Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:12 pm

Znaci uredu je biti duzan igracu ili nekom obicnom radniku u klubu ali kada smo duzni njemu onda idu i kamate.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:14 pm

Veselinovic ima koronu, to je razlog zbog kojeg nije igrao. Takodjer, duguje mu se fina svota. Ne samo njemu, ima jos tu igraca.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:20 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:05 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:30 pm
Nisu u pitanju samo obični papiri, insistira na raznim papirima.
I ne samo on.
Mani se forumskih kvazi istina. Nemoj kao pojedini traziti ekskluzive gdje ih nema
Mani se ti mene.
Džaba krečiš, ublehaš.

Znam ja puno više nego što ti misliš, samo što 90% toga ipak nije za forum.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:23 pm

Amar ih je doveo i nek izmisli način i nek ih plaća . Samo ne smije se dozvoliti da gubio utakmice za zelenim stolom . Ma ne interesuje me nista ba, to bi bio vrhunac sramote . Smijali smo se čeliku a kako gledam mogli bi se na kraju sezone priključiti kantonalcima.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:23 pm

Gola je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:06 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:26 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:25 pm


Petica ce biti ali se ne nadaj nicem dobrom iz toga.

Klosare bi mogli otjerati samo navijaci ali ih mi vise nemamo.
Ma kakvi navijaci dajte molim Vas
Ne znam kako je moguce da se niko od legendi kluba ne oglasava, da ne postoji neka opozicija, da ne postoji apsolutno nista sto ce im se suprostaviti, pa cak se ni manijaci ne oglasavaju ako nista barem sa nekim pitanjima i zahtjevima, pa barem da izadje neki amaterski novinarski clanak ali jebeno nista ne desava to me najvise pojede
Ali bas. Nekad bi se zemlja prevrnula.

Je li realno da nikoga vise nije briga?!?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:25 pm

Zaista se postavlja pitanje sta radi uprava naseg kluba sve ove mjesece od pocetka 2020. nebitno sto je Covid19 prisutan ?

Kako je moguce da se klub nalazi u ovoj situaciji u kojoj se nalazi, ne govorim o rezultatskoj krizi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:25 pm

Nek popusi koju snjuri mozda izbije koronu iz sebe.
U srijedu je igrao utakmicu protiv Gorazda sada jos treba da se zarazi neko od ostalih igraca.
Nama je potreban restart, najbolje je dovesti novu upravu, novog sefa i novih igraca.
Pitari su imali m.uda pa su otpustili legendu Husrefa i doveli covjeka koji nikad nece osjecati Sarajevo svojim klubom vec ce cisto profesionalno raditi svoj posao.
Misljenja sam da i mi moramo povuci ovakav potez.
Dosta je legendi koji zive od stare slave i 30 + godina igraca koji igraji rekreativno za nas klub.
Takvi igraci su zaradili para vani i nemaju nikakav motiv za napredak, ubacit mlade igrace zeljne dokazivanja.
Najbolji primjere je Odina generacija sa Bajicem, Amirom, Sadikovicem i ostalim
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:26 pm

Ne mogu da vjerujem da smo pali toliko nisko, znaci produzis ugovor igracu i onda ga ne placas :)

Stila mora dobiti karton u srijedu da se ocisti pred derbi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:27 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:23 pm
Gola je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:06 pm
Ne znam kako je moguce da se niko od legendi kluba ne oglasava, da ne postoji neka opozicija, da ne postoji apsolutno nista sto ce im se suprostaviti, pa cak se ni manijaci ne oglasavaju ako nista barem sa nekim pitanjima i zahtjevima, pa barem da izadje neki amaterski novinarski clanak ali jebeno nista ne desava to me najvise pojede
Ali bas. Nekad bi se zemlja prevrnula.

Je li realno da nikoga vise nije briga?!?
Svi ce se javiti i doci kada krene prodaja pomocnog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:29 pm

Nemamo para, nemamo superstar igrace, nemamo mnogo toga, ali, navijace smo
uvijek imali i imacemo, sve dok kuca srce u nama...
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:34 pm

Ujko je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:29 pm
Nemamo para, nemamo superstar igrace, nemamo mnogo toga, ali, navijace smo
uvijek imali i imacemo, sve dok kuca srce u nama...
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Imamo tačno 1 sapstenje kolko se sjećam za isti vremenski period. A stanje 30x gore.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:36 pm

cipiripi je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:25 pm
Nek popusi koju snjuri mozda izbije koronu iz sebe.
U srijedu je igrao utakmicu protiv Gorazda sada jos treba da se zarazi neko od ostalih igraca.
Nama je potreban restart, najbolje je dovesti novu upravu, novog sefa i novih igraca.
Pitari su imali m.uda pa su otpustili legendu Husrefa i doveli covjeka koji nikad nece osjecati Sarajevo svojim klubom vec ce cisto profesionalno raditi svoj posao.
Misljenja sam da i mi moramo povuci ovakav potez.
Dosta je legendi koji zive od stare slave i 30 + godina igraca koji igraji rekreativno za nas klub.
Takvi igraci su zaradili para vani i nemaju nikakav motiv za napredak, ubacit mlade igrace zeljne dokazivanja.
Najbolji primjere je Odina generacija sa Bajicem, Amirom, Sadikovicem i ostalim
Da li smatras da postoji budala koja ce u ovo nestabilno vrijeme se uhvatiti u kostac s problemima naseg kluba, i kao gratis dobiti nezadovoljnu marvu koja kmeci sto tu nije Amar, Senad kunto panto.

Izuzev Vedrana, malo ko ima volje uopste uci u klub a ne nesto vise.

@Neodgovorni
To lutak sto si navikao medju svojim ortacima da lazes i glumis insajdera i kad te neko demantuje nazoves ga molerom je stvar tvog licnog odgoja. Fino ti kazem mani se mahale i foruma.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:47 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:36 pm
cipiripi je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:25 pm
Nek popusi koju snjuri mozda izbije koronu iz sebe.
U srijedu je igrao utakmicu protiv Gorazda sada jos treba da se zarazi neko od ostalih igraca.
Nama je potreban restart, najbolje je dovesti novu upravu, novog sefa i novih igraca.
Pitari su imali m.uda pa su otpustili legendu Husrefa i doveli covjeka koji nikad nece osjecati Sarajevo svojim klubom vec ce cisto profesionalno raditi svoj posao.
Misljenja sam da i mi moramo povuci ovakav potez.
Dosta je legendi koji zive od stare slave i 30 + godina igraca koji igraji rekreativno za nas klub.
Takvi igraci su zaradili para vani i nemaju nikakav motiv za napredak, ubacit mlade igrace zeljne dokazivanja.
Najbolji primjere je Odina generacija sa Bajicem, Amirom, Sadikovicem i ostalim
Da li smatras da postoji budala koja ce u ovo nestabilno vrijeme se uhvatiti u kostac s problemima naseg kluba, i kao gratis dobiti nezadovoljnu marvu koja kmeci sto tu nije Amar, Senad kunto panto.

Izuzev Vedrana, malo ko ima volje uopste uci u klub a ne nesto vise.

@Neodgovorni
To lutak sto si navikao medju svojim ortacima da lazes i glumis insajdera i kad te neko demantuje nazoves ga molerom je stvar tvog licnog odgoja. Fino ti kazem mani se mahale i foruma.
Nisi ti ništa demantovao majstore moleru, nisi obični moler, nego upravo si ti slagao.
Apsolutno nema potrebe da se laže, istinu pogledati u oči koliko god ona bolna bila.
Da smo se ranije suočavali sa istinom i problemima bolje bi bilo, manje bi na naplatu stiglo, manje kamate itd.
Ponavljam, džaba krečite, ali sreća sve vas je manje.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:49 pm

Ne pitate se možda da li smo mi kao navijači zaslužili boljeg Želju?

Vraćaš dugove, završiš godinu u plusu, konkurentan si u ligi, uzmeš kup, napraviš tribinu, teren... Ne valja, jer smo Željo i tražimo prva mjesta, a ne samo konkurentnost i gradnju. 20 ljudi otjera ljude, bitno je samo da dođe Amarenko sa svojim hoštaplerima i uhljebima, da imamo zanimljive preskonferencije i futbol.

Sad imamo *****. Pardon. Kurčinu. Glomaznu, veliku. I nek imamo.

Bi li vi da ste s parama sad ušli u klub i vraćali klub na noge i čekali kad će te Violina, Koldžo, Amar i sekta i gg.ba otjerati sa 3022993 članaka dnevno, prijetnjama, manipulacijama, utjecajem na klub?

Zaslužili smo i gore.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:52 pm

igla je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:49 pm
Ne pitate se možda da li smo mi kao navijači zaslužili boljeg Želju?

Vraćaš dugove, završiš godinu u plusu, konkurentan si u ligi, uzmeš kup, napraviš tribinu, teren... Ne valja, jer smo Željo i tražimo prva mjesta, a ne samo konkurentnost i gradnju. 20 ljudi otjera ljude, bitno je samo da dođe Amarenko sa svojim hoštaplerima i uhljebima, da imamo zanimljive preskonferencije i futbol.

Sad imamo *****. Pardon. Kurčinu. Glomaznu, veliku. I nek imamo.

Bi li vi da ste s parama sad ušli u klub i vraćali klub na noge i čekali kad će te Violina, Koldžo, Amar i sekta i gg.ba otjerati sa 3022993 članaka dnevno, prijetnjama, manipulacijama, utjecajem na klub?

Zaslužili smo i gore.
:pivo:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:55 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:47 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:36 pm
cipiripi je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:25 pm
Nek popusi koju snjuri mozda izbije koronu iz sebe.
U srijedu je igrao utakmicu protiv Gorazda sada jos treba da se zarazi neko od ostalih igraca.
Nama je potreban restart, najbolje je dovesti novu upravu, novog sefa i novih igraca.
Pitari su imali m.uda pa su otpustili legendu Husrefa i doveli covjeka koji nikad nece osjecati Sarajevo svojim klubom vec ce cisto profesionalno raditi svoj posao.
Misljenja sam da i mi moramo povuci ovakav potez.
Dosta je legendi koji zive od stare slave i 30 + godina igraca koji igraji rekreativno za nas klub.
Takvi igraci su zaradili para vani i nemaju nikakav motiv za napredak, ubacit mlade igrace zeljne dokazivanja.
Najbolji primjere je Odina generacija sa Bajicem, Amirom, Sadikovicem i ostalim
Da li smatras da postoji budala koja ce u ovo nestabilno vrijeme se uhvatiti u kostac s problemima naseg kluba, i kao gratis dobiti nezadovoljnu marvu koja kmeci sto tu nije Amar, Senad kunto panto.

Izuzev Vedrana, malo ko ima volje uopste uci u klub a ne nesto vise.

@Neodgovorni
To lutak sto si navikao medju svojim ortacima da lazes i glumis insajdera i kad te neko demantuje nazoves ga molerom je stvar tvog licnog odgoja. Fino ti kazem mani se mahale i foruma.
Nisi ti ništa demantovao majstore moleru, nisi obični moler, nego upravo si ti slagao.
Apsolutno nema potrebe da se laže, istinu pogledati u oči koliko god ona bolna bila.
Da smo se ranije suočavali sa istinom i problemima bolje bi bilo, manje bi na naplatu stiglo, manje kamate itd.
Ponavljam, džaba krečite, ali sreća sve vas je manje.
I ti si mi nesto nervozan. Zar vam ortak djoxxx nije rekao da Zec pokriva plate 😂. Ako je po vasem Veseli je nas jos u Augustu mogao tuziti. Jel on to voli Zelju pa mu zao da se naplati, ili je mozda istina negdje na pola puta.

A to za majstor moler je bas zanimljiva doskocica. Vidi se da si nacitan momak.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:56 pm

Bože pomozi nam i zaštiti nas od nas samih .
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:56 pm

Svi nasi problemi su krenuli kada je Misimovic sa tadasnjom upravom najavio sudski - pravni postupak da se utvrdii pravo stanje kluba, sto je za sobom vezalo da se utvrdi odgovornost prijasnjih ljudi u klubu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 10:00 pm

Vidite ove moderacije ne radi svoj posao, znaci ako neko iznosi neistine onda ide ban i zdravo. Ako neko nekoga vrijedja isto tako ban.

Dajte da na forumu imamo sta konkretno procitati a ne fazone ja znam tetku od trenera pa znam ona pricala kako je taj i taj, to i to.

Forum je pusto totalno sra.nje nigdje nista da valjaz stalno se nesto dijelimo i svadjamo.

Ne slazem se ni ja kako Amar vodji ekipu, kako uprava vodi klub ali to mi ne daje pravo da vrijedjam forumas.

Mene sto najvise trenutno interesuje a da se odnosi na ekipu jeste: Sta je sa Hajricem, zar nije bilo na pocetku valjat ce nam momak. Pa ga onaj Basic hvalio itd ali evo prodje polusezona momak pola sata u komadu nije dobio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 10:09 pm

dell21 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:34 pm
Ujko je napisao/la:
ned okt 25, 2020 9:29 pm
Nemamo para, nemamo superstar igrace, nemamo mnogo toga, ali, navijace smo
uvijek imali i imacemo, sve dok kuca srce u nama...
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Imamo tačno 1 sapstenje kolko se sjećam za isti vremenski period. A stanje 30x gore. Nemam logicnijeg zaključka , nadam se da griješim sa prvom izjavom.
Sto se toga tice, potpuno si u pravu. Nikada nismo smjeli dozvoliti stvaranje grupa, podgrupa,
interesnih sfera unutar Kluba, koji ce lako biti zloupotrebljavani na ove ili one nacine...Nikada
nismo smjeli dopustiti da izgubimo ono jedinstvo, koje nam je istorijski bilo najveca snaga i ga-
rancija opstanka i u najtezim trenucima...I mene to boli, do dna srca...Razjedinjeni, podijeljeni,
posvadjani, mi smo nista...Svi zajedno, kao jedan, mi smo sve, mi smo ZELJO !!!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija