Moderator/ica: storm_raider

 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:48 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:50 pm
Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:28 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:01 pm

Pojma nemam. Tako Generalni sekretar za FTV reče. Ma ko hebe kredite. Vratit će ih neko nekada. :D


On babinim stopama krenuo... Ne pada kruska daleko od stabla. Neka nam je Bog na pomoci.
Sto si to zapeo za njega? I neki dan si ga prozivao. Ne vidim da sta lose radi ili mozda mu oca ne volis, pa onda napadaj malog?


Otac mu je nanio stete Zelji da nema dalje, od prvog mandata pa onih zapetljancija u drugom. Vecina je odbojnosti prema njemu zbog oca mu. Njega ni u putu nisam sreo. A kakve su mu to reference za rad u Zelji? Nesto postigao i uradio? Ili eto sto mu je babo Nijaz? Na koji nacin on moze pomoci Zelji? Eto neka zadnje pitanje bude jedino na koje se treba odgovoriti.
Na prvo mjesto ide Zeljo, pa tek svi ostali. A prije neki dan istini za volju sam uz njega prozvao i jos ljudi...
Krivina Jug
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:58 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 10:01 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:53 pm
Liga se nece nastavljati.
?
Takvu sam dobio informaciju.Pisem ako se sta promjeni.Vico je protiv, a samim tim i krizni stab RS nece odobriti. Jedino da UEFA ne zaprijeti, a u ovom haosu nisu bas u poziciji nekome nesto nametati.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 12:17 am

avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:11 pm
Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.
Ja sam trazio za firmu i jedva su mi dali jedan mjesec, imam jos jednu ratu manju od 2 milje. Ako je klub zakrhan malo više nema teorije da im daju fore vise od mjesec, a šta to znači, vjerovatno ništa. Nećemo da razmišljamo o investitoru (čuj u Bosni investitor, sve goli hoštapler i lopov), ali su zato banke prave koje će nam vrlo rado prvom prilikom uzeti i dušu i srce i metnuti ih u bubanj. Par klubova puno većih i bogatijih od Želje su unakazili u ovih mjesec dana, neke i ugasili, zašto neko misli da neće nas?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 12:27 am

Mogla bi se liga nastaviti, pod posebnim pravilima naravno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 1:57 am

Neko je gore vec napisao, igraci su pristali na smanjenje ali pod uvjetom da se isplate dosadasnja dugovanja
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 8:36 am

Za prolivenim mlijekom se ne plače, ali mi žao 15 izgubljenih bodova protiv Širokog, Veleža i Borca.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 11:04 am

Mi smo jedna od zemalja koja je najmanje pogodjena, mnoge druge zemlje koje su puno vise pogodjene ce poceti sa nogometom, a mi da ne pocnemo..nema to logike..uostalom ta prica vico, rs, borac i slicno ne pije vode kad je vucic najavio ligu uskoro u srbiji koja je gore prosla od nas..koji argument mogu dati ovi da kod nas ne pocne liga a u susjedstvu pocinje.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 11:13 am

Pa ovima iz manjeg entiteta i i odgovoara da se ne nastavi liga. Borac je upao u prvih 4 i to je za njih dosta. Uz to računajte da će i pitari lobirati za isto i to je to.

A što se nas tiče - nek nam je Bog na pomoći sa ovima što nas vode i velikom vođom na čelu.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 11:18 am

Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 11:48 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:50 pm
Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:28 pm




On babinim stopama krenuo... Ne pada kruska daleko od stabla. Neka nam je Bog na pomoci.
Sto si to zapeo za njega? I neki dan si ga prozivao. Ne vidim da sta lose radi ili mozda mu oca ne volis, pa onda napadaj malog?


Otac mu je nanio stete Zelji da nema dalje, od prvog mandata pa onih zapetljancija u drugom. Vecina je odbojnosti prema njemu zbog oca mu. Njega ni u putu nisam sreo. A kakve su mu to reference za rad u Zelji? Nesto postigao i uradio? Ili eto sto mu je babo Nijaz? Na koji nacin on moze pomoci Zelji? Eto neka zadnje pitanje bude jedino na koje se treba odgovoriti.
Na prvo mjesto ide Zeljo, pa tek svi ostali. A prije neki dan istini za volju sam uz njega prozvao i jos ljudi...
Mislim da on trenutno korektno radi posao. Nisam vidio nijednu zamjerku na njegov rad da je neko pisao, nit sam i ja sta zapazio. Bio je vec na jednom uefinom seminaru, neko iz Juventusa ih je docekao. Taj program traje godinu i po i mislim da mu to moze dosta pomoci da nauci i da nam pomogne, kako ostali klubovi rade. Mlad, perspektivan, vidim na internetu da je magistrirao Menadzment u Ljubljani. Ocigledno da ima zelju i motiv da napreduju u zivotu, a i neko znanje na osnovu zavrsenog fakulteta.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 11:42 am

mamba21 je napisao/la:
pon maj 04, 2020 11:18 am
Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 11:48 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:50 pm

Sto si to zapeo za njega? I neki dan si ga prozivao. Ne vidim da sta lose radi ili mozda mu oca ne volis, pa onda napadaj malog?


Otac mu je nanio stete Zelji da nema dalje, od prvog mandata pa onih zapetljancija u drugom. Vecina je odbojnosti prema njemu zbog oca mu. Njega ni u putu nisam sreo. A kakve su mu to reference za rad u Zelji? Nesto postigao i uradio? Ili eto sto mu je babo Nijaz? Na koji nacin on moze pomoci Zelji? Eto neka zadnje pitanje bude jedino na koje se treba odgovoriti.
Na prvo mjesto ide Zeljo, pa tek svi ostali. A prije neki dan istini za volju sam uz njega prozvao i jos ljudi...
Mislim da on trenutno korektno radi posao. Nisam vidio nijednu zamjerku na njegov rad da je neko pisao, nit sam i ja sta zapazio. Bio je vec na jednom uefinom seminaru, neko iz Juventusa ih je docekao. Taj program traje godinu i po i mislim da mu to moze dosta pomoci da nauci i da nam pomogne, kako ostali klubovi rade. Mlad, perspektivan, vidim na internetu da je magistrirao Menadzment u Ljubljani. Ocigledno da ima zelju i motiv da napreduju u zivotu, a i neko znanje na osnovu zavrsenog fakulteta.
Druga stvar, nisam ja pisao pravilnik o sistematizaciji radnih mjesta. Neko je to pisao prije mene. Piše da je odgovoran za licenciranje igrača i kluba generalni sekretar. Nije direktor. Ne govorim ja ni da je Brković kriv. On je jedan mlad i perspektivan dečko, ali u pravilima kluba fino stoji. Odgovoran za licencu - generalni sekretar.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 11:48 am

Nisam previse upucen, ali ono sto sam upratio i po meni mali Brkovic radi ok.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 12:46 pm

Premier je napisao/la:
pon maj 04, 2020 11:04 am
Mi smo jedna od zemalja koja je najmanje pogodjena, mnoge druge zemlje koje su puno vise pogodjene ce poceti sa nogometom, a mi da ne pocnemo..nema to logike..uostalom ta prica vico, rs, borac i slicno ne pije vode kad je vucic najavio ligu uskoro u srbiji koja je gore prosla od nas..koji argument mogu dati ovi da kod nas ne pocne liga a u susjedstvu pocinje.
Logicno razmisljanje, ali ne vjerujem da ce to puno znaciti onim koji odlucuju. Realno Vici se puno vise isplati da mu dajdza sastavi jednu recenicu na A4 papiru uz memorandum vlade RS, nego da se zavaljuje u nove troskove i rizikuje da izgubi i ovo sto ima zagarantovano. Najvaznije od svega mu je sto ce i Bosnjaci i Hrvati biti ispostovani i to preko najjacih igraca u savezu Sarajeva i Zrinjskog i nece tu biti puno gungule, ovo malo buranije sto ce da se buni ne igra neku ulogu, cica mica gotova prica :palacdole:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 1:25 pm

U tom slučaju mi slavimo kao pobjednici kup-a BiH.
イビチャ・オシム
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 1:59 pm

Kada bi se doslo u situaciju da nam dodijele trofej osvajaca kupa ja da sam na mjestu uprave isti bih ODBIO. Nama ne trebaju trofeji kao nasim komsijama i titule koje su osvojili a da nisu igrane utakmice.
Dakle jednostavno bih se zahvalio i odbio trofej i na taj nacin pokazao velicinu i dosljednost i pokazao svima da se trofeji osvajaju jedino na "zelenom terenu" a ne za "zelenim stolom"
Alea iacta est!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 2:40 pm

Ja mali,a Ti velika.Ja rastem,a Ti u mraku.Ja još veći,a Ti me pristižeš.Jedan pogled na Nju bio je dovoljan da me vrati u vrijeme kada na rat nije niko mislio.Krikovi i vapaj Željinog stadiona i nestanak.Ali duboko u srcu,u središtu naše Grbavice,osim ratnog plamena tinjala je i jedna iskra,iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći to drugo vrijeme.

04.05.1992 - 04.05. 2020
slika
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 2:47 pm

Ma kakav Brkovic, nebitan faktor. Mi nemamo novca, niti ga neko osim Badzaka i kredita moze obezbijediti. Sad vala ne vjerujem da ce ijedan privatnik marke posuditi a kamoli dati zbog citvog haos. Nismo nikog prodali niti otisli u Evropu tako da sad placamo danak. Realno u klubu sjede nesposobnjakovici a dva najveca "strucnjaka" koja su nesto pametovala i planirala vise nisu tu(Selimovic, Ustamujic). I nek nisu, jazavci.
Ostali koji su tu gledaju u Amara i nadaju se tituli/evropi. Samo im je on spas kao i nama iako bi ovdje neki voljeli da zavrsimo sedmi i ugasimo se s obzirom da im je prije godinu i pol ugasen Zeljeznicar :D Takvi su u rangu Ustamujica i Selimovica.
Izvjesno je da lige vjerovatno nece biti, evropa nam je predvidjena. Tuzno je da nismo prvi i da smo napravili onoliko kikseva na Grbavici.
Tako da nas ceka bas neizvjestan period kao i skoro sve klubove
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 3:23 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon maj 04, 2020 2:47 pm
Ma kakav Brkovic, nebitan faktor. Mi nemamo novca, niti ga neko osim Badzaka i kredita moze obezbijediti. Sad vala ne vjerujem da ce ijedan privatnik marke posuditi a kamoli dati zbog citvog haos. Nismo nikog prodali niti otisli u Evropu tako da sad placamo danak. Realno u klubu sjede nesposobnjakovici a dva najveca "strucnjaka" koja su nesto pametovala i planirala vise nisu tu(Selimovic, Ustamujic). I nek nisu, jazavci.
Ostali koji su tu gledaju u Amara i nadaju se tituli/evropi. Samo im je on spas kao i nama iako bi ovdje neki voljeli da zavrsimo sedmi i ugasimo se s obzirom da im je prije godinu i pol ugasen Zeljeznicar :D Takvi su u rangu Ustamujica i Selimovica.
Izvjesno je da lige vjerovatno nece biti, evropa nam je predvidjena. Tuzno je da nismo prvi i da smo napravili onoliko kikseva na Grbavici.
Tako da nas ceka bas neizvjestan period kao i skoro sve klubove
a ti si kao bitan faktor pa omaložavaš Faruka.Momak radi odličan posao samo što pojedni ne vide.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 3:38 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 04, 2020 1:59 pm
Kada bi se doslo u situaciju da nam dodijele trofej osvajaca kupa ja da sam na mjestu uprave isti bih ODBIO. Nama ne trebaju trofeji kao nasim komsijama i titule koje su osvojili a da nisu igrane utakmice.
Dakle jednostavno bih se zahvalio i odbio trofej i na taj nacin pokazao velicinu i dosljednost i pokazao svima da se trofeji osvajaju jedino na "zelenom terenu" a ne za "zelenim stolom"
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 5:39 pm

Otmu ti titulu smiješnim penalom - po nama smo mi krivi jer smo izgubili derbi, pitari otmu titulu Željinoj djeci - mi smo krivi jer nismo odvažnije igrali ( ko se sjeća tad suđenja u Zenici i Gradačcu sve mu je jasno). Olimpik proda Zrinjskom utakmicu - mi smo opet krivi jer nismo pobijedili Veleža čiji igrači samo što noževe nisu vadili da nas bodu. Šta hoću da kažem, zašto uvijek mi moramo biti ti pravedni koji će uvijek sebe za sve kriviti, zašto da mi jedini odbijamo trofej? Nismo ga zaslužili? Još manje je Sarajevo igrom zaslužilo svoj pa baš da vidimo da li bi ga odbili.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 04, 2020 5:49 pm

Ne igra se fudbal zbog nekakvog Vice ili nekakvih muljatora iz saveza a pogotovo se ne igra zbog ološa koji je zasjeo u nekakve štabove i ne misli na bilo kakvu normalizaciju jer ce ostati i bez funkcija i bez mogucnosti da još šta klepe.Fudbal se igra zbog raje.Raja hoce tekme,siguran sam kako u Sarajevu tako i u Banja Luci a isto i u Mostaru i u svim drugim gradovima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija