavrse.
- Uz duzno postovanje prema svemu uradjenom od strane prosle uprave - projekti krova i poslovnih prostora su najavljivani. I najavljivani... I najavljivani...
- Nedolazenje grupe drogiranih hordica na njihove tekme je potpuno irelevantno, da se njihov investitor sekirao oko toga i povladjivao im vjerovatno bi razjebali komplet ekipu a svinjski bi uzeo stotu titulu zaredom.
- Union Berlin je simpaticni klubic koji je prvi put u historiji usao u prvu ligu. Sta ce biti dalje to niko ne zna, realno je da ce opet ispasti i ko zna kad se vratiti. Zelimo li stvarno da nam njihov model bude plafon? Ako kojim slucajem zelimo, fali nam "samo" jedna "sitnica" - barem 10 puta vise bolesnih navijaca nego sto ih sad imamo. Fanatika, koji su spremni uraditi sve za klub.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:40 pm

BHDragons je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm
UPRAVA NAPOLJE, AMARE ODLAZI
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:42 pm

Predlažem okupljanje pred stadionom!

Za početak ove koji su skuhali supu da se obezvrijedi FK Željezničar otjerati iz kluba. Dugoročni zahtjev da bude ovo što je napisao Samo Jako. Prisiliti skupštinu da izmjeni statut i da navijači počnu da budu dioničari kluba i biraju upravu svake četiri godine. Odrediti godišnju članarinu za sve suvlasnike kluba, baš kao najveći klubovi svijeta i krenuti. Svaka uprava i skupština koja bude zavisila od navijača će radit isamo u interesu kluba. Ovaj pijačarski javašluk i valsištvo jednog lica i nekoliko desetina klimača glavom treba prekinuti.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:43 pm

nookey je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm
BHDragons je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm
UPRAVA NAPOLJE, AMARE ODLAZI
I onda Guvo ne valja, a Guvo prije mjesec dana pisao ovo sto svi sada pisete.
Drago mi je da vidim da na svim forumima svi sada vide da je AMAR OSIM KRIV ZA OVO!!

ODLAZI AMARE!!
UPRAVA NAPOLJE!!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:43 pm

hajmo grupa oglasi se, otjerajte sad ove uhljupe kako ste najbolju upravu od rata na ovamo!
 
Avatar
flux
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:44 pm

Postat cemo Hajduk, klub koji ce da zivi od stare slave i svake godine se bori za Evropu
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:49 pm

fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:20 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:06 pm
Neki vid privatizacije se mora desiti ako hocemo da klub prezivi. To je neminovno, u kapitalistickom drustvu ne postoje uspjesni klubovi koji su nicije vlasnistvo. Nasa zemlja je (doduse nespretno) presla u kapitalizam i s tim se treba suociti. Klub ne moze egzistirati ako ostane drustveni, svaciji, niciji. Ne kazem da me to raduje, ni u pogledu kluba ni u pogledu drustva; da je bogdo Tito ziv a da se ovi poslije njega nisu ni rodili... Ali tako je kako je, ili cemo se prilagoditi ili nas nece biti, bar ne tamo gdje zelimo da budemo.

Naravno, privatizaciju (pa i bilo kakav vid saradnje) sa lopovima popit Muje treba sprijeciti pa makar i silom. Rjesenje je neko ozbiljan, s ozbiljnim parama i ozbiljnim interesom da podigne klub. Nisam siguran ima li takvih u nasoj drzavi ili se mora okrenuti prema inostranstvu - kako god, taj proces moraju voditi sposobni a dobronamjerni ljudi; ne znam ko je takav u nasim redovima, nadam se da ih ima, mnogi kazu da je jedan os takvih Vedran Vukotic. Znam samo da ovi nisu ni sposobni ni dobronamjerni i treba ih nabiti nogom iz kluba (izuzev tog Badzaka kojeg svi hvale).

Ulaganje s 49% ucesca mislim da mozemo zaboraviti jer bi za tako nesto morali biti mnogo interesantniji nego sad a da bi bili interesantniji treba nam puno para koje mi sami ne mozemo zaraditi - dakle zacarani krug. 49% ucesca moze uzeti neko ko je prepun para koje je spreman ako treba i halaliti a takav ne postoji. Nikoga neces navuci da ulozi u nesto sto je svacije i nicije, u takvom okruzenju ne moze postojati funkcionalan sistem odgovornosti.

I prestanite vise s tim neosnovanim ismijavanjem govnara s lavora, samo se zatupljujemo i zaslijepljujemo lazuci se da nisu napravili nista. Ne moze njima niko ni promijeniti ime ni boju ni preseliti klub u drugi grad, zastitili su se pravilnikom. Dok se mi pokusavamo utjesiti ismijavajuci ih, oni su nam odmakli svjetlosnu godinu, jos su na gasu a nama je odavno prokuhao hladnjak.
Nikako se ne mogu složiti sa tobom. Molim te objasni početak ove sezone kada smo pitare sa istim timom ostavili 5-6 bodova iza sebe, najavljivali projekat korva istoka, otvaranje psolovnih prostora za stabilno finsiranje i sve bilo naše. Hajde molim te objasni što horde nisu dolazile na utakmice i ko ih je šljivio? Je li se amidža udostojio da izda saopćenje? Nije. Prema tome nemoj sanjati ovde Manchester City i PSG. Ovde ti dodje amidža kojeg boli qu za sve ovo ovde i ti možeš svirati qu a on ne mora ni da se udostoji ni saopštenje da izda.

A evo klub koji funkcioniše kao Željo ti ušao u Bundesligu, gg.ba piše o tome:
https://gg.ba/fudbal/rusila-ga-vlast-na ... igu/320480
- Sta iko ima od toga sto si bio ispred njih 5-6 kola? Sta to uopste znaci? Sta cemo s ostalih 27 u kojima smo ostavljeni u prasini? Pa bude nekad i Getafe iznenadjenje u prvih par kola, bude i Udinese... Ali zna se kako lige na kraju zavrse.
- Uz duzno postovanje prema svemu uradjenom od strane prosle uprave - projekti krova i poslovnih prostora su najavljivani. I najavljivani... I najavljivani...
- Nedolazenje grupe drogiranih hordica na njihove tekme je potpuno irelevantno, da se njihov investitor sekirao oko toga i povladjivao im vjerovatno bi razjebali komplet ekipu a svinjski bi uzeo stotu titulu zaredom.
- Union Berlin je simpaticni klubic koji je prvi put u historiji usao u prvu ligu. Sta ce biti dalje to niko ne zna, realno je da ce opet ispasti i ko zna kad se vratiti. Zelimo li stvarno da nam njihov model bude plafon? Ako kojim slucajem zelimo, fali nam "samo" jedna "sitnica" - barem 10 puta vise bolesnih navijaca nego sto ih sad imamo. Fanatika, koji su spremni uraditi sve za klub.
Da ne gubimo energiju se raspravljajući oko stvari kojih se nećemo složiti, predlažem da se diskutuje oko stvari kao što napisa ovaj Samo Jako. On je predložio rješenje. Ako jedna FC Barcelona može funkcionisati tako, što ne bi mi mogli. Treba odrediti početnu vrijednost kluba i dati samo onoliko dionica koliko ima aktivnih članova u prvom krugu. Svako može samo jednu kupiti. Vlasnici tih dionicai biraju upravu. Kada se steknu uvjeti ići na proširenje. Na kraju Željo bi opet bio naš, ali bez javašluka. Sigurno niko od nas ne bi glasao za neke uhljebe i nesposobne ljude.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:49 pm

CURVA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:47 pm
nookey je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:43 pm
hajmo grupa oglasi se, otjerajte sad ove uhljupe kako ste najbolju upravu od rata na ovamo!
valjda ce se oglasiti da se okupimo
od 96'te na ovamo sam redovan svaku tekmu, osim par kad nisam mogao fizički, al ne odu li ovi uhljupi nek ih podržava ta grupa od 300 na jugu ja ne idem kao i većina nas sa ostalih tribina!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:51 pm

LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 2:56 pm
Eo stiže Cope

slika
Gledaj trofeja sto su u nekom trznom centru nakupovali.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:52 pm

pa hajmo da vidimo!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:52 pm

UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:57 pm

Amar je u potpunosti blokirao klub novim ugovorom i ovim sto pored toga potrazuje.

Trazili ste gledajte.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:58 pm

DaBogdo izgorili uhljupi jedni

UPRAVA NAPOLJE!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 3:59 pm

Omar500 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:39 pm
Postoje uspjesni klubovi bez privatizacije. Lakse je naravno sa privatizacijom, ali glupo je servirati takvu pricu da mora ovako.
Znam da u Njemackoj ne postoje privatni klubovi, ali Union Berlin je usao juce u Bundesligu, klub za koji su navijaci skupljali sredsta da bi se stadion obnovio i da bi se moglo igrati u Cvajti. Nemaju nekih investitora i jakih privrednika u upravnim odborima kao drugi njemacki klubovi.
O tome se mora pričati, ali ne na galamu i šatrologiju '' ja volim klub, ovi ne vole'' i sl. dakle samo argumenti, privatizacija-DA (zasto, kako, na koji nacin i sl), privatizacija-NE (zasto, kako, i sl), nema drugog izlaza. Misimovic je pokušao uvesti red, ali tuđim parama što mnogi zaboravljaju. Ok davao je i svoje, ali ih je posuđivao, Misimović nije bio investitor nego organizator i sistem koji je on pokušao da uvede je mogao razjebati bilo koji klošar sa argumentom kako on više voli Želju od njega, znači sistem je labal i ne valja. Neće se Džeko vječno prodavati niti će svaka generacija biti kao Bajiceva, šta kada se pare potroše? Umjesto Misimovica, koji je vjerovatno imao odlicne namjere da se razumijemo, mogao je biti neki kvarnjak i sve opuhati za godinu dana, kome bi odgovarao?! Porediti Željezničar sa klubovima Njemačke je smiješno, a sa Barcelonom kriminal čisti. Union Berlin ima desetine hiljada navijača iza sebe, koji su materijalno neuporedivo jači nego mi ovdje i koji su spremni bukvalno iz usta da odvoje za svoj klub itd itd itd...uglavnom ja mislim da razumni ljudi moraju i trebaju o ovome razovarati, tih ljudi ima još što je najvažnije
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:00 pm

Elegant je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:57 pm
Amar je u potpunosti blokirao klub novim ugovorom i ovim sto pored toga potrazuje.

Trazili ste gledajte.
tako je 3 i po godine pa izvolite platite
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:00 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:49 pm
fcz je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:40 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:20 pm


Nikako se ne mogu složiti sa tobom. Molim te objasni početak ove sezone kada smo pitare sa istim timom ostavili 5-6 bodova iza sebe, najavljivali projekat korva istoka, otvaranje psolovnih prostora za stabilno finsiranje i sve bilo naše. Hajde molim te objasni što horde nisu dolazile na utakmice i ko ih je šljivio? Je li se amidža udostojio da izda saopćenje? Nije. Prema tome nemoj sanjati ovde Manchester City i PSG. Ovde ti dodje amidža kojeg boli qu za sve ovo ovde i ti možeš svirati qu a on ne mora ni da se udostoji ni saopštenje da izda.

A evo klub koji funkcioniše kao Željo ti ušao u Bundesligu, gg.ba piše o tome:
https://gg.ba/fudbal/rusila-ga-vlast-na ... igu/320480
- Sta iko ima od toga sto si bio ispred njih 5-6 kola? Sta to uopste znaci? Sta cemo s ostalih 27 u kojima smo ostavljeni u prasini? Pa bude nekad i Getafe iznenadjenje u prvih par kola, bude i Udinese... Ali zna se kako lige na kraju zavrse.
- Uz duzno postovanje prema svemu uradjenom od strane prosle uprave - projekti krova i poslovnih prostora su najavljivani. I najavljivani... I najavljivani...
- Nedolazenje grupe drogiranih hordica na njihove tekme je potpuno irelevantno, da se njihov investitor sekirao oko toga i povladjivao im vjerovatno bi razjebali komplet ekipu a svinjski bi uzeo stotu titulu zaredom.
- Union Berlin je simpaticni klubic koji je prvi put u historiji usao u prvu ligu. Sta ce biti dalje to niko ne zna, realno je da ce opet ispasti i ko zna kad se vratiti. Zelimo li stvarno da nam njihov model bude plafon? Ako kojim slucajem zelimo, fali nam "samo" jedna "sitnica" - barem 10 puta vise bolesnih navijaca nego sto ih sad imamo. Fanatika, koji su spremni uraditi sve za klub.
Da ne gubimo energiju se raspravljajući oko stvari kojih se nećemo složiti, predlažem da se diskutuje oko stvari kao što napisa ovaj Samo Jako. On je predložio rješenje. Ako jedna FC Barcelona može funkcionisati tako, što ne bi mi mogli. Treba odrediti početnu vrijednost kluba i dati samo onoliko dionica koliko ima aktivnih članova u prvom krugu. Svako može samo jednu kupiti. Vlasnici tih dionicai biraju upravu. Kada se steknu uvjeti ići na proširenje. Na kraju Željo bi opet bio naš, ali bez javašluka. Sigurno niko od nas ne bi glasao za neke uhljebe i nesposobne ljude.
Model Barcelone je sjajan ali se bojim da je za nas nazalost bajka. Oni su svjetski gigant a mi? I Jugoslavija je bila mala i prilicno nebitna pa smo se onda razjebali i dobili jos manje i nebitnije drzavice u kojima "humani" nacini poslovanja ne funkcionisu.

Barcelona ima xyz broj clanova i xyz puta 100 onih koji cekaju da neko odustane pa da uskoce. Koliko bi mi imali ljudi koji su spremni dati lovu i placati masnu godisnju clanarinu? Sta bi radili kad neko odustane, prestane placati? Mislim da bi to bila samo kap u moru novcanih potreba koje klub ima.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 471
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:00 pm

Ma sve i da ovi odu i da se vrati Miske i njegova ekipa opet ćemo biti na istom. Ovi će sabotirati na sve moguće načine, praviti probleme kao što su i prethodnih godina. To je jednostavno tako neki su shvatili da su iznad kluba i da im je klub dužan nešto, a ne oni klubu. Sve dok je tako nama nema napretka.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:01 pm

OSTAVKE uz vraćanje izgubljenih novaca od Evrope.
Odma večeras!

Ako će neko ulagati /privatizovati (što je i cilj ne izlaska u evropu), onda samo strani Investitor a ne domaći hoštapleri
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u uto maj 28, 2019 4:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:02 pm

Neko je predložio da navijaca kupuju dionice kluba. To je fina ideja, ali kod nas to ne prolazi. Zasto? Nema vecih mahera za lopovluk od nas samih. Na taj nacin bi neko okupio 100 navijaca, pocastio, stavio po 1000KM u dzep i imao vecinu u klubu. I Misimovic i Amar gledaju svoj interes, tako da nisam ni na jednoj strani. Gledam samo pozitivne stvari, Miske je gradio, Amar je donosio titule i tu je kraj price. Zelji trenutno treba neka privremena opcija, koja ce dovesti do najmanje stete. Moja zelja je da se ukljuce legende kluba u pricu, jer zeljo je velika porodica. Pored legendi da se okupi ekipa koja ce znati navuci novac. To je prva faza koja se pod hitno treba uraditi. Druga faza je privatizacija, ali jasno definisana. Nama svima treba da bude jasno da niko ne poklanja svoj novac. Zato ne treba ocekivati da cemo dobro proci, jer svaka privatizacija je losa, ali ako ce osoba NN izgraditi stadion, ako cemo igrati u grupnim fazama Evropskih takmičenja, ja sam ZA. Sve ostalo, a pogotovo nasi ljudi da se pitaju od te price nema nista. Nadam se najboljem scenariju.

PS: jako mi tesko pada sto nema Evrope na Grbavici
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 4:04 pm

Refa1921 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 4:00 pm
Ma sve i da ovi odu i da se vrati Miske i njegova ekipa opet ćemo biti na istom. Ovi će sabotirati na sve moguće načine, praviti probleme kao što su i prethodnih godina. To je jednostavno tako neki su shvatili da su iznad kluba i da im je klub dužan nešto, a ne oni klubu. Sve dok je tako nama nema napretka.
Misketa ne treba spominjati, čovjek neće da čuje i u pravu je ne bi ni ja ni ti!
Ono što je po meni bitno je zadržati Badžaka jer znam da je Manijak do jaja 10000% i pošten i ima pare nije gladan, dovesti Vukotića umjesto sparsa i svim ostalim dobronamjernim manijacima otvoriti vrata, ostalo rastjerati i tražiti povrat milion duga koji su nam direktno napravili počevši sa Šiljkom!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921, salle86 i 152 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija