Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 2:49 pm

sajo10 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 12:55 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 12:54 pm
Salifu=Yoshida
Sumnjas u Amara? Auu..
Hahahahhahahaha zayebavam se
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Almir
Postovi: 87
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 2:56 pm

Bojo je vise puta igrao krilo, prosle sezone pogotovo, a druga stvar, ne moze njihov stadion i njihova pravila, moras prilagodit cijene karata u skladu sa onim sta pruzas..obicno su navijaci na jugu ili sjeveru pa se te dvije tribine izjednacavaju..ovo je ozbiljan problem za koji bi klub trebao da intervenise.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:01 pm

Almir je napisao/la:
pon avg 12, 2019 2:56 pm
Bojo je vise puta igrao krilo, prosle sezone pogotovo, a druga stvar, ne moze njihov stadion i njihova pravila, moras prilagodit cijene karata u skladu sa onim sta pruzas..obicno su navijaci na jugu ili sjeveru pa se te dvije tribine izjednacavaju..ovo je ozbiljan problem za koji bi klub trebao da intervenise.
Pa nije ovo od jucer,ovako je godinama.Kosevo isto 10km a njima sjever daju za 3 nekad 5.Ima jos stadiona gdje ove cjene nisu iste.Ako nema neko pravilo u savezu da cjene moraju biti priblizne kvalitetu onda ne treba pricat o tome.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:05 pm

Paprika je napisao/la:
pon avg 12, 2019 2:38 pm
Nek ga podoje lobotomiji. Samo se brukaju.
Pogotovo onaj debil sto je godinama radio na razjedinjavanju nasih navijaca Dokoljenko kome je vrh karijere sipanje sampanjca violini i beganu e pa svi ce na stub srama jako brzo
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:19 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 1:26 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon avg 12, 2019 9:11 am
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 8:43 am
Ramovic, Ramovic, Ramovic... dosadi li vam ikad?
Ja vjerujem strucnom stabu jer su oni ti koji ga gledaju svaki dan i razgovaraju isto kao i sa Bojom, Sadikovicem i Alispahicem. Ko zna postoji li uopste ikakav problem, mozda se Ramovic ne uklapa u koncepciju igre Amara. A i svakako realno on nece imati mjesta kad Stila zaigra
Ti to potenciras ba, pere ta prica ovdje ljude koji imaju imalo mozga, nemoj vise hljeba ti.
Ovo je moj prvi post vezan na tu temu za razliku od tvog 50og. Konstantno unosis negativu i od sitnica pokusavas napraviti neke velike probleme.

povedi nas Šefe do titule !!!
Sparina neka, ne da mi se traziti postove i demantovati vas registrovane prije 10 dana 👋 .. uživaj...

Do titule, nista drugo nas ne zanima 😁!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:28 pm

gavran je napisao/la:
pon avg 12, 2019 1:54 pm
Minjore je napisao/la:
pon avg 12, 2019 1:50 pm
Ja sam ubjedjen da bi Dado isao na stopera da Meho nije dobio zute... I vidim Bojo se kritikuje covjek pola tekme igrao krilo prvi put u zivotu i fenomenalan posao uradio..
Bitno je kritikovat,
Bgm onda niste pratili Boju prije. Čak je i protiv nas u jednoj tekmi igrao krilo i po strani, tako da nije mu to strano i prvi put u životu.

A što se tiče Bojinih predstava do sad, može on boljd od ovoga i nadam se da hoće. Do sad potanko.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:34 pm

Znaci poslije Krpica (covjek unistio kriticare) sada je na red dosao Bojo :rofl1:

Mi fakat nismo normalan narod, pa imas start iz snova a sve nam smeta.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:47 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:34 pm
Znaci poslije Krpica (covjek unistio kriticare) sada je na red dosao Bojo :rofl1:

Mi fakat nismo normalan narod, pa imas start iz snova a sve nam smeta.
Ja bgm nisam vidio da ga aman zaman neko kritikuje. Prvi meč su ga svi hvalili i na prijateljskim isto.

Baš svi su se obradovali što je došao i ne znam otkud Minjore s pričom da se Bojo kritikuje.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:51 pm

Sljedece tri utakmice ce pokazati, gdje smo i sta smo. Sloboda, Siroki, Sarajevo, nakon toga slijedi nesto "laksi" raspored.
Samo kao i do sad maksimalno oprezno i borbeno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:53 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:51 pm
Sljedece tri utakmice ce pokazati, gdje smo i sta smo. Sloboda, Siroki, Sarajevo, nakon toga slijedi nesto "laksi" raspored.
Samo kao i do sad maksimalno oprezno i borbeno.
Mislim da Sloboda uopste nije jak protivnik koliko god nam neugodna bila. Jako su slabi ove sezone.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 3:56 pm

Ja bih volio da popravimo jedan segment u napadu, a to su prekidi. Imamo Sipu, Kemu, Krpu, Dadu pa i Ermina koji mogu zabiti gol nakon centaršuta i trebali bi to iskoristiti bolje. Izborimo veliki broj kornera, prekida i protiv ekipa koje se brane treba ih pokušati probijati golovima iz prekida. Imati ćemo i Štilu majstora za slobodnjake, pa se nadam da ćemo pomoću njega popraviti taj segment.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:00 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:53 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:51 pm
Sljedece tri utakmice ce pokazati, gdje smo i sta smo. Sloboda, Siroki, Sarajevo, nakon toga slijedi nesto "laksi" raspored.
Samo kao i do sad maksimalno oprezno i borbeno.
Mislim da Sloboda uopste nije jak protivnik koliko god nam neugodna bila. Jako su slabi ove sezone.
Nema u ovoj ligi previse jakih ekipa, tacnije za neki veci nivo uopste ih nema. Svi su tu negdje.
Sloboda da je imala imalo vise znanja povela bi protiv Sarajeva i Bog zna kako bi utakmica zavrsila, kao i Celik protiv nas.
Sa ovim pristupom se ne bojim puno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:14 pm

El_Nino je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:34 pm
Znaci poslije Krpica (covjek unistio kriticare) sada je na red dosao Bojo :rofl1:

Mi fakat nismo normalan narod, pa imas start iz snova a sve nam smeta.
Ja bgm nisam vidio da ga aman zaman neko kritikuje. Prvi meč su ga svi hvalili i na prijateljskim isto.

Baš svi su se obradovali što je došao i ne znam otkud Minjore s pričom da se Bojo kritikuje.
Čovjek je doveden kao pojačanje i kod većine navijača dočekan sa oduševljenjem, ne vidim da bi trebao biti problem reći ako trenutno ne pruža ono što se od njega očekuje. Uostalom to je trenutno i mišljenje stručnog štaba.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:25 pm

blueboy je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:14 pm
El_Nino je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:34 pm
Znaci poslije Krpica (covjek unistio kriticare) sada je na red dosao Bojo :rofl1:

Mi fakat nismo normalan narod, pa imas start iz snova a sve nam smeta.
Ja bgm nisam vidio da ga aman zaman neko kritikuje. Prvi meč su ga svi hvalili i na prijateljskim isto.

Baš svi su se obradovali što je došao i ne znam otkud Minjore s pričom da se Bojo kritikuje.
Čovjek je doveden kao pojačanje i kod većine navijača dočekan sa oduševljenjem, ne vidim da bi trebao biti problem reći ako trenutno ne pruža ono što se od njega očekuje. Uostalom to je trenutno i mišljenje stručnog štaba.
Da. Zna i Amar sta moze, jer je rekao pred sezonu da nije odavno vidio takvog igraca i da je tako spreman. Mozda ga je poremetio crveni, protiv zrinje je rekao da mu je to prvi pravi derbi, isto kao da ga mala trema drzi.Nadam se da ce se opustiti i pokazati ono sto najbolje zna.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:31 pm

abuzenze je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:42 am
Hocete 10 milja na grbavici a necete euforiju. Moramo biti euforicni kad nismo gledali ovakvog Zelju 3-4 godine, kad momci daju zadnji atom snage na terenu, kad Kemo skace na glavu da bi izblokirao sut sa dvadeset metara, kad kontrolisemo utakmicu i dajemo do znanja ko je gazda na terenu, kad u hendikepu pobijedimo celik pred 12 hiljada nalozenih zenicana, kad imamo nalozenog amara na klupi, kad smo potpisali stilu i znamo da ce igra biti sve bolja i bolja. Sto ne bi bili euforicni pa da stvorimo koheziju medju nama navijacima, igracima i strucnim stabom i da ih nasom podrskom nosimo do zacrtanog cilja. SVI NA GRBAVICU! VOLIM TE ŽELJO!
Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:43 pm

Plavanacija je napisao/la:
pon avg 12, 2019 12:49 pm
Kakav smo mi mentalitet. Klub jedva pare nalazi da osnovne troskove pokrije, neki po transfermarktu igrace traze. Ne treba veliku euforiju stvarati, bas zbog tog naseg balkanskog mentaliteta. Nego svi na Grbavicu protiv Slobode, 10 000 navijaca, a po savezu 6500. Clanske obaveza!!!!
Prijedlog je sasvim realan, u Hajduka kad je bio u najboljim godinama je imao 7500eura. To znam iz prve ruke. Dakle nekoliko godina poslije moze vj za 3-4k eura. Druga stvar prvi ti zvocas kako Stanic/Pavic ne valjaju. I ja kazem da ne valjaju, pa sto ne bih bacio prijedlog za LB, forum se svakako čita od organa kluba. Ovakav igrač ti je rješenje 3.god na beku, a nije ni skuplji nesto vise od ovih sad.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:46 pm

Treba nama neki ozbiljan problem, ne znamo bez toga, hajde se malo opustite sviju vam. Taman se vratilo nesto sto liči na dobru atmosferu, odma se jave nekakvi likovi sa "pametnim" stvarima.. Hajde se malo dozovite
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:48 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:31 pm
abuzenze je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:42 am
Hocete 10 milja na grbavici a necete euforiju. Moramo biti euforicni kad nismo gledali ovakvog Zelju 3-4 godine, kad momci daju zadnji atom snage na terenu, kad Kemo skace na glavu da bi izblokirao sut sa dvadeset metara, kad kontrolisemo utakmicu i dajemo do znanja ko je gazda na terenu, kad u hendikepu pobijedimo celik pred 12 hiljada nalozenih zenicana, kad imamo nalozenog amara na klupi, kad smo potpisali stilu i znamo da ce igra biti sve bolja i bolja. Sto ne bi bili euforicni pa da stvorimo koheziju medju nama navijacima, igracima i strucnim stabom i da ih nasom podrskom nosimo do zacrtanog cilja. SVI NA GRBAVICU! VOLIM TE ŽELJO!
Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
Ovo je najbolji Željo u prethodnih nekoliko godina. I to daleko. Odavno nismo bili spremniji, odavno nismo više trčali, odavno nismo bili disciplinovaniji, odavno nismo bili borbeniji, odavno nismo bili složeniji, odavno nismo bili konkretniji, odavno nije naša igra imala više smisla...

Spominješ Graovca. Ok. Imali smo mi po imenima jaču ekipu od ove, ali sad igramo puno, puno bolje. Sada imamo tim, a to odavno nismo imali. Imamo ga jer nam je autoritet i znalac na klupi, a prije su bile sve redom prevare što slovenačke, što srbijanske, što naše.

Nama treba euforija, nije ona uopće loša, ako trener zna da je drži pod kontrolom. Treba nam euforija kako bismo punili Grbavicu. Na Amaru je da ne dozvoli igračima da lete, to nije do nas, niti je ikad bilo.

SVI NA GRBAVICU!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:56 pm

Kakvu postavu ocekivati protiv Slobode?Ja mislim da ce biti nesto ovako:
Eric
Stanic,Osmankovic,Sipovic,Stevanovic
Sadikovic,Bojo
E.Zec
A.Zec,Veselinovic
Krpic
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 4:58 pm

A zar je stvarno problem što je čovjek stavio profil finog lijevog beka, kojeg vjerovatno i tražimo...
Pratio ga momak, zna da može pomoći, pa iz ljubavi prema Klubu pomisli možda će to neko negdje vidjeti pa će razmisliti o njemu.
Sad kao što ga stavljaš, a on je skup. Pa ko zna koliko on traži para, koliko mu možemo dati. Bezveze pravite problem oko svega, jer forum služi upravo za takve stvari i sve što nije zlonamjerno valjda je dobrodošlo ili ja ne znam za šta služi forum.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija