Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:20 pm

Raja,vrijeme je da se krene.
NEK NAM JE SA SRECOM
...DO POBJEDE
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:29 pm

znaci ceman ce braniti... bas me interesuje kako ce se provesti na terenu... mislim da je bolje da fejzic brani...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:35 pm

plavi brat je napisao/la:
pet okt 05, 2018 4:14 pm
Nekontam nikako sto bi bojkotovali Odu. Hajd Kostic i Krcma,nisu mogli da ispstuju njihove zahtjevne treninge po pitanju nesto kompleksnijih vjezbi, ili petrovica zbog jakih fizickih vjezbi, trcanje uz stepenice i slicno. Ali zasto Odu,neznam nikako.Mozda sto znaju da Oda voli forsirat djecu pa se pojedini boje da ne izgube mjesto u prvih 11. Bez obzira na sve veceras svi na grbavicu. Svi ko jedan,dati podrsku ko god izadje na teren pa i cak i Jovanu ako bude igro...
A ove probleme rjesavat izmeju utakmica i na rep. pauzama. NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA !!!
Ma druze oni gledaju samo svoje interese.Oni bi mater svoju bojkotovali,a ne nekog Odu.Pregledaj ponovo press Krcme i sve ce ti biti jasno.Covjek rece da ga 2.kolo(ej 2.kolo!!!) neki igraci pitaju sto nisu u prvih 11 i sl.Sta treba dalje objasnjavati?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:38 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 4:07 pm
ajde vako Oda živ bii

ceman-sinisa-rodin-bakrac-curjuric-hajdar-zec-dacic-e.sehic-krpic

zaima na istok da prodaje sokove!
i natjerati da ga popije sve sokove sto ne proda. ne treba mu veca kazna od onih sokova :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:45 pm

mi ni sa 11 igrača ne možemo meda a ti bi izveo 10 :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:48 pm

U sredini počinju: Hajdar - Blagi i Ivan, ne sanjajte o Vranješu a i realno nije ništa bolji od navedenih u ovoj fazi karijere.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:48 pm

Jbt citam sastav Celika i bojim se, yebem ti igrace, dobro neko napisa treba ih na Lasvi kod Fehre u karantin a ne u ovaj resort..
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:51 pm

Ne volim inače kad pogodim oko loših stvari ali već evo otkako je počela sezona napominjem da nam treba golman. Razloge sam objašnjavao. Trebao je biti zamjena Veci. Ivan TIrić mi je bio idealna opcija. Mlad realtivno, dobar golman. Puhao bi mu za vratom. Veca je mislio da je nedodirljiv, a mlad je još. POnese čovjeka svašta. Sigurno se ne bi ovo desilo da se bojao makar malo za svoju guzu. Sad imamo problem. Ćeman mlad a nema tekmi, a FEjzu kad vidim kako stoji na golu ko rekreativac mi djeluje.
Druga stvar, spominjao sam krilo. Napadač nam nije trebao. Zec je više napdač nego krilo po karakteristikama i Zajm malo više krilo nego ZEc ali može igrati oboje. Veseli i Jazvić imaju prave karakteristike krila i obojica su bili nespremni vidjelo se. I eto dese se povrede, nesrećom, ali i da se nisu desile njih dvojica teško da bi mogli igrati cijele tekme. Kad nemaš adekvatne zamjene onda se dešavaju padovi. U tome se prve četiri ekipe i razlikuju od ekipa sa sredine tabele. Zbog toga manje osciliraš i igrači se više trude kako bi bili u prvom planu. Oda je sebi još plus skočio u stomak sa Arežinom i Vranješom. Sve stoji da nisu zadovoljili i da su psihički problemi kod Arežine ali ko trener si ih trebao nekako izvarijantisati do polusezone i onda gledati kako ih zamijeniti. Ako se Vranješ nesviđa ostalima, iskomuniciraš to. Arežinu naložiš nekako, pokušavaš. Ok je da si se jednog riješioo radi primjera.

I još nešto. Danas su naviječi razmaženi. Pravi Manijaaci su bili malo poslije rata. Ništa ih nije sprječavalo da dođu na tekmu. Bez obzira koji smo bili. GUbili smo od Zmaja i sl, ali bili smo tu. Kad ne ide bilo je inata i svi dolazili. Sad suprotno. Kad ne ide nikog, a čim počne igra eto ti raje. Poprimili pitarske navike. Da je ovakva situacija prije 20 godina bila bilo bi nas 10.000 danas.
I još nešto, murija nas je spriječila da damo podršku porodici Memić. ali možemo transparant neki dići. Zato nam fali to udruženje i prave vođe.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:52 pm

Bit će zanimljivo da vidimo kako reagujemo ako budu igrali visoki presing opet protiv nas, tu vjerujem da je Anel potkovaniji sa loptom, ima bolji pas i ubacivanje naprijed u odnosu na Hajdara dok je ovaj agresivniji u odbrani i brže zatvara prostor.
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:56 pm

Svi putevi vode na Grbavicu
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 4:59 pm

4:1 moja prognoza.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:02 pm

Zaposlenik Zelje prijavio Kjosevskog.

U svakoj firmi ako menadjement uspije okrenuti zaposlenike da se medjusobno prijavljuju, jedan na drugog pricaju, tu nema napredka, a atmosfera medju takvim zaposlenicima se tesko popravlja.

Ocigledno da je odluka uprave ova suspenzija. Duboko su me razocarali, jer smo mi veceras zbog ove suspenzije dosta slabiji. A i dugorocno, ovo je prelos potez. Jednog igraca reprezentativca imas, vjerovatno ces uzeti neku lovu, umjesto da ga pazis kao malo vode na dlanu, ti sam sebi u stomak skaces.
Ne radi se u korist Zelje. Opet. Razocaran sam.
I to zbog kupovine alkohola.
Kad u svakom drugom intervjuu igraci iz svjetskih top klubova spominju kako su pili, zabavljali se, druzili i da im je to donijelo zajednistvo tokom igracke karijere.

A da bi stvar smjesna bila, kapitensku dajes igracu kojem je raskinut dobar ugovor u Svedskoj zbog nepostivanja klubskog pravilnika nocnih izlazaka I koji je u nas klub dosao prije par mjeseci.
Smjesno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:03 pm

Joj sastava... :(
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:08 pm

E moj Odovicu, celavi napolje
Željezničar ante portas !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:09 pm

ŽELJEZNIČAR: Fejzić, Stevanović, Pavić, Čurjurić, Zec, Krpić, Blagojević, Zajmović, Hajdarević, Osmanković, Rodin

Na klupi su: Ćeman, Bakrač, Šehić, Osmanović, Šabanadžović, Dacić, Vranješ




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:09 pm

Stoperski par mi se ne svidja, ostalo ocekivano i podrzavam.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:12 pm

IvanOsim je napisao/la:
pet okt 05, 2018 5:02 pm
Zaposlenik Zelje prijavio Kjosevskog.

U svakoj firmi ako menadjement uspije okrenuti zaposlenike da se medjusobno prijavljuju, jedan na drugog pricaju, tu nema napredka, a atmosfera medju takvim zaposlenicima se tesko popravlja.

Ocigledno da je odluka uprave ova suspenzija. Duboko su me razocarali, jer smo mi veceras zbog ove suspenzije dosta slabiji. A i dugorocno, ovo je prelos potez. Jednog igraca reprezentativca imas, vjerovatno ces uzeti neku lovu, umjesto da ga pazis kao malo vode na dlanu, ti sam sebi u stomak skaces.
Ne radi se u korist Zelje. Opet. Razocaran sam.
I to zbog kupovine alkohola.
Kad u svakom drugom intervjuu igraci iz svjetskih top klubova spominju kako su pili, zabavljali se, druzili i da im je to donijelo zajednistvo tokom igracke karijere.

A da bi stvar smjesna bila, kapitensku dajes igracu kojem je raskinut dobar ugovor u Svedskoj zbog nepostivanja klubskog pravilnika nocnih izlazaka I koji je u nas klub dosao prije par mjeseci.
Smjesno.
Cek da probam shvatiti tvoju logiku,a ti me ispravi ako grijesim...Znaci,samo zato sto je igrac reprezentativac i sto klub moze zaraditi na njemu treba da ga drzimo kao malo vode na dlanu,bez obzira na sve?Znas li ti sta to znaci?To prijatelju znaci da je on veci od kluba.To si upravo napisao.Druga stvar,jel ti mislis da je on suspendovan zbog alkohola i kupovine istog?To je posljedica.Mnogo veci problem je da on u ovoj krizi,nakon ocajnog poraza i narusene atmosfere ode kupiti sebi da pije!! :oops1: :oops1: U prevodu,boli me ku.rac za ono sto se desilo,a govorimo o covjeku koji je kapiten!!

I trece,sta ima veze sta je Krpic radio prije?Kakav je taj momak otkako je dosao u Zelju??Primjer i olicenje profesionalizma,od zalaganja na treningu,do utakmica,odnosa prema navijacima,medijima itd.To je bitno,a ne sta je radio tokom karijere.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:15 pm

IvanOsim je napisao/la:
pet okt 05, 2018 5:02 pm
Zaposlenik Zelje prijavio Kjosevskog.

U svakoj firmi ako menadjement uspije okrenuti zaposlenike da se medjusobno prijavljuju, jedan na drugog pricaju, tu nema napredka, a atmosfera medju takvim zaposlenicima se tesko popravlja.

Ocigledno da je odluka uprave ova suspenzija. Duboko su me razocarali, jer smo mi veceras zbog ove suspenzije dosta slabiji. A i dugorocno, ovo je prelos potez. Jednog igraca reprezentativca imas, vjerovatno ces uzeti neku lovu, umjesto da ga pazis kao malo vode na dlanu, ti sam sebi u stomak skaces.
Ne radi se u korist Zelje. Opet. Razocaran sam.
I to zbog kupovine alkohola.
Kad u svakom drugom intervjuu igraci iz svjetskih top klubova spominju kako su pili, zabavljali se, druzili i da im je to donijelo zajednistvo tokom igracke karijere.

A da bi stvar smjesna bila, kapitensku dajes igracu kojem je raskinut dobar ugovor u Svedskoj zbog nepostivanja klubskog pravilnika nocnih izlazaka I koji je u nas klub dosao prije par mjeseci.
Smjesno.
Brate kakve ti gluposti lupas to nisu istine, al svaki post ..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:16 pm

daj boze da posljednji put danas gledam zajmovica!
amin ja rabbi
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:21 pm

To je to, mozda Bakrac umjesto Kemice al moze i ovako. Ovo je sastav za 3 boda. Ostale kombinacije su huja, zelje i pozdravi...

Evo duso dolaziiiim :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija