Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:35 pm

Zeljo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:35 pm
ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:24 pm
slika

ČIST OFSAJD, POKRALO NAS, MAMICU IM!
Gdje ti ovdje vidis offside?
Fakat, gdje je ovdje ofsajd? :D
1987
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:37 pm

Zeljo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:35 pm
ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:24 pm
slika

ČIST OFSAJD, POKRALO NAS, MAMICU IM!
Gdje ti ovdje vidis offside?
Pitaj ove sa foruma što su sinoć tvrdili da je riječ o ofsajdu i da smo pokradeni i žestoko oštećeni kod prvog gola Mersudina Ahmetovića. Ja sam ironičan. I sinoć sam postavljao fotografije gdje se jasno vidi da nema govora o ofsajdu, al su neki pacijenti tvrdili da je riječ o ČISTOM OFSAJDU.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:38 pm

:klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:38 pm

Pa dobro z'21, ljudi su pisali u afektu. I ja sam mislio da je ofsajd. :D

Nije i gotovo sad. Opet, Peljto nas je ostetio onim crvenim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:38 pm

Mislim da Pavić zaslužuje svaku pohvalu za čitavu polusezonu. Možda nije sve, ali veliku većinu utakmica je odigrao jako dobro, ne pravi gluposti i prije svega daje svoj maksimum. Treba istaći da su njemu tek 24 godine i da njega treba sačuvati par godina, jer mišljenja sam da može bolje i od ovoga što trenutno pokazuje. Odgovoran je prema nazad, ima najbolji centaršut u ekipi, a zna i probiti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:40 pm

Joj sve puklo, života mi. :lol:
1987
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:40 pm

ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:37 pm
Zeljo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:35 pm
ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:24 pm
slika

ČIST OFSAJD, POKRALO NAS, MAMICU IM!
Gdje ti ovdje vidis offside?
Pitaj ove sa foruma što su sinoć tvrdili da je riječ o ofsajdu i da smo pokradeni i žestoko oštećeni kod prvog gola Mersudina Ahmetovića. Ja sam ironičan. I sinoć sam postavljao fotografije gdje se jasno vidi da nema govora o ofsajdu, al su neki pacijenti tvrdili da je riječ o ČISTOM OFSAJDU.
Postavi slike ili gifove startova nad našim igračima koji su prošli bez kartona, pa ih pošalji i portalima kad se već tako boriš za pravdu. Niko nema veće realiste od nas, a uvijek ga mi popu*imo..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:42 pm

Zaka je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:40 pm
ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:37 pm
Zeljo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:35 pm


Gdje ti ovdje vidis offside?
Pitaj ove sa foruma što su sinoć tvrdili da je riječ o ofsajdu i da smo pokradeni i žestoko oštećeni kod prvog gola Mersudina Ahmetovića. Ja sam ironičan. I sinoć sam postavljao fotografije gdje se jasno vidi da nema govora o ofsajdu, al su neki pacijenti tvrdili da je riječ o ČISTOM OFSAJDU.
Postavi slike ili gifove startova nad našim igračima koji su prošli bez kartona, pa ih pošalji i portalima kad se već tako boriš za pravdu. Niko nema veće realiste od nas, a uvijek ga mi popu*imo..
To će morati neko drugi uraditi :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:43 pm

Jesi to postao pitar? :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:45 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:43 pm
Jesi to postao pitar? :D :D
Ne d'o Bog :D nego mi je mrsko gledati opet Vranješovo dodavanje njihovim igračima, trčanje Zeca k'o muha bez glave, teško mi je gledati utakmicu u kojoj nismo ošutali u okvir gola osim penala, ko može opet ono gledati svaka mu čast :)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:48 pm

Odgledah snimak sinoc, kao da sam kopao tri sata...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:50 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:48 pm
Odgledah snimak sinoc, kao da sam kopao tri sata...
E sad zamisli kako će biti onome ko bude tražio startove Tatara koji nisu sankcionisani, Rahmanovićev đon i jebanje Siniši majke, start prvi Bakrača i Stanojevića za penal, jedan jest za žuti, drugi nije, itd itd
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:53 pm

phpBB [video]


Uči Odoviću, nemoj pričati igrači ovo, igrači ono a sve šuruješ s njima. Daj im cijelu sedmicu slobodno, ko nas jebe
1987
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:59 pm

Sve bi lakše bilo da mi imamo neku viziju i plan, da znamo šta da očekujemo, ali mislim da nam na to pitanje niko u klubu precizno ne može odgovoriti.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:07 pm

amar92 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:20 pm
Prije utakmice je na forumu prevladavalo misljenje da je rezultat nebitan, da je bitan samo stav nasih igraca, da pokazu zelju i borbu. Valjda zbog svega sto nam se desilo u zadnjih par mjeseci. Ne tnam za vas ali ja sam vidio borbu i zelju, nista manju nego kod protivnika. Rezultat negativan, poraz, naravno da boli, pogotovo od udbasa. Medjutim, rezultat je odredio Peljto. To ne mislim kao izvlakusu, nego to su cinjenice. Prvi gol sto je bio mali offside halalim, jer ono je zaista tesko vidjeti i suditi. Medjutim, kriterij kod faulova nije bio ni priblizno isti za nas i za njih. Zbog toga smo izgubili. Mozda bi mi izgubili i da smo bili 11 na 11, onda bi uzrok poraza bio drugi, vjerovatno greska pojedinca.

Uz sve to, mi smo igrali bez 5 igraca od kojih 4 kvalitetom zasluzuju biti u prvih 11. To vam je skoro pola ekipe u prvoj postavi, plus bi na klupi imali vise opcija. Nije to mala stvar, veliki hendikep. Da se razumijemo, Jovan i Bogi su zasluzeno suspendovani i nikad vise ne trebaju obuci nas dres, makar bez njih nikog ne pobijedili.

Znaci imas sudiju koji zavrsi kao covjek odluke, imas nasu osakacenu ekipu (kako nedostatkom 4-5 dobrih igraca, kako psihicki osakacenu usljed lose atmosfere), i jos na to sve imas odlicnog protivnika. Lider na tabeli, u najboljoj formi u ligi, sve im ide od ruke, bez izostanak u ekipi, na njihovom stadionu... Nemoguce je bilo izvuci i bod u ovim uslovima. Zrinjski je na istom stadionu dobio crveni u 31. min., i zavrsili tekmu sa 4 gola u mrezi.

Do crvenog nisu bili bolji. Jednom izigrali nasu odbranu i zabili, isto kao i mi sto smo izigrali njihovu i zabili. Mozda su imali posjed, ali to je bila nasa postavka, da im prepustimo loptu i cekamo priliku iz kontre. Istim receptom smo uzeli tri boda iz Mostara. Znam da poraz boli, pa se svasta prica, ali pokusajte pogledati stvari objektivno. Puno bolje nije moglo. Pravi test su sljedece 3 utakmice. Sa 9 bodova ostajemo u zivotu, i ako na zimu napravimo dobre poteze mozda se i ukljucimo u utrku za titulu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj post kao i onaj od @Timscho od maloprije su neko realno gledanje na stvari. I postovi sa kojima se licno slazem
Ostalo je plod naseg nezadovoljstva sto odnosom igraca na terenu tj njihovim (ne)zalaganjem, selekcijom istih, selekcijom onih sto trebaju da selektuju itd
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:12 pm

ž'21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:24 pm
slika

ČIST OFSAJD, POKRALO NAS, MAMICU IM!
Pa gledaj gdje linijski sudija stoji i to na derbiju. Ovo se ne smije desavati ali nikako, da linijski sudija stoji dva metra od ofsajd linije. U ovakvim situacijama linijski sudija nece uopste stajati i drzati zastavicu u ovom polozaju. Ko sve meni sudi premijer ligu i to najvecu utakmicu u BiH i to jos ti dodijele sudiju iz Sarajeva. Nije bitno koga simpatise vise, ali to su greske koje se ne smiju desavati.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:17 pm

phpBB [video]

Na 7:17 crveni za Bakrača. Ovo je Bogu plakati. Detalj koji je presudio utakmicu. Usporite. Može gif za crveni :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:38 pm

Ko sazna kad je sutra trening nek napiše :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:42 pm

Popišam se na ovaj portal. 'ebalo vam plavo oko sve vaše, od mene nećete klika više dobit', pičkurine smrdljive.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:45 pm

Timscho je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:34 pm
Juče su naši igrali skroz OK utakmicu. Ono što mi svi od njih najviše očekujemo (ili barem tako kažemo) - borili su se muški cijelo vrijeme. Pritiskali su ih stalno, nekad već na njihovoj polovini a nekad kad oni pređu centar. Išli u duele (Šabanadžović postaje zvijer), presijecali njihove dubinske, stizali "ničije" lopte, dobro pokrivali prostor. Ja Vranješa inače u Želji ne volim jer stoji u mjestu i ne angažuje se, ali juče je pokrivao pola terena, nema gdje ga nije bilo. Fino smo držali sredinu, pokušavali smo po bokovima proći, par puta je uspjelo. Veselinović je majstorski igrao. A i ostali su bili svi na nivou jedne takve utakmice. Nemamo brze igrače u sredini koji mogu pobjeći. Protivnik je brže gradio napad, uigraniji su ali opet je naša odbrana to uglavnom riješavala. Paviću je onaj centrirao ispod noge...jebi ga, desi se, a vamo Bakraču prođe Ahmetović. Dragi Bakrače (a i ti Rodine kod drugog gola), kad ide centaršut, ne možeš samo loptu gledati, moraš pratiti cijelo vrijeme i gdje ti je igrač kojeg čuvaš. Ali dobri ste inače.
Uglavnom bila je borbena igra, ravnopravna s protivnikom, psihološki stabilni dok nije došao punac i istjerao nam štopera. Onda više nismo bili ravnopravni ali smo ostali borbeni i začudo psihološki stabilni. Gol je greška Rodina, nije pazio na Ahmetovića. Kad igraš s igračem manje sve je teže nego inače. Mislim da smo i tih dobro odigrali, koliko je bilo moguće. Bilo je i par šansi iz finih akcija kad smo ih stisli, ali džaba, Ja ne znam šta ljudi više očekuju kad imaš igrača manje na terenu. Odović je objasnio zašto je izveo Ćurketa, a ne Vranješa, vrlo jasno.
ja ne znam jel do mene pa sam toliko ćorav i glup ili je nešto drugo
meni je ono sve osim OK utakmice od nas. Imali smo 3 prilaska njihovom golu, penal, i 2 leta u prazno njihovog golmana
Kod prvog njihovog gola Siniša "napada" krilo sa rukama iza leđa puštajući ga da ubaci, Stojana onaj okrenu ko zadnjeg levata.
Drugi gol Zeca nadskače, Čurjurić lagano trčkara, Pavić opet te rukicce iza leđa pušta da centrira igrač
Koja je već minuta ulazi lik sam u peterac sa strane i čist zicer fulaju
Vranješu ostaje lopta, 4 na 6 oni stvaraju prostor za šut sa 16 metara
u 50-oj po sredini gola fejzić jedva se snađe
Pa u 60-oj nam pada lopta u peterac sam njihov
10-15 minuta pred kraj smo kao nešto pokušali ali više da se uspostavila ravnoteža, 2 leta u prazno njihovog golmana
NIŠTA MI NISMO NAPRAVILI NA NJIHOVOJ POLOVINI A NA NAŠOJ SMO SE UZDALI U TO DA ONI NE ZNAJU
Najžalosije u sveme je to da su oni nas dobili na htjenje, jok kvalitet. Imaju loptu 20 minuta, dodaju se na našoj polovici ne znaju šta će sa njom...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 04, 2018 2:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 186 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija