Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 6:37 am

Željovci dođite, dođite na stadion, jer tamo igra Šampion, Šampion, Željo je novi Šampion na na na na
Meni postala naša najdraža na gostovanjima.
Nikad slađa vožnja do Tz i nazad.
Dobro jutro plava nacijo!
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 87
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 8:00 am

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 9:00 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:55 pm
Qooler je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:49 pm
Drago mi je da je Glas Razuma unbanovan. Da nije nikada ne bih više slova napisao ovde.
Danas mi srce kuca nekim drugim ritmom. Sve je nekako bolje i sve što oči vide je ljepše.....jer je naš Željo pobjedio.
Željo nam je u problemu raja moja. Željo ima problem sa administracijom i upravom.
Amar kao trener je super (mada je meč protiv lažnih prošle sedmice nešto najlošije u historiji Želje) .
Uprava koju je Amar doveo je katastrofa.
Šta je rješenje?
Evo molim vas sve da vidimo šta je rješenje!
Ovo smeće iz uprave počistit.
Uprava treba da se pita do linije. Trener od linije prema terenu. Trener ne treba da se pita izvan te linije.
To je rješenje.
Kako doći do tog rješenja?
Pa oni koji su zgriješili i prijetili nekome da ode, neka sada zaprijete da se vrate.
Malo nas je da se djelimo.
Zamislite Misketa i Amara u Želji...samo zamislite. Oba su Željovci..., a linije su jasno nacrtane.
Sve pare koje stoje izmedju njih, hajmo mi sa foruma rješiti.
Ljudi ako ne zbijemo redove, Želji nam za par godina će puniti novinarske retke vijesti kao o Čeliku prošlo kolo. Hajmo bit ljudi, hajmo bit Željo.
Dva čovjeka ako sjednu sve je rješeno... Ljudi nije to toliki problem.
Pa na metke smo išli...jel to da sada dva čovjeka kojima ista krv kola venama, ne mogu kafu popit?
Ovoj upravi što prije zabranit kupovinu karti i sudsku zabranu stadionu. Ako ova uprava preživi 2019. trebamo svi znati da nam slijedi sudbina Čelika i sličnih.
Nikad nece rijesiti. Pitajte radnike Megamixa nek vam ispricaju sve dobre i lose strane Senada Misimovica. I sve ce vam biti jasno.
Najgora u historiji Zelje? Duplo je gora ona u BL da se dalje ne vracam.
O tome kakv je Amar pitajte nekog ko je suradjivao sa njim. Tezak, jednostavno hoce da je glavni.
Oni nikako nisu dobra kombinacija..
To bi totalni haos u klubu bio, nazalost ali to je jedina istina.
I kakvo je stanje u megamixu....
Reci nam
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:16 am

realno boli nas kita kako je u mm. bas ste nenormalni.

KOE PRVI????
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:19 am

Evo najavljuju VAR u Premijer Ligi od 2021. godine. UEFA to forsira.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:22 am

prvo nek edukuju sudije. a i stadioni su nam vrh, nema sta.
k'o drugo treba svim klubovoma postavit ultimatum - reflektori i normalan teren do 2021 ili noga.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:25 am

A pazi, ako oni Savezu narede i isfinansiraju to, niko nas ne pita, mada se slazem. Prvo treba krenuti od temelja. Meni ovo samo znaci da bi mogla biti velika ulaganja u periodu koji je ispred nas. Valjda i ovi Saveza shvate da nema kontinuirano jake reprezentacije bez jake domace lige.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:56 am

mislim ulaganja kakva god su dobra, ali mi nemamo osnovnih uslova a idemo na neke napredne.. nema smisla.
a i timovi su tu krivi, njima je najlakse reci Zeljo uzeo sadaku, svi pomazu bla bla.. a uopste nece da se potrude. skupe malo novca i apliciraju kod uefe za novi teren.
reflektore moze i opcina finansirat.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 10:59 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned nov 10, 2019 9:00 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:55 pm
Qooler je napisao/la:
sub nov 09, 2019 8:49 pm
Drago mi je da je Glas Razuma unbanovan. Da nije nikada ne bih više slova napisao ovde.
Danas mi srce kuca nekim drugim ritmom. Sve je nekako bolje i sve što oči vide je ljepše.....jer je naš Željo pobjedio.
Željo nam je u problemu raja moja. Željo ima problem sa administracijom i upravom.
Amar kao trener je super (mada je meč protiv lažnih prošle sedmice nešto najlošije u historiji Želje) .
Uprava koju je Amar doveo je katastrofa.
Šta je rješenje?
Evo molim vas sve da vidimo šta je rješenje!
Ovo smeće iz uprave počistit.
Uprava treba da se pita do linije. Trener od linije prema terenu. Trener ne treba da se pita izvan te linije.
To je rješenje.
Kako doći do tog rješenja?
Pa oni koji su zgriješili i prijetili nekome da ode, neka sada zaprijete da se vrate.
Malo nas je da se djelimo.
Zamislite Misketa i Amara u Želji...samo zamislite. Oba su Željovci..., a linije su jasno nacrtane.
Sve pare koje stoje izmedju njih, hajmo mi sa foruma rješiti.
Ljudi ako ne zbijemo redove, Želji nam za par godina će puniti novinarske retke vijesti kao o Čeliku prošlo kolo. Hajmo bit ljudi, hajmo bit Željo.
Dva čovjeka ako sjednu sve je rješeno... Ljudi nije to toliki problem.
Pa na metke smo išli...jel to da sada dva čovjeka kojima ista krv kola venama, ne mogu kafu popit?
Ovoj upravi što prije zabranit kupovinu karti i sudsku zabranu stadionu. Ako ova uprava preživi 2019. trebamo svi znati da nam slijedi sudbina Čelika i sličnih.
Nikad nece rijesiti. Pitajte radnike Megamixa nek vam ispricaju sve dobre i lose strane Senada Misimovica. I sve ce vam biti jasno.
Najgora u historiji Zelje? Duplo je gora ona u BL da se dalje ne vracam.
O tome kakv je Amar pitajte nekog ko je suradjivao sa njim. Tezak, jednostavno hoce da je glavni.
Oni nikako nisu dobra kombinacija..
To bi totalni haos u klubu bio, nazalost ali to je jedina istina.
I kakvo je stanje u megamixu....
Reci nam
Za stanje kao stanje ne znam.
Ali odnos prema radnicima, fuj jednostavno! Pricamo o Zelji, o Megamixu ti mogu pricati ovi sto rade tamo ima ih par ovde.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 11:37 am

ISB87 je napisao/la:
ned nov 10, 2019 10:56 am
mislim ulaganja kakva god su dobra, ali mi nemamo osnovnih uslova a idemo na neke napredne.. nema smisla.
a i timovi su tu krivi, njima je najlakse reci Zeljo uzeo sadaku, svi pomazu bla bla.. a uopste nece da se potrude. skupe malo novca i apliciraju kod uefe za novi teren.
reflektore moze i opcina finansirat.
Pazi, ovo sto Zeljo ima sada kada je u pitanju renovirana i unaprijedjena infrastruktura (drugi, umjesto sto zavide, treba da prate nas put), je uglavnom zahvaljujuci bivsoj Upravi. I pokazalo se da moze. Najlakse je kukati da je neko "uzeo sadaku". To su bolan gubitnici, propaganda. Lakse je reci da je neko "dobio sadaku" i tako svoje navijace gurati u torove, umjesto da i sami zasucu rukave. Moze se, postoje fondovi koji to finansiraju, Kanton ce podrzati ukoliko ima smisla. Ne zato sto neko navija za Zelju ili Sarajevo, nego jer se sredstva moraju vrtiti. Ubi nas mahala, opdavdavanje i propaganda... generalno, citavu drzavu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 11:41 am

Ne mogu se nagledati Štilinog gola... šta je ovo ljudi moji
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 11:42 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 11:52 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 10, 2019 11:37 am
ISB87 je napisao/la:
ned nov 10, 2019 10:56 am
mislim ulaganja kakva god su dobra, ali mi nemamo osnovnih uslova a idemo na neke napredne.. nema smisla.
a i timovi su tu krivi, njima je najlakse reci Zeljo uzeo sadaku, svi pomazu bla bla.. a uopste nece da se potrude. skupe malo novca i apliciraju kod uefe za novi teren.
reflektore moze i opcina finansirat.
Pazi, ovo sto Zeljo ima sada kada je u pitanju renovirana i unaprijedjena infrastruktura (drugi, umjesto sto zavide, treba da prate nas put), je uglavnom zahvaljujuci bivsoj Upravi. I pokazalo se da moze. Najlakse je kukati da je neko "uzeo sadaku". To su bolan gubitnici, propaganda. Lakse je reci da je neko "dobio sadaku" i tako svoje navijace gurati u torove, umjesto da i sami zasucu rukave. Moze se, postoje fondovi koji to finansiraju, Kanton ce podrzati ukoliko ima smisla. Ne zato sto neko navija za Zelju ili Sarajevo, nego jer se sredstva moraju vrtiti. Ubi nas mahala, opdavdavanje i propaganda... generalno, citavu drzavu.
Ova odluka CASa nam je za duzi period zatvorila vrata UEFA fondovima. Ko zna engleski jasno moze procitati da smo muljatori, da smo probali svakoga prevariti. Ako se uz to jos doda cijela prica zasto je krov za istok toliko kasnio, sta je sve UEFA dobila na tu temu onda je jasno da necemo dugo ni prismrditi nekim parama.
Nisu u UEFAi kratke pameti pa da brzo zaborave, moracemo krv propisati da ponovno dobijemo povjerenje. Naravno ne sa ovom garniturom u klubu.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 11:55 am

Pricao sam i prije o Stilicu. Velika je razlika izmedju njega i ostatka lige.
Prije par godina tu su bili Vojo, Vranjes prosjecni igraci Poljske lige, Stevanovic koji je eto nesto igrao vani.
Trenutno u nasem dresu igra najbolji igrac Poljske lige. Majstor, koji je sa 18 godina bio najbolji igrac lige. Nek nam je ziv i zdrav Stilic Semir.
U devet utakmica po tm ima 4 gola i 4 asistencije.
Trpaj majstore!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:01 pm

Paprika je napisao/la:
ned nov 10, 2019 11:52 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 10, 2019 11:37 am
ISB87 je napisao/la:
ned nov 10, 2019 10:56 am
mislim ulaganja kakva god su dobra, ali mi nemamo osnovnih uslova a idemo na neke napredne.. nema smisla.
a i timovi su tu krivi, njima je najlakse reci Zeljo uzeo sadaku, svi pomazu bla bla.. a uopste nece da se potrude. skupe malo novca i apliciraju kod uefe za novi teren.
reflektore moze i opcina finansirat.
Pazi, ovo sto Zeljo ima sada kada je u pitanju renovirana i unaprijedjena infrastruktura (drugi, umjesto sto zavide, treba da prate nas put), je uglavnom zahvaljujuci bivsoj Upravi. I pokazalo se da moze. Najlakse je kukati da je neko "uzeo sadaku". To su bolan gubitnici, propaganda. Lakse je reci da je neko "dobio sadaku" i tako svoje navijace gurati u torove, umjesto da i sami zasucu rukave. Moze se, postoje fondovi koji to finansiraju, Kanton ce podrzati ukoliko ima smisla. Ne zato sto neko navija za Zelju ili Sarajevo, nego jer se sredstva moraju vrtiti. Ubi nas mahala, opdavdavanje i propaganda... generalno, citavu drzavu.
Ova odluka CASa nam je za duzi period zatvorila vrata UEFA fondovima. Ko zna engleski jasno moze procitati da smo muljatori, da smo probali svakoga prevariti. Ako se uz to jos doda cijela prica zasto je krov za istok toliko kasnio, sta je sve UEFA dobila na tu temu onda je jasno da necemo dugo ni prismrditi nekim parama.
Nisu u UEFAi kratke pameti pa da brzo zaborave, moracemo krv propisati da ponovno dobijemo povjerenje. Naravno ne sa ovom garniturom u klubu.
Moguce, nisam procitao da budem iskren. Preletio sam samo. Ne mogu da se vise bavim time, nemam vise volje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:04 pm

@storm - to je to, generalno smo takvi. ovce. i bas zbog toga sto nam je bivsa uprava dokazala da se moze mi moramo nastaviti tim putem. opcina, kanton i uefa.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:05 pm

Uvijek kad nekog nabušimo dođe ova kretenska reprezentativna pauza... Majke mi ništa mi gore nema od jebenih reprezentacija.
Ko će dočekati Široki... :zid:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:10 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 10, 2019 11:55 am
Pricao sam i prije o Stilicu. Velika je razlika izmedju njega i ostatka lige.
Prije par godina tu su bili Vojo, Vranjes prosjecni igraci Poljske lige, Stevanovic koji je eto nesto igrao vani.
Trenutno u nasem dresu igra najbolji igrac Poljske lige. Majstor, koji je sa 18 godina bio najbolji igrac lige. Nek nam je ziv i zdrav Stilic Semir.
U devet utakmica po tm ima 4 gola i 4 asistencije.
Trpaj majstore!
5 golova
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:18 pm

Okolele je napisao/la:
ned nov 10, 2019 12:10 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 10, 2019 11:55 am
Pricao sam i prije o Stilicu. Velika je razlika izmedju njega i ostatka lige.
Prije par godina tu su bili Vojo, Vranjes prosjecni igraci Poljske lige, Stevanovic koji je eto nesto igrao vani.
Trenutno u nasem dresu igra najbolji igrac Poljske lige. Majstor, koji je sa 18 godina bio najbolji igrac lige. Nek nam je ziv i zdrav Stilic Semir.
U devet utakmica po tm ima 4 gola i 4 asistencije.
Trpaj majstore!
5 golova
Ma to onaj klosar na tm-u stavio 4.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:43 pm

phpBB [video]


ŠTILA DOKTORE TI SI NAJZASLUŽNIJI ZA OVAJ MOJ LIJEPI NEDELJNI MAMURLUK KAO I ČOVJEK SA KLIPA IZNAD :zeljeznicar1:

:titula: :baklja: :zeljeznicar1: :titula: :baklja: :zeljeznicar1: :titula:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija