Moderator/ica: storm_raider

 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:22 pm

Logično gledajući nije samo iznajmljivanje za utakmicu, vjerovatno će se koristiti teren prije utakmice i oni i gosti vjerovatno i pomoćni . Treba tu dobre pare uzeti ili ne dati nikako. Ako ima neka naša ili njihova ponuda mora biti javno objavljeno .
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:23 pm

Onaj Amar je dokazao da vrlo lako J tri tačke sve Željino, a svoje neda ništa.

Ko je tu kriv?

Pa mi što damo svoje da se on igra sa tim i J tri tačke sve naše.

Baš me interesuje jel kupio bar onu stolicu od 35KM , a o desetogodišnjoj karti neću niti pitati. Pitam se je li ikada dao Želji jednu KM, osim ako nije kamatu zaračunao. Ovde mislim i pod kupovinom karte za jug!

Lako je njemu se onda ponašat ovako. Zgulio je milione od Želje, a pored toga dijeli i šakom i kapom naše. Njegovo nije jer KM nije dao za Želju a da kamatu ne zaračuna.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:25 pm

Trebaju nam pare ali niko nije siguran da njihovi navijaci nece bacati baklje na teren,lomiti stolice znamo svi da imaju kompleks i da jedva cekaju da urade takvo nesto.A svi znamo kada se naplati steta da pare uzmaju sebi u dzep.
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u čet jul 25, 2019 3:26 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:28 pm

Nije zaslužio mani se te priče. Zaslužio je ono što je prema ugovoru pripadalo i šta je dogovoreno. Prestanite i vi sa tim zasluži k... Je zaslužio. Sad može karat želju kako hoće jer je zaslužio. Što je uradio bio je plaćen .
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:29 pm

Ja ne znam zasto pljuju Amara covjek nam dao pare kad su nama bile prijeko potrebne,ljudi pristali na to a mi ovde nesto palamudimo.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:30 pm

dell21 je napisao/la:
čet jul 25, 2019 3:22 pm
Logično gledajući nije samo iznajmljivanje za utakmicu, vjerovatno će se koristiti teren prije utakmice i oni i gosti vjerovatno i pomoćni . Treba tu dobre pare uzeti ili ne dati nikako. Ako ima neka naša ili njihova ponuda mora biti javno objavljeno .
Izvuci sto vise para uz jasne stavke ako dođe do divljanja njihovi navijaca, ostecenja stadiona. Za jednu noc sigurnoh 100.000 KM pa neka izvole.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:33 pm

@CURVA: Smeta mi njegovo ponašanje. Jesi t ividio za klix kada je objašnjavao licecnu? U jednoj minuti J tri tačke Željinu licencu, a kada se spomenu njegove pare koje je navodno posudio, e onda ne da svoje.

Smeta mi jer svoje neda , a za Željino je J tri tačke.

Smeta mi njegovo ponašanje! Ako si domaćin cijeniš i svoje i Željino! Nimalo ne sumljam da će dati konama da nam skrše stadion, a koliko su sposobni da to poprave najbolje da ne dočekamo da vidimo.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:36 pm

Qooler je napisao/la:
čet jul 25, 2019 3:23 pm
Onaj Amar je dokazao da vrlo lako J tri tačke sve Željino, a svoje neda ništa.

Ko je tu kriv?

Pa mi što damo svoje da se on igra sa tim i J tri tačke sve naše.

Baš me interesuje jel kupio bar onu stolicu od 35KM , a o desetogodišnjoj karti neću niti pitati. Pitam se je li ikada dao Želji jednu KM, osim ako nije kamatu zaračunao. Ovde mislim i pod kupovinom karte za jug!

Lako je njemu se onda ponašat ovako. Zgulio je milione od Želje, a pored toga dijeli i šakom i kapom naše. Njegovo nije jer KM nije dao za Želju a da kamatu ne zaračuna.
Zasto se stalno koristi fraza "J tri tacke" kad to uopste Amar nije rekao,vec je on citirao izraze pojedinih "navijaca" koji "brinu" o klubu.Sto se tice kupovine stolica,Amar je uzeo dvije stolice koliko znam.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:36 pm

Qooler je napisao/la:
čet jul 25, 2019 3:23 pm
Onaj Amar je dokazao da vrlo lako J tri tačke sve Željino, a svoje neda ništa.

Ko je tu kriv?

Pa mi što damo svoje da se on igra sa tim i J tri tačke sve naše.

Baš me interesuje jel kupio bar onu stolicu od 35KM , a o desetogodišnjoj karti neću niti pitati. Pitam se je li ikada dao Želji jednu KM, osim ako nije kamatu zaračunao. Ovde mislim i pod kupovinom karte za jug!

Lako je njemu se onda ponašat ovako. Zgulio je milione od Želje, a pored toga dijeli i šakom i kapom naše. Njegovo nije jer KM nije dao za Želju a da kamatu ne zaračuna.
Kakve ti druže gluposti pišeš. Pojma ti nemaš, samo bezveze pišeš, da bi nekako na sebe skrenuo pažnju. Ako već to želiš onda napiši nekakav dobar tekst( podrazumjeva se da je provjeren). Tako ćeš poštovati više sebe i druge.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:41 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet jul 25, 2019 3:36 pm
Qooler je napisao/la:
čet jul 25, 2019 3:23 pm
Onaj Amar je dokazao da vrlo lako J tri tačke sve Željino, a svoje neda ništa.

Ko je tu kriv?

Pa mi što damo svoje da se on igra sa tim i J tri tačke sve naše.

Baš me interesuje jel kupio bar onu stolicu od 35KM , a o desetogodišnjoj karti neću niti pitati. Pitam se je li ikada dao Želji jednu KM, osim ako nije kamatu zaračunao. Ovde mislim i pod kupovinom karte za jug!

Lako je njemu se onda ponašat ovako. Zgulio je milione od Želje, a pored toga dijeli i šakom i kapom naše. Njegovo nije jer KM nije dao za Želju a da kamatu ne zaračuna.
Zasto se stalno koristi fraza "J tri tacke" kad to uopste Amar nije rekao,vec je on citirao izraze pojedinih "navijaca" koji "brinu" o klubu.Sto se tice kupovine stolica,Amar je uzeo dvije stolice koliko znam.
Jesi li se to registrovao da ga branis......
Nije kupio 2 nego 20....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:41 pm

Jedna baklja u terenu, jedna slomljena stolica ili unisten dio imovine i vidimo se odmah poslije tekme gamadi cet.nicka!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:42 pm

Da nam pare trebaju za ostanak u ligi, ne bi ih opet pustio da igraju na Grbavici. Dobro cu se naljutiti na sve u klubu ako im dopuste da ovdje igraju euro utakmice.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:44 pm

Utakmicu u Doboju kod Kaknja između Mladosti i Željezničara će suditi Goran Paradžik iz Ljubuškog sa pomoćnicima Amerom Macićem iz Mostara, te Arnelom Novalićem iz Doboja dok će četvrti sudija biti Frano Jelić iz Širokog Brijega. Delegat susreta je Mario Ćosić iz Mostara, a posmatrač suđenja Radoslav Kapor iz Trebinja.
:lol:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:52 pm

**** sve ovo.

Svi u Kakanj!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:54 pm

Da li oni shvataju sta je nama Grbavica?

Pitarima se ne smije dati stadion.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:55 pm

Prije bi lesevima iz BL dao nego ovim gurbetima sa koseva. Gamad najveca
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 3:59 pm

Umro dabogda ko potpise da dodju na Grbavicu
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 4:19 pm

Ko god im dopustio, ako se dopusti, za bilo kakve pare na svijetu koje postoje, dabogda kuci ne dosao.
IMA NESTO VISE OD PARA, OBRAZ, NE MOZE SE PARAMA KUPITI!
NE MO ZE I VOZDRA UHLJUPI.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1724
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 4:28 pm

Picka li vam materina bude li sluzbeno da ce igrat na nasoj ljepotici kupite prnje momentalno.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 25, 2019 4:28 pm

Pa kad se sjetim onih stolica koje smo MI plaćali, a oni razvaljivali onda im ne bih dao ni za kakve pare. Tada su se mnogi smijali, podržavali, a slabo ko je osudio a kamo li da se pokušalo identifikovati levate koji su štetu činili.... Zato im sad tarabu spucatii i zauvijek ih ograničiti na zakonsku brojku i. jer će biti pokušaja revansizma
Država Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija