Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1775
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:06 pm

blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:07 pm

Diverzant je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
Izvinjavam se gospodinu u tom slučaju. Treba mu dati još barem dvije godine.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:08 pm

Santos je na 40-50% iskorištenosti svog potencijala. Njegova završnica je horor, večeras dva zicera ni blizu gola nisu bila. Na tome mora strašno puno raditi, ali kod nas ne vidim s kim bi radio kad su sve sami štoperi u stručnom štabu.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:18 pm

Diverzant je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
Ja i? Buraz ljudi su igrali s devet igraca zadnjih koliko minuta? Covjek nijednom nije uspio napraviti visak. Nek je "termin" ono je bruka bilo za gledati. Dijete od koliko rekose 17 godina napravilo dva prodora, stvorilo visak. Minute seniorskog fudbala nema, ovaj u 27.godini zivota. Profesionalac 10.godina. Zalosno. I na kraju krajeva sta kojeg kurca igra prijateljske sa slomljenom rukom ?
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:26 pm

Diverzant je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 8:55 pm
Broj 17, ko god da je je solidan. Krizevac je Mujagic broj 2.
Nadam se da necemo na Grbavici vise gledati tandem Dzenis i Dzenan. Ono je za plakati bilo. Mekic i Kosoric u paketicu s njima.

Bijeli dim na Grbavici 🤭
Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
Ma igrao bi on kod gospodina Mulalića i sa slomljenom nogom ako treba, na štakama. To je Željin ratnik!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:27 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:18 pm
Diverzant je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm


Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
Ja i? Buraz ljudi su igrali s devet igraca zadnjih koliko minuta? Covjek nijednom nije uspio napraviti visak. Nek je "termin" ono je bruka bilo za gledati. Dijete od koliko rekose 17 godina napravilo dva prodora, stvorilo visak. Minute seniorskog fudbala nema, ovaj u 27.godini zivota. Profesionalac 10.godina. Zalosno. I na kraju krajeva sta kojeg kurca igra prijateljske sa slomljenom rukom ?
Jer je debil, i on i trener mu
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:31 pm

Iskreno,možda sam ja gledao nešto drugo,ili ne vidim dobro,moje viđenje tekme je da je Meka odigrao jednu od najboljoh tekmi ove sezone. Išle su lopte na njega,i donekle se lijepo snašao sa igračima većeg levela. Iznenadio me Hodžić,jako loše i blijedo izdanje,a od njega sam najviše očekivao. Po meni su dobri bili Meka,Galić i Santos (zbog prodora jedino,a što neko navede šut očajan,pa i da je mrljavo ošutao po golu,bilo bi ok). Iskreno Križevac ok,ništa posebno. Efendić me iznenadio,i imao je par dobrih poteza. Haračić i Began-očajno. Molim Gospodara da izađe na hajr oko kluba, i samo napadača MORAMO dovesti,ostalo ako se bude moglo. 📢
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1924
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:43 pm

blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:08 pm
Santos je na 40-50% iskorištenosti svog potencijala. Njegova završnica je horor, večeras dva zicera ni blizu gola nisu bila. Na tome mora strašno puno raditi, ali kod nas ne vidim s kim bi radio kad su sve sami štoperi u stručnom štabu.
Al bukvalno čitavu polusezonu ima taj problem sa završnicom. Pa jbt, nek ostaje poslije treninga nek radi na završnici. Svi su stoperi u stručnom štabu, al eto ima bar Bekrić, možda i Štila, pa nek ostaju sa njim ponekad nakon treninga, nek rade na šutu. Stave malog Karića na gol, nek se i on uigrava taman, da se dotegne. Imamo i Edina Ćurića, možda i njega zamoliti da malo pomogne u nekim stvarima. Malo bi mi bilo teško za povjerovati da niko iz stručnog štaba ne obraća pažnju na ovo.
 
Diverzant
Postovi: 1775
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 10:57 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:18 pm
Diverzant je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:06 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 9:24 pm


Tako je, vidi se u njemu živost i volja, moglo bi biti nešto od njega. Beganović - Haračić tandem gluho bilo, jednog je previše gledati na terenu, a obojicu istovremeno gledajući krv iz očiju ide. Križevac tanak, mišljenje na osnovu ove utakmice.
Ne znam jesi li upucen ali đenis igra sa slomljenom rukom, Željin gen!!!!
Ja i? Buraz ljudi su igrali s devet igraca zadnjih koliko minuta? Covjek nijednom nije uspio napraviti visak. Nek je "termin" ono je bruka bilo za gledati. Dijete od koliko rekose 17 godina napravilo dva prodora, stvorilo visak. Minute seniorskog fudbala nema, ovaj u 27.godini zivota. Profesionalac 10.godina. Zalosno. I na kraju krajeva sta kojeg kurca igra prijateljske sa slomljenom rukom ?
Šala brate, šala
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 11:20 pm

Ne znam jeste li upratili, prije tekme je na TVSa bio clan Uprave Zelje, kaze od proljeca ce Zeljo imati dva Armina Hodzica, biva treba jos samo da potpise...
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 11:27 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:43 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:08 pm
Santos je na 40-50% iskorištenosti svog potencijala. Njegova završnica je horor, večeras dva zicera ni blizu gola nisu bila. Na tome mora strašno puno raditi, ali kod nas ne vidim s kim bi radio kad su sve sami štoperi u stručnom štabu.
Al bukvalno čitavu polusezonu ima taj problem sa završnicom. Pa jbt, nek ostaje poslije treninga nek radi na završnici. Svi su stoperi u stručnom štabu, al eto ima bar Bekrić, možda i Štila, pa nek ostaju sa njim ponekad nakon treninga, nek rade na šutu. Stave malog Karića na gol, nek se i on uigrava taman, da se dotegne. Imamo i Edina Ćurića, možda i njega zamoliti da malo pomogne u nekim stvarima. Malo bi mi bilo teško za povjerovati da niko iz stručnog štaba ne obraća pažnju na ovo.
Jednostavno je to pretesko uvjezbati. Realno pretesko, skoro da je nemoguce uvjezbati realizaciju. Tu ima dosta do njegove mentalne snage, straha, nesigurnosti, a najvise utice samopouzdanje. Sjeti se Veselinovica, milion prodora milion faulova ali cim treba dati gol pogrijesi.
Prije nego sto je dosao kod nas znali smo da postize malo golova. Npr Asim Zec ce dati puno vise golova, ali nece imati ni 1% prodora, a ni 1% trke kao Santos.
Trening organizovat samo za finishing je pretesko. On ce na treningu pogadjat dalji, blizi ugao, iz situacija kao vecerasnje 30/30 ce pogoditi na treningu. Jer jednostavno je nemoguce simulirati te situacije pred golom. Imas Toresa koji je pogadjao za Liverpul sve zivo, za Celzi je dao par golova gdje je apsurdno fulao prazne golove, csk ni pritisak najboljeg igraca nije imao.. ali tako je to sa realizacijom.
Raditi na samopouzdanju igraca je tesko, ali u nasoj ligi ko to dovede na neki pristojan nivo bice sampion. Hajdarevic je veceras umalo fulio sansu, jer se prepao, noge se oduzele kad je vidio da ce dati gol..
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 29, 2022 11:43 pm

volimtezeljo je napisao/la:
uto nov 29, 2022 11:27 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:43 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:08 pm
Santos je na 40-50% iskorištenosti svog potencijala. Njegova završnica je horor, večeras dva zicera ni blizu gola nisu bila. Na tome mora strašno puno raditi, ali kod nas ne vidim s kim bi radio kad su sve sami štoperi u stručnom štabu.
Al bukvalno čitavu polusezonu ima taj problem sa završnicom. Pa jbt, nek ostaje poslije treninga nek radi na završnici. Svi su stoperi u stručnom štabu, al eto ima bar Bekrić, možda i Štila, pa nek ostaju sa njim ponekad nakon treninga, nek rade na šutu. Stave malog Karića na gol, nek se i on uigrava taman, da se dotegne. Imamo i Edina Ćurića, možda i njega zamoliti da malo pomogne u nekim stvarima. Malo bi mi bilo teško za povjerovati da niko iz stručnog štaba ne obraća pažnju na ovo.
Jednostavno je to pretesko uvjezbati. Realno pretesko, skoro da je nemoguce uvjezbati realizaciju. Tu ima dosta do njegove mentalne snage, straha, nesigurnosti, a najvise utice samopouzdanje. Sjeti se Veselinovica, milion prodora milion faulova ali cim treba dati gol pogrijesi.
Prije nego sto je dosao kod nas znali smo da postize malo golova. Npr Asim Zec ce dati puno vise golova, ali nece imati ni 1% prodora, a ni 1% trke kao Santos.
Trening organizovat samo za finishing je pretesko. On ce na treningu pogadjat dalji, blizi ugao, iz situacija kao vecerasnje 30/30 ce pogoditi na treningu. Jer jednostavno je nemoguce simulirati te situacije pred golom. Imas Toresa koji je pogadjao za Liverpul sve zivo, za Celzi je dao par golova gdje je apsurdno fulao prazne golove, csk ni pritisak najboljeg igraca nije imao.. ali tako je to sa realizacijom.
Raditi na samopouzdanju igraca je tesko, ali u nasoj ligi ko to dovede na neki pristojan nivo bice sampion. Hajdarevic je veceras umalo fulio sansu, jer se prepao, noge se oduzele kad je vidio da ce dati gol..
Ovo za Hajdara je 300% tačno! 🤣🤣🤣🤣
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 12:09 am

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1567
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 2:57 am

Amar927 je napisao/la:
sri nov 30, 2022 12:09 am
https://youtu.be/7LhihWwOy_E
1:44:36
Pa najavi ovaj Aru kao da je to završeno ali ne vjerujem ja ovom liku, ipak je on politicar 😁
Iskreno više bih se obradovao da smo promijenili trenera, nego Arinom povratku.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 7:37 am

Maestro_1921 je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:43 pm
blueboy je napisao/la:
uto nov 29, 2022 10:08 pm
Santos je na 40-50% iskorištenosti svog potencijala. Njegova završnica je horor, večeras dva zicera ni blizu gola nisu bila. Na tome mora strašno puno raditi, ali kod nas ne vidim s kim bi radio kad su sve sami štoperi u stručnom štabu.
Al bukvalno čitavu polusezonu ima taj problem sa završnicom. Pa jbt, nek ostaje poslije treninga nek radi na završnici. Svi su stoperi u stručnom štabu, al eto ima bar Bekrić, možda i Štila, pa nek ostaju sa njim ponekad nakon treninga, nek rade na šutu. Stave malog Karića na gol, nek se i on uigrava taman, da se dotegne. Imamo i Edina Ćurića, možda i njega zamoliti da malo pomogne u nekim stvarima. Malo bi mi bilo teško za povjerovati da niko iz stručnog štaba ne obraća pažnju na ovo.
Mislim da se to kod nas ne radi.
Nismo mi taj level.

Ali dobro, ovakav je bio i u Rudaru. Koristan je on ali bi valjalo da se popravi realizacija.
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 9:00 am

Mogli smo vidjet jednu pravu ekipu na Grbavici konačno i kako izgledaju ti igrači u odnosu na naše. Prvo što se vidi da fizički dosta zaostaju za njima naši, Mekić i Hadžiahmetović kad stanu jedan pored drugog kao da ne igraju isti sport a ista su pozicija.
Isto tako se vidjelo da nije baš da nema potencijala u tim našim mlađim kategorija. Efendić bi mogao bit zanimljiv, mladi golman isto tako, Križevac nije odigrao ništa slabije od onoga što Dženis inače igra ove sezone svaku utakmicu, čak se i zagradio par puta uspješno.
 
Avatar
igla
Postovi: 3635
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 10:06 am

Ma ljudi igraju jednostavno, na prvu, kod nas misle da si igrač ako vučeš loptu 17 minuta i imaš 213 dodira u napadu.

Dobar mali koji je igrao lijevo drugo poluvrijeme, on je Efendić?
Mekić qrac, ali je qrac i protiv Posušja.

Jedini koji je imao građu da igra s njima je Armin Hodžić. Santos da ima završnicu, jučer bi se vjerovatno prodao. Ovako ga ljudi gledaju ko Usein Bolta.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 10:11 am

Jdan mali osvrt kada uzivo gledamo neku profesionalnu evropsku ekipu.

Posto na stadion uvijek dodjem ranije i uvijek pratim zagrijavanje igraca sinoc mi je par detalja zapalo za oci kako to rade PROFESIONALCI.

Nasi igraci izadju na zagrijavanje i ide lagano trckaranje, istezanje i malo rad sa loptom. Konya igraci izasli na teren, radi se u nekoliko odvojenih grupa, lagani rad sa loptom i onda idu ispucavanja. Nasi igraci rijetko koji pogodi gol, a kod njih prvo ide sut prema golu sa distance, onda ide ubacivanje sa strane i sut glavom. Nakon zavrsenog dijela utakmice igraci koji su zavrsili idu lagano na istrcavanje.

Kretnje igraca tokom utakmice su za nase igrace strani pojam, igraci Konye su uvijek u pokretu nema da stoper doda loptu i da poslije "hladi muda" dakle svaki igrac konstantno je u pokretu i krece se. Uvijek sam govorio dok nasi igraci ne pocnu igrati fudbal bez lopte ( a to znaci konstantno kretanje mi necemo biti ozbiljan klub).

Nakon tih nekih sinosnjih detalja sam shvatio zasto nasi igraci kada odu vani brze bolje se nakon par mjeseci vracaju u nasu ligu. Bez obzira iz kojeg kluba i bez obzira kako se zovu, nasi igraci su AMATERI i samo rijetki uspiju vani, a uspiju zato sto promijene svoje navike iz korijena, rade na sebi i slusaju trenere.
Stvarno me zanima da li nasi igraci idu u teretane da li imaju treninge na jacanju svoga tijela, gledam sinoc duele nasih i protivnickih igraca pa mi se odbijamo od njih ko djeca.

Opet sve ovo navedeno krece od trenera, ako on nema plan i program rada sa igracima djaba da nam je svaki ko Ronaldo u ekipi. Nije fudbal samo jedan ili eventualno dva treninga u toku dana, dan trebaju da ispune i sa teretanama i sa svakodnevnim videoanalizama, ali jok idemo se nahajcati izginuti, poginuti itd itd itd
Alea iacta est!
 
Avatar
igla
Postovi: 3635
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 10:19 am

cipiripi je napisao/la:
sri nov 30, 2022 10:11 am
Jdan mali osvrt kada uzivo gledamo neku profesionalnu evropsku ekipu.

Posto na stadion uvijek dodjem ranije i uvijek pratim zagrijavanje igraca sinoc mi je par detalja zapalo za oci kako to rade PROFESIONALCI.

Nasi igraci izadju na zagrijavanje i ide lagano trckaranje, istezanje i malo rad sa loptom. Konya igraci izasli na teren, radi se u nekoliko odvojenih grupa, lagani rad sa loptom i onda idu ispucavanja. Nasi igraci rijetko koji pogodi gol, a kod njih prvo ide sut prema golu sa distance, onda ide ubacivanje sa strane i sut glavom. Nakon zavrsenog dijela utakmice igraci koji su zavrsili idu lagano na istrcavanje.

Kretnje igraca tokom utakmice su za nase igrace strani pojam, igraci Konye su uvijek u pokretu nema da stoper doda loptu i da poslije "hladi muda" dakle svaki igrac konstantno je u pokretu i krece se. Uvijek sam govorio dok nasi igraci ne pocnu igrati fudbal bez lopte ( a to znaci konstantno kretanje mi necemo biti ozbiljan klub).

Nakon tih nekih sinosnjih detalja sam shvatio zasto nasi igraci kada odu vani brze bolje se nakon par mjeseci vracaju u nasu ligu. Bez obzira iz kojeg kluba i bez obzira kako se zovu, nasi igraci su AMATERI i samo rijetki uspiju vani, a uspiju zato sto promijene svoje navike iz korijena, rade na sebi i slusaju trenere.
Stvarno me zanima da li nasi igraci idu u teretane da li imaju treninge na jacanju svoga tijela, gledam sinoc duele nasih i protivnickih igraca pa mi se odbijamo od njih ko djeca.

Opet sve ovo navedeno krece od trenera, ako on nema plan i program rada sa igracima djaba da nam je svaki ko Ronaldo u ekipi. Nije fudbal samo jedan ili eventualno dva treninga u toku dana, dan trebaju da ispune i sa teretanama i sa svakodnevnim videoanalizama, ali jok idemo se nahajcati izginuti, poginuti itd itd itd
Ali ovo je dosadnoooo bruda, majstaaaa pokažeš da si onda kad ti je daju sestrrreem, pa ti na usta baciš nekog, gdješ bez lopte trčat, nije atletika djetetam.
A i snaga je problem, valja trčat.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2022 10:29 am

igla je napisao/la:
sri nov 30, 2022 10:19 am
A i snaga je problem, valja trčat.
Normalno da nećemo moći parirati daleko jačim ekipama trkom, nemamo mi taj mentalitet.
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Maestro_1921, Occasionally, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Zaki87 i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija