Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:51 pm

Evo pustio par puta sebi Grbavicu, da se popravim i tako razmišljam, šta i kako dalje.

Možemo napriejd jedino ako se ispravi ono što se zakuhalo. Po meni rješenje je da ovi sadašnji prestanu blatiti one prije sebe, da svi budući prestanu raditi protiv ovih sada. Za početak trebaju ovi sadašnji da promjene odnos prema onim prošlim. Neka ovi sadašnji ne zaborave da smo mi navijači aktivno učestovovali u svakoj ideji prošle uprave. Ako pričaju protiv toga, pričaju i protiv navijača.
Niko normalan ne može poreći da je predhodni period bio jako uspješan za Želju i to trebaju prihvatiti sadašnji. Vrijeđajući to, vrijeđaju onaj spisak imena na zidu na jugu, spisak vlasnika desetogodišnjih. Ne ide to tako. Nećete vi biti bolji to što nam lažete da je prije bilo loše. Nije bilo loše, a znamo jer smo to vidjeli svojim očima kak ose kupuju stolice, gradi istok, teren.

Ako želite naprijed sa nama onda trebate kao prvo biti zahvalni onima koji su omogućili sve to,a ne pljuvati. Drugo, ako želite biti bolji od ovih prošlih, trebate prestati biti nesposobni kao u prošlih 6 mjeseci, već se truditi da renovirate sjever, napravite jug, zapad...

Ovo sa inforadarom neka vam bude zadnje što ste uradili protiv kluba, navijača i Želje.

Ja mislim da ovako možemo samo krenuti naprijed, ako ne pljujemo ono što smo svi pravili ranije i da se tim pljuvanjem ne pokušava zamazivati sve što sada nisu sposobni! Amar što prije da postane samo trener.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto jul 02, 2019 12:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:53 pm

blueDBR je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
gdje ovo Krpa skače kakav je ovo liman
Siguran sam da je ovo mjesto jedino gdje Zec pogodio
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:53 pm

mamba21 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:28 pm
Racional87 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:23 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:21 pm


bravo
acta non verba!!!

mojim parama Stanic nece obezbjediti egzistenciju. ni ono sindikalno kljuse. pa ni jednim feningom ne zelim sudjelovati u tome.
nece se vala namirivati kojekakvi menadjeri a ni isti dugovi vracati po dva puta.
ja da dajem, a Babo da govori kako je lova od Evrope "pickin dim" to ne mogu da je stoputa Zeljo Zeljo!
toliko mi je mozga ostalo u glavi.
+1

:ne: ublehama
Pa ako vasim parama Stana i Bogi nece obezbjediti egzistenciju, vi onda ne idete na tekme dugo,dugo,dugo..
e moj mamba...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Weahh
Postovi: 5
Pridružen/a: pon jul 01, 2019 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:54 pm

Bas niste normalni i vi kao navijaci Zelje ?
Navijaci pojedinca ste vi i tacka !
VOLIM TE ŽELJO !!!💙
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:57 pm

Odblokirani su
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:58 pm

phpBB [video]
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 12:58 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
Ko nece ici na utakmice, ko ne ide na utakmice i ko ne zeli ici na utakmice, nema pravo srati po svemu.
Jug otišao sa tekme, a "srali" su.

Tako da nea ti to logike. Uostalom, dosta više nas sere a malo ljudi na tribinama.
Znači da se može srat :D
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:03 pm

Qooler je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
Evo pustio par puta sebi Grbavicu, da se popravim i tako razmišljam, šta i kako dalje.

Možemo napriejd jedino ako se ispravi ono što se zakuhalo. Po meni rješenje je da ovi sadašnji prestanu blatiti one prije sebe, da svi budući prestanu raditi protiv ovih sada. Za početak trebaju ovi sadašnji da promjene odnos prema onim prošlim. Neka ovi sadašnji ne zaborave da smo mi navijači aktivno učestovovali u svakoj ideji prošle uprave. Ako pričaju protiv toga, pričaju i protiv navijača.
Niko normalan ne može poreći da je predhodni period bio jako uspješan za Želju i to trebaju prihvatiti sadašnji. Vrijeđajući to, vrijeđaju onaj spisak imena na zidu na jugu, spisak vlasnika desetogodišnjih. Ne ide to tako. Nećete vi biti bolji to što nam lažete da je prije bilo loše. Nije bilo loše, a znamo jer smo to vidjeli svojim očima kak ose kupuju stolice, gradi istok, teren.

Ako želite naprijed sa nama onda trebate kao prvo biti zahvalni onima koji su omogućili sve to,a ne pljuvati. Drugo, ako želite biti bolji od ovih prošlih, trebate prestati biti nesposobni kao u prošlih 6 mjeseci, već se truditi da renovirate sjever, napravite jug, zapad...

Ovo sa inforadarom neka vam bude zadnje što ste uradili protiv kluba, navijača i Želje.

Ja mislim da ovako možemo samo krenuti naprijed, ako ne pljujemo ono što smo svi pravili ranije i da se tim pljuvanjem ne pokušava zamazivati sve što sada nisu sposobni! Amar što prije da postane samo trener.
A kome se ti ovdje obracas,posto vidim govoris u mnozini??Je li to Dzubur,Badzak i ostali citaju ovaj forum pa im ti ovako saljes poruke??
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:08 pm

El_Nino je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:58 pm
MrkiMedo je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
Ko nece ici na utakmice, ko ne ide na utakmice i ko ne zeli ici na utakmice, nema pravo srati po svemu.
Jug otišao sa tekme, a "srali" su.

Tako da nea ti to logike. Uostalom, dosta više nas sere a malo ljudi na tribinama.
Znači da se može srat :D
Seru pojedini po svima, ne ti konkretno, da me ne shvatis pogresno. Vi biste prestali raditi jedino ono sto navijac moze uraditi da pomogne svom klubu, a to je kupovanje karte, suvenira i clanstvo. Nema smisla.
Mozda sam ja premlad da to shvatim, al ja cu i dalje na utakmice aBd. Misimovic, Amar, Badzak, Dzubur, Vukotic i ostali me ne zanimaju. Naravno da ovo ne valja sta ovi rade, tj. ne rade, ali mi to nije razlog da ne idem. Bogi ima dobar opis na svom profilu i trrbamo ga procitati svako jutro i pred spavanje :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:09 pm

Kod igraca odlicna atmosfera, to je bitno.

Krajem dana najavljene padavine
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:10 pm

Sjeverac je napisao/la:
uto jul 02, 2019 1:03 pm
Qooler je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
Evo pustio par puta sebi Grbavicu, da se popravim i tako razmišljam, šta i kako dalje.

Možemo napriejd jedino ako se ispravi ono što se zakuhalo. Po meni rješenje je da ovi sadašnji prestanu blatiti one prije sebe, da svi budući prestanu raditi protiv ovih sada. Za početak trebaju ovi sadašnji da promjene odnos prema onim prošlim. Neka ovi sadašnji ne zaborave da smo mi navijači aktivno učestovovali u svakoj ideji prošle uprave. Ako pričaju protiv toga, pričaju i protiv navijača.
Niko normalan ne može poreći da je predhodni period bio jako uspješan za Želju i to trebaju prihvatiti sadašnji. Vrijeđajući to, vrijeđaju onaj spisak imena na zidu na jugu, spisak vlasnika desetogodišnjih. Ne ide to tako. Nećete vi biti bolji to što nam lažete da je prije bilo loše. Nije bilo loše, a znamo jer smo to vidjeli svojim očima kak ose kupuju stolice, gradi istok, teren.

Ako želite naprijed sa nama onda trebate kao prvo biti zahvalni onima koji su omogućili sve to,a ne pljuvati. Drugo, ako želite biti bolji od ovih prošlih, trebate prestati biti nesposobni kao u prošlih 6 mjeseci, već se truditi da renovirate sjever, napravite jug, zapad...

Ovo sa inforadarom neka vam bude zadnje što ste uradili protiv kluba, navijača i Želje.

Ja mislim da ovako možemo samo krenuti naprijed, ako ne pljujemo ono što smo svi pravili ranije i da se tim pljuvanjem ne pokušava zamazivati sve što sada nisu sposobni! Amar što prije da postane samo trener.
A kome se ti ovdje obracas,posto vidim govoris u mnozini??Je li to Dzubur,Badzak i ostali citaju ovaj forum pa im ti ovako saljes poruke??
Pišem svima nama, pristalicama sadašnjih, prošlih i nkeih budućih a ako dodje do ovih koje si naveo i njima. Ima i ovde likova koji pišaju po svemu prošlom, a i onih koji se vesele svemu što ovi pogriješe. Dakle svi moramo prihvatiti da je nešto bilo dobro i ne omalovažavati to i svi moramo prestati likovati kada nešto ne ide sada...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:16 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:53 pm
Southboy je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:42 pm
mamba21 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:28 pm

Pa ako vasim parama Stana i Bogi nece obezbjediti egzistenciju, vi onda ne idete na tekme dugo,dugo,dugo..
Da si isao na utakmice znao biko je doveo žutog smrada iz fgr-a...i kad ga je doveo

Hahah kaze kad ste mangupi onda vi odblokirajte racun,kad ste vi mangupi dovedite igrace...pa cemu onda ovi ublehasi sjede u upravi :placeodsmijeha:
Hajmo mi sve raditi a oni da sjede...Hocemo li i mi preuzeti ekipu ako šefu zagusti pa za 3 kola u Tursku da banja debele gu*ove??

Hajmo mi sve a oni nista..samo nek sjede svakako do sad nista nisu uradili.
A nece jos dugo sigurno.. :D :baklja:
ma ja ako bogda sta ce nam najtrofejniji trener :zid: da se vratimo stazama stare slave novih 60 fudbalera,novih 7 trener mozda ima jos nekih istetoviranih (KUP, TITULA ) ,pa citav omladinski pogon sve promjenimo ,pa pokusamo prokockati 10 bodova 4 kola do kraja ili 4 - 0 5 minuta do kraja pa nastavimo niz bar 6 praza zaredom ali zato kad udje inspekcija i pogleda papire :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :titula: :titula:
Dobro brate, hajmo pričati o ekipi. Da li je ova ekipa spremna za titulu? Nema Amar čarobni štapić da od Asima napravi golgetera i korisnog igrača za ekipu. Ne može Amar ispraviti Stanićevo ispadanje čitav život, jer Stanić nema mozga i tu ne pomaže trening.
Ne može od Pavića napraviti beka koji je dobar i prema gore i prema dole, isto i za Sinišu. I tako dalje i tako dalje...
Ako dođu Graovac, krilo(ne Halilović nego bolji neko), vidjeti ćeš reakciju ljudi i koliko će biti sretni i zadovoljni. Ja sam siguran da mi s jednim još normalnim štoperom ćemo biti bolji nego prošle sezone, nema tu sumnje, ali mi trebamo imati potencijalnu šampionsku ekipu. Jedini Krpić može zabiti 10+ golova u ekipi i Ermin ako bude zdrav, ali opet je pitanje gdje će on igrati..Ramović je dobar u igri, ali zabije 4,5 golova u sezoni. Zec 5,6, Zajim 4,5, Veseli 3,4 ...Kod pitara Ahmetović, Tatar, Velkoski, Rahmanović svi oko 10 ili više i na to dovedu Milanovića, a mi nijeedno krilo na ove postojeće ubice..
Ako je ovo pogrešno pisanje ili pljuvanje onda ja ne znam šta je ljubav i briga prema svom Klubu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:22 pm

phpBB [video]


"ma koji ***** pricaju o tebi
sve da mi daju ja odustao nebi
gdje god da ides bicu ja uz tebe
jer tebe volim ostale ko jebe"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:25 pm

Dje nadjose ovako lijepo mjesto za kupanje :D
Željezničar ante portas !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:26 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto jul 02, 2019 1:08 pm
El_Nino je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:58 pm
MrkiMedo je napisao/la:
uto jul 02, 2019 12:51 pm
Ko nece ici na utakmice, ko ne ide na utakmice i ko ne zeli ici na utakmice, nema pravo srati po svemu.
Jug otišao sa tekme, a "srali" su.

Tako da nea ti to logike. Uostalom, dosta više nas sere a malo ljudi na tribinama.
Znači da se može srat :D
Seru pojedini po svima, ne ti konkretno, da me ne shvatis pogresno. Vi biste prestali raditi jedino ono sto navijac moze uraditi da pomogne svom klubu, a to je kupovanje karte, suvenira i clanstvo. Nema smisla.
Mozda sam ja premlad da to shvatim, al ja cu i dalje na utakmice aBd. Misimovic, Amar, Badzak, Dzubur, Vukotic i ostali me ne zanimaju. Naravno da ovo ne valja sta ovi rade, tj. ne rade, ali mi to nije razlog da ne idem. Bogi ima dobar opis na svom profilu i trrbamo ga procitati svako jutro i pred spavanje :D
Ma ja ću ići na tekme boli me briga, iako se ne slažem s nečim.
Mada razumijem i ove, svako ima svoje.
Da svi dolaze bio bi pun stadion. Dolazi određena skupina koja će inače dolaziti otprilike kakvo god je stanje, a za nešto više treba nabrijane atmosfere, rezultata, euforije.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:38 pm

Mušinović, Jelović, Hadrović napustili pripreme, ovo nadam se znači da Subašić ostaje
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:39 pm

Ko voli klub došao bi i da igramo u kantonu sa Vrbanjušom. Ovi što najviše pametuju dolaze kad je derbi, Evropa, ako smo prvi, uvežemo par pobjeda... Kad imam vremena i dođem u Sarajevo ranije na tekmu uvijek svratim na plastiku i gledam naše. Ne znam ni ko su, ni kako se zovu, ali znam prepoznati naš grb i znam da su oni Željo. Zato ne serite, bio je Željo i prije Osima, a bit će i poslije Osima. Bio je i bit će sa otvorenim ili zatvorenim računom. Svi protiv Borca! I dajte nam dresove više 😂
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:40 pm

Subasic 99% ostaje,s njim i Mehicem smo dva kapitalca upecali,jos samo mu dati ugovor na 5 godina.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:56 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jul 02, 2019 1:25 pm
Dje nadjose ovako lijepo mjesto za kupanje :D
Hebo antaliju sta mi imamo :D
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 1:58 pm

Daj kakav potpis..

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], Maestro_1921, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87 i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija