Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:08 pm

Zaka je napisao/la:
sub nov 24, 2018 3:28 pm
Nek odu svi ako treba, ali meni nije jasno da naši igrači ni u jednoj utakmici protiv najgore 4 ekipe u ligi nisu sami od sebe mogli doći do pobjede, bez trenera, bez ičega, samo da su zapeli svi do kraja..
Mogli su.
Ali što ti misle i žele bivših igrači (kojih je sve više i navodi me na to da nije moguće da su svi lopovi samo ovi naši pošteni), žele ti i ovi na terenu. Samo ti oni mogu i lično naštetiti dok ovi bivši samo laju sa strane i slavena tvoje poraze.
Ali je već prevelika armija onih koji misle da su ih izlevatili na neki način i traže makar satisfakciju ovako.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:16 pm

Ne valjaju treneri
Ne valjaju bivši igrači
Ne valjaju sadašnji igraci
Ne valjaju navijaci
Ne valjaju protivnici
Ne valja savez
Ne valjaju sudije
Ne valja telekom
Ne valja BHT

Samo uprava valja :kafa:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:18 pm

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=827
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:20 pm

Valter je napisao/la:
sub nov 24, 2018 6:34 pm
U P R A V A N A P O LJ E !!! DŽ E L O, B U K I ... S P A Š A V A J T E.
taman da nam spase nove kvadrate
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:21 pm

Omar500 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:18 pm
Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=827
Legendo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:22 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:21 pm
Omar500 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:18 pm
Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=827
Legendo!
Ah, valja nabrat glasova, kad je pobjeda ode lako preko stotke, a ovako do pedeset se jedva nagura :D

Naravno, sad glasamo za najmanje lose :kafa:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:24 pm

Omar500 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:21 pm
Omar500 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:18 pm
Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=827
Legendo!
Ah, valja nabrat glasova, kad je pobjeda ode lako preko stotke, a ovako do pedeset se jedva nagura :D

Naravno, sad glasamo za najmanje lose :kafa:
Vi, streberi, ste nam upropastili klub. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:35 pm

Ovdje se ne treba cekati pauza, ovdje se ne treba cekati sutra, veceras promjene. Miske poštujem te i znam da voliš Želju, ali večeras dajte sportski i svaki segment čovjeku koji zna, vi se držite finansija, sponzora.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 7:36 pm

AdmirA je napisao/la:
sub nov 24, 2018 7:35 pm
Ovdje se ne treba cekati pauza, ovdje se ne treba cekati sutra, veceras promjene. Miske poštujem te i znam da voliš Želju, ali večeras dajte sportski i svaki segment čovjeku koji zna, vi se držite finansija, sponzora.
Buraz, koji je to covjek?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:02 pm

Upravi pina podrska i nadam se da ce iz svega izaci bolji, jaci iskusni i pametniji sto se tice sportakog segmenta. Oda vise nema moju podršku igra jestw gledljivija u odnosu na predhodnih par godina al smo supljji i rezultati su katastrofa. Nama treba neko ko ce sklopiti igru i rezultat
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:02 pm

Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:04 pm

@Brko,

dugujem ti izvinjenje glede Odovića. Oda me je "kupio" prije 15 godina kada je preuzeo ekipu na polusezoni na desetom mjestu i doveo nas do druge pozicije uz fascinantne rezultate i igru. Sada se potpuno pogubio. Nakon utakmice sa pitarima na Grbavici, optužio je Vranješa i Arežinu i udaljio ih od prve ekipe i startne postave. Potom je "kombinovao" najvažniji dio ekipe - stoperski par i nikad ga nije ukombinovao. Kada su igrači "štrajkovali" stao je uz igrače i podržao ih, a potom odstranio Jovana i Bogičevića. Zafalilo mu igrača, daj vraćaj Vranješa.

Tražio promjene u stručnom štabu i to mu je udovoljeno

Odović se pogubio. Težio i tražio sam kontinuitet trenera i igrača, ali je Odović zglajzo. Jug je sa jasnom namjerom skandirao "Oda majstore" i to mi se ne sviđa...Odgovornost snose svi od vrha do dna.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub nov 24, 2018 8:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:07 pm

Sreća pa je ova presmiješna liga puna ka.inaških ekipa i prosto zrači nekvalitetom, inače bi se mi ove sezone grčevito borili za opstanak. Potiv Širokog nam je svakako fasunga pa bih ja pustio juniore nek igraju a ako treba nek ih Jolda vodi s klupe. Skroz nebitna utakmica, a već večeras se okrenuti narednoj sezoni (ne polusezoni već sezoni). Ne moraju čekati januar da se zahvale bar desetorici igrača uključujući i Odu, oni su nam nepotrebni već od ponoći, a istovremeno ljudski ispoštovati procedure oko skupštine i zahvaliti se zna se već kome sad nekad u decembru!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:07 pm

Storme, sto mi nestade komentar?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:10 pm

TheTacTica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Upravi pina podrska i nadam se da ce iz svega izaci bolji, jaci iskusni i pametniji sto se tice sportakog segmenta. Oda vise nema moju podršku igra jestw gledljivija u odnosu na predhodnih par godina al smo supljji i rezultati su katastrofa. Nama treba neko ko ce sklopiti igru i rezultat
Treba se nadati, ali treba biti i realan iskren prema sebi. Ovo što se dešava ne daje nadu da će biti bolje sutra nego je danas.
Nemamo više sportskih prijatelja u državi, iz manjih klubova igrače ne možemo dovesti, postali smo sredina koju je bolje izbjeći ako si normalan, pošten, fin. A ovi drugi nam ne trebaju jer ih imamo i previše. Za nešto više i bolje van granica nemamo love.
Danas gol primamo ko na terminu, ma i tamo bi bolje ispratili igrača.
Ne vidim rješenje ovog, mladi igrači ne opravdavaju očekivanja, ovi stari neće / ne mogu. Haman raspad sistema
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:20 pm

kremenko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
Hajde da te pitam nesto, tebe i sve ostale ? Bez zajebancije hajde da sagledamo stvari.

Zasto Amar nije dosao krajem 2017. godine kada mu je nuđeno da dođe ? (pa cak i ranije, poslje)

Zasto nece da dođe ili sarađuje, sta je to problem da sarađuje sa ovom upravom ? Zasto nije dosao da bude trener, menađer pa da poslozi tim kako on misli da treba ?

Svi znamo da svi moguci jebeni uslovi za to pstoje, od stadiona preko para do postenog i transparentnog rada.

Ne moze nikako biti jedna strana kriva a druga upravu, sta je problem da ovi rade biznis, stadion, poslovanje, Amar tim, igrace, taj sportski segment ?

Da li je moguce da vi vjerujete u price EGA, prkose, da neko nekome nesto ne dozvoljava, da su neke prepirke u pitanju, Amar hoce da se pita za sve, da on određuje oko para za ekipu, i tamo neke stvari u klubu, Misimovi hoce da radi sve, ovo, ono, sta i kao, hoce, nece ...itd.?

Mozda onih 200.000 sto je Amar dao od sebe a nigdje nije zabiljezio da je dao ? Daj da jednom to razjasnimo.

Kako u picku materinu, takva dva covjeka, Misimovic dokazan radnik i biznismen, Amar sportski radnik, i eto ne moze da se dogovori, ili sta vec?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:24 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:07 pm
Storme, sto mi nestade komentar?
Zato sto pisati da je Misimovic "neciji" od moderacije i da ga neko brani, znaci da se ta osoba prodala. A znas za koga si pisao. Zapamti, ovdje toga nema, niti ce biti!!! I jos me pitas sto mi nestade komentar!? Uffff....

PS. Zalostan je taj Misimovic ako ga neko na forumu treba braniti, mi diskutujemo, razmjenjujemo misljenja. Moje misljenje znas, Amar je za sport ono sto je ovaj za administraciju. I svako treba svoga da se drzi. Amaru bih dao sportski dio uvijek, pa covjek nam je donio toliko radosti, da i danas zivimo na tim danima. Nas su zavili u crno oni koji nas dijele medju nama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:24 pm

Pa jebiga talovi, sad nema talova al kad ode Misimovic bice para za svaciji dzep..a mi cemo pjevati i svrsavati a za godinu necemo imati da platimo vodu i da odrzavamo travu eto to ti je odogovor.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:28 pm

Elegant je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:20 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
Hajde da te pitam nesto, tebe i sve ostale ? Bez zajebancije hajde da sagledamo stvari.

Zasto Amar nije dosao krajem 2017. godine kada mu je nuđeno da dođe ? (pa cak i ranije, poslje)

Zasto nece da dođe ili sarađuje, sta je to problem da sarađuje sa ovom upravom ? Zasto nije dosao da bude trener, menađer pa da poslozi tim kako on misli da treba ?

Svi znamo da svi moguci jebeni uslovi za to pstoje, od stadiona preko para do postenog i transparentnog rada.

Ne moze nikako biti jedna strana kriva a druga upravu, sta je problem da ovi rade biznis, stadion, poslovanje, Amar tim, igrace, taj sportski segment ?

Da li je moguce da vi vjerujete u price EGA, prkose, da neko nekome nesto ne dozvoljava, da su neke prepirke u pitanju, Amar hoce da se pita za sve, da on određuje oko para za ekipu, i tamo neke stvari u klubu, Misimovi hoce da radi sve, ovo, ono, sta i kao, hoce, nece ...itd.?

Mozda onih 200.000 sto je Amar dao od sebe a nigdje nije zabiljezio da je dao ? Daj da jednom to razjasnimo.

Kako u picku materinu, takva dva covjeka, Misimovic dokazan radnik i biznismen, Amar sportski radnik, i eto ne moze da se dogovori, ili sta vec?
Nece Amar. Tacka. Ende.
Zašto nece? Pa izgleda da i Senadovo govno ipak smrdi kao i svačije.
Vrijeme je da se pomaknu u stranu i puste druge da rade.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:31 pm

Nije moralo biti ovako, bilo je i više nego dovoljno prilika da se problemi riješe, mnogo toga ne samo da se nije moralo, nego se nije smjelo desiti. Na kraju je otišlo preko svake mjere, treba imati talenta da se ovoliko zasere, ovo nije jednostavno postići sve da namjerno želiš. Ali pretpostavljam da ne treba ni sad očekivati da će se neko oglasiti, da će se neko izviniti navijačima, da će neko preuzeti odgovornost za još jedno sramoćenje. Kao da je neka vijest da nas je dobio izvjesni Kurćubić, sa svojom posljednjeplasiranom ekipom, koja u 10 prethodnih kola uzme 2 boda. Kakvi su nas sve Kurćubići uzimali, što ne bi i Kurćubić lično. Što se mene tiče, kasno je, ne trebate se više ni oglašavati, ni izvinjavati.

Mnogo je posla pred nama na zimskoj pauzi oko ove osakaćene ekipe. Pred prvenstvenu pauzu, poslije svega preživljenog, moje je mišljenje da ni Odović ni uprava više ne zaslužuju da vode taj posao.
FK Željezničar 1921

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, g 1, Google [Bot] i 175 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija