Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 10:29 pm

Gledao sam jučer na AS utakmicu Tuzla - Sloboda malo je reći da je Tuzla oslabljena u odnosu na prošlu sezonu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 10:32 pm

blueheart je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:20 pm
ma cim su dobili imperativ, to je blizu kraja.... naredni nerjesen rez na Grbavici ili neki tezak poraz u narednom periodu njemu je taraba
Ne kontam odugovlačenje, kao odjednom će se on popraviti i dobiti 10 zaredom?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 10:33 pm

Ciscene stolica je pohvalno, od svega pravite sranje i negativu. Pa je.bem mu majku kakve vi zivote zivite? Cijenite li icij rad i doprinos, pa makat to stolice bile.

Kada smo se borili za titulu, gradili stadion itd. Pricalo se o plati vranjesa, sta vas je bolio k. kolika je plata, jel iz vaseg dzepa? Samo negativa, napacen narod, samo daj sta lose da se ima pisati....

O edisu je suvisno trositi rijeci lik je bot... na stadion i zvizdati....

Volio bih da Eldin dodje samo da ovi sto "cekaju" prestanu vise trubiti svaki dan... mile mi majke imam osjecaj da bi 50% ljudi vise voljelo da ne dodje samo da bi mogli srati po forumu i portalima...

Sta vam je ba? Mislite da je vama teze nego meni i jos hiljadama drugih? Suti, cekaj i cekaj... nemas bolju opciju i zato sutite i cekajte...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 10:51 pm

Aco je najvece zlo svlacionice...znaci dobar posao radi hahaha 4 pobjede u 25 kola...ODLAZI UBLEHO!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 10:57 pm

phpBB [video]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 11:08 pm

Durgo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:33 pm
Ciscene stolica je pohvalno, od svega pravite sranje i negativu. Pa je.bem mu majku kakve vi zivote zivite? Cijenite li icij rad i doprinos, pa makat to stolice bile.

Kada smo se borili za titulu, gradili stadion itd. Pricalo se o plati vranjesa, sta vas je bolio k. kolika je plata, jel iz vaseg dzepa? Samo negativa, napacen narod, samo daj sta lose da se ima pisati....

O edisu je suvisno trositi rijeci lik je bot... na stadion i zvizdati....

Volio bih da Eldin dodje samo da ovi sto "cekaju" prestanu vise trubiti svaki dan... mile mi majke imam osjecaj da bi 50% ljudi vise voljelo da ne dodje samo da bi mogli srati po forumu i portalima...

Sta vam je ba? Mislite da je vama teze nego meni i jos hiljadama drugih? Suti, cekaj i cekaj... nemas bolju opciju i zato sutite i cekajte...
Nigdje ne procitah da iko pita moze li pomoci u ovoj akciji sa stolicama.. A sve rade mladji momci, ima ih i sa foruma i svaka im cast na tome.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 11:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:51 pm
Aco je najvece zlo svlacionice...znaci dobar posao radi hahaha 4 pobjede u 25 kola...ODLAZI UBLEHO!!!
Pa prošlo je hiljadu trenera, a ovi ukiseljeni su tu i dalje. Povalit će oni i Edisa kad tad.

Ali razumijem i Edisa. Edis je znao da to tako funkcioniše i moglo se pretpostaviti zašto ovolike minute "legendama", plus na to dodaš i situaciju u klubu gdje oni mogu koliko toliko držati situaciju. Ali to nije ispravan put. Razumljivo ali ne ispravno.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 11:32 pm

Ozbiljnost sastanka ogleda se u tome da je Simeoneu pružena podrška.....

E jadni mi navijači šta sve ove godine trpimo
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 11:43 pm

Minjore je napisao/la:
pon avg 08, 2022 11:08 pm
Durgo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:33 pm
Ciscene stolica je pohvalno, od svega pravite sranje i negativu. Pa je.bem mu majku kakve vi zivote zivite? Cijenite li icij rad i doprinos, pa makat to stolice bile.

Kada smo se borili za titulu, gradili stadion itd. Pricalo se o plati vranjesa, sta vas je bolio k. kolika je plata, jel iz vaseg dzepa? Samo negativa, napacen narod, samo daj sta lose da se ima pisati....

O edisu je suvisno trositi rijeci lik je bot... na stadion i zvizdati....

Volio bih da Eldin dodje samo da ovi sto "cekaju" prestanu vise trubiti svaki dan... mile mi majke imam osjecaj da bi 50% ljudi vise voljelo da ne dodje samo da bi mogli srati po forumu i portalima...

Sta vam je ba? Mislite da je vama teze nego meni i jos hiljadama drugih? Suti, cekaj i cekaj... nemas bolju opciju i zato sutite i cekajte...
Nigdje ne procitah da iko pita moze li pomoci u ovoj akciji sa stolicama.. A sve rade mladji momci, ima ih i sa foruma i svaka im cast na tome.
Vidio sam ja na fb u komentaru jednom, neka djevojka je pitala postoji li mogućnost da se priključi akciji i pomogne u čišćenju. Ostali komentari standardno...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2022 11:55 pm

Naravno da je čišćenje stolica pohvalno. Ali kad se dovedu do toga da se očekuje vijest o investitoru i potpisu koji kasni (i upitan je) onda je čišćenje stolica mazanje očiju. Svakom pametnom.
Ali eto da ne seremo, svaka čast. Za 3 dana počupati recimo travu, ništa sad već tačno za 3 dana 😁
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:14 am


salle86 je napisao/la:Naravno da je čišćenje stolica pohvalno. Ali kad se dovedu do toga da se očekuje vijest o investitoru i potpisu koji kasni (i upitan je) onda je čišćenje stolica mazanje očiju. Svakom pametnom.
Ali eto da ne seremo, svaka čast. Za 3 dana počupati recimo travu, ništa sad već tačno za 3 dana slika
Kako majke ti mazanje ociju? Kakve veze ima ciscenje stolica i sminkanje stadiona sa investitorom?
Pa danas si spominjo da se nista oko stadiona ne radi, eto ti bi svoj poso ostavio pa bi ti to radio... Nemoj ziv bio.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 1:38 am

Ovde se od svega pravi pita od govana..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 6:45 am

Durgo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:33 pm
Ciscene stolica je pohvalno, od svega pravite sranje i negativu. Pa je.bem mu majku kakve vi zivote zivite? Cijenite li icij rad i doprinos, pa makat to stolice bile.

Kada smo se borili za titulu, gradili stadion itd. Pricalo se o plati vranjesa, sta vas je bolio k. kolika je plata, jel iz vaseg dzepa? Samo negativa, napacen narod, samo daj sta lose da se ima pisati....

O edisu je suvisno trositi rijeci lik je bot... na stadion i zvizdati....

Volio bih da Eldin dodje samo da ovi sto "cekaju" prestanu vise trubiti svaki dan... mile mi majke imam osjecaj da bi 50% ljudi vise voljelo da ne dodje samo da bi mogli srati po forumu i portalima...

Sta vam je ba? Mislite da je vama teze nego meni i jos hiljadama drugih? Suti, cekaj i cekaj... nemas bolju opciju i zato sutite i cekajte...
Ma Durgo, kukali mi ili ne, nećemo ubrzati ništa. To sigurno. Ali mislim da je raji teško jer misle da ih neko opet farba. Da ih laže. Vjerujem da se zbog tog najviše pizdi. Jer generalno samo je Miske imao to neko povjerenje (poslije i nije) pa se moglo vjerovati, slijepo.
Ne kažem ja da su ovi loši, nego jednostavno, dovodiš se do zadnjeg roka i logično je da povjerenje dolazi u pitanje.
I ti da auto kupuješ od Mercedesa, pa dolaze zadnji dani isporuke a nema auta, posumnjao bi da su te zajebali iako je to Mercedes.
 
milanribar
Postovi: 685
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 8:58 am

Veteran1965 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:04 pm
Trening bio, Edis ostaje. Dobio podršku uprave. Imperativ pobjeda protiv TC
Dobio je podršku igrača ali čini mi se da su više nezadovoljni nego što jesu a da je ova podrška radi mira u kući i jer je tek početak sezone.
Svih 7 plata im je isplaćeno, imali su odlične pripreme a naš šef priča o nekim pitama od 3 KM na konferenciji i kako su igrači gladni i tako to. Dobio je ponuđene igrače da dođu većinu je odbio kako nisu kalibar za nas, pa eto sad nek bude da je zvao a da nisu htjeli ...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 9:19 am

milanribar je napisao/la:
uto avg 09, 2022 8:58 am
Veteran1965 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:04 pm
Trening bio, Edis ostaje. Dobio podršku uprave. Imperativ pobjeda protiv TC
Dobio je podršku igrača ali čini mi se da su više nezadovoljni nego što jesu a da je ova podrška radi mira u kući i jer je tek početak sezone.
Svih 7 plata im je isplaćeno, imali su odlične pripreme a naš šef priča o nekim pitama od 3 KM na konferenciji i kako su igrači gladni i tako to. Dobio je ponuđene igrače da dođu većinu je odbio kako nisu kalibar za nas, pa eto sad nek bude da je zvao a da nisu htjeli ...
Ma on takvim izjavama tjera buduce igrace. Jbg nece prije svega ti ljudi prezivljavaju od sutanja lopte.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 9:46 am

I znači, sad ako dobijemo Tuzlu, što je moguće, JER NEMAŠ TIM ZA KU.AC, ovaj Papan ostaje, trenerčina je i produžava se agonija?
 
ShabaniNonda
Postovi: 2
Pridružen/a: pet avg 05, 2022 4:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 9:55 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 08, 2022 9:37 pm
Ismijavali su Upravu i u vrijeme Misimovića, jer su tada pronašli sredstvo za čišćenje stolica, ismijavaju i danas Upravu kada je krenula u čišćenje i obnovu stadiona nakon 4 godine nebrige i pustoši nakon Amara Osima...

Ništa mi naučili nismo i navijački mentalitet nam je isti, sutra ćemo tjerati svakoga kao što smo otjerali i Misimovića, jer kao nacija vrlo dobro znamo na prvu bez razmisljanja odma ismijati sve živo.
OVO!

Zato jedva cekam da dodje strateski partner (citaj investitor) koji ce se za sve pitati, i kojem ce k*** pucati za glas primitivne mase. Vecina nasih ljudi i navijaca uopste ne razmislja o dugorocnim posljedicama svojih akcija, niti ima sposobnost da gleda vise od 7 dana u buducnost, a da ne pricamo o nekoj siroj slici. Pa ljudi dragi jeste li vi svjesni ako ovaj sastav uprave i administracije, koji ni po cemu naravno nije idealan, uspijemo otjerati, doci ce samo GORI od njih. Ljudi koji vrebaju iz sjene i samo cekaju da ponovno zajasu nasim klubom i zavrse zapoceto.

Bukvalno smo krenuli istim putem kao kada smo uspjeli otjerati Misimovica i ekipu, bez jasnog plana sta kada ih otjeramo. Jedva smo se spasili gasenja prosli put, ako i ovaj put dozvolimo da nas najprimitivnija osjecanja povedu dalje, bez razmisljanja barem jednog koraka unaprijed, mislim da se vise necemo moci spasiti.

Kakvi smo, ne zasluzujemo ni ovo sto imamo.
 
milanribar
Postovi: 685
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 10:26 am

igla je napisao/la:
uto avg 09, 2022 9:46 am
I znači, sad ako dobijemo Tuzlu, što je moguće, JER NEMAŠ TIM ZA KU.AC, ovaj Papan ostaje, trenerčina je i produžava se agonija?
Ne treba ni mijenjat ako nemamo neku dugoročnu opciju za klupu sa kojom će se napravit plan za 4 godine makar. Dosad kad smo mijenjali samo da mijenjamo ništa nismo dobili, vijdecemo dokad ce ovaj moci makar normalan da bude...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 10:30 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto avg 09, 2022 6:45 am
Durgo je napisao/la:
pon avg 08, 2022 10:33 pm
Ciscene stolica je pohvalno, od svega pravite sranje i negativu. Pa je.bem mu majku kakve vi zivote zivite? Cijenite li icij rad i doprinos, pa makat to stolice bile.

Kada smo se borili za titulu, gradili stadion itd. Pricalo se o plati vranjesa, sta vas je bolio k. kolika je plata, jel iz vaseg dzepa? Samo negativa, napacen narod, samo daj sta lose da se ima pisati....

O edisu je suvisno trositi rijeci lik je bot... na stadion i zvizdati....

Volio bih da Eldin dodje samo da ovi sto "cekaju" prestanu vise trubiti svaki dan... mile mi majke imam osjecaj da bi 50% ljudi vise voljelo da ne dodje samo da bi mogli srati po forumu i portalima...

Sta vam je ba? Mislite da je vama teze nego meni i jos hiljadama drugih? Suti, cekaj i cekaj... nemas bolju opciju i zato sutite i cekajte...
Ma Durgo, kukali mi ili ne, nećemo ubrzati ništa. To sigurno. Ali mislim da je raji teško jer misle da ih neko opet farba. Da ih laže. Vjerujem da se zbog tog najviše pizdi. Jer generalno samo je Miske imao to neko povjerenje (poslije i nije) pa se moglo vjerovati, slijepo.
Ne kažem ja da su ovi loši, nego jednostavno, dovodiš se do zadnjeg roka i logično je da povjerenje dolazi u pitanje.
I ti da auto kupuješ od Mercedesa, pa dolaze zadnji dani isporuke a nema auta, posumnjao bi da su te zajebali iako je to Mercedes.
pa ne razumijem zasto mislis da je nekom u interesu da vara navijace i produzuje agoniju? Da se odustalo ljudi bi rekli odustalo se... Ocito se jos radi na svemu i nema curenja informacija, znaci zasto mislis da klub zeli da vara navijace? Sta je poenta, benefit? ne razumijem cemu taj stav...

I na kraju krajeva, zasto se misli da ti ljudi u klubu imaju neki interes da se prevari neko, mi smo se zajebali sa Amarom i druzinom, izvarani ko debili (mada su pametni znali sta ce se desiti), al ne vidim razlog da se ovi ljudi iz kluba sada pritiskaju i pljuju bez razloga, ok zabrinut si, ali sigurno su i oni... tako da nema potrebe da sada nesto krivimo nekog, pogotovo sto se zna da ljudi nemaju skrivenih i zlih namjera....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2022 11:01 am

Da bi znao da li imaju skivenih namjera daj im par miliona eura da vrte s njima, nema boljeg nacina da se to provjeri.
Zeljo ce nestati ko Vranica ako se ne privatizuje uskoro, to sam mislio prije 10 godina to mislim i sada. Kljucna rijec nije novac, nego odgovornost

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija