Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:50 pm

DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:00 am
Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
Prosli su trosili na plate priblizno 230 000 km mjesecno.Taj sredstva su nekako i obezbjedzivali,kako necu da ulazim u to.Amar je sve to pojeftinio i sveo na nekih 100 000 km koje opet ovi novi obezbjedzuju,jeste sa zakasnjenjem,ali obezbjedzuju.
Eh sad,ova tvoja prica bi pila vode i drzala istu da su ovi novi nastavili obezbjedzivati prvobitni budzet od 230 000 ,te razliku ostavljati sa strane za eventualna ljetna pojacanja.
Medjutim.to.ocigledno nije slucaj jer mi marke nemamo.cim moramo kredit dici za redovno funkcionisanje kluba.
Samim tim.ova tvoja prica ne pije vode i izaziva reakcije kakve izaziva.
Jbg nije ovo 2009 kada komunikacija medju navijacima nije bila na ovom nivou.
Danas ljudi mogu doci do jako puno imformacija na netu.
Kako je moguce da se za 100 000KM stesao budzet?
Sada su otisli:
-Blagojevic
-Jazvic
-Curjuric
-Vranjes
otisao je i Beslija
a dosli su:
-Bajic
-Mujezinovic
-Sadikovic
-Sipovic
-Stanic

Jel mi tvrdite da su: Blagojevic, Jazvic, Curjuric i Vranjes vrijedili isto kao sto su ostatak tima? WTF
Pored toga svega ne igraju Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic i Stanic za 800KM sigurno, jer bi mogli igrati u federalnoj za vece pare
CURVA evo ti mi objasni jer ja ne kontam kako smo ustedili 100 000 maraka na 4 raskida ugovora i otkazu Besliji
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 12:55 pm

Ali strasno koliko je pao kvalitet postova na ovom forumu. Pa apsolutno svaki dan ista prica, nigdje neke normalne kritike, sve neko pljuvanje, prepucavanja, stvarno katastrofa. Mogu misliti kako je ljudima koji ponekad dodju na forum i uvijek vide iste postove.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:06 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:59 pm
azbaha je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:50 pm
DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:00 am


Prosli su trosili na plate priblizno 230 000 km mjesecno.Taj sredstva su nekako i obezbjedzivali,kako necu da ulazim u to.Amar je sve to pojeftinio i sveo na nekih 100 000 km koje opet ovi novi obezbjedzuju,jeste sa zakasnjenjem,ali obezbjedzuju.
Eh sad,ova tvoja prica bi pila vode i drzala istu da su ovi novi nastavili obezbjedzivati prvobitni budzet od 230 000 ,te razliku ostavljati sa strane za eventualna ljetna pojacanja.
Medjutim.to.ocigledno nije slucaj jer mi marke nemamo.cim moramo kredit dici za redovno funkcionisanje kluba.
Samim tim.ova tvoja prica ne pije vode i izaziva reakcije kakve izaziva.
Jbg nije ovo 2009 kada komunikacija medju navijacima nije bila na ovom nivou.
Danas ljudi mogu doci do jako puno imformacija na netu.
Kako je moguce da se za 100 000KM stesao budzet?
Sada su otisli:
-Blagojevic
-Jazvic
-Curjuric
-Vranjes
otisao je i Beslija
a dosli su:
-Bajic
-Mujezinovic
-Sadikovic
-Sipovic
-Stanic

Jel mi tvrdite da su: Blagojevic, Jazvic, Curjuric i Vranjes vrijedili isto kao sto su ostatak tima? WTF
Pored toga svega ne igraju Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic i Stanic za 800KM sigurno, jer bi mogli igrati u federalnoj za vece pare
CURVA evo ti mi objasni jer ja ne kontam kako smo ustedili 100 000 maraka na 4 raskida ugovora i otkazu Besliji
Sta ja imam sa ovim :r :r
Pojedini su pristali na smanjenje plata, bar kolikk ja znam....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:07 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:59 pm
azbaha je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:50 pm
DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:00 am


Prosli su trosili na plate priblizno 230 000 km mjesecno.Taj sredstva su nekako i obezbjedzivali,kako necu da ulazim u to.Amar je sve to pojeftinio i sveo na nekih 100 000 km koje opet ovi novi obezbjedzuju,jeste sa zakasnjenjem,ali obezbjedzuju.
Eh sad,ova tvoja prica bi pila vode i drzala istu da su ovi novi nastavili obezbjedzivati prvobitni budzet od 230 000 ,te razliku ostavljati sa strane za eventualna ljetna pojacanja.
Medjutim.to.ocigledno nije slucaj jer mi marke nemamo.cim moramo kredit dici za redovno funkcionisanje kluba.
Samim tim.ova tvoja prica ne pije vode i izaziva reakcije kakve izaziva.
Jbg nije ovo 2009 kada komunikacija medju navijacima nije bila na ovom nivou.
Danas ljudi mogu doci do jako puno imformacija na netu.
Kako je moguce da se za 100 000KM stesao budzet?
Sada su otisli:
-Blagojevic
-Jazvic
-Curjuric
-Vranjes
otisao je i Beslija
a dosli su:
-Bajic
-Mujezinovic
-Sadikovic
-Sipovic
-Stanic

Jel mi tvrdite da su: Blagojevic, Jazvic, Curjuric i Vranjes vrijedili isto kao sto su ostatak tima? WTF
Pored toga svega ne igraju Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic i Stanic za 800KM sigurno, jer bi mogli igrati u federalnoj za vece pare
CURVA evo ti mi objasni jer ja ne kontam kako smo ustedili 100 000 maraka na 4 raskida ugovora i otkazu Besliji
Sta ja imam sa ovim :r :r
Pa najupuceniji si u desavanja u klubu, kontam valjda znas kako smo ustedili pare za sljedecu sezonu
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:09 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:53 am
teteac8684 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:37 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am


https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Sa Selimovićem, Peštom i drugim (čast izuzecima)??? Teško...
ali kako namjerno cuj cast izuzecima znas li ti ko je u upravi ?
Osim Badžaka sve go uhljup nehljeb i neradnik
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:11 pm

Elegant je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:45 am
tibetanac je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:10 am
Strpljenje je kljuc svega. Klopu su trebale 4 godine da dodje do ovog nivoa i stotine miliona eura, guardiola malo manje vremena ali puno vise para itd. Ferguson nije bruku godina na pocetku nista osvojio. Mi samo mijenjamo da bi se mijenjalo. Samo sabur
Sta nas poredis sa njima koji su vrhunac fudbala, profesije zvana "football", tog ogromnog biznisa i profesionalnog rada. Mi smo sve suprotno od njih, prvo kao ljudi govna, nikakvi profesionalci i sportski radnici, drugo oni uzasno bogati - prave pare na hiljdu nacina.

Oni su kolektivi, skup ljudi koji radi na boljitku, svako doprinosti, od direktora, predsjednika kluba, uprave/administracije, trenera, strucnog staba, igraca do ostalih uposlenika pa cistacica.

A sta smo mi ? "Svi marš napolje da dođe Amar i radi sta hoce". Jedan covjek kao garant uspjeha, jedan iznad svega i sviju u klubu.
Šta mi imamo ? "hrpu betona" , "dosta smo gradili" , koji ce nam ***** tribina koja treba da genersie stotine hiljada maraka za klub. Takvi genijalci su kod nas u klubu.

Mi da imamo 0.2 % njihovih para i 1% profesionalizma necem bi se mogli nadati.
Pa to, sa svim tim dobrim stvarima koje imaju od organizacije do para nisu mogli odma pravit rezultate. Kako onda da mi napravimo ovakvi kakvi smo?
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:15 pm

Zeljo je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:55 pm
Ali strasno koliko je pao kvalitet postova na ovom forumu. Pa apsolutno svaki dan ista prica, nigdje neke normalne kritike, sve neko pljuvanje, prepucavanja, stvarno katastrofa. Mogu misliti kako je ljudima koji ponekad dodju na forum i uvijek vide iste postove.
Sokiraju se ljudi, idem ja kako sam doso samo me glava zaboli ne kontam nista
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:16 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:09 am
Ovdje svaki dan treba ponavljati jedno te isto pa ce ljudi mozda nesto i skontati .U nasoj drzavi to sto si sin najvece legende Ivice Osima nije nikakva prednost vec bas suprotno sve ti je puno teze i sve te vise raja osporava ,ZNACI AMAR NISTA NIJE DOBIO NITI MU JE IKO ISTA DAO NAKON SVIH USPIJEHA OTJERAN ISTO KAO I OVI STO NISU IMALI NIKAKAV USPIJEH . PA SE MUCILI 7 GODINA COVJEK SE VRATIO PREKUCAO I ZASLUZIO SVO NASE POVJERENJE 5 TITULA 4 KUP-A 5 GODINA BEZ PORAZA U KUP-U PA STA JOS TREBA DA URADI DA NEKO OD VAS KAZE OKEY EVO MU GODINA DANA NEKA POKUSA
A ko je napisao "Amar napolje" i slicno?
Ko ga tjera i ne da mu jos jednu sezonu?

I ova prica tjeramo kao da u redu ima onih koji bi nam valjali. Isto je i s tjeranjem uprave. Otjerali samo nek se tjera, a dobili ovo sto smo dobili. Ne daj Boze dogovorit se, nadograditi. Cak se ismijavala rijec "nadograditi". Nego, svi mars iz kluba, grobari, unistili Zelju, idemo u federalnu...

Malo ohladi s Amarom, tu ljubav ostavi za svoja 4 zida pa ga tu slajfaj na njeg.
On po ovom sto sad radi zasluzuje kritiku za to i to je cinjenica. I to ne mjenja i ne osigurava da na ljeto nece biti bolje kad ce biti pohvaljen ako se to desi. Ovo sad ne valja i tako je. Nema potrebe braniti tsko sto se nekodrugi okrivljuje.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:25 pm

nikson je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:06 pm
CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:59 pm
azbaha je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:50 pm


Kako je moguce da se za 100 000KM stesao budzet?
Sada su otisli:
-Blagojevic
-Jazvic
-Curjuric
-Vranjes
otisao je i Beslija
a dosli su:
-Bajic
-Mujezinovic
-Sadikovic
-Sipovic
-Stanic

Jel mi tvrdite da su: Blagojevic, Jazvic, Curjuric i Vranjes vrijedili isto kao sto su ostatak tima? WTF
Pored toga svega ne igraju Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic i Stanic za 800KM sigurno, jer bi mogli igrati u federalnoj za vece pare
CURVA evo ti mi objasni jer ja ne kontam kako smo ustedili 100 000 maraka na 4 raskida ugovora i otkazu Besliji
Sta ja imam sa ovim :r :r
Pojedini su pristali na smanjenje plata, bar kolikk ja znam....
Al opet nek su sva 4 imala po 10000KM platu, a nisu sigurno, to je sa doprinosima 4*17000=68000KM uštede. Nek su neki pristali na smanjenje plate, to znači da su se plate smanjile za jos 15 hiljada minimalno.
Nema logike.

EDIT: Zaboravio sam Zeca navesti pod dolaske
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u čet maj 09, 2019 1:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:27 pm

azbaha je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:50 pm
DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 8:00 am
Brkoo je napisao/la:
sri maj 08, 2019 9:36 pm
A mogao je inace dovesti kapitalce ali nije zelio da stigne minus 15 i da osvoji kup ups ispali smo odmah iz kupa ali se zadovoljio borbom za evropu sa 10 puta jeftinijom ekipom, stid ga i sram bilo..

Cinjenica je da se ne moze za par mjeseci odmah promijeniti par godina loseg rada i da je za tako nesto potrebno vrijeme. Potrebno je otjerati citavu ekipu i dovesti mnogo novih igraca, za svaku poziciju za prvih 11 nam treba bar 1 kvalitetan igrac, a negdje i vise igraca plus rezervni igraci..
Prosli su trosili na plate priblizno 230 000 km mjesecno.Taj sredstva su nekako i obezbjedzivali,kako necu da ulazim u to.Amar je sve to pojeftinio i sveo na nekih 100 000 km koje opet ovi novi obezbjedzuju,jeste sa zakasnjenjem,ali obezbjedzuju.
Eh sad,ova tvoja prica bi pila vode i drzala istu da su ovi novi nastavili obezbjedzivati prvobitni budzet od 230 000 ,te razliku ostavljati sa strane za eventualna ljetna pojacanja.
Medjutim.to.ocigledno nije slucaj jer mi marke nemamo.cim moramo kredit dici za redovno funkcionisanje kluba.
Samim tim.ova tvoja prica ne pije vode i izaziva reakcije kakve izaziva.
Jbg nije ovo 2009 kada komunikacija medju navijacima nije bila na ovom nivou.
Danas ljudi mogu doci do jako puno imformacija na netu.
Kako je moguce da se za 100 000KM stesao budzet?
Sada su otisli:
-Blagojevic
-Jazvic
-Curjuric
-Vranjes
otisao je i Beslija
a dosli su:
-Bajic
-Mujezinovic
-Sadikovic
-Sipovic
-Stanic

Jel mi tvrdite da su: Blagojevic, Jazvic, Curjuric i Vranjes vrijedili isto kao sto su ostatak tima? WTF
Pored toga svega ne igraju Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic i Stanic za 800KM sigurno, jer bi mogli igrati u federalnoj za vece pare
CURVA evo ti mi objasni jer ja ne kontam kako smo ustedili 100 000 maraka na 4 raskida ugovora i otkazu Besliji
Manje plate automatski manji i doprinosi.
Nije isto platiti doprinose na 7000 i na 1500
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:32 pm

A mozda na ljeto bude vise sponzora, para, mozda i bude ona prica da ce se Badzak isprsit, pa se i budzet poveca.

Ne bi valjalo ni po kog da opet gledamo ovo mucenje i da dovodimo lose igrace tj.jeftine.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:34 pm

azbaha je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:25 pm
nikson je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:06 pm
CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:59 pm


Sta ja imam sa ovim :r :r
Pojedini su pristali na smanjenje plata, bar kolikk ja znam....
Al opet nek su sva 4 imala po 10000KM platu, a nisu sigurno, to je sa doprinosima 4*17000=68000KM uštede. Nek su neki pristali na smanjenje plate, to znači da su se plate smanjile za jos 15 hiljada minimalno.
Nema logike.

EDIT: Zaboravio sam Zeca navesti pod dolaske
Ma ne znam tacno, veze nemam...kazem samo sta sam cuo...nek se brine o tome ko treba, nije moje da o tome razmisljam
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:35 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:09 am
Ovdje svaki dan treba ponavljati jedno te isto pa ce ljudi mozda nesto i skontati .U nasoj drzavi to sto si sin najvece legende Ivice Osima nije nikakva prednost vec bas suprotno sve ti je puno teze i sve te vise raja osporava ,ZNACI AMAR NISTA NIJE DOBIO NITI MU JE IKO ISTA DAO NAKON SVIH USPIJEHA OTJERAN ISTO KAO I OVI STO NISU IMALI NIKAKAV USPIJEH . PA SE MUCILI 7 GODINA COVJEK SE VRATIO PREKUCAO I ZASLUZIO SVO NASE POVJERENJE 5 TITULA 4 KUP-A 5 GODINA BEZ PORAZA U KUP-U PA STA JOS TREBA DA URADI DA NEKO OD VAS KAZE OKEY EVO MU GODINA DANA NEKA POKUSA
Nemoj vise pisati velikim slovima molim te!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 1:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:16 pm
CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:09 am
Ovdje svaki dan treba ponavljati jedno te isto pa ce ljudi mozda nesto i skontati .U nasoj drzavi to sto si sin najvece legende Ivice Osima nije nikakva prednost vec bas suprotno sve ti je puno teze i sve te vise raja osporava ,ZNACI AMAR NISTA NIJE DOBIO NITI MU JE IKO ISTA DAO NAKON SVIH USPIJEHA OTJERAN ISTO KAO I OVI STO NISU IMALI NIKAKAV USPIJEH . PA SE MUCILI 7 GODINA COVJEK SE VRATIO PREKUCAO I ZASLUZIO SVO NASE POVJERENJE 5 TITULA 4 KUP-A 5 GODINA BEZ PORAZA U KUP-U PA STA JOS TREBA DA URADI DA NEKO OD VAS KAZE OKEY EVO MU GODINA DANA NEKA POKUSA
A ko je napisao "Amar napolje" i slicno?
Ko ga tjera i ne da mu jos jednu sezonu?

I ova prica tjeramo kao da u redu ima onih koji bi nam valjali. Isto je i s tjeranjem uprave. Otjerali samo nek se tjera, a dobili ovo sto smo dobili. Ne daj Boze dogovorit se, nadograditi. Cak se ismijavala rijec "nadograditi". Nego, svi mars iz kluba, grobari, unistili Zelju, idemo u federalnu...

Malo ohladi s Amarom, tu ljubav ostavi za svoja 4 zida pa ga tu slajfaj na njeg.
On po ovom sto sad radi zasluzuje kritiku za to i to je cinjenica. I to ne mjenja i ne osigurava da na ljeto nece biti bolje kad ce biti pohvaljen ako se to desi. Ovo sad ne valja i tako je. Nema potrebe braniti tsko sto se nekodrugi okrivljuje.
Znam da ovo što Curva piše nije trolanje, ali da nemam pojma kako inače piše i da prvi put čitam tako bi mi izgledalo.
Dan 1: Ako bude što ja znam, ako se poklopi, biće dobro.
Dan 2: E moj Željo na šta si spao, ne vidim kako ćemo izaći iz ovoga, još pitarima došli Vijetnamci.
Dan 3: Što pljujete Amara, samo nas on može obradovati, ja sam čuo nešto, ako to bude, biće dobro.
I stalno tako u krug i to su kao neke informacije. Ne mislim da izmišlja, ali to što čuješ, pa se nešto i desi od toga ne znači da možeš stalno to pominjati bez pravih informacija.
EDIT: evo odlazi sa foruma deseti put.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:06 pm

off : evo koji nisu vidjeli ovako izgleda Dolina cupova na PES-u,fali istocna tribina ona je u izgradnji i stadion ce se konvertovati za 2019 verziju igre,samo treba vremena.

slika

Noc
slika
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:24 pm

Svi vi sto najvljujete tu blistavu budcnost vec od ljeta jer imate neke iformacije, daj Boze da bude, ja cu prvi da kazem bravo svaka cast upravi i Amaru.

Preko noci iz ovog ambisa da cemo isplivati ne vjerujem ali eto blizu je ljeto pa cemo vidjeti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:32 pm

Elegant je napisao/la:
čet maj 09, 2019 2:24 pm
Svi vi sto najvljujete tu blistavu budcnost vec od ljeta jer imate neke iformacije, daj Boze da bude, ja cu prvi da kazem bravo svaka cast upravi i Amaru.

Preko noci iz ovog ambisa da cemo isplivati ne vjerujem ali eto blizu je ljeto pa cemo vidjeti.
Nema ništa preko noći, ni da neko dođe i da nam gurne svoje pare. A i da se ta bajka desi i da se dovede 10 odličnih igrača odjednom, treba barem jedna sezona da ih trener uigra.
Nismo djeca, pustimo se više tih priča...
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:35 pm

Upravo tako ali kao sto vidis pojedini gledaju kroz ružicaste naocale.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:36 pm

Elegant je napisao/la:
čet maj 09, 2019 2:35 pm
Upravo tako ali kao sto vidis pojedini gledaju kroz ružicaste naocale.
Ma to je samo nekolicina, a i oni to više žele nego što istinski vjeruju u tu priču.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:47 pm

Svima mora biti jasno da ozbiljnog pomaka ne moze biti kroz najmanje 5 god,s obzirom na to u kakvu situaciju smo se doveli.Znaci,umjesto da nadogradimo,mi smo ponovo poravnali sve do temelja i sad odatle treba i poceti.Svako ko misli drugacije,NE ZNA kako se nesto kvalitetno pravi ili je jednostavno naivan.
Dobri rezultati,ako ih bude u tom periodu mogu pomoci,ali nece znaciti da smo sve rijesili.

Ono cega je mene najvise strah je cinjenica da su u klub dosli ljudi koji nemaju apsolutno nikakave vizije,a to je osnovni preduslov da uopste udjes u nekakav plan 5godisnje izgradnje sistema.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], Majkel i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija