Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:38 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 9:23 am
I da se ne lazemo, Slavko nije trener za nas nikada ni bio mozda, ali nije on nimalo los trener u smislu te odbrane i kondicije igraca.

Meni je Subasic zanimljiv, ali mora mu se dati sloboda.
Daleko od loseg trenera. Covjek je kod nas dosao u rasulo, bili smo u nesto boljoj situaciji ndgo npr poslije Krupe prosle godine.
Bukvalno je preuzeo taj "sportski segment", mi smo igrali pametnije, cvrsto, ali smo imali mana, kasnije su to protivnici koristili.
Iskljucivo mu zamjeram sto nije podnio ostavku nakon neosvojene titule, tad je trebao shvatiti da ga neko ne slusa. Nikakva taktika "s verom u Boga" nije prolazila, bilo proslo.
Zbog licence crko da Bog da iskreno. Legitimno legalno njegove pare, koje su mu isplacene. Los rad uprave! Ali bukvalno nam je licenca zavisila od njegove tuzbe, jer je dobio pare (ako su motiv pare), malo iza roka, mogao je potvrditi te stvari, zasto i kako je to uradio, ne znam. Mucke sa Radnikom, njihovim advokatom koji je saveza, ako misli da je dobrodosao na Grbavicu, dobro se zajebo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:45 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 23, 2020 9:38 am
storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 9:23 am
I da se ne lazemo, Slavko nije trener za nas nikada ni bio mozda, ali nije on nimalo los trener u smislu te odbrane i kondicije igraca.

Meni je Subasic zanimljiv, ali mora mu se dati sloboda.
Daleko od loseg trenera. Covjek je kod nas dosao u rasulo, bili smo u nesto boljoj situaciji ndgo npr poslije Krupe prosle godine.
Bukvalno je preuzeo taj "sportski segment", mi smo igrali pametnije, cvrsto, ali smo imali mana, kasnije su to protivnici koristili.
Iskljucivo mu zamjeram sto nije podnio ostavku nakon neosvojene titule, tad je trebao shvatiti da ga neko ne slusa. Nikakva taktika "s verom u Boga" nije prolazila, bilo proslo.
Zbog licence crko da Bog da iskreno. Legitimno legalno njegove pare, koje su mu isplacene. Los rad uprave! Ali bukvalno nam je licenca zavisila od njegove tuzbe, jer je dobio pare (ako su motiv pare), malo iza roka, mogao je potvrditi te stvari, zasto i kako je to uradio, ne znam. Mucke sa Radnikom, njihovim advokatom koji je saveza, ako misli da je dobrodosao na Grbavicu, dobro se zajebo.
To sa licencom, da je uradio to sto smo trazili, oni gore bi ga razapeli, a on je njihova legenda. Sa te strane ga i shvatam. Sa one navijacke, Zeljine naravno da ne, ali moramo ukljuciti razum. Zamisli da je Adzem bio u toj situaciji recimo i da je izasao njima u susret, a isao protiv Zelje. Pa ne bi mogao prici vise Grbavici. Kazem, sa te strane shvatam, zato mi je to odbijanje ruke bezveze. Sa one Zeljine iskljucivo, kada bih samo emotivno reagovao i ja bih mu odbio rukovanje. Mada, moramo biti razumni.

A sto se tice tih desavanja tada, kao i kasnije sa Adzemom, toliko je toga bilo sto i nije za javnost, pa neka tako i ostane. Bilo-proslo, sada se treba ujediniti i vjerovati u tu titulu, zato su tu. Zeljo je najbitniji.

Ocekujemo Nigerijca sljedece sedmice, papiri na pomolu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:04 am

@fcz druže fakat te poštujem i znam šta god napišeš, napišeš jer nam je ovo svetinja.
Ali Amaru reći da je prosječan trener, možda, ali u belgijskoj jupiler ligi. U ovoj našoj je tito titin. Sa kakvim ublehama smo mi jučer na teren izašli i dalje biti u borbi za oba trofeja, to je samo do Amara.
Sreća, ide nam Zvijezda sad, pa ćemo realno i sa ovakvim hadumima moći uzeti tri bobe da smo tu u igri, a već za dvije sedmice ćemo imati Ajayia u nekom trenažnom procesu, imati Ramovića već spremnog, imati Blaževića da ne gledam više Sinišu yebalo mu izvođenje auta sve, bit će i Zec bliži povratku u tim, Meša i Veseli su tu već od sljedeće utakmice..
Tako je kako je, ali nama jedan kvalitetan igrač uz Štilu i Lendru može donijeti prevagu toliku da mi jučer u onakvoj mlohavoj utakmici napravimo dvije tri šanse i zabijemo za 3.bobe. Znači bukvalno nam je falio samo jedan igrač sa krilnih pozicija koji neće se zakucati uz liniju i neke gluposti pokušavati.
Tako da sabura, saburamo mi već godinama, ali to nam preostaje..
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u ned feb 23, 2020 10:10 am, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:09 am

Nije problem u igracima koji se vracaju, vec u atmosferi. Da si jucer dobio, bilo bi ti 50% lakse, a sad ovako imas ogroman pritisak. Samo nas titula zanima!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:13 am

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:09 am
Nije problem u igracima koji se vracaju, vec u atmosferi. Da si jucer dobio, bilo bi ti 50% lakse, a sad ovako imas ogroman pritisak. Samo nas titula zanima!
Ma yebiga, po difoltu mi se baš izvučemo kad je yebena atmosfera, ali čim kontaš to je to, dođe do nekog opuštanja i pljuc. Mešćini da im je više stalo kad im gori pod nogama. A još nam ne gori. Halo ba tri boda. Još neko sljedeće kolo mora kiksati od dva konkurenta. A mi uzimamo glat. I eto nas.
U kupu šta Bog da, makar do penala da razvučemo, a onda protiv simin han citya pred 7-8k ljudi ide sve na naš mlin.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:13 am

Valter je napisao/la:
ned feb 23, 2020 9:20 am
Schwarz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 8:30 am
Vezano za ovu utakmicu a i inace za nase tekme, meni nije jasno kako mi ne znamo da se krecemo bez lopte. Nevjerovatno je da igrac s krila nikad ne pokusa uci u sredinu, vec stoji i ceka loptu kraj linije. Prilikom ubacaja iz kornera, kad njihovi izbiju loptu nikad nikog nema da ceka to loptu na 25 ili 30m. Svaki put lopta dodje do njih.Zar je tesko pokusati predvidjeti gdje ce se lopta odbiti.Al jok, kod nas samo cekaju da im lopta dodje direkt u noge. Sto se tice tekme odbrana je dobro djelovala gdje nas njihova krila nisu nijednom probila, a Aco 1 i 2 su djelovali dosta dobro.Sto se tice napada, vise je pokazao Subasic za 15min, nego svi ostali zajedno.
Mi sve nešta pričamo o našoj odbrani, pa šta reći za odbranu Radnika, mi njihov gol nismo vidjeli ni na zagrijavanju.
Znas kako kazu iz svega loseg, treba izvuci nesto dobro.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:16 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:13 am
AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:09 am
Nije problem u igracima koji se vracaju, vec u atmosferi. Da si jucer dobio, bilo bi ti 50% lakse, a sad ovako imas ogroman pritisak. Samo nas titula zanima!
Ma yebiga, po difoltu mi se baš izvučemo kad je yebena atmosfera, ali čim kontaš to je to, dođe do nekog opuštanja i pljuc. Mešćini da im je više stalo kad im gori pod nogama. A još nam ne gori. Halo ba tri boda. Još neko sljedeće kolo mora kiksati od dva konkurenta. A mi uzimamo glat. I eto nas.
U kupu šta Bog da, makar do penala da razvučemo, a onda protiv simin han citya pred 7-8k ljudi ide sve na naš mlin.
Ne bi ja brate bio tako siguran da uzimamo glatko u Ugljeviku, bit ce patnja, sa jos gorim terenom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:18 am

Ima tome petnaest godina, kada smo na Grbavici moj dobar prijatelj Almir i ja komentarisali utakmicu kupa protiv Bosne iz nekog manjeg mjesta. Podsjetila me je ta utakmica na ovu od sinoc po samom pristupu igraca.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:20 am

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:16 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:13 am
AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:09 am
Nije problem u igracima koji se vracaju, vec u atmosferi. Da si jucer dobio, bilo bi ti 50% lakse, a sad ovako imas ogroman pritisak. Samo nas titula zanima!
Ma yebiga, po difoltu mi se baš izvučemo kad je yebena atmosfera, ali čim kontaš to je to, dođe do nekog opuštanja i pljuc. Mešćini da im je više stalo kad im gori pod nogama. A još nam ne gori. Halo ba tri boda. Još neko sljedeće kolo mora kiksati od dva konkurenta. A mi uzimamo glat. I eto nas.
U kupu šta Bog da, makar do penala da razvučemo, a onda protiv simin han citya pred 7-8k ljudi ide sve na naš mlin.
Ne bi ja brate bio tako siguran da uzimamo glatko u Ugljeviku, bit ce patnja, sa jos gorim terenom.
Ma glat vjeruj mi ;)
Za ovu sam imo šuhu poznavajući krmka na klupi, i da će se permanentno životom braniti, al' zato sljedeća glat.
Veca-Siniša-Aco-Aco-Pavic-Dado-Meša-Rama-Štila-Veseli-Lendra.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:26 am

Bojo mora igrati, on kad je jucer uso, igra je bila brza za 30%.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:40 am

Kako su oni Ukrajinci detektovali i objasnili sav problem naseg fudbala u jednoj recenici, a to je "fudbaleri Zeljeznicara ne vole da trce bez lopte" ili tako nekako. I to je fakat tako. Nasi igraci igraju mahalski, kad je lopta kod mene ja igram, kad nije zaboli me ***** nek se snalaze. Stoper zapocinje akciju, Jamak se nudi, a Dado je negdje sakriven, bekovi se negdje zavukli, lopta opet ide Kosoricu a on je voli nabiti u bunar vise nego se hljeba najesti i hajmo Jovo na novo. Ja sam se citavu utakmicu ibretio da nismo u stanju napraviti famozni "trokut" da se nesto moze lakse odigrati, nego sve nesto izbij, nabij. A razlog je jednostavan, NE TRCIMO. Kad na to dodas dva dodira viska, dobijes sporu, tromu i jalovu ekipu kakva smo mi juce bili.

Zato nas i tambura svaka iole ozbiljnija ekipa jer uvijek kasnimo korak ili dva. A to je ozbiljan zaostatak.
Amar ih je biro i dovodio, on je odgovoran za njih.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:01 am

Ekipa nam je bila prelosa, prva tekma, svi lijeni na terenu i bez muda da krenu naprijed, da su tu bili Mehmed umjesto Jamaka, Zec, Veseli, po krilima, bila bi 100% druga prica. Lendric ne moze meda, ja bih probao Zajima u spic, tu su negdje obojica smotani.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:04 am

Sta znaci "druga prica"? Udarac na gol?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:09 am

Bili bi pokretljiviji po krilima, Zajim i Sinan su tu bili kriminalno losi i spori, Jamak predebel, ne moze meda i nmze potrcati, Lendric je malen, ne moze spustiti ni jedne lopte, krila sterilna, ni jedan ostar centarsut na pravo mjesto, a plus i prespora. Subasic je takodje spor, nije mi bilo jasno kako je 2,3 puta prosao, ali to je iskljucivo bilo zbog umora protivnika, jer nema tu neke eksplozivnosti i tehnike. Nadam se sa 3 nova krila i nekim novim napadacem, ili da se i Lendric malo uhaviza, da dobija korisnije lopte, bolje se otkriva i sl. Mi nismo trcali, nismo vezali, a sve zbog tromosti, mozda i besparica utice na istu, nznm...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:15 am

Subasic ima taj laznjak kao Zakaric...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:20 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:15 am
Subasic ima taj laznjak kao Zakaric...
Bas tako.Imao je dva driblinga gdje je prosao po
strani.Te s jednim uvaljivanjem guza protivnickog igraca me je bas podsjetio na Zakarica.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:27 am

Schwarz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:20 am
storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:15 am
Subasic ima taj laznjak kao Zakaric...
Bas tako.Imao je dva driblinga gdje je prosao po
strani.Te s jednim uvaljivanjem guza protivnickog igraca me je bas podsjetio na Zakarica.
Nevezano, dugo te nisam vidio na forumu. Dobrodosao nazad! :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:40 am

Ali kako bi volio onom dzenanu samarcinu spucati.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:41 am

Nije mi jasno kako je Amar dopustio da se krene sezona bez pojacanja...nezamislivo da smo doveli Miletica i Jamaka, a nismo doveli barem jedno krilo(a mogli smo i 2) i spica nekog..katastrofa, valjda ta njegova prepotentonst i misljenje mogu ja sve dovede do toga...sirina ekipa je 0, pogledajte samo jucer klupu pitara..bara bara s prvim timom nasim od jucer.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:43 am

Premier je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:41 am
Nije mi jasno kako je Amar dopustio da se krene sezona bez pojacanja...nezamislivo da smo doveli Miletica i Jamaka, a nismo doveli barem jedno krilo(a mogli smo i 2) i spica nekog..katastrofa, valjda ta njegova prepotentonst i misljenje mogu ja sve dovede do toga...sirina ekipa je 0, pogledajte samo jucer klupu pitara..bara bara s prvim timom nasim od jucer.
Ja sam rekao kad je on dolazio da mislim da on potcjenjuje ligu a sebe precjenjuje nekako mi djeluje da je ostao u onom vaktu, apdejtuj se Amare.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija