Moderator/ica: storm_raider

 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:29 pm

Raptor44 je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:25 pm
Lendrić: "Protiv ovakvog Željezničara nismo imali šta tražiti."

Ja zaboravio da je Ivan igrao, baš je bio loš danas.
Vala bilo je vise nego ocigledno da je Lendra igrao pod rucnom...pa nije frajer 3 sprinta imao, par puta u kaznenom cak nije ni skocio, volio bi on da je kod nas sad puno vise nego u zrinji..
Bravo zeljo!! Atmosfera rijetko vidjena u zadnjih par godina :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:30 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:27 pm
Kemo isto odlican danas. Napokon ne igra u grcu i pokazuje da bi moglo nesto biti od njega. Tri utakmice su malo za neki sud, ali do sada jako dobro.
Momak mora igrati, govorim to sve vrijeme zajedno sa jos dosta forumasa. Sa barem jednom polusezonom u nogama, on ce biti puno sigurniji i bolji.

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije:

viewtopic.php?f=64&t=910&p=432031#p432031
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:32 pm

slika

Brat se seto ko Zakaric protiv Sirokog. :D Steta sto ne igras u plavom dresu..
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:32 pm

Uvaljasmo ga. Tako jeee!!!

Taman smo bili bolji za taj jedan gol.
Zrinjski nam nije ništa ozbiljno napravio. Treća zaredom takva. Bravo za odbranu. Raduje. Titula se uzima jakom odbranom.

Raduje i ono Amarovo guranje Mustafe. Prisutan je Amar!!!

Opširnije poslije.
Hajde ljoŽe!!!
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:32 pm

Sto bi volio da je Adzem u strucnom stabu s Amarom,a nauci neke stvari,kao one kad Amar gurne Mustafu.
Sipa meni veceras najbolji.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:32 pm

Fali nama krilo i stoper jos uvijek da bi bili ozbiljni, nije ni ovo lose al na titulu mozemo jedino sa ta dva igraca.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:34 pm

abuzenze je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:32 pm
Fali nama krilo i stoper jos uvijek da bi bili ozbiljni, nije ni ovo lose al na titulu mozemo jedino sa ta dva igraca.
Fali nama štošta ali ni drugi nisu savršeni.
Ovo igranje Evrope zrinje i Sarajeva treba iskoristiti.
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:38 pm

Glas Razuma mjesec dana ban.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:39 pm

Koliko je kiks protiv Borca bio na dusu strucnom stabu, toliko je ovo veceras njihova pobjeda, ili Amarova. Svaka cast! Mozda jedino da je izmjene trebalo malo ranije jer su Veseli i Mehmed visili sa kartonima, Alispahic je zasluzio crveni ali spasio nas je tu sudija.

Svaka cast i igracima prvenstveno na borbi. Samo jos da je izbaciti stanu, Pavic sa svim manama je tri puta bolji igrac ali svi znamo zasto ovaj igra. Krpic kapitenski, koliko se covjek bori, kad god neko od nasih ostane u napadu jer nema snage za nazad on istrci nazad i pomogne odbrani. Najbolji napadac lige! Daj Stilu i spremnog Ermina i sve je moguce!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:45 pm

Rezime 1. Poluvremena:

Kako početi post a ne jebati Asimu mater. Jel moguće Amare da ti on igra? Daj Sinana tamo ako već Mehmed mora igrati. Ah da, mora i Asim zbog buraza. Ništa.

Derbi u prvom tanak.
Dobra stvar što nam Zrinjski nije napravio ništa ozbiljno. Mi smo imali onu izrazitu šansu preko Asima, najbolja šansa u 1.poluvremenu. Na stadionu se priča da nije bio ofsajd Asima a digao je, ja nisam vidio sliku. Mada da se ne nerviram mnogo, on bi to promašio kao i onu prvu.

Tanak nam vezni red. Bojo ništa. Mehmed imao dvije dijagonale, ali je smješno kako trči kontre. Slowmotion. I gledajući kontrolu lopte, distribuciju lopte i svega što treba desetka da radi, i poredeći s istim igračem iz druge ekipe, dosta lošije od protivnika. Amare, daj Sinana do Štile, nemoj srat, **** te Began i Alispahić skupa.

Tužno, ali istinito, Ivan je daleko najbolji veznjak bio na terenu. Naši mu ništa ne mogu. Veza nam je "podbacila".

Kemo odličan. Stana se gubio. Ostali solida.

Lendrić tanak. Il neće il je grohno, ni blizu onog iz Želje ni trkom ni bilo čim drugim.

Rezime 2.poluvremena:

Po meni preslikano kao prvo. Opet mi bolji, oni ništa. Samo sad smo ga i zabili.

Ostaje žal što ga nismo dali u finišu. Oni umorni a krenuli po izjednačenje. Falilo nam koncentracije, mirnoće, pameti a izgleda malo i snage.
Nema veze, ali ljepše zvući 2-0, a i ja bi pogodio prognozu. :D

Kakav god bio Mehmed,( jer po meni je spor, nevidljiv, kakvu god loptu imao to ne pokazuje i neka koristi od toga jer evo 3 meča ništa konkreno) danas najbolji u sredini. Posebno se osjeti kad se umori, tad griješi i pasove. Bojo najlošiji. Jbg majstore, bit će valjda bolje. A ti Osmanoviću idi jebi Asima, on je krivšto sad ne igraš umjesto Dade.

Generalno, zaslužena pobjeda. Mene kao sladokusca meč nije dojmio, ali bitna je pobjeda.
Mi smo se pitali osim onog finiša prvog poluvremena kad sam popizdio što nam umorni Zrinjski pravi inicijativu, a ne mi njima.

Kemo odličan, svaka čast. Ti i Krpa za igrača tekme. Dobra odbrana tima, dobri i odbrambeni igrači, osim Stane, probijali su ga, ali eto vadi ga malo ona "zmijugaloma" :D
Vezni red mi je podbacio.
Veseli dobar.
Asim loš.

Idemo dalje. Daj Amare još se malo pojačaj uz Štilu i možemo pucati na visoko, jer treba nam širine kad bude kartona i povreda, a i kad bude guravo u malim tekmama da neko može unijeti nešto s klupe. Sad je to potanko, nema nekog izbora s klupe.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:46 pm

Krpic odlican, ali onaj Jakovljevic, kakva je ono zvijer, svaki skok je njegov bio. Polako počinjemo liciti na tim, lijeva strana je kriminalna, podhitno mijenjat.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:48 pm

Dobri smo bili, agresivni, brži prema naprijed nego inače. Ovaj Amar od večeras mi liči na starog Amara. Čestitke njemu također.

Zrinjski je vrhunska ekipa, kad skontaš koliko im standardnih nije igralo, te da su ovi od večeras većinski klupa, onda stvarno vidiš koliko jak roster imaju. Onaj Hadžić da je igrao od početka dao bi nam ga.

Čurjurić je vrhunski igrač, puno spremniji nego kad je kod nas bio. Žao mi je što je kod njih, a ne kod nas.

Još da imaš nekog plejmejkera umjesto Dade popunjavača mjesta, bili bi još bolji. Alispahić za sada pojačanje veće nego Bojo.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:48 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:03 pm
Ne mogu da vjerujem sta ova policija radi, pa je li treba da necije dijete strada? Ko je odgovoran sto nije bilo tampon zone?
Nista novo ovako je svaku tekmu samo sto je veceras planulo...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:55 pm

Aaaaj jest lijepo, sad lagano kuci. Danas napisa povedi kapitenu do titule, i evo poslusao je.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:56 pm

Kakva igra. :klanjase2:

Svi zajedno do titule!!!!
1987
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 10:59 pm

OVO JE ŽELJO!!!

Najbitnije od svega je da su nam protivnici u tri utakmice napravili šansi koje se mogu izbrojati na prste jedne ruke, a pritom nisu zabili niti jednom.

Alispahić odličan, moram ga pohvaliti. Dokazao je da može, da zna i da nam baš može valjati. Nadam se sredini Bojo-Alispahić-Štilić. Bilo je grešaka, ali one su sada nebitne, jer smo apsolutno zasluženo uzeli tri boda. Amar će to s njima riješiti, kao i uvijek. Ova borba, tempo utakmice, zalaganje... to će nas držati na tribinama. Idemo po bodove u Zenicu!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 11:01 pm

Dovedi amare jos dva igraca da je osvojimo!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 11:02 pm

Ima li sanse da Stilic zaigra u Zenici?
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 11:02 pm

Ja ne mogu da vjerujem jos koliko je Krpic pretrcao veceras. Kapa dole
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 04, 2019 11:02 pm

El_Nino je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:45 pm
Rezime 1. Poluvremena:

Kako početi post a ne jebati Asimu mater. Jel moguće Amare da ti on igra? Daj Sinana tamo ako već Mehmed mora igrati. Ah da, mora i Asim zbog buraza. Ništa.

Derbi u prvom tanak.
Dobra stvar što nam Zrinjski nije napravio ništa ozbiljno. Mi smo imali onu izrazitu šansu preko Asima, najbolja šansa u 1.poluvremenu. Na stadionu se priča da nije bio ofsajd Asima a digao je, ja nisam vidio sliku. Mada da se ne nerviram mnogo, on bi to promašio kao i onu prvu.

Tanak nam vezni red. Bojo ništa. Mehmed imao dvije dijagonale, ali je smješno kako trči kontre. Slowmotion. I gledajući kontrolu lopte, distribuciju lopte i svega što treba desetka da radi, i poredeći s istim igračem iz druge ekipe, dosta lošije od protivnika. Amare, daj Sinana do Štile, nemoj srat, **** te Began i Alispahić skupa.

Tužno, ali istinito, Ivan je daleko najbolji veznjak bio na terenu. Naši mu ništa ne mogu. Veza nam je "podbacila".

Kemo odličan. Stana se gubio. Ostali solida.

Lendrić tanak. Il neće il je grohno, ni blizu onog iz Želje ni trkom ni bilo čim drugim.

Rezime 2.poluvremena:

Po meni preslikano kao prvo. Opet mi bolji, oni ništa. Samo sad smo ga i zabili.

Ostaje žal što ga nismo dali u finišu. Oni umorni a krenuli po izjednačenje. Falilo nam koncentracije, mirnoće, pameti a izgleda malo i snage.
Nema veze, ali ljepše zvući 2-0, a i ja bi pogodio prognozu. :D

Kakav god bio Mehmed,( jer po meni je spor, nevidljiv, kakvu god loptu imao to ne pokazuje i neka koristi od toga jer evo 3 meča ništa konkreno) danas najbolji u sredini. Posebno se osjeti kad se umori, tad griješi i pasove. Bojo najlošiji. Jbg majstore, bit će valjda bolje. A ti Osmanoviću idi jebi Asima, on je krivšto sad ne igraš umjesto Dade.

Generalno, zaslužena pobjeda. Mene kao sladokusca meč nije dojmio, ali bitna je pobjeda.
Mi smo se pitali osim onog finiša prvog poluvremena kad sam popizdio što nam umorni Zrinjski pravi inicijativu, a ne mi njima.

Kemo odličan, svaka čast. Ti i Krpa za igrača tekme. Dobra odbrana tima, dobri i odbrambeni igrači, osim Stane, probijali su ga, ali eto vadi ga malo ona "zmijugaloma" :D
Vezni red mi je podbacio.
Veseli dobar.
Asim loš.

Idemo dalje. Daj Amare još se malo pojačaj uz Štilu i možemo pucati na visoko, jer treba nam širine kad bude kartona i povreda, a i kad bude guravo u malim tekmama da neko može unijeti nešto s klupe. Sad je to potanko, nema nekog izbora s klupe.
Na stranu sto cesto imamo razlicita vidjenja,i tvoju kuknjavu za moj zasluzen ban. Bez obzira sto smatram da si ga i sam zasluzio mnogo puta,ne sto meni nesto kazes,nego sto pojedine igrace nazivas seljacicima i slicno.
Upustam se sa tobom u rasprave prije svega jer bez obzira na razlike u misljenju,vjerujem da si pravi Zeljovac.
Sto se tice tvog posta,samo 2 stvari bi komentarisao. Slazem se da je Asim tanak i cudan igrac. I ja bi ga volio vidjeti sto dalje od prvih 11.Ali ne moze brate Sinan na krilo nikako. To isto kad bi ti Krpic bio vezni. Ne ide..
A sto se Alispahica tice. Vjeruj da je toliko puta veceras razvukao i na spavanju uhvatio njihovu odbranu,smirio loptu,pa u krajnjem slucaju 80 posto gola je njegovo. Ne zbog suta,vec sto se snasao u 16 m,tri puta bolje od svakog naseg krila i napadaca.
Jebi ga nije brz i ne treci brzo kontru,a vjeruj ni Stila je nece nista puno brze trcati.
Njemu i Stili to nije primarno. Ali zato druge stvari rade odlicno. Nije mu ni odbrana neki prevashodni zadatak,koliko god neko rekao da svih 11 igra odbranu i napad.
Daleko je ovo od savrsenog,ali nije bas da smo za jedan gol bili bolji. Mi da smo imali bolja krila,bili bi mi za vise od jednog gola bolji.
Ako uzmemo u obzir da svi misle da je Zrinjski najkvalitetniji i da ima 25 igraca jednake kvalitete,ako ti nista konkretno ne naprave za 90 minuta,a ti si realno igrao bez 3 igrqca koje mnogi smatraju da su najbolji. Stila,Ermin i Sinan,onda nije bas da taj mrtvac Mehmed ispada tako los,ako takvu ekipu poprilicno izdominira na sredini. Da ne davim puno nemam vremena bas ... pozz

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi i 130 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija