Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 3:41 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:20 pm
Svi smo salle.. ja znam desetine ljudi sa ovog foruma koji su to uradili. I eto, neka ode Miske, ostace ta tribina koju tek treba da zavolimo bas. Ja se jos nisam ni navikao na nju.
neutralni ?
pa jeste, ja to i kažem
ljudi su u nekim stvarima (znamo kojima) odradili odličan, fenomenalan posao koji ih drži iznad vode
posao zbog kojeg im mnogi halale ne-igru i ne-rezultate !
posao zbog kojeg mnogi, ako ćemo se već razilaziti, žele da to bude "mirnim" putem a ne da ih kako neki znaju pisati "potjeramo govnjivim motkama" (volio bih da ti koji tako i pišu imaju mu.da da to i urade a ne samo laprdaju po forumima).
ljudi zbiog svega dobrog nisu zaslužili psovke, uvrede...ništa ružno
ali dotakli su dno "na drugoj strani", dno koje "poništava" ono dobro urađeno
(moje mišljenje) je da nama trenutno "ne treba" bolji stadion. Trenutno nam trebaju bolji rezultati. Ovaj stadion koji imamo "ne vrijedi" sa ovim rezultatima, a kamo li da je još bolji (stadion). "Ne treba" nam stadion za grupe ako nismo u situaciji ni da igramo kvalifikacije. To je moja poneta. Zbog toga shvatam i ove koji misle da je ovaj U.O. dostigao limit, sasvim dobar stadion što im je specijalnost, ali sasvim loši rezultati što apsolutno ne znaju. Daj sad malo ovo drugo, jer očito oboje ne može. Poučeni 97-godišnjim iskustvom. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 3:44 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:41 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:20 pm
Svi smo salle.. ja znam desetine ljudi sa ovog foruma koji su to uradili. I eto, neka ode Miske, ostace ta tribina koju tek treba da zavolimo bas. Ja se jos nisam ni navikao na nju.
neutralni ?
Odvajali od usta za neke akcije. Ne pratis. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 3:48 pm

Valter je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:37 pm
Molio bih sve one koji ove loše rezultate isključivo spočitavaju upravi i apriori su protiv uprave tj.Senada da nam daju imena koja mogu biti alternativna opcija. Kao dobronamjerni navijači Želje vjerujem da imaju neko ime za koje znaju da može stvari pogurati prema naprijed (za to sam i sam), jer sta uopšte znači Uprava napolje (čitaj Miske napolje) ako ne postoji neka druga opcija. A ako postoji dajte ime (imena). U čemu je problem spomenuti neko drugo ime ako smo svi ovdje dobronamjerni bez obzira na različite stavove.
Nema druze takvih,bilo jeste ali ih sada nema kada su vidjeli i skontali sta i kako treba za fumkciomisanje kluba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 3:55 pm

DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:48 pm
Valter je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:37 pm
Molio bih sve one koji ove loše rezultate isključivo spočitavaju upravi i apriori su protiv uprave tj.Senada da nam daju imena koja mogu biti alternativna opcija. Kao dobronamjerni navijači Želje vjerujem da imaju neko ime za koje znaju da može stvari pogurati prema naprijed (za to sam i sam), jer sta uopšte znači Uprava napolje (čitaj Miske napolje) ako ne postoji neka druga opcija. A ako postoji dajte ime (imena). U čemu je problem spomenuti neko drugo ime ako smo svi ovdje dobronamjerni bez obzira na različite stavove.
Nema druze takvih,bilo jeste ali ih sada nema kada su vidjeli i skontali sta i kako treba za fumkciomisanje kluba.
Znaci ne postoje ljudi koji ce doci pred skupstinu, ukazati na greske sadasnje garniture i iznijeti svoj plan funkcionisanja kluba u narednom periodu?
Ako je tako onda se trebamo okrenuti Misimoviću i trenutnoj upravi sa pitanjima kako misle unaprijediti stvari u fudbalu, koga planiraju dovesti na mjesto trenera, sportskog direktora...?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:02 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:41 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:20 pm
Svi smo salle.. ja znam desetine ljudi sa ovog foruma koji su to uradili. I eto, neka ode Miske, ostace ta tribina koju tek treba da zavolimo bas. Ja se jos nisam ni navikao na nju.
neutralni ?
pa jeste, ja to i kažem
ljudi su u nekim stvarima (znamo kojima) odradili odličan, fenomenalan posao koji ih drži iznad vode
posao zbog kojeg im mnogi halale ne-igru i ne-rezultate !
posao zbog kojeg mnogi, ako ćemo se već razilaziti, žele da to bude "mirnim" putem a ne da ih kako neki znaju pisati "potjeramo govnjivim motkama" (volio bih da ti koji tako i pišu imaju mu.da da to i urade a ne samo laprdaju po forumima).
ljudi zbiog svega dobrog nisu zaslužili psovke, uvrede...ništa ružno
ali dotakli su dno "na drugoj strani", dno koje "poništava" ono dobro urađeno
(moje mišljenje) je da nama trenutno "ne treba" bolji stadion. Trenutno nam trebaju bolji rezultati. Ovaj stadion koji imamo "ne vrijedi" sa ovim rezultatima, a kamo li da je još bolji (stadion). "Ne treba" nam stadion za grupe ako nismo u situaciji ni da igramo kvalifikacije. To je moja poneta. Zbog toga shvatam i ove koji misle da je ovaj U.O. dostigao limit, sasvim dobar stadion što im je specijalnost, ali sasvim loši rezultati što apsolutno ne znaju. Daj sad malo ovo drugo, jer očito oboje ne može. Poučeni 97-godišnjim iskustvom. Jbg
Ok, neka bude da su ovi "dotakli dno" pa makar samo u sportskom segmentu ali koji su to drugi koji mogu ovo poboljšati jer ovi prvi očito to ne mogu. Daj imena inače ode priča u krug. Je li to samo Amar ili postoje i neka druga imena. i neka ih ali što se drže pod velom tajne.

Poučen svojim 50-godišnjim navijačkim iskustvom itekako sam za dobar stadion jer on je trajna vrijednost. Hoću krov na istoku, hocu novi Jug, hocu aBd i zapad (što da ne), hocu i novi trening kamp jer je to sve osnova za jakog Želju, ako ne sada a ono u budućnosti, a vala nemam ništa protiv ni titula.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:02 pm

Drago mi je da vecina rezonuje stvari i normalno razmislja, vidi stvari onakve kako trebaju da budu u nasem klubu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:12 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:55 pm
DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:48 pm
Valter je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:37 pm
Molio bih sve one koji ove loše rezultate isključivo spočitavaju upravi i apriori su protiv uprave tj.Senada da nam daju imena koja mogu biti alternativna opcija. Kao dobronamjerni navijači Želje vjerujem da imaju neko ime za koje znaju da može stvari pogurati prema naprijed (za to sam i sam), jer sta uopšte znači Uprava napolje (čitaj Miske napolje) ako ne postoji neka druga opcija. A ako postoji dajte ime (imena). U čemu je problem spomenuti neko drugo ime ako smo svi ovdje dobronamjerni bez obzira na različite stavove.
Nema druze takvih,bilo jeste ali ih sada nema kada su vidjeli i skontali sta i kako treba za fumkciomisanje kluba.
Znaci ne postoje ljudi koji ce doci pred skupstinu, ukazati na greske sadasnje garniture i iznijeti svoj plan funkcionisanja kluba u narednom periodu?
Ako je tako onda se trebamo okrenuti Misimoviću i trenutnoj upravi sa pitanjima kako misle unaprijediti stvari u fudbalu, koga planiraju dovesti na mjesto trenera, sportskog direktora...?
Da ne predlazes nadogradnju mozda? :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
skojachi
Postovi: 11
Pridružen/a: čet nov 29, 2018 10:00 am
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:17 pm

Ma siguran sam da se sve analizira i da ce se sve reci na sjednici. Nije zeljo "granap" da se vazne odluke donose preko noci. I ovo sto sada "sute" vjerujem da ce se nadoknaditi na sjednici adekvatnim planovima i koracima sta i kako dalje .. Bolje da sute nego da odgovaraju i donose odluke pod strasnim pritiskom nas navijaca..
https://t.me/pump_upp
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:26 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 09, 2018 4:12 pm
Budi Željo je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:55 pm
DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:48 pm

Nema druze takvih,bilo jeste ali ih sada nema kada su vidjeli i skontali sta i kako treba za fumkciomisanje kluba.
Znaci ne postoje ljudi koji ce doci pred skupstinu, ukazati na greske sadasnje garniture i iznijeti svoj plan funkcionisanja kluba u narednom periodu?
Ako je tako onda se trebamo okrenuti Misimoviću i trenutnoj upravi sa pitanjima kako misle unaprijediti stvari u fudbalu, koga planiraju dovesti na mjesto trenera, sportskog direktora...?
Da ne predlazes nadogradnju mozda? :)
:)
Pa evo ja pitam postoje li ljudi koji su spremni i sposobni doci pred skupstinu i reci fino sve kako je, sta je i gdje se grijesi, predstaviti svoj plan za funkcionisanje kluba, reci evo imamo i Amara kao covjeka koji ce biti sve u sportu. Ako postoje Boga mi bujrum im odma, podrzace ih i na skupstini sto posto. Ako neko od raje zna da oni vec postoje nek nam kaze da i mi znamo.
Da se razumijemo kao neko ko samo gleda Zelju, najveca zelja mi je da se ova dva tvrtoglavca i egomanijaka dogovore, ali ako je to nemoguce, treba gledati drugo najbolje rjesenje. Zato pitam postoje li ti ljudi, ako ne postoje da se okrenemo trenutnoj upravi i da ih pritiscemo za SD-a, trenera, pojacanja...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:54 pm

Elegant je napisao/la:
ned dec 09, 2018 4:02 pm
Drago mi je da vecina rezonuje stvari i normalno razmislja, vidi stvari onakve kako trebaju da budu u nasem klubu.
Normalno da dosta ljudi normalno razmišlja i rezonuje i nikada niko s takvim razmišljanjem neće popljuvati drugačiji stav ako on ima smisla. Ali govoriti da je ovo lobotomija, davati neke nadimke jer smo za ostanak uprave ili bar dijela uprave, a očekivati neko poštovanje i razumijevanje to ne ide zajedno.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 4:58 pm

Vec 7 dana bez poraza, nastavi niz.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:01 pm

kako ces doci i reci sta se lose radi kad ti nemas uvid u papire i poslovanje kluba?
ono kao laik mozes rec sto i ja vidim, prvi covjek zelje se petlja tamo gdje veze nema.
imamo sd, a on pregovara sa menadzerima?

generalno katastrofalna transfer politika, igra tih isti igraca..
kakav naoredak osim stadiona nudi? gdje su pare? u transferima i evropi. sta mi mozemo sa ovim u evropi? proc pretkolo i noga. i to ukoliko neko od prva tri tima osvoji kup.
nema nikakvog sistema, dobar posao sto se tice istoka, ali zjapi prazan zbog katastrofe u najvaznijem segmentu kluba.
nakon svih katastrofalnih igara, rezultata i sudackih kradja oni se uopste ne oglasavaju?

vrtimo se u krug i tonemo sve nize. gubimo ljude na stadionu. i ovo sto bude, saka jada, se svadja.
i zasto napadati nekoga kad kaze da zeli promjenu?
dosta je vise rada bez ikakvog sistema, gdje bi za par godina mogli naoredovati. dosta je raji smjena trenera, kamiona igraca i prozivanja od kojekakvih bivsih igraca.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:08 pm

ISB87 je napisao/la:
ned dec 09, 2018 5:01 pm
kako ces doci i reci sta se lose radi kad ti nemas uvid u papire i poslovanje kluba?
ono kao laik mozes rec sto i ja vidim, prvi covjek zelje se petlja tamo gdje veze nema.
imamo sd, a on pregovara sa menadzerima?

generalno katastrofalna transfer politika, igra tih isti igraca..
kakav naoredak osim stadiona nudi? gdje su pare? u transferima i evropi. sta mi mozemo sa ovim u evropi? proc pretkolo i noga. i to ukoliko neko od prva tri tima osvoji kup.
nema nikakvog sistema, dobar posao sto se tice istoka, ali zjapi prazan zbog katastrofe u najvaznijem segmentu kluba.
nakon svih katastrofalnih igara, rezultata i sudackih kradja oni se uopste ne oglasavaju?

vrtimo se u krug i tonemo sve nize. gubimo ljude na stadionu. i ovo sto bude, saka jada, se svadja.
i zasto napadati nekoga kad kaze da zeli promjenu?
dosta je vise rada bez ikakvog sistema, gdje bi za par godina mogli naoredovati. dosta je raji smjena trenera, kamiona igraca i prozivanja od kojekakvih bivsih igraca.
Možeš li malo konkretizovati i to potkrijepiti činjenicama? Na što tačno misliš, ili samo lupaš k'o Maksim po diviziji?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:09 pm

Amar treba biti i trener i clan upravnog odbora kroz neku formu.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:14 pm

samo te to nasikiralo, a? :D vodi ga kuci

eto izbacis to, i opet dodjes da je katastrofa. umjesto napretka nazadovanje uveliko.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:18 pm

ISB87 je napisao/la:
ned dec 09, 2018 5:14 pm
samo te to nasikiralo, a? :D vodi ga kuci

eto izbacis to, i opet dodjes da je katastrofa. umjesto napretka nazadovanje uveliko.
Koji će mi qu. Nisam derpe, a niti sjekirljiv insan.
I dalje nisi konkretizovao stvar i boldirana rečenica implicira ispod navedene nedostatke. Lupaš k'o Maksim po diviziji.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:21 pm

ma znas ti te price, aktivan si ovdje. necu ti ponavljat, a frisko je i sa menadzerom. nek je 5% samo istina.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:23 pm

ISB87 je napisao/la:
ned dec 09, 2018 5:21 pm
ma znas ti te price, aktivan si ovdje. necu ti ponavljat, a frisko je i sa menadzerom. nek je 5% samo istina.
Tačno. To su priče.
Konkretno?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:30 pm

A evo ga došo i Riki. Pretpostavljam da nas je do sada samo pratio na forumu a evo sada bi i on da nešto kaže. Džela mašala.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 5:31 pm

Valter je napisao/la:
ned dec 09, 2018 3:37 pm
Molio bih sve one koji ove loše rezultate isključivo spočitavaju upravi i apriori su protiv uprave tj.Senada da nam daju imena koja mogu biti alternativna opcija. Kao dobronamjerni navijači Želje vjerujem da imaju neko ime za koje znaju da može stvari pogurati prema naprijed (za to sam i sam), jer sta uopšte znači Uprava napolje (čitaj Miske napolje) ako ne postoji neka druga opcija. A ako postoji dajte ime (imena). U čemu je problem spomenuti neko drugo ime ako smo svi ovdje dobronamjerni bez obzira na različite stavove.
Nisam o tome puno razmišljao, ali evo nekoliko imena. Gredić, Vukotić, Osim. Gredić je pokrenuo sve ove procese (to je i sam Senad rekao), Vukotić je otišao zbog neslaganja sa Senadom u vezi s vizijom kluba (možda je baš njegova vizija bolja, ko zna), Osim (odnosno neko kome on vjeruje, uz njegovo angažovanje na klupi) je već prežvakana tema. Dovoljno?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija