Moderator/ica: storm_raider

 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:36 pm

Koliko sam upucen, ajayi je otpao.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 12:38 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jun 17, 2020 12:28 pm
Ovo sa Holandijaom i Belgijom je možda neki pilot projekat i UEFE jer definitivno treba napraviti proceduru gdje se igraju jače lige spojene od više klubova iz različitih zemalja a onda napraviti protok ka nekoj Euroligi i sl kroz takve lige. Ja mislim da je to budućenost, ali da će UEFA ići lagano a ne sada dajs svima da to prave. Pogotvo mi na Blakanu nismo ti koji prvi trebaju ići u tu priču.

Što se tiče sastava ja mislim da bezveze paničimo. Nama ako niko ne ode treba dva tri igrača. Amar garant ganja i čeka neke koji će donijeti dodatni kvalitet.

Golmani: Erić i Veca, za trećeg gurati malog Miličevića, a Kršić na posudbu treba nu da brani. Mali Miličević će braniti za juniore
Desni bek: Siniša, Blažević
Lijevi bek: ELdar, Stana (može biti treća opcija na oba beka, a i na kirlima nedo BOg)
Stoperi: Jovanović, Miletić, Ikić, Kosorić, Bajramović (junior dobar po meni pripreme pa posudba a onda u vatru)
Sredina: Meša, Bojo, Dado, Jamak, Hajdar, Osmanović, Mehić (neko će morati opet na posudbu)
Krila: Veseli, Ayaji, Subašić, Mujić, Zajmović, Mujezinović(kao treća opcija za sve pozicije u sredini)
Ofanzivni vezni: Štilić, Ramović, Žera, Dacić
Napad: Lendra, Zec

Znači mi ako ostane Rama ( ja mu se još nadam jer je specifičan igrač i volim ga nekako) imamo po dva igrača iskusna na svakoj poziciji osim lijevog beka. I imamo i treće opcije tipa Zajm može i u napadu, Zec na krilu, na ofanzivnom veznom, Rama na krilu itd itd. I imamo različite tipove igrača na svim pozicijama. Znači samo lijevi bek je podmoranje. Ostalo možemo čekati kapitalca (Znam sad će mnogi nema para ovo ono ja govorim o činjenicama o igračkom kadru bez dodatnih uticaja) koji uvijek dođu na kraju prelaznog jer čekaju vani. Najviše nam još jedan kapitalac treba na krilu tj nadgradnja na postojeće. A ostalo ako niko ne ode nije podmoranje. Negdje čak i ako ode imamo opcija.
Imamo dobru i uigranu ekipu..ako ostane ovako bez puno odlazaka bit cemo u prednosti u odnosu na druge ekipe jer nam je kostur ekipe ostao isti..plus Zec,Blazevic i vjerovatno Ajayi..vidjet cemo da li ce biti odlazaka,sad po ovome lijevi bek skripi ali bih dao priliku Sehicu..nezz jel usvojen prijedlog da mora biti u prvih 11 igrac do 21 godinu cak je prijedlog bio i 2 igraca ispod 21 godine
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 1:15 pm

alombardo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 11:44 am
Igrati ligu sa cetnicima, koji su palili grbavicu, da bi bili 7, 8 , 9, niposto.

Samo se izbiriti za atatus u fsbih, i igrati ligu svoje domovine, tacka.
Ma treba izaci i iz ove lige cim je neki srpski klub u noj, treba i iz saveza izac, puno Srba😂😂😂
Rat je zavrsen prije 25 godina, treba sada spucati zid na Drini?
Moze turbo folk, serije, filmovi, hrana.... fudbal ne moze. Sport povezuje, igraci su prijatelji i ovde i kad odu vani.
Ok, bila je agresija i bili su zlocini. Ne treba to zaboraviti. Vrtit pricu da da su i sadasnje generacije agresori mogu samo oni koji su nesposobni da zastite sebe, narod, drzavu ili naivni i izmanipulirani. Ne vole se ni Svabe ni Francuzi ali saraďuju. Mi smo mali narod, mala drzava, ako se zatvorimo u podrum nema nas nigdje. Mi moramo u svijet, prvi korak je u komsiluk. Budi pametan i jak zastiti sebe i kreni a ne svi nam zele zlo hajmo u podrum.
Na toj prici nas nasi pljackaju decenijama a nisu nista napravili za nas.
Mi moramo raditi i zivjeti kao da su svi oko nas prijatelji a organizovati i jacati da se zlo ne ponovi.
Necu aprori ni za koga reci da je zlikovac ili potencijalni zlikovac. Moral mi ne dozvoljava. Jadna mu majka ko krene na mene.
Na ovo se naslanja na pricu oko nasih ljudi u savezu. Znasli ti kako se uopste ulazi savez? Bolje da ne znas. Lakse je Pentagon uci nego kroz kantone u savez, mimo stranackih hijena i interesnih grupa. Sa ovakvim nasim kadrom necemo uci za 109 godina. Dzindo folira i sebe i druge da je sposoban sa se ubaci. Recimo da jeste, samo on nije dovoljno, sem za njega da se uhljebi😂. Postoji jedan jedini nacin a to je da si jak sa lovom samim tim nezavisan od klanova. Sa lovom te svi vole i zele. Ispunjavaju ti zelje(Real) kada si kokuz(Zeljo) suti i slusaj sta jaci kaze.
Do pojave Tana pitari nisu imali nikakav uticaj u savezu. Pun savez pitara a mi uzimali titule. Tek kada su postavili neki sistem i dobili pare savez je poceo da ispunjava njihove zelje
Ovo lajanje na savez je suplja nase uprave. Nismo mi krivi savez nas handri. Tacno je da savez radi sta mu je cejf ali sta si ti Dzubure uradio da ojacas klub da te ne handri? Nista. Nesposobni pisu pisma izvinjenja savezu, pricaju da postuju odluke saveza, cestitaju uspjesnu sezonu. Naravno, suti da te ne mlave jos vise kada si nesposoban da bilo sta promjenis.
Kad sve saberes i na nivou drzave ai kluba dolazimo do kljucne rijeci. Sistem. Kada si jak i imas sistem mozes u savez, regionalna liga ti koristi. Kada si slab i bolestan ne mozes primirisati savezu a u regionalnoj nemas sta traziti sem problema.
Veliki filozof je rekao, stvori vlastiti sistem da te ne pokori sistem drugog. Vazi za pojedinca i za grupe.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 2:32 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jun 17, 2020 12:28 pm
Ovo sa Holandijaom i Belgijom je možda neki pilot projekat i UEFE jer definitivno treba napraviti proceduru gdje se igraju jače lige spojene od više klubova iz različitih zemalja a onda napraviti protok ka nekoj Euroligi i sl kroz takve lige. Ja mislim da je to budućenost, ali da će UEFA ići lagano a ne sada dajs svima da to prave. Pogotvo mi na Blakanu nismo ti koji prvi trebaju ići u tu priču.

Što se tiče sastava ja mislim da bezveze paničimo. Nama ako niko ne ode treba dva tri igrača. Amar garant ganja i čeka neke koji će donijeti dodatni kvalitet.

Golmani: Erić i Veca, za trećeg gurati malog Miličevića, a Kršić na posudbu treba nu da brani. Mali Miličević će braniti za juniore
Desni bek: Siniša, Blažević
Lijevi bek: ELdar, Stana (može biti treća opcija na oba beka, a i na kirlima nedo BOg)
Stoperi: Jovanović, Miletić, Ikić, Kosorić, Bajramović (junior dobar po meni pripreme pa posudba a onda u vatru)
Sredina: Meša, Bojo, Dado, Jamak, Hajdar, Osmanović, Mehić (neko će morati opet na posudbu)
Krila: Veseli, Ayaji, Subašić, Mujić, Zajmović, Mujezinović(kao treća opcija za sve pozicije u sredini)
Ofanzivni vezni: Štilić, Ramović, Žera, Dacić
Napad: Lendra, Zec

Znači mi ako ostane Rama ( ja mu se još nadam jer je specifičan igrač i volim ga nekako) imamo po dva igrača iskusna na svakoj poziciji osim lijevog beka. I imamo i treće opcije tipa Zajm može i u napadu, Zec na krilu, na ofanzivnom veznom, Rama na krilu itd itd. I imamo različite tipove igrača na svim pozicijama. Znači samo lijevi bek je podmoranje. Ostalo možemo čekati kapitalca (Znam sad će mnogi nema para ovo ono ja govorim o činjenicama o igračkom kadru bez dodatnih uticaja) koji uvijek dođu na kraju prelaznog jer čekaju vani. Najviše nam još jedan kapitalac treba na krilu tj nadgradnja na postojeće. A ostalo ako niko ne ode nije podmoranje. Negdje čak i ako ode imamo opcija.
7,8 igraxa iz ovog sastava nece biti sl sezone
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 2:40 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 12:36 pm
Koliko sam upucen, ajayi je otpao.
Koliko se zna nije negdje sam procitao da dolazi ns prozivku ali od ovih nasih iz tzv uprave me nista ne iznenadjuje
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 3:27 pm

Evo ramovic i zaim odlaze. Znaci, pravo smo deficitarni na krilnim, ofanzivnim pozicijama
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 3:41 pm

Dacić, Sinan i Zajmović...
Hvala i sretno!

Čisto da vidimo na čemu smo. Igrači koji su pod ugovorom:

Golman: Erić
Desni bek: Stevanović, Blažević
Stoperi: Kosorić, Ikić, Miletić
Lijevi bek: Šehić
Centralni vezni: Alispahić, Bojo, Sadiković, Jamak, Mehić, Osmanović
Desno krilo: Subašić
Ofanzivni vezni: Štilić, Mujezinović, Žerić
Lijevo krilo: Veselinović, Mujić
Napadač: Lendrić, Zec

Pod upitnikom: Egzistencijalni ker, Kjosevski, Jovanović
Mi totalno zaboravili Hajdarevića. Šta će biti s njim, spominje li ga iko?
Zadnja izmjena: samo_plavo, dana/u sri jun 17, 2020 3:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 3:42 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 3:27 pm
Evo ramovic i zaim odlaze. Znaci, pravo smo deficitarni na krilnim, ofanzivnim pozicijama
Bolji su Subasici Mladen od obadvojice. A sigurno ce doci 1-2 krila.
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 3:49 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 3:42 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 3:27 pm
Evo ramovic i zaim odlaze. Znaci, pravo smo deficitarni na krilnim, ofanzivnim pozicijama
Bolji su Subasici Mladen od obadvojice. A sigurno ce doci 1-2 krila.
Slozio bih se u potpunosti. Sinana jako volim, kulturan i fin insan, ali njegov ucinak i doprinos za jednog ofanzivnog veznjaka i krila je zaista mizeran.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:15 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 3:27 pm
Evo ramovic i zaim odlaze. Znaci, pravo smo deficitarni na krilnim, ofanzivnim pozicijama
Dodaj jos neke
Vedran, Zera, Jovanovic, Kemo
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:18 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri jun 17, 2020 3:41 pm
Dacić, Sinan i Zajmović...
Hvala i sretno!

Čisto da vidimo na čemu smo. Igrači koji su pod ugovorom:

Golman: Erić
Desni bek: Stevanović, Blažević
Stoperi: Kosorić, Ikić, Miletić
Lijevi bek: Šehić
Centralni vezni: Alispahić, Bojo, Sadiković, Jamak, Mehić, Osmanović
Desno krilo: Subašić
Ofanzivni vezni: Štilić, Mujezinović, Žerić
Lijevo krilo: Veselinović, Mujić
Napadač: Lendrić, Zec

Pod upitnikom: Egzistencijalni ker, Kjosevski, Jovanović
Mi totalno zaboravili Hajdarevića. Šta će biti s njim, spominje li ga iko?
Ker ostaje i dalje. On i mali Sehic na LJB. Stim da Sehic ima prednost.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:29 pm

Jedna utakmica, nije to možda ni loše, tu jedan gol može odlučiti sve.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:30 pm

Od 8 do 10 igraca odlazi. Trebace nam bus novih igraca. Od ovih sto ostaju nisu za upotrebu smrdan, Mustafa i Dzeno.
Ostaju nam vecinom stari igraci, sem 3,4 mlada. Nadam se da ce talenti iz juniora dobiti vecu priliku. Prije svega Gasal.
Bolje nista ne dovoditi ako cemo dovesti neke zlj polovnjake. Pogurajmo nasu djecu. Sada imamo trenera nad trenerima, ako ko moze nauciti tu djecu onda je to on.
Samo da ne bude kasnije, djeca tanka, kifle, slauf....
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:54 pm

Šteta što barem ovog Rugaševića nismo doveli, za našu ligu je ekstra lijevi bek. U Zrinjskom istisnuo Stojkića iz prve ekipe koji im je bio kapiten. Rizično je samo sa Šehom i Stanom ući u sezonu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:57 pm

Zajmovic :11:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 4:59 pm

Kako stvari stoje Jovanovic je blizi ostanku nego odlasku.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 5:02 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri jun 17, 2020 4:59 pm
Kako stvari stoje Jovanovic je blizi ostanku nego odlasku.
100% mozda :D
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 5:27 pm

Nemaveze je napisao/la:
sri jun 17, 2020 4:30 pm
Od 8 do 10 igraca odlazi. Trebace nam bus novih igraca. Od ovih sto ostaju nisu za upotrebu smrdan, Mustafa i Dzeno.
Ostaju nam vecinom stari igraci, sem 3,4 mlada. Nadam se da ce talenti iz juniora dobiti vecu priliku. Prije svega Gasal.
Bolje nista ne dovoditi ako cemo dovesti neke zlj polovnjake. Pogurajmo nasu djecu. Sada imamo trenera nad trenerima, ako ko moze nauciti tu djecu onda je to on.
Samo da ne bude kasnije, djeca tanka, kifle, slauf....
mi guramo nasu djecu samo kad nemamo za kifle,ja iskreno protiv te strategije nemam nista i uvijek sam bio za to medjutim koliko ce navijaca pristati na to, samim tim se halalis od trofeja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 5:29 pm

Ono sto sam i piso, jedna tekma, jos da budemo domacini i to je to. Mozda napokon i mi budemo imali srece.
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 17, 2020 5:52 pm

Ako budemo domacini uprava da nadljudske napore ulozi u to da Grbavica bljesti, taman se igralo bez navijaca a vjerovatno ce tako biit.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija