Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:19 pm

Idemo u Ugljevik po pobjedu, nadat se i pobjedi Borca, idemo po to prvo mjesto!!!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:22 pm

I još nešto me kopka :D
Zar je taj Mujezinović toliko loš da ne može da se izbori za minutažu pored ovakve konkurencije? :klanjase:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:49 pm

Ja ne znam kako mozete braniti Pavica nakon utakmice u Subotu. Ako ti treniras fudbal 15-16godina i ne mozes cijelu utakmicu da jednom centriras kako treba sta je tvoja svrha. Defanzivno najgori bio, a treba se zato potruditi jer ti je konkurencija Kosoric, Dado, Jamak i Sinisa. Nit zna pokriti prostor, nit se zna postaviti. Trci ko muha bez glave.
Pa kunem ti se nisam sutnuo loptu 3.godine, imam 30kila viska, imam zglobove 80godisnjaka ali od 10pokusaja bi iz trka bar dvaput nabacio da valja.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:51 pm

Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:54 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:51 pm
Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
Brate saburamo mi 7 godina, a ti igrači su dobili podršku opet na kraju utakmice.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 10:55 pm

Nismo mi krivi što su oni umislili da su fudbaleri, da su p od profesinalca nebi im se psovalo sa tribina, p jesu ali skroz druga riječ.
イビチャ・オシム
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:00 pm

Ne zamjeram nikome, losu pas igru, centarsuteve bar u subotu. Onaj teren je uzasan bio.
Jedino sto me razocsralo je nas pristup. Ma bolje smo na pripremnim izgkedali, nismo trcali, prebili nas, nijednu niciju nismo pokupili. Eh to je sto me boli.
Pa ***** mu majku dodje puna tribina da vas gleda 40 minuta, i oni ko p igraju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:03 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:22 pm
I još nešto me kopka :D
Zar je taj Mujezinović toliko loš da ne može da se izbori za minutažu pored ovakve konkurencije? :klanjase:
Po meni nije loš igrač, al ubija ekipu. Solira previše. Ima sve da bude dobar igrač, al nešto kao Veseli, ne da lopte i svaki put pretjera. Ajd Veseli je krilo pa nešto i bude od toga, a Mujezinović udara kroz sredinu gdje je veća koncentracija igrača. Po meni dobar igrač tehnički, brz...al solira i ubija time ekipu. Dok on izdribla sve oko sebe, sve što je bilo slobodno da primi loptu prema naprijed je pokriveno. Da igra iz prve ili druge, bio bi odličan jer je brz i okretan. Ovako vala i ne znam.
Mozda je koristan kad se cuva rezultat pa da dribla, petlja i drži loptu dok ga ne sruše.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:11 pm

Bolji je Subašić od Mujezinovića, Mujezinović ubjedljivo naš najlošiji igrač, za njega je Klepač ličio na igrača. Većeg antitalenata u svom životu nisam vidio. Uzme loptu i bukvalno se okreće oko svoje ose, jel moguće da je za godinu dana skupio samo jednu asistenciju?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:12 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:54 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:51 pm
Bas danas razmisljam hladnije glave kak osmo mi navijaci dosta krivi zbog svega ovoga jer nemamo sabura ni za koga sekunde. Okej Zec nas je nerviro nenormalno, ali i mi veliku nervozu stvaramo i njima na terenu realno svojim psovkama i tersanjem nakon dva-tri pogresna pasa i slicno. Sta nam se desilo ? Nismo nikad takvi bili, hajmo zbiti redove
VOLIM TE ZELJO!
Brate saburamo mi 7 godina, a ti igrači su dobili podršku opet na kraju utakmice.
Previše mi saburamo, tolike godine bez trofeja
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:17 pm

Mislim da je jučer najveći krivac za onako loš napad naša sredina Dado - Jamak, niko da krene prema naprijed, kad je Bojo ušao puno bolje smo izgledali i agresivnije.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:23 pm

sahmat je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:11 pm
Bolji je Subašić od Mujezinovića, Mujezinović ubjedljivo naš najlošiji igrač, za njega je Klepač ličio na igrača. Većeg antitalenata u svom životu nisam vidio. Uzme loptu i bukvalno se okreće oko svoje ose, jel moguće da je za godinu dana skupio samo jednu asistenciju?
Klepac je dobar igrac sto je pokazao u par navrata kod nas...zna igrati i ima dobar dribling...drugi par rukava je to sto je bio u periodu kad je ocajna ekipa i jos je stranac pa nije se isplatilo ostaviti ga, a ne da je bolji od mustafe i zajima nego je par levela iznad njih sto i pokazuje to da je redovan u ekipi koja ima bod manje od Maribora na 3. Mjestu i uz to ima 8 golova.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:33 pm

slika
Spoiler:
slika
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:35 pm

Pa sta ako saburamo. To nestrpljenje nas je i dovelo do toga da ne mozemo nista osvojiti. Mora se polahko, ne mozes nakon svakog kiksa tjerati trenera. Ne ide ba, probali na silu, ne ide! Prodas, otpustis, dovedes, nadas se i nista!
Djurbuzovic, Adzem, Odovic, Capljic, Mualic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic, Odovic. I sta nam je donijelo silno nezadovoljstvo?
Ovo je za svih sedam godina 9 mandata jebote. Od toga Djurbuzovic, Odovic, Petrovic, Adzem gube, trofej im ispada iz ruku, ne znam ni kako bi nazvao te stvari. Mostsr 2:4, Kosevo 0:0(Radnik kuci 1:1, Sloboda kuci 1:1), Lukavica(1:1),(Krupa, Kosevo, Mostar 3:3), derbi 0:3, pet poraza, stvari koje su mi zivot zgadile. U nekim momentima sam mislio da nikad vise ne zelim gledati Zelju. Sta mi ovo treba u zivotu? Sad ja nekog trebam ubjedjivati da sam stvorenje, lutvin pusikurac, lobotomac..
Ali to je fudbal, sta sad otjeramo Amara? Bice neko zadovoljan, ja kao nezadovoljn cu jebat mater svakom sljedecem treneru. I cekati da kiksa, kako bi mogao pamet po forumu prosipati. I reci, majstore vidis da je Amar bolji, a Zeljo titule i gubi.
Svaki od ovih poraza me i dan danss bole, izvjestaje, golove sa tih utakmica nisam nikad gledao niti cu ih gledati. Jednostavno, uhvatim se da mastam sta da je Lendric ubacio u 93 minuti gol ili da je Veca skinuo penal Bekicu, samo da je Bogi izbio loptu a ne okreno je prema nama..
Nije lahko, iskreno krivo mi je nakon Bijeljine podsjetilo me na kikseve Djurbuzovica, i svih ovih sezona. Nadam se da nece biti velikih poraza, svaka od ovih utakmica me jednako boli, ali svaka bez obzira jel Slavko ili Djurbuzovic. Dodje nekad neko kao Amaru se to ne desava, baci me sjecanje u malo dalju proslost, kad sam gledso Hasagica kako gol sa 30 metara prima u Sirokom i nismo prvaci!
Amar covjek od krvi i mesa, ali nas najbolji trener.
Svima se moze desiti, ali Zeljo ostaje!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:38 pm

hahahahaha
Željezničar ante portas !
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:39 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned feb 23, 2020 7:34 pm
Ma bolji Jamak i Dado :zid:
Dva najsporija zadnja vezna u historiji fudbala, bilo je grozno za gledati. Bili smo puno brzi i opasniji kad su ušlu Bojo i Subašić.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:40 pm

BlwD je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:33 pm
slika
Spoiler:
slika
:placeodsmijeha: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 11:44 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:35 pm
Pa sta ako saburamo. To nestrpljenje nas je i dovelo do toga da ne mozemo nista osvojiti. Mora se polahko, ne mozes nakon svakog kiksa tjerati trenera. Ne ide ba, probali na silu, ne ide! Prodas, otpustis, dovedes, nadas se i nista!
Djurbuzovic, Adzem, Odovic, Capljic, Mualic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic, Odovic. I sta nam je donijelo silno nezadovoljstvo?
Ovo je za svih sedam godina 9 mandata jebote. Od toga Djurbuzovic, Odovic, Petrovic, Adzem gube, trofej im ispada iz ruku, ne znam ni kako bi nazvao te stvari. Mostsr 2:4, Kosevo 0:0(Radnik kuci 1:1, Sloboda kuci 1:1), Lukavica(1:1),(Krupa, Kosevo, Mostar 3:3), derbi 0:3, pet poraza, stvari koje su mi zivot zgadile. U nekim momentima sam mislio da nikad vise ne zelim gledati Zelju. Sta mi ovo treba u zivotu? Sad ja nekog trebam ubjedjivati da sam stvorenje, lutvin pusikurac, lobotomac..
Ali to je fudbal, sta sad otjeramo Amara? Bice neko zadovoljan, ja kao nezadovoljn cu jebat mater svakom sljedecem treneru. I cekati da kiksa, kako bi mogao pamet po forumu prosipati. I reci, majstore vidis da je Amar bolji, a Zeljo titule i gubi.
Svaki od ovih poraza me i dan danss bole, izvjestaje, golove sa tih utakmica nisam nikad gledao niti cu ih gledati. Jednostavno, uhvatim se da mastam sta da je Lendric ubacio u 93 minuti gol ili da je Veca skinuo penal Bekicu, samo da je Bogi izbio loptu a ne okreno je prema nama..
Nije lahko, iskreno krivo mi je nakon Bijeljine podsjetilo me na kikseve Djurbuzovica, i svih ovih sezona. Nadam se da nece biti velikih poraza, svaka od ovih utakmica me jednako boli, ali svaka bez obzira jel Slavko ili Djurbuzovic. Dodje nekad neko kao Amaru se to ne desava, baci me sjecanje u malo dalju proslost, kad sam gledso Hasagica kako gol sa 30 metara prima u Sirokom i nismo prvaci!
Amar covjek od krvi i mesa, ali nas najbolji trener.
Svima se moze desiti, ali Zeljo ostaje!
Nema dalje 😂😂😂😂😂
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 12:29 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 23, 2020 10:01 pm
Ma Pavic je odlican, covjek igra odbranu i za Zajmovica. Pogotovo kada znamo da mu je alternativa Srdjan "bice Zeljo k.. sampion" Stanic.
Misliš smrdan
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 24, 2020 12:30 am

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:44 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 23, 2020 11:35 pm
Pa sta ako saburamo. To nestrpljenje nas je i dovelo do toga da ne mozemo nista osvojiti. Mora se polahko, ne mozes nakon svakog kiksa tjerati trenera. Ne ide ba, probali na silu, ne ide! Prodas, otpustis, dovedes, nadas se i nista!
Djurbuzovic, Adzem, Odovic, Capljic, Mualic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic, Odovic. I sta nam je donijelo silno nezadovoljstvo?
Ovo je za svih sedam godina 9 mandata jebote. Od toga Djurbuzovic, Odovic, Petrovic, Adzem gube, trofej im ispada iz ruku, ne znam ni kako bi nazvao te stvari. Mostsr 2:4, Kosevo 0:0(Radnik kuci 1:1, Sloboda kuci 1:1), Lukavica(1:1),(Krupa, Kosevo, Mostar 3:3), derbi 0:3, pet poraza, stvari koje su mi zivot zgadile. U nekim momentima sam mislio da nikad vise ne zelim gledati Zelju. Sta mi ovo treba u zivotu? Sad ja nekog trebam ubjedjivati da sam stvorenje, lutvin pusikurac, lobotomac..
Ali to je fudbal, sta sad otjeramo Amara? Bice neko zadovoljan, ja kao nezadovoljn cu jebat mater svakom sljedecem treneru. I cekati da kiksa, kako bi mogao pamet po forumu prosipati. I reci, majstore vidis da je Amar bolji, a Zeljo titule i gubi.
Svaki od ovih poraza me i dan danss bole, izvjestaje, golove sa tih utakmica nisam nikad gledao niti cu ih gledati. Jednostavno, uhvatim se da mastam sta da je Lendric ubacio u 93 minuti gol ili da je Veca skinuo penal Bekicu, samo da je Bogi izbio loptu a ne okreno je prema nama..
Nije lahko, iskreno krivo mi je nakon Bijeljine podsjetilo me na kikseve Djurbuzovica, i svih ovih sezona. Nadam se da nece biti velikih poraza, svaka od ovih utakmica me jednako boli, ali svaka bez obzira jel Slavko ili Djurbuzovic. Dodje nekad neko kao Amaru se to ne desava, baci me sjecanje u malo dalju proslost, kad sam gledso Hasagica kako gol sa 30 metara prima u Sirokom i nismo prvaci!
Amar covjek od krvi i mesa, ali nas najbolji trener.
Svima se moze desiti, ali Zeljo ostaje!
Nema dalje 😂😂😂😂😂
Hahaha ma cekacemo drug opusti se, pa vidiš li da nam sve pod kapu moze stati.
Treba li kome popusiti jos dok cekamo? 😂
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija