Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:30 pm

Krpić je sa svojih šesnaest golova pokazao šta je njemu Željezničar.
Krpić je sa najboljom spremom u svom životu pokazao koliko mu je stalo da u Željezničaru bude dobar.
Krpić je ohladio glavu u Željezničaru i to je jedini klub gdje nije napravio problem, jer je svjestan gdje je došao.
Ti se zapitaj malo gdje bi Željo bio bez Krpića ove polusezone?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:31 pm

Rodilo se i valja ga ljuljati. Imamo ono što imamo od igrača, izgleda nismo ni pri sutu sa parama ili ih čuvamo za kasnije kad nam je stanic pojacanje. Meni je on bljutav i to je postao onda kada je otišao da rijesi egzistenciju u Zrinjski a mi smo još bljutavi jer ga vracamo. Ali to je Amarov teret i rizik u slucaju da ne pruzi oni što treba. Svako od nas ko kaže da mu ne smeta Stanic laže a sasvim je pošteno reći prihvatam ga zbog Amara jer njemu vjerujem i u njegov odabir igraca.

Dobra je prilika da i Amar pokaže zbog čega je najbolji trener u državi, za sada se bavi demagogijom jer ga to zabavlja. Moje je misljenje da boljeg čovjeka za ekipu i rezultate nismo mogli imati.
Što se tiče upravnog odbora imaju šansu da svima zatvore usta, trebaju se jednostavno dokazati i dobice apsolutnu podršku. A jako je bitno koliko će oni ispratiti Amara zbog buducnosti kluba, za sada su u svojstvu papagaja odblokirali smo račun, ok svaka čast, idemo dalje jer i premalo je prošlo vremena da bi ih ocjenili za bilo šta. U konačnici bitno je koliko ko može učiniti za klub.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:37 pm

I prekinite sa vašim porivima i nekim pokušajima da stvorite atmosferu kako ovdje vlada jednoumlje i lobotomija i koji već peti šesti *****.
Prestanite da se mjerite sa ss i da dizete u nebo smrtne bogove bili oni huso ili suljo.
Prestanite, vratite se tome da budete Željo.
Koji vam je ba ***** vise? Hocete podijeliti klub koji je uvijek disao kao jedno. Odjebite ba. Ne postoje dvije grupe unutar navijaca Zelje jer to bi znacilo da Zeljo ima dva kluba. Ne postoji. Zaboravite na te stvari, pa valjda ste odrasle osobe, a ne kao u obdanistu. Ja cu sa milanom a vi cete sa goranom. I vi ste debili sto ste goranom a mi smo kao nesto bolji sto smo milanom. Koji vam je ***** vise? Sve pod parolom: volimo Zelju i mi smo Zeljo.
Vi ste cuna mlohava, a ne Zeljeznicar. Zeljeznicaru sada trebaju jaki karakteri a ne cune mlohave.
Sve do kraja Željo nema predaje!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:40 pm

hardwell je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:16 pm
Sada sam preslušao press Amara. Čovjek je miljama daleko vizijom i pričom od svih ostalih ljudi koji su imali udjela u sportskom segmentu bilo kojeh kluba u Bosni. Govori bez dlake na jeziku i u kost.

Sretno Amare!!!

Sto se tiče bivše uprave, hvala im na divnoj epizodi. Sportski su podbacili i to se tek vidi sada kad jedan stručan čovjek dođe i kaže sve. Nova uprava ima lakši zadatak od prošle, ali i velika očekivanja u vidu infrastrukture, sponzora, marketinga. Lakši zato što su sredili sportski segment jednim potezom (Prepuštanjem jednom čovjeku).
Ja sam ocekivao pocetak gradnje ekipe i sistema ovaj prelazni.
Jedna titula nam nista ne znaci, vakat je za sistem, za napredak i pokusaj iskoraka u Evropi. Ja mislim da imamo dobrog covjeka za to.
Eh sad Stana i Bogi mi ne lice na sistem, ali tek je pocetak prelaznog pa treba sacekati. Mozda se nema para, ozda mu oni trebaju radi necega za pocetak, mozda ce sljedeca pojacanja biti taj kostur ekipe i sistem za buducnost. Vidjet cemo, ako ikom treba vjerovati sto se ovog posla tice onda je to Amar jer covjek ima rezultate i to je nenadjebiva cinjenica.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:49 pm

Rodin gostovao na TV SA. Emisija Dobre Vibracije, ko hoće da pogleda neka vrati u nazad.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:49 pm

pile87 je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:31 pm
Rodilo se i valja ga ljuljati. Imamo ono što imamo od igrača, izgleda nismo ni pri sutu sa parama ili ih čuvamo za kasnije kad nam je stanic pojacanje. Meni je on bljutav i to je postao onda kada je otišao da rijesi egzistenciju u Zrinjski a mi smo još bljutavi jer ga vracamo. Ali to je Amarov teret i rizik u slucaju da ne pruzi oni što treba. Svako od nas ko kaže da mu ne smeta Stanic laže a sasvim je pošteno reći prihvatam ga zbog Amara jer njemu vjerujem i u njegov odabir igraca.

Dobra je prilika da i Amar pokaže zbog čega je najbolji trener u državi, za sada se bavi demagogijom jer ga to zabavlja. Moje je misljenje da boljeg čovjeka za ekipu i rezultate nismo mogli imati.
Što se tiče upravnog odbora imaju šansu da svima zatvore usta, trebaju se jednostavno dokazati i dobice apsolutnu podršku. A jako je bitno koliko će oni ispratiti Amara zbog buducnosti kluba, za sada su u svojstvu papagaja odblokirali smo račun, ok svaka čast, idemo dalje jer i premalo je prošlo vremena da bi ih ocjenili za bilo šta. U konačnici bitno je koliko ko može učiniti za klub.
Upravo tako, od rijeci do rijeci. :palacgore: :palacgore:

Do kraja sezone ganjati Europu, mislim da je realno to ocekivati.

Hajde Zeljo!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 6:52 pm

bogi je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:37 pm
I prekinite sa vašim porivima i nekim pokušajima da stvorite atmosferu kako ovdje vlada jednoumlje i lobotomija i koji već peti šesti *****.
Prestanite da se mjerite sa ss i da dizete u nebo smrtne bogove bili oni huso ili suljo.
Prestanite, vratite se tome da budete Željo.
Koji vam je ba ***** vise? Hocete podijeliti klub koji je uvijek disao kao jedno. Odjebite ba. Ne postoje dvije grupe unutar navijaca Zelje jer to bi znacilo da Zeljo ima dva kluba. Ne postoji. Zaboravite na te stvari, pa valjda ste odrasle osobe, a ne kao u obdanistu. Ja cu sa milanom a vi cete sa goranom. I vi ste debili sto ste goranom a mi smo kao nesto bolji sto smo milanom. Koji vam je ***** vise? Sve pod parolom: volimo Zelju i mi smo Zeljo.
Vi ste cuna mlohava, a ne Zeljeznicar. Zeljeznicaru sada trebaju jaki karakteri a ne cune mlohave.
Sve do kraja Željo nema predaje!
Svaka ti je ko od Selimovica. Aferim momcino!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 7:02 pm

Shvatam Amara i slažem se dijelom. Nama trebaju pojačanja do odlaska u Antaliju, i prije.
@bogi Bravo doktore.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 7:10 pm

bojamora je napisao/la:
pon jan 14, 2019 3:32 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon jan 14, 2019 3:22 pm
BOGIČEVIĆU I SRĐANE ODLAZITE IZ SVETINJE,PRIJE ILI KASNIJE!
Kakav smo to mi klub postali? Šta bi Stana egzistencijo,vracas se a!? Misliš da smo zaboravili sve, misliš da ćemo preći preko sramotnih stvari po naš klub i da će biti sve kao prije? E vjeruj da neće.
Izgleda nisi obezbijedio egzistenciju? Nabio te Slišković nogom u dupe? Stidi se izdjico svetog dresa. Stidi se kluba koji ti je sve u životu dao, stidi se Manijaka koji su ti transparent digli, skandirali. Kakva si ti osoba kad imaš obraza vratiti se na Grbavicu kao da ništa nije bilo? Popljuvao si klub koji ti je sve u životu omogućio. Zašto ti je trebalo to u životu? Kako ćeš objasniti onoliko radovanje na utakmici Zrinjskog protiv Željezničara? Kako ćeš objasniti pjevanje svakakvih pjesmica sa zapadne strane fasista Mostara, a nazivaš se vojnikom kluba? Slavio si svaki gol kao da ti treba za lijeka. Zašto nisi bio gospodin poput Nermina Jamaka koji je na zapadnoj tribini Grbavice skakao i radovao se golovima Želje iako je fudbaler Zrinjskog? Zato što si ti Srđane nula od čovjeka, a pogotovo nula od sportiste. Klub(prosla Uprava) ti nudio ugovor i mjesto u klubu do kraja života, a ti kao najveći papak izmišljaš razne uvjete. Uvjetovao si FK ŽELJEZNIČAR,to niko ne smije i ne može. NIKO NIJE IZNAD KLUBA PA NI TI,ZAPAMTI!

Zašto se nisi ugledao na Sinišu Stevanovića, momka koji je došao iz Beograda i zavolio klub kao da je sa nama od početka karijere? Graovca i mnoge druge? Papak si pravi, u nekoliko navrata si nam to potvrdio. Kako ćeš Srđane podnijeti zvižduke na Grbavici? Sjeti se samo Tomislava Tomića. Tebi će biti sto puta gore jer ćeš ih slušati svaku utakmicu, na svaki dodir sa loptom. A tek zamisli kad napraviš grešku kakve ćeš psovke dobiti? A bit' će ih sigurno, jer si ti nikakav igrač i Osim te vraća samo da bi spucao neku kontru ljudima jer on to voli. A ni Osim nam je pao u očima,vrijeme će ga oduvati i način na koji je srušio sistem u klubu. Jesi li spreman da slušaš psovke na račun majke, djeteta, najmilijih? Znaj da će ih biti, jer ljudi ne vole IZDAJNIKE. Znaj da nisi dobrodošao u ovaj klub i 90% navijača ima takvo mišljenje. POKAZAO SI SVIMA KAKO SE TO RADI. Fakat jesi, pokazao si svima kako ne treba da izgleda pravi profesionalac, fudbaler i čovjek. Alkoholičar si, pušiš, ne živiš kao sportista, navijač si Sarajeva, na samom kraju si karijere i imaš veliki problem sa koljenom. Sad se zapitaj jesi li potrebniji bio ti Želji ili Željo tebi? Gdje bi se ti nalazio da nije bilo Želje? Ko bi te takvog jadnog uzeo sad da nije Želje? Svi istinski navijači Željezničara te mrze, valjda si svjestan toga. Popljuvao si ruku koja ti je sve omogućila i sad se vraćaš i očekuješ da te dočekamo raširenih ruku. Nećemo, jer izdaju ne opraštamo. Od današnjeg dana kad si se vratio, tvoj život se pretvara u pakao. Pobrinut ćemo se da ti bude što gore, da se zapitaš "što sam bio glup?". Nemaš pravo na grešku ni na jednoj utakmici, kapitensku traku nemoj ni pomisliti da staviš na ruku ako ti je budu nudili jer ima nas mnogo koji to nećemo dopustiti. Pravi si uhljeb, a vidjet ćemo da li će najbolji i najborbeniji igrač Željezničara Siniša Stevanović, ili možda najbolji lijevi bek u posljednjih nekoliko godina Antonio Pavić ispaštati zbog tebe. Šta tek reći za Jadranka Bogičevića? Kako objasniti to Amare? Ljudi su jedva dočekali dan kad će mu vidjeti leđa, a ti danas govoriš kako će dobiti novi ugovor. Kako i tebe Amare nije stid? Sigurno si pratio i svjestan si svih grešaka,ma sve do jedne i autogolova kojim je dotični Jadranko kidao živce nama navijačima. Igrate se sa imenom kluba. Od vašeg načina ulaska u klub, prijetnji upućenih članovima bivše uprave kako ne bi došli na skupštinu i svega onoga čime ste se služili da otjerate staru NAJUSPJEŠNIJU UPRAVU U DUGOJ HISTORIJI ŽELJEZNIČARA. Govoriš Osime kako treba neko ko će saigračima reći šta je to Željezničar? Jesu li to Bogičević i Stanić? Za mene nisu i nikad neće biti. Oni nisu Željezničar niti će kad biti. Nikad nismo mrzili igrače Željezničara, ali njih dvojicu mrzimo. Oni kod nas nemaju mjesta, jer su izdali klub.
Srđan Stanić persona non grata!
Jadranko Bogičević persona non grata!
Zauvijek!


SAMO JE JEDAN MISIMOVIĆ SENAD- GRANDE MISKE!
Ja sam istinski navijač Želje i ne mrzim Stanića
Hajde mi kao istinski navijač navedi razlog zasto ga ne mrziš?
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 7:12 pm

bogi je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:37 pm
I prekinite sa vašim porivima i nekim pokušajima da stvorite atmosferu kako ovdje vlada jednoumlje i lobotomija i koji već peti šesti *****.
Prestanite da se mjerite sa ss i da dizete u nebo smrtne bogove bili oni huso ili suljo.
Prestanite, vratite se tome da budete Željo.
Koji vam je ba ***** vise? Hocete podijeliti klub koji je uvijek disao kao jedno. Odjebite ba. Ne postoje dvije grupe unutar navijaca Zelje jer to bi znacilo da Zeljo ima dva kluba. Ne postoji. Zaboravite na te stvari, pa valjda ste odrasle osobe, a ne kao u obdanistu. Ja cu sa milanom a vi cete sa goranom. I vi ste debili sto ste goranom a mi smo kao nesto bolji sto smo milanom. Koji vam je ***** vise? Sve pod parolom: volimo Zelju i mi smo Zeljo.
Vi ste cuna mlohava, a ne Zeljeznicar. Zeljeznicaru sada trebaju jaki karakteri a ne cune mlohave.
Sve do kraja Željo nema predaje!
Tako je. Ne treba nam sad ovoga "cekaju poraz" ili "cekaju ove koji cekaju poraz".
U takvoj smo situaciji da ganjati moramo, a atmosfera bi mogla biti kljucna za rezultat.
Zapitajmo se koliko stvarno zelimo dobro Zelji?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 7:48 pm

Vala pozelio sam Amarove presice. Bit ce sve ovo bonbona no sikiriki
Cuva Bog Zelju svog!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 8:42 pm

CURVA je napisao/la:
pon jan 14, 2019 8:35 pm
hardwell je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:16 pm
Sada sam preslušao press Amara. Čovjek je miljama daleko vizijom i pričom od svih ostalih ljudi koji su imali udjela u sportskom segmentu bilo kojeh kluba u Bosni. Govori bez dlake na jeziku i u kost.

Sretno Amare!!!

Sto se tiče bivše uprave, hvala im na divnoj epizodi. Sportski su podbacili i to se tek vidi sada kad jedan stručan čovjek dođe i kaže sve. Nova uprava ima lakši zadatak od prošle, ali i velika očekivanja u vidu infrastrukture, sponzora, marketinga. Lakši zato što su sredili sportski segment jednim potezom (Prepuštanjem jednom čovjeku).
Slazem ae sa tobom i ono sto ja znam najvjerovatnije dolazi Ovcina iz veleza Franjic iz Radnika i ako Jamaku ne isplate ove plate i on dolazi kazu da Zuban i Amar imaju puno ponuda igraca ali jos to malo otezu kako bi sto bilje fimansijski prosli
Ovo bi odlično bilo, posebno ovaj prvi
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 8:43 pm

hardwell je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:16 pm
Sada sam preslušao press Amara. Čovjek je miljama daleko vizijom i pričom od svih ostalih ljudi koji su imali udjela u sportskom segmentu bilo kojeh kluba u Bosni. Govori bez dlake na jeziku i u kost.

Sretno Amare!!!

Sto se tiče bivše uprave, hvala im na divnoj epizodi. Sportski su podbacili i to se tek vidi sada kad jedan stručan čovjek dođe i kaže sve. Nova uprava ima lakši zadatak od prošle, ali i velika očekivanja u vidu infrastrukture, sponzora, marketinga. Lakši zato što su sredili sportski segment jednim potezom (Prepuštanjem jednom čovjeku).
+1
Više puta spomeno bivšu upravu za mnoge pozitivne stvari, ali i greške u "sportskom segmentu" kojih smo svi svjesni i komentarisali.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 8:46 pm

Drago mi je zbog Amara, on je tu i vjerujem da ce nas izvuci iz krize. Samo u ovom mandatu trebamo ocekivati malo vise, da mu ne bi psovali po ovim lokalnim stadionima i da mu ne bi dosadilo pa da ode kad krene nizbrdo, treba mu vise evropakih utakmica.

Selimovicu ne lazi i ne petljaj, nismo mi balavci, mali je ovo grad. Ako zelis nasu podrsku ne pravi nas budalom a tek si dosao.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 8:50 pm

CURVA je napisao/la:
pon jan 14, 2019 8:35 pm
hardwell je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:16 pm
Sada sam preslušao press Amara. Čovjek je miljama daleko vizijom i pričom od svih ostalih ljudi koji su imali udjela u sportskom segmentu bilo kojeh kluba u Bosni. Govori bez dlake na jeziku i u kost.

Sretno Amare!!!

Sto se tiče bivše uprave, hvala im na divnoj epizodi. Sportski su podbacili i to se tek vidi sada kad jedan stručan čovjek dođe i kaže sve. Nova uprava ima lakši zadatak od prošle, ali i velika očekivanja u vidu infrastrukture, sponzora, marketinga. Lakši zato što su sredili sportski segment jednim potezom (Prepuštanjem jednom čovjeku).
Slazem ae sa tobom i ono sto ja znam najvjerovatnije dolazi Ovcina iz veleza Franjic iz Radnika i ako Jamaku ne isplate ove plate i on dolazi kazu da Zuban i Amar imaju puno ponuda igraca ali jos to malo otezu kako bi sto bilje fimansijski prosli
Bjezi CURVA sve si fulio jarane, vidi se da ti je Gavran mentor u ovim insajderskim
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 9:37 pm

Southboy je napisao/la:
pon jan 14, 2019 5:42 pm
Zavrsili bi do 2021g. za 100-tu godisnjicu kluba da ovi lešinari nisu preoteli funkcije i stolice..
Ali bi igrali 1.ligu FBiH , sa njihovim znanjem sporta i fudbala.
Da ne govorim sto nas je posvadjao sa svima i sto nas niko ne voli.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 9:39 pm

bistrikboy je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:18 pm
sajo10 je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:13 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jan 14, 2019 6:10 pm
Željo ostaje bez najboljeg strijelca: Velike su šanse da Krpić ode

https://fak-tor.ba/vijest/zeljo-ostaje- ... ode-/19078
Kao sto sam i ocekivao. Ocekujem cifru oko 200-400k eura. Hajde Azijci, sta je to za vas... U ostalom sta zna Krpic sta je Zeljo, sta ce on reci mladom igracu koji dodje u klub?
Pa sta on realno zna sta je Željo? Nezz cim nas jw to zaduzio toliko da se on gleda kao neki primjer igraca koji je Željezničar,smjesno fakat vise bas smo se svi pogubili u svemu. Srdjan je smece i odvratno je sto se vraca ali serem se ja na Krpica koji nikad ali nikad nije smio dobiti traku...
A kad sam cuo razlog sto je dobio , odnosno kako mu je Miske dao to je za povratiti.
Mada je Krpić igrao korektno citavu polusezonu i vukao nas sa svojim golovima.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 9:42 pm

starigrad je napisao/la:
pon jan 14, 2019 5:29 pm
Elegant je napisao/la:
pon jan 14, 2019 4:09 pm
reks1 je napisao/la:
pon jan 14, 2019 1:39 pm


Davno sam rekao da je stavio sve na kocku ,od ugleda do ponosa.Hoce li moci kontrolisati ovu ekipu ljudi je bas upitnik.
Ako nesto niste znali o Zelji sad je razjasnjeno.Ko je bolji,ko je losiji i kako i zasto se gubilo.
Nazalost sve me podsjeca na cuvenu majstorsku.Ko ti je ovo radio?
Vidjet cemo vrijeme je jedini pokazatelj, sto bi prijasnji rekli ljestvica je visoko postavljena i zaista jeste tako, tako treba da bude. A neka se neko usudi da stavi svoj interes ispred interesa kluba a zaposlen je u istome, niko od ovih novih u upravi nije volonter cak ni Selimovic koji kaze da jeste.

Ja jedva cekam mart i izvjestaj iz porezene uprave, da vidim kako ce se ovi novi nositi sa time. Segment koji me najvise interesuje kod ovin novih je transparentan rad, bas da vidimo koliko ce sponozora dovesti u klub sad vec do nastavka sezone i koje ce projekte da provedu dalje. Totalno sam izgubio interes za ekipu i fudbal jer sam frustriran ovim da je u djelo provedeno "svi napolje da bi jedan dosao".
cisti si primjer navijaca pojedinca, ili bolje receno, protivnika pojedinca, kojem je bitniji neuspjeh pojedinca protiv kojeg si, nego uspjeh Zelje kao kluba. ne mogu vjerovati da neko jedva ceka da nas porezna povali za novi dug, sve pod plastom brige za klubom. ja, recimo, najsretniji bih bio da nalaz i vjestacenje porezne pokazu kako je sve bilo cisto i da nema novog duga. ne zbog amara, zuje, violine... nego Zelje. ali, to sam samo ja i moj rezon.

cesto znas komentarisati sta se pise po drugim forumima, pokusavajuci time iskazati svoju, toboznu, brigu za Zelju i neko nezadovoljstvo napisanim, a isti si, ako ne i gori, od tih koje prozivas i ismijavas. samo sto su ti dijametralno suprotni stavovi i razmisljanja od tih koje prozivas. niste vi, ni jedni, ni drugi, istinski navijaci Zelje.
Ceka se mart da se objelodani ko je kriv za dugove KOJE OTPLACUJEMO,ne da nas porezna povali za novi dug
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 9:43 pm

CURVA je napisao/la:
pon jan 14, 2019 9:04 pm
Ako mislis na Miodraga vjeruj mi jos to nije gotovo pored Borise ima jos jednog koji ga o svemu obavjestava i ponavljam velike su sanse da udje na ljeto nazalost legende Zelje ga malo odgovaraju kao i tebo ce za koju godinu psovati kao i Misketu 1000 posto informacija
Ma ko ce mu ba psovati ako bude povlacio dobre poteze? Ko je to kritikovao i psovao Misimovica za infrastrukturu, administraciju itd. Kritike i psovke su dosle kad je ponavljao konstantno greske u sportskom dijelu. Zato sto je mnogo govana od igraca i losih trenera proslo kroz klub a titule nije bilo. Misimovicu hvala do neba za ono sto je uradio jer ce to sve ostati Zelji i Zeljo ce u buducnosti imati koristi od toga. Eto nek Miodrag ulozi novac i napravi Zelji trening kamp, jug, zapad ili ulozi milione u igrace koji ce nam donijeti grupnu fazu evropskih takmicenja, mislis da bi mu neko nesto prigovorio ili psovao ga nakon toga?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 14, 2019 9:44 pm

Ima li gdje video Amarovog govora, tek dodjoh kuci a onog Benzemu ne mozes docekati da okaci video :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija