Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1895
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:38 pm

Slažem se.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:42 pm

Prosto je nemoguce da ovi zamijene kvalitetno postojecu upravu. Za isti nivo organizacije potrebne su godine zajednistva, sistem, ili autoritet sa znanjem. Sa Misketom smo imali autoritet sa znanjem, ovi sada koji dolaze cak i ako neki od njih budu "znalci" dzaba im kad je moc odlucivanja u Amarovim rukama.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:45 pm

Jeba.li smo mi sebi kevu...

Vidjet cemo sta cemo dobiti...

Uvijek sam volio postenje pa kolilo god te kostalo... najvise me strah toga da necemo znati sta se desava i da ce nam se prezenotivati lale i cvjece, dok ne odu za 3 godine... pa kada dodju novi izvade knjige i nadju ono sto je misimovic nasao.

Najvaznija stvar PROCESI ZA PROVJERU KNJIGA I POSLOVANJA NE SMIJE STATI SMJENOM UPRAVE!!!!!

AKO SE TO DESI, TO JE DOKAZ SVEGA. A OD NOVE UPRAVE OCEKUJEM OBJAVU U MARTU IZVJESTAJ PORESKE. IMENA I PREZIMENA.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk



Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:47 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned dec 16, 2018 2:40 pm
Ček, vi hoćete da vam sledeća uprava garantuje titulu???
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Umisljeni da je sa Amarom vec osvojena.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:47 pm

Misketov "autoritet" je krivo iznošen. Bahato skroz. E pa zbog toga "ja sve znam" i napravismo dosta dušmana pored standardnih lihvara.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:55 pm

Slazem se ali zamjeram i skupstini sto su sa strane govorili sta ne valja a ispred Misketa bili kao curice neke.
Hop izadje Predsjednik, odrzi monolog, svi aplauz, svi ZA.
Da se raspravljalo, da se kritikovalo na tom mjestu jer **** forum, sta forum znaci, skupstina je jedino legitimno mjesto, mozda bi i bolje bilo.
Svako bi poslije aplauza i svi ZA mislio da zna najbolje i da je upravu ( iako i po prirodi opcenitoo mislimo da smo mi upravu a niko drugi nije, e sad zamislite kad ti to potvrdi vise ljudi sa svojim glasom ZA )
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:58 pm

Vala yebes i tu skustinu kad ih nema na mapi 99% vremena, a sada kada gori svi bi kao nesto da kazu. E ako oni Amaru odobre ulazak u klub sa bilo kime tek tako onda stvarno ne znam.

Mada se potajno nadam da ce Miske opet da odrzi monolog i kaze kako jeste, a ovi posto nemaju sta pametno da kazu sem pojedinaca, ljepo jezik za zube, i podrzi jedini ispravan put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 3:59 pm

Prvo, otprilike dijelim misljenje @barbareza.
Medjutim, iako dodju novi ljudi, neke stvari jednostavno moraju ostati, kao npr. tuzbe za osobe koje su klub ostetile pa makar to bila i jedna konvertibilna marka. Drugo, onaj usrani placenicki portal govnogovno.ba mora, jednostavno mora biti na crnoj listi dok god postoji! Yebem im najmilije!
Trece, neko postavi pitanje da ocekujemo odmah titulu od novih? Pa normalno da ocekujem! Valjda zbog toga ovi i odlaze. Zelim titule, zelim novi Jug, zelim usminkan sjever, zelim prostorije uredjene ispod istoka, zelim trg iza istoka. Za zapad ima vremena, ali ovo su projekti koji su bili izvodivi sa ovom garniturom i bili bi ispunjeni i naredne 2 godine, sigurno.
U pamet Željovci, svaka odluka je bitna.
Željezničar za život cijeli!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 4:01 pm

pile87 je napisao/la:
ned dec 16, 2018 12:34 pm
Fanzi je napisao/la:
ned dec 16, 2018 12:15 pm
Nemam vise sta pisati. Zelim novim ljudima pruziti fer sansu da ispune zahtjeve navijaca.
Cilj je jasan, ali rokovi se zamagljuju. Primjetim trend u kojem se govori o narodski "davanju fore" novim ljudima.
E sto ce ovo koliko fore izazvati glavobolje...
U narednih pet godina vise necu nijednu napisati. I necu reci jesam vam reko.
Necu da kazem da ce se cigle za jug redati ispred zapada.
Ali mi nista ne ulijeva optimizam.

See you in 5 ;)
Moj Fanzi oni koji su redali cigle sad su najglasniji za odlazak uprave.
Nama u jednom trenutku sve dosadi.
Kao sto su nam dosadile titule s Amarom pa smo htjeli graditi, sad su nam "graditelji" dosadili hocemo titulu.
Vjerujem da to oboje imamo opet bi nesto nasli da nam smeta.
Jbg tako je, a vidjet cemo, vrijeme je ispred nas.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 4:32 pm

starigrad je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
ned dec 16, 2018 3:45 pm
Jeba.li smo mi sebi kevu...

Vidjet cemo sta cemo dobiti...

Uvijek sam volio postenje pa kolilo god te kostalo... najvise me strah toga da necemo znati sta se desava i da ce nam se prezenotivati lale i cvjece, dok ne odu za 3 godine... pa kada dodju novi izvade knjige i nadju ono sto je misimovic nasao.

Najvaznija stvar PROCESI ZA PROVJERU KNJIGA I POSLOVANJA NE SMIJE STATI SMJENOM UPRAVE!!!!!

AKO SE TO DESI, TO JE DOKAZ SVEGA. A OD NOVE UPRAVE OCEKUJEM OBJAVU U MARTU IZVJESTAJ PORESKE. IMENA I PREZIMENA.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
apsolutno se slazem da se javno objave imena ljudi koji su iznosili lovu iz Zelje, sa ciframa koje su iznesene. pa da je moj rahmetli otac to bio.

samo, ne moze porezna izaci sa imenima, to nije njihov posao. oni mogu utvrditi nepravilnosti, utvrditi cifru, te, dodatno odrezati kaznu klubu i odgovornom licu za propuste za nesavjesno poslovanje.

za imena i optuzbe je potrebna istraga tuzilastva
Mislim da je pokrenuto dovoljna procesa i u tuzilastvu za ovo...

Imat cemo sve informacije dostupne samo ako nova uprava to ne zaustavi...



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 4:35 pm

Ljudi jednostavno receno sta je zadatak nove uprave da sve bude bolje nego sada, dobro sada je glavno vratiti ekipu u zivot i rezultatski, ali nema price da je dosta stadion urađen za nase ulsove. Pravi istok, fasade, protore, jug sve moguce pod razno, te poslovne prostore da rode sto bi se reklo da ima love za klub.

A osnovno i glavno, transparentan rad i postivanje zakona. Ove procese sa poreznom, dugove, na sudu sto je sto rjesavati, sve naplatiti lopovima kada dođe virjeme za to, da se neko ne napravi lud da ovo stopira,
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
neroazzuro
Postovi: 1895
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 4:47 pm

E baš ste mi fancy sa tim "mi hoćemo..."
Doduše, teoretski nije nemoguće da dođu još pošteniji i još sposobniji al nešto nisam optimista.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:23 pm

Durgo je napisao/la:
ned dec 16, 2018 3:45 pm
Jeba.li smo mi sebi kevu...

Vidjet cemo sta cemo dobiti...

Uvijek sam volio postenje pa kolilo god te kostalo... najvise me strah toga da necemo znati sta se desava i da ce nam se prezenotivati lale i cvjece, dok ne odu za 3 godine... pa kada dodju novi izvade knjige i nadju ono sto je misimovic nasao.

Najvaznija stvar PROCESI ZA PROVJERU KNJIGA I POSLOVANJA NE SMIJE STATI SMJENOM UPRAVE!!!!!

AKO SE TO DESI, TO JE DOKAZ SVEGA. A OD NOVE UPRAVE OCEKUJEM OBJAVU U MARTU IZVJESTAJ PORESKE. IMENA I PREZIMENA.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Jeba.še nas Ultraši koji po nečijem nalogu otjeraše ove.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:32 pm

Ovo je početak kraja ideje da Željo može biti nešto drugačije. Drugačije od ovog blata. Nažalost u godinama kokice dolaze imat ćemo smanjenje vrijednosti našeg kluba kako bi isti bio kupljen od nekog polupismenog baje. I tada, kada klub bude u privatnom vlasništvu, ljudi će navijati, tugovati, slaviti ali nije isto kad navijaš za tim čija priča je priča tvoje raje, tvoje ulice, tvoga oca, radničke klase, jednog cestitijeg vremena... i kada budeš navijao za tim čiji je vlasnik neki konjokradica koji je namjerno snizio vrijednost nečega sto će kasnije kupiti. I tako će taj klub “ličiti” na svog vlasnika, puno je primjera na šta to izađe.
Ovi koji spominju neki monitoring nad ovim novim ljudima... pa ne budite smiješni. kad niste htjeli/znali odbraniti ove ljude i ovaj proces sad ćete odjednom progledati. Ovo je gotova priča. Jbg nismo ni zaslužili. Nije ni slučajno da odavde ode glavom bez obzira gotovo svako pristojan. Ili ga mi otjeramo ako se slučajno on zainati da nešto i promjeni.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:38 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:32 pm
Ovo je početak kraja ideje da Željo može biti nešto drugačije. Drugačije od ovog blata. Nažalost u godinama kokice dolaze imat ćemo smanjenje vrijednosti našeg kluba kako bi isti bio kupljen od nekog polupismenog baje. I tada, kada klub bude u privatnom vlasništvu, ljudi će navijati, tugovati, slaviti ali nije isto kad navijaš za tim čija priča je priča tvoje raje, tvoje ulice, tvoga oca, radničke klase, jednog cestitijeg vremena... i kada budeš navijao za tim čiji je vlasnik neki konjokradica koji je namjerno snizio vrijednost nečega sto će kasnije kupiti. I tako će taj klub “ličiti” na svog vlasnika, puno je primjera na šta to izađe.
Ovi koji spominju neki monitoring nad ovim novim ljudima... pa ne budite smiješni. kad niste htjeli/znali odbraniti ove ljude i ovaj proces sad ćete odjednom progledati. Ovo je gotova priča. Jbg nismo ni zaslužili. Nije ni slučajno da odavde ode glavom bez obzira gotovo svako pristojan. Ili ga mi otjeramo ako se slučajno on zainati da nešto i promjeni.
Od a do ž :palacgore:
Trazili ste, gledajte glupani !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:39 pm

Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:41 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:32 pm
Ovo je početak kraja ideje da Željo može biti nešto drugačije. Drugačije od ovog blata. Nažalost u godinama kokice dolaze imat ćemo smanjenje vrijednosti našeg kluba kako bi isti bio kupljen od nekog polupismenog baje. I tada, kada klub bude u privatnom vlasništvu, ljudi će navijati, tugovati, slaviti ali nije isto kad navijaš za tim čija priča je priča tvoje raje, tvoje ulice, tvoga oca, radničke klase, jednog cestitijeg vremena... i kada budeš navijao za tim čiji je vlasnik neki konjokradica koji je namjerno snizio vrijednost nečega sto će kasnije kupiti. I tako će taj klub “ličiti” na svog vlasnika, puno je primjera na šta to izađe.
Ovi koji spominju neki monitoring nad ovim novim ljudima... pa ne budite smiješni. kad niste htjeli/znali odbraniti ove ljude i ovaj proces sad ćete odjednom progledati. Ovo je gotova priča. Jbg nismo ni zaslužili. Nije ni slučajno da odavde ode glavom bez obzira gotovo svako pristojan. Ili ga mi otjeramo ako se slučajno on zainati da nešto i promjeni.
:palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:52 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Izvini ajzea, ali to mi je jedna od najiritantnijih prica koja se provlaci u zadnje vrijeme.
Ne nismo znali, ali hvala Bogu pa je dosao covjek sa ekipom koja se treba pamtiti za sva vremena.
U ovom vremenu su se odlucili da izvrse reinkarnaciju vrijednosti zeljeznicara, vratili su nas u neko vrijeme o kojem mi je djed pricao, dizali su i vracali Zelju u zivot kroz slogan “mi smo Zeljini, Zeljo je nas”..
Ali propade sve, kao i sve sto vrijedi kod nas.
Drzava=narod pa tako i klub=navijaci.
Romantika nije pobjedila javasluk, jos jednom u ovoj napacenoj drzavi.

Ta prica da nismo znali ko dolazi mi ide bas na nerve, ispada da na svakom cosku sjedi jak privrednik, izrazite emocije prema Zelji, spreman da u cistoj namjeri trosi vrijeme i novac za nesto drustveno, al u krcu da prostis.

Dobro neko napisa, kukacemo, al nije nam prvi put, samo sto mi se sada gade face na tribinama, prije sam bar znao da smo svi u istom sranju, sta nam radite od kluba dragi navijaci..
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:56 pm

cikazubo je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:52 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Izvini ajzea, ali to mi je jedna od najiritantnijih prica koja se provlaci u zadnje vrijeme.
Ne nismo znali, ali hvala Bogu pa je dosao covjek sa ekipom koja se treba pamtiti za sva vremena.
U ovom vremenu su se odlucili da izvrse reinkarnaciju vrijednosti zeljeznicara, vratili su nas u neko vrijeme o kojem mi je djed pricao, dizali su i vracali Zelju u zivot kroz slogan “mi smo Zeljini, Zeljo je nas”..
Ali propade sve, kao i sve sto vrijedi kod nas.
Drzava=narod pa tako i klub=navijaci.
Romantika nije pobjedila javasluk, jos jednom u ovoj napacenoj drzavi.

Ta prica da nismo znali ko dolazi mi ide bas na nerve, ispada da na svakom cosku sjedi jak privrednik, izrazite emocije prema Zelji, spreman da u cistoj namjeri trosi vrijeme i novac za nesto drustveno, al u krcu da prostis.

Dobro neko napisa, kukacemo, al nije nam prvi put, samo sto mi se sada gade face na tribinama, prije sam bar znao da smo svi u istom sranju, sta nam radite od kluba dragi navijaci..
Da li bi ta misteriozna nova uprava u ono vrijeme prihvatila posla? Nikad necemo saznati ali mislim da ne bi, rijetko ko bi se uhvatio posla i odradio ovo sto je urađeno...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:00 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Možda si i u pravu, vidjet ćemo koga će Amar Kamatar dovesti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija