Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:59 pm

neda_TM87 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:52 pm
Brisu se postovi, vidim, a kad dodje lik i kaze "Bit ce njega dok je nas.." ili "Bit ce dok mu se bude..." u ovakvim okolnostima i u ovoj situaciji sto se ne moze drugacije okarakterisati nego kao prvoklasna provokacija svih iskrenih Zeljovaca, onda se to ne brise i opravdava "svako ima pravo da vjeruje i podrzava koga i sta hoce..."
Bravo
Ma opušteno druže, dobri i jedni i drugi :D
 
neroazzuro
Postovi: 1895
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 12:13 am

E čuj nije prodaja nego aktiviranje...
 
Avatar
black64
Postovi: 813
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 12:26 am

Iskreno se nadam da ce se naci jedan clan u skupstini koji ce umjesto damu imati kanistere i onda ovoj upravi nabrojati sve gafove lose odluke te reci im do cega su doveli ovaj klub te zatraziti da svi od reda podnesu ostavku ne izuzimajuci i onoga koji je kreirao sve ovo sto nam se desava u zadnje dvije godine.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 12:31 am

neda_TM87 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:52 pm
Brisu se postovi, vidim, a kad dodje lik i kaze "Bit ce njega dok je nas.." ili "Bit ce dok mu se bude..." u ovakvim okolnostima i u ovoj situaciji sto se ne moze drugacije okarakterisati nego kao prvoklasna provokacija svih iskrenih Zeljovaca, onda se to ne brise i opravdava "svako ima pravo da vjeruje i podrzava koga i sta hoce..."
Bravo
Pa nemam ja jedini opciju da brišem postove :D
Uostalom ne vidim ništa da je obrisano? Šta je problem?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 12:33 am

Vraceni su postovi, nesto se testiralo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 1:02 am

Zar si ti Storme moderator?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 1:06 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 24, 2020 1:02 am
Zar si ti Storme moderator?
On ti je serviser :D
Kad se šta pokvari, popravlja
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 1:21 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 24, 2020 1:02 am
Zar si ti Storme moderator?
Cistim, ribam, perem, zavrcem sarafe...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 1:25 am

Nije prodaja nego aktiviranje...

Aktiviram ti majku seljačku. Aktivirajte Tuborg i Garden City.

Nema kome ne dođemo i nema ko nas nije tužio. Amar ima izvršenje na 70+ hiljada, koje je prolongirao do sept 2022...
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:53 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
Cuj napusta!
Kad ce neko odgovarati za stanje i dugove?!

Sramota!
TM87
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 7:48 am

"Imam poruku i za sve zlonamjerne, a ima ih u posljednje vrijeme: "Ako ne mogu uraditi ništa dobro, najbolje je da šute!"

Ja bih se pored svega osvrnuo na ovu izjavu predsjednika.
Izjava je krajnje maliciozna.
Jedan perfidan pokusaj podjele navijaca naseg kluba.
Znaci da 95% navijaca je zlonamjerno jer su protiv prodaje imovineFK ŽELJEZNIČAR.

E NECES RAZBOJNICE.
DŽUBURE FAKAT JE VAKAT.!
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 8:57 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet sep 24, 2020 7:48 am
"Imam poruku i za sve zlonamjerne, a ima ih u posljednje vrijeme: "Ako ne mogu uraditi ništa dobro, najbolje je da šute!"

Ja bih se pored svega osvrnuo na ovu izjavu predsjednika.
Izjava je krajnje maliciozna.
Jedan perfidan pokusaj podjele navijaca naseg kluba.
Znaci da 95% navijaca je zlonamjerno jer su protiv prodaje imovineFK ŽELJEZNIČAR.

E NECES RAZBOJNICE.
DŽUBURE FAKAT JE VAKAT.!
Sve ih otjerati, ko im jebe mater.
Dzubur propale mu toplane pa hoce preko Zelje da se obogati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 8:59 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
Ja sam mislio da si ti ozbiljan forumaš.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 9:35 am

Fanzi je napisao/la:
ned jun 02, 2019 5:54 pm
bistrikboy je napisao/la:
uto jan 08, 2019 1:03 pm
Fanzi je napisao/la:
uto jan 08, 2019 12:37 pm
Idemo po jos jednu titulu. Ne biramo sredstva kako doci do cilja. Ne zanima nas to vise. Vidjet cemo hocemo li morati birati klub zbog toga.

JURIIIIIS!

Postoji li jos uvijek Pofalicki?
Gasimo se jel :rofl:
Hello!
Bistrik boy, šta ima?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 9:38 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
Pojedinci ne vide dalje od nosa i onoga sto im sef servira.
Kada sano vidim ko je sve protiv prodaje klupske imovine to mi daje nadu da jos nista nije izgubljeno.
Treba malo pricati sa ljudima Face to Face,a ne zabiti nos u sefov s.u.p.a.k.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 9:39 am

Fanzi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:55 pm
Ja ću na utakmice ako mi žena dozvoli :D

Mislim da će tenzije splasnuti kako i ako pitari budu kiksali, a mi igrali dobro i razlika se počne topiti.
Proljeće je varljivo. Znaju temperature naglo prevrnuti.

Moj jedini problem je što će većina ljudi liniju podvući u odnosu prema Amaru Osimu. Ovo će biti njegov ultimativni test. Ako fuli, što nije neizvjesno, prekrižit će ga raja.
Preskupo je nama odreći se porodice Osim, ma kako muhanati neki njeni članovi bili s vremena na vrijeme...

U ovom trenutku pišemo posljednje stranice jedne Željine epohe. Slutim to po govorkanjima. Džindinom pismu. Cjelokupnoj atmosferi, kolebanjima u priči.
Ja mislim da Želju čeka privatizacija.
Tada ću razmisliti da li ću navijati za njega ili neku drugu igračku u vlasništvu nekog bogatuna, jer meni moj ideal o Želji u tom trenutku prestaje.
Ja sve rek'o, pa mi mrsko više išta dodat-oduzet.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:18 am

Fanzi je napisao/la:
čet sep 24, 2020 9:39 am
Fanzi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:55 pm
Ja ću na utakmice ako mi žena dozvoli :D

Mislim da će tenzije splasnuti kako i ako pitari budu kiksali, a mi igrali dobro i razlika se počne topiti.
Proljeće je varljivo. Znaju temperature naglo prevrnuti.

Moj jedini problem je što će većina ljudi liniju podvući u odnosu prema Amaru Osimu. Ovo će biti njegov ultimativni test. Ako fuli, što nije neizvjesno, prekrižit će ga raja.
Preskupo je nama odreći se porodice Osim, ma kako muhanati neki njeni članovi bili s vremena na vrijeme...

U ovom trenutku pišemo posljednje stranice jedne Željine epohe. Slutim to po govorkanjima. Džindinom pismu. Cjelokupnoj atmosferi, kolebanjima u priči.
Ja mislim da Želju čeka privatizacija.
Tada ću razmisliti da li ću navijati za njega ili neku drugu igračku u vlasništvu nekog bogatuna, jer meni moj ideal o Želji u tom trenutku prestaje.
Ja sve rek'o, pa mi mrsko više išta dodat-oduzet.
Ja nikako ne kontam ovo. Ako su pitari uredili statut da ih kupi jedna investitor, kako ne možemo skontat da mi uredimo statut da može više investitora ući. Da na neki način budemo dioničko društvo, pa ko hoće da učestvuje bujrum.

Osnovati FK Željezničar dd koji će potpisati ugovor o prenosu nekretnina, potraživanja i obaveza sa FK Željezničar na FK Željezničar dd, a za uzvrat dioničko društvo će voditi računa o profesionalnom klubu FK Željezničar u vidu finasiranja.
FK Željezničar dd u svom statutu uredi ko može biti dioničar i u kom omjeru, tako da navijači uvjek imaju 51%, a sve druge zainteresovane strane max 49%. Ja vam garantujem da bi procvjetali. Ovde je suština da neko misli da bi neki balavac se nešto pitao...ne, pitao bi se onaj ko je sposban da bude dioničar, a čim je to sposoban onda je sigurno nećemo biti Hajduk.

Dakle sve isto kao kod pitara samo što su imućni navijači naš amidža. Kod njih je vijetnamac Hoai Nam, a kod nas FK Željezničar dd. Procvjetali bi, a Željo bi ostao naš i svih onih koji ubuduće budu htjeli to biti.

Tako funkcioniše i Bayern.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:23 am

Izgleda da je Jasmin Badzak odlucio da se posveti Igmanu iz Konjica..eh moji debili ,jedini iz ove uprave koji je valjao i novac davao.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:25 am

Qooler je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:18 am
Fanzi je napisao/la:
čet sep 24, 2020 9:39 am
Fanzi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:55 pm
Ja ću na utakmice ako mi žena dozvoli :D

Mislim da će tenzije splasnuti kako i ako pitari budu kiksali, a mi igrali dobro i razlika se počne topiti.
Proljeće je varljivo. Znaju temperature naglo prevrnuti.

Moj jedini problem je što će većina ljudi liniju podvući u odnosu prema Amaru Osimu. Ovo će biti njegov ultimativni test. Ako fuli, što nije neizvjesno, prekrižit će ga raja.
Preskupo je nama odreći se porodice Osim, ma kako muhanati neki njeni članovi bili s vremena na vrijeme...

U ovom trenutku pišemo posljednje stranice jedne Željine epohe. Slutim to po govorkanjima. Džindinom pismu. Cjelokupnoj atmosferi, kolebanjima u priči.
Ja mislim da Želju čeka privatizacija.
Tada ću razmisliti da li ću navijati za njega ili neku drugu igračku u vlasništvu nekog bogatuna, jer meni moj ideal o Želji u tom trenutku prestaje.
Ja sve rek'o, pa mi mrsko više išta dodat-oduzet.
Ja nikako ne kontam ovo. Ako su pitari uredili statut da ih kupi jedna investitor, kako ne možemo skontat da mi uredimo statut da može više investitora ući. Da na neki način budemo dioničko društvo, pa ko hoće da učestvuje bujrum.

Osnovati FK Željezničar dd koji će potpisati ugovor o prenosu nekretnina, potraživanja i obaveza sa FK Željezničar na FK Željezničar dd, a za uzvrat dioničko društvo će voditi računa o profesionalnom klubu FK Željezničar u vidu finasiranja.
FK Željezničar dd u svom statutu uredi ko može biti dioničar i u kom omjeru, tako da navijači uvjek imaju 51%, a sve druge zainteresovane strane max 49%. Ja vam garantujem da bi procvjetali. Ovde je suština da neko misli da bi neki balavac se nešto pitao...ne, pitao bi se onaj ko je sposban da bude dioničar, a čim je to sposoban onda je sigurno nećemo biti Hajduk.

Dakle sve isto kao kod pitara samo što su imućni navijači naš amidža. Kod njih je vijetnamac Hoai Nam, a kod nas FK Željezničar dd. Procvjetali bi, a Željo bi ostao naš i svih onih koji ubuduće budu htjeli to biti.

Tako funkcioniše i Bayern.
To mozes samo ako ti na celo kluba sjedne ekipa progresivnih, modernih i sposobnih ljudi s jakim vezama kojima ce prevashodan cilj biti uspjesan Zeljo i koji se nece bojati sto se zatvaraju pipe za hapanje nego ce ih, naprotiv, sami pecatiti. Eh, imamo li takve i mogu li, uz glas navijaca, preuzeti klub?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
santakuruz
Postovi: 386
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:57 am

Nema investitora koji ce dati pare a da pritom nema mehanizme odlucivanja. Mi mozemo i bez toga jer je prosla uprava pokazala da je to itekako izvodivo. Kljucno je samo pravim ljudima obezbijediti ambijent gdje se nece dozvoliti podmetanja i razne opstrukcije. Tu navijaci mogu odigrati vaznu ulogu.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija