Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:25 pm

bianco blu je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:57 pm
avlami97 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:48 pm
sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 3:18 pm
Koliki je Amar genijalac i ispred svih trenera u ligi govori primjer Dade Sadikovica. Svi smo u cudu bili i cirkuzali kakav on.. napravi igracinu od njega i bice jos bolji. Cisti primjer koliko pojma nemamo.. Alispahic, Kemo italijanski stoper neprepoznatljiv itd itd
Kakav je, po tebi, tek genijalac Husref, koji od Hebibovića, Rahmanovića, Ahmtovića...napravi igračine. Dado nikada neće biti igračina. Mnogo toga mu fali da bi to postao. Da trenutno igra dobro, to stoji, ali je on još daleko od igračine. Nakon par solidnih utakmica, igrače dižemo u nebesa. Moje mišljenje.
Želiš reći da su ahmetović i rahmanović igračine? A tek hebibović?
Nisu igračine ni oni, a ni Sadiković.
Tebi smeta jer je neko pohvalio Osima.
Bio sam ironičan na napisanu glupost.

Krenulo se sa Amar GENIJALAC, od Dade napravio IGRAČINU i i bit će još bolji. Akcenat mu je očito na genijalcu, a ne na igračini. No, nebitno.
Iskreno, svu trojicu pomenutih pitara bih radije vidio u Želji od Dade, jer su sva trojica bolji po pozicijama, od našeg igrača, kojeg je genijalac napravio igračinom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:32 pm

avlami97
Ne mozes porediti ta 3 igraca sa Dadom nikako. Sva 3 su doslu u Sarajevo kao izgradjeni igraci Ahmetovic inostrano iskustvo Rahmanovic isto tako, Hebibovic. Dado otjeran bukvalno igrao malo u 2. ligi slovenije bio bez kluba pola godine pa u raspalu Mladost dosao. Amar ga je vratio kad ga ni jedan trener nikad nebi vratio i s obzirom kakvu pozadinu ima igracina je za mnoge koji su prodefilovali klubom proteklih godina tipa Vranjesa Radinovica Elsnera. A mozes samo misliti koliku platu Dado ima u odnosu na pomenute prevare sto su imale.
Sto se njega tice, moze samo bolji biti uz Amara a tip je koji suti i radi.
Da, genijalac je, najveci u pl BiH u njenoj historiji, toliki genijalac da je nabio komplekse cak i sopstvenim navijacima.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:36 pm

CURVA je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:24 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:23 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:46 pm


Drug, stanu pusikurca i napises mu dobro si igrao, branim te na forumu, samo naprijed... nemoj nama muda pod bubrege prodavat ba sviju ti... 100/100 ljudi kaze da je lik debilcina *****, gram mozga nema i ti sada ovdje dodjes kaze ma odlicna najbolji... vjerojatno ti je sinisa sinoc najgori bio... bjezi musafa ti
Sta sam to ja napiso pogresno u postu?Bez greski u odbrani i ucestvovanje u akciji kod prvog gola.Daj ti svoje argumente zasto je Stanic bio najgori?
Bruda jednostavno je preglup igrac
To je subjektivno misljenje,cinjenice su drugo.Pitam jos jednom,sta je to Stanic sinoc lose napravio na terenu da neko kaze da je odigro najgore.Ja sam primjetio 1 gresku u napadu kad je mogao dodat nekom igracu koji je bio sam a on je odlucio sam pokusat probit i izgubio je loptu.Stvarno mi nije cilj ovdje branit nekog al budite malo realni.Nefudbalski razlozi ok,igracki je puno drugacije nego sto neki predstavljaju.Ovdje neki pocese pisat Kako je Ramovic neka igracina a Alispahica poslase u mirovinu.Eto sinoc ste vidjeli koliko ne znate a mislite da znate.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:38 pm

mamba21 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:59 pm
avlami97 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:37 pm
Svako tekmu gleda svojim očima i iznosi sopstveno, a neki i "nametnuto" mišljenje.

Mi, dok smo igrali neku formaciju 4-4-2 ili 4-4-1-1, smo dobro stajali sa duplim blokom u dvije linije i isturenim Erminom i Krpom. Izlaskom Ermona u 70. minuti, smo prešli na našu klasičnu 4-2-3-1 i to je izgledalo dosta lošije. Zadnjih 20 minuta Sloboda nas je nadigrala, iako su do tada bili poprilično inferiorni i osim sporadičnih pokušaja, nisu ništa napravili. Gol Bekrića, ne računam, jer se desio iz prekida, a on je majstorski pogodio. Zadnjih 20 minuta Sloboda je imala više u plućima, nego mi i to se odrazilo na igru, kao i na konačan rezultat.

Formaciju sa po 4 igrača u dvije linije smo igrali i u Zenici protiv Čelika i to nam je donijelo rezultat. Nadam se da će isti sistem igre biti postavljen i u Širokom. Premda ova formacija izgleda kao krajnje ofanzivna, to tako ne izgleda jer ispred svog gola imamo dupli blok, koji neutrališe protivnika, a rival ne može svim silama napadati, jer su gore Krpa i Ermin, koji vežu najmanje 3-4 igrača + golman.

Po meni igrač utakmice Bekrić, koji je postigao ekstra gol i asistirao za konačan rezultat, čime gosti mogu i moraju biti zadovoljniji. Da se tekma igrala u Tuzli, igrač utakmice bi mi bio Dado, koji je imao isti učinak kao i Bekrić
Znaci poslije golova i asistencije gledaju se stadioni i gradovi gdje se igra utakmica?
.
Da.
Sve se gleda. Bili smo apsolutni favoriti i popušili foru na Grbavici, zahvaljujući Bekrićevom majstorstvu. Po meni dovoljno, da se proglasi igračem utakmice. Igrali smo kući, zijanili od autsajdera dva boda. Jedina "zamjerka" na Bekrićevu igru je "igra pod ručnom". Na kraju tekme namjerno iz kornera, nakon što ga raja sa sjevera proziva da fuli, je zaždije u publiku. Dado je bio naš najbolji igrač sinoć, ali je i on imao pogrešnih lopti, izgubljenih driblinga i duela. To je sve normalno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:40 pm

Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:42 pm

S obzirom da su transferi prethodne uprave bili Klepač, Bajić, Stanić nije teško dovesti bolje igrače od istih.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:47 pm

sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:40 pm
Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
Ima vremena ne trebamo zuriti.Neka napravi ekipu da za 100-godisnjicu uzmemo titulu i ja zadovoljan.Nije ni ovo sada lose sto je napravio.Od 12 - 13 igraca sto je doveo 10-11 njih ima bitnu rolu u ekipi.Samo je pogrjesio sa bekom Bajicem.Kad bi mogli zadrzat prikljucak do zimskog prelaznog mozda bi se mogla titula napasti ove godine vec.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:50 pm

sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:32 pm
avlami97
Ne mozes porediti ta 3 igraca sa Dadom nikako. Sva 3 su doslu u Sarajevo kao izgradjeni igraci Ahmetovic inostrano iskustvo Rahmanovic isto tako, Hebibovic. Dado otjeran bukvalno igrao malo u 2. ligi slovenije bio bez kluba pola godine pa u raspalu Mladost dosao. Amar ga je vratio kad ga ni jedan trener nikad nebi vratio i s obzirom kakvu pozadinu ima igracina je za mnoge koji su prodefilovali klubom proteklih godina tipa Vranjesa Radinovica Elsnera. A mozes samo misliti koliku platu Dado ima u odnosu na pomenute prevare sto su imale.
Sto se njega tice, moze samo bolji biti uz Amara a tip je koji suti i radi.
Da, genijalac je, najveci u pl BiH u njenoj historiji, toliki genijalac da je nabio komplekse cak i sopstvenim navijacima.
I Dado je iz Želje otišao kao izgrađen igrač, ako se ne varam. Igrao u svim mlađim selekcijama repke. Ima inostrano iskustvo. Spomenuo si i Vranješa i odmah da ti kažem, da Dado nikada neće doseći njegov nivo, reputaciju i igračko znanje. Vranješ je svoje znanje unovčio i dokazao na međunarodnom nivou.

Ovo, oko kompleksa naših navijača nije za komentara, a posebno, ne za mene, jer sam nebrojeno puta napisao da je Amar najbolji trener u našoj ligi. To se isključivo odnosi na trenersko znanje i stručnost, a o ljudskim, moralnim i inim "kvalitetima" ovaj put ne bih, jer bih se ponavljao.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:53 pm

sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:40 pm
Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
Da je htio da radi sa njima mogao je ali njemu je draze da kamatari Zelju bez ikakvih dokaza da je dao nekakav novac sto tvrdi da jeste. Draze mu je bilo da proslu upravu rusi preko begana i sipaca sampanjca.

to da je dovodjenje mehica i subasica bolje je glupost nevidjenih razmjera pa nemozes porediti to sa miroslavom stevanovicem zakaricem lendricem i ostalima.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:55 pm

Guvo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:53 pm
sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:40 pm
Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
Da je htio da radi sa njima mogao je ali njemu je draze da kamatari Zelju bez ikakvih dokaza da je dao nekakav novac sto tvrdi da jeste. Draze mu je bilo da proslu upravu rusi preko begana i sipaca sampanjca.

to da je dovodjenje mehica i subasica bolje je glupost nevidjenih razmjera pa nemozes porediti to sa miroslavom stevanovicem zakaricem lendricem i ostalima.
A, onda se pitamo...ko podijeli navijače. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:56 pm

Koja kolicina naprdjivanja ovde to nije humano sviju mi. Ja nisam ocekivao pred pocetak sezone ni peti dio ovoga sto momci pokazuju. Ova ekipa raste i neizbjezni su kiksevi i nije mi jasna ovolika kuknjava.
Sezona je duga, slijedeca stanica Listica, idemo po sve tri bobe :zeljeznicar1:

Ps: Sinan nije igrao od pocetka sezone, udje frajer na 20 minuta i ne pokaze nista a neki majke mi jedva docekaju... fuj. I one na sjeveru sto su pljeskali kod 1:1 golu, i njih nabijem na qrac
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 5:58 pm

Guvo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:53 pm
sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:40 pm
Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
Da je htio da radi sa njima mogao je ali njemu je draze da kamatari Zelju bez ikakvih dokaza da je dao nekakav novac sto tvrdi da jeste. Draze mu je bilo da proslu upravu rusi preko begana i sipaca sampanjca.

to da je dovodjenje mehica i subasica bolje je glupost nevidjenih razmjera pa nemozes porediti to sa miroslavom stevanovicem zakaricem lendricem i ostalima.
Da mu daju otkaz kad hoce ?:D
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:02 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:58 pm
Guvo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:53 pm
sastrane je napisao/la:
ned avg 18, 2019 5:40 pm
Ne mogu ni zamisliti kakvu bi Amar ekipu napravio da je imao uslove ko mnogi prije njega. Samo dovodjenje Mehica i Subasica je bolje od kompletnih transfera prosle uprave.
Da je htio da radi sa njima mogao je ali njemu je draze da kamatari Zelju bez ikakvih dokaza da je dao nekakav novac sto tvrdi da jeste. Draze mu je bilo da proslu upravu rusi preko begana i sipaca sampanjca.

to da je dovodjenje mehica i subasica bolje je glupost nevidjenih razmjera pa nemozes porediti to sa miroslavom stevanovicem zakaricem lendricem i ostalima.
Da mu daju otkaz kad hoce ?:D
Tako je i zemlja je ravna sve nakakve teorije zavjera. zovu te ljudi da radis sa njima vise puta ti neces i onda priznas javno da si ih ti svrgnuo
kakvo samo ispiranje mozga

sta jebete vise ljude ko da niko nezna razmisljati svojom glavom. igramo dobro to je bolje vidi se ali sinoc je trener kiksao
Zadnja izmjena: Guvo, dana/u ned avg 18, 2019 6:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:02 pm

Ja sebi nmg doc hljeba mi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 87
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:04 pm

slika
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:07 pm

Oooj Allahu kaze ovaj raja sa sjevera proziva Bekrica i on korner kod.juga salje u pm i igrao pod rucnom....cuo on njih pored Juga kako sa sjevera sapcu da nabije loptu...a nije cuo za oba perfektno.izvedena slobodnjaka....***** ti zivot jel ovo moguce
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:10 pm

:rofl: Stana asistent asistentu :r sto bi kitari rekli "upiso predasistenciju :zid: Sta sve neces procitati? :rofl: hvala sto me lijepo nasmija
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:13 pm

nikson je napisao/la:
ned avg 18, 2019 6:07 pm
Oooj Allahu kaze ovaj raja sa sjevera proziva Bekrica i on korner kod.juga salje u pm i igrao pod rucnom....cuo on njih pored Juga kako sa sjevera sapcu da nabije loptu...a nije cuo za oba perfektno.izvedena slobodnjaka....***** ti zivot jel ovo moguce
100 ljudi 100 cudi.Najmanje onih realnih jbg.Meni nije nikakav problem sto je Bekirc odigro dobro.Covjek je igro kod nas,nije nam bio dovoljno dobar i razisli smo se.Mora i on zaradjivat hljeb.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:14 pm

plavi brat je napisao/la:
ned avg 18, 2019 6:10 pm
:rofl: Stana asistent asistentu :r sto bi kitari rekli "upiso predasistenciju :zid: Sta sve neces procitati? :rofl: hvala sto me lijepo nasmija
Nista i drugi put..Ucestovo u akciji za gol,mozel tako ?
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 6:14 pm

Stanic je sinoc imao hejbet pogresnih dodavanja. U defanzivi ko muha bez glave sto bi slavko reko komarce hvata, pod hitno lijevi bek potreban.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija