Moderator/ica: storm_raider

 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 3:44 pm

Sad nešto kontam kako bismo s ovom ekipom dominirali negdje od 2010. do 2015. :D
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 3:50 pm

Ja samo ne mogu da vjerujem da cemo mi imati neku korist od Zeca. Sta ima veze sto covjek nije igrao u zadnjih 5 utakmica, ali ima veze sto je propustio najmanje 30 treninga, gdje je samo lagano trckarao i ubirao platu.
Ovo dodje isto kao da vam neko obeca posao sa platom od 3000 maraka, ali je dobijete jednom u tri mjeseca (kakva korist).
Ovaj prelazni rok (treci po redu kako se je Amar vratio) je daleko najgori sto se tice igrackog kadra. Ako smo jesenas bili kakvi-takvi konkurenti za trofeje, sada nas ne vidim u uzoj konkurenciji za iste.
Ovo govorim prema činjeničnom stanju gdje su nam glavne poluge marioneta Zajmovic, gdje nemamo rezervnog napadaca, gdje imamo potpuno novu odbranu i gdje nemamo adekvatnog golmana. Jeste li vi svjesni da cemo mi u Banaa Luci igrati bez napadaca, cemu onda da se nadamo. Mozemo se nadati da ce ludi Zajmovic igrati u spicu ili Ramovic (covjek koji nije prosao pripreme sa klubom ali silom prilika mora igrati).
Krajnji domet ove ekipe moze biti izlazak u evropu, gdje nam slijedi "hladjene" od nizerazrednih evropskih ekipa i nada da cemo za 100 godisnjicu napraviti ekipu i osvojiti dugo ocekivanu titulu.
Alea iacta est!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 4:52 pm

Gledam ovo i jezim se.Kontam da kojim slucajem dignemo titulu ove godine, poslije svih razocarenja zadnjih 5-6 godina, posle svega sto se proslo, da bi u gradu nastao haus i ludilo kakvo se odavo ne pamti.Da bi pred vjecnom svi mi izbacili sve sto nas je bolilo zadnjih godina.
https://youtu.be/IGEek4OfssQ

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 5:31 pm

Zasto malo ne sacekate vi pojedini, hadje barem da prođu ove utakmice protiv Zvijezde, Borca (kup) i prva domaca kuci Tuzla, a onda i u ovom nastavku 1-2 kola da sekamo pa da imamo osnov da pricamo o tituli.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 5:50 pm

cipiripi je napisao/la:
čet feb 27, 2020 3:50 pm
Ja samo ne mogu da vjerujem da cemo mi imati neku korist od Zeca. Sta ima veze sto covjek nije igrao u zadnjih 5 utakmica, ali ima veze sto je propustio najmanje 30 treninga, gdje je samo lagano trckarao i ubirao platu.
Ovo dodje isto kao da vam neko obeca posao sa platom od 3000 maraka, ali je dobijete jednom u tri mjeseca (kakva korist).
Ovaj prelazni rok (treci po redu kako se je Amar vratio) je daleko najgori sto se tice igrackog kadra. Ako smo jesenas bili kakvi-takvi konkurenti za trofeje, sada nas ne vidim u uzoj konkurenciji za iste.
Ovo govorim prema činjeničnom stanju gdje su nam glavne poluge marioneta Zajmovic, gdje nemamo rezervnog napadaca, gdje imamo potpuno novu odbranu i gdje nemamo adekvatnog golmana. Jeste li vi svjesni da cemo mi u Banaa Luci igrati bez napadaca, cemu onda da se nadamo. Mozemo se nadati da ce ludi Zajmovic igrati u spicu ili Ramovic (covjek koji nije prosao pripreme sa klubom ali silom prilika mora igrati).
Krajnji domet ove ekipe moze biti izlazak u evropu, gdje nam slijedi "hladjene" od nizerazrednih evropskih ekipa i nada da cemo za 100 godisnjicu napraviti ekipu i osvojiti dugo ocekivanu titulu.
Tako i dođe nekako, jedna u tri mjeseca :D A i tu jednu Zec finansira :D
Šalu na stranu, isto sam mišljenja da je loše odrađen prijelazni rok, ali iskreno to sam i očekivao, jer više nikog nećeš dovesti na ime "Željo" ili "Osim" jer svi gledaju samo pare.
Ja sam već rekao, a to i ponavljam, maksimalna podrška s moje strane do kraja sezone, a onda po zaslugama.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 6:30 pm

Zec je doveden da igra onog sto fali kad lose odigramo
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 6:34 pm

Mašala 13.igrača zvijezde ne igra radi stomačnog virusa, petoricu juniora priključio ekipi da bi mogo sastaviti 18 za nas.
Mi izgleda bez Štile, Meše, Pavića i Jovanovića.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 6:39 pm

Znači
Veca-Siniša-Aco-Frane-Stana-Jamak-Dado-Bojo-Rama-Veseli-Lendra

Na hair i na dobro :roll:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 7:11 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet feb 27, 2020 3:34 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet feb 27, 2020 2:41 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet feb 27, 2020 10:43 am


Slazem se!
Treba napomenuti da se nista ne ekipi nije uradilo, tacnije na onu ekipu koja je uvezala pet poraza dodani su otpisani igraci Mladosti i Slobode. Ostali bez Evrope, samopouzdanje, hemija, kohezina jednako nula.
Najskuplji igrac vise ne igra, nego sto igra.
Drugi najskuplji je prvi put prosao pripreme, odigrao prvu utakmicu u nasem petom kolu, nakon sezone pauze. Treba dodati da smo imali samo tri stopera, od kojih je jedan Bogicevic.
Pored toga imamo dva uzasna golmana, jedan od bekova ne zna nista, ukupno tri beka od kojih je jedan Stanic.
I na sve to dodaj da smo najefikasnija ekipa, koja se bori na dva fronta. Definitivno smo endem u svijetu fudbala, ni Ferguson ne bi vise izvukao od ovih "fudbalera".
Slavit cemo tvoje ime dok u nama srce bije!!
Amar Osim!!
Ako se dobro sjećam juče je bilo 4 mjeseca od kad taj naš najskuplji igrač nije šutnuo loptu zvanično. A pljuje se po svima a od njega se očekuje da će nakon 4 mjeseca pauze ući na teren zabiti dva gola i rijesiti utakmicu a navijace baciti u trans.

Daj ba, koliko su samo pojedini bezobrazni i nerealni.
U 4.mjeseca u kojima smo mi imali 5.utakmica.
Taman da smo imali i jednu utakmicu, 4 mjeseca neaktivnog treniranja i neigranja je idalje 4 mjeseca. Da mi je brat u pitanju, stvar je potpuno jasna i ne mozemo puno toliko ocekivati niti se osloniti na njegove "usluge".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 8:28 pm

Ocekujem rutinsku pobjedu u Ugljeviku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 8:45 pm

Edin Višća!!!!
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 9:23 pm

Joj kad ih razbijemo 1-2
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6654
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 9:26 pm

Kakva partija Visce, pisaj ih redom majstore :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 9:29 pm

0 : 1 , Lendric iz nicega u 84. minuti. Pale se baklje i dimne...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 9:54 pm

Višća majstore
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 10:02 pm

Kad dodje u Zelju zavrsit karijeru
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 10:32 pm

AsharaK je napisao/la:
čet feb 27, 2020 10:02 pm
Kad dodje u Zelju zavrsit karijeru
Pa na Amarov poziv realno bi i dosao,mada pred Viscom tek karijera pocinje aBd
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 27, 2020 10:44 pm

Čitatelji *****e.ba portala izabrali: Najveće pojačanje u historiji Premijer lige je Semir Štilić!
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 28, 2020 5:13 am

A nije da nismo i Viscu ispljuvali na odlasku. :) Skupo ga je kostao onaj promasaj u Sirokom, ili mu je ipak valjao u zivotu?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 28, 2020 8:04 am

A ko ovdje nije ispljuvan?
Folklor.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86, SIMA_SIMAU i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija