Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:14 pm

damirfile je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:12 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:10 pm
Samo jedno pitanje:
Nase udruzenje navijaca dali su se oni oglasili vezano za prodaju pomocnog kao i dva neocekivana poraza od ekipa koje su u rangu Azota.
Prodano za licnu korist kao sto ce i pomocni biti za licnu korist prodan.
Eh aferim, ko nas jebe. Ne treba se vise nervirati, treba ovoj garnituri u klubu okrenuti ledja ...apsolutno ne treba podrzati nikakve akcije kao ni fan shop itd.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:14 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 24, 2020 8:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet sep 24, 2020 8:49 pm
Evo danas zabijemo respektabilnom protivniku 14 komada, Zec pet dao i vi opet u stresu. Bez stresa.
Drug moj, hajde bez ironije. Nesto si mladji, ja sam prije vise od 15 godina skakao na Juznoj tribini. Sta ti mislis o eventualnoj prodaji pomocnog? Kakav je tvoj stav?
Strogo sam protiv prodaje. I kad bi se prodavalo jedino bih ZA bio da nam sjede u upravi ljudi za koje znam da ce napraviti vrhunski kamp kao sto je bio slucaj s Misimovicem i onom garniturom koja je na poslovnom planu bila odlicna. Ovi sad nisu sposobni za puno manje stvari tako da nadam se da nece doci do prodaje i da ce uci neko sposoban u klub sto prije. Samo sto se ovdje ide iz krajnosti u krajnost, najbucniji su ovi sto jos uvijek nisu prezalili proslu upravu. Ja ti garantujem da ti ljudi veze ni sa grupom, ni sa Zeljom nemaju i zbog toga ne zelim s njima da naglabam jer nismo na istim talasnim duzinama. Sta cu uopste pricati s nekim ko svaki drugi post psuje Amara, Jug ismijava...cak neke i znam privatno i svjestan sam pozadine price i licne sujete gdje Zelje nema ni na mapi. Zato i ne mogu da pricam i nesto se objasnjavam. Nekako su izvrnute vrijednosti kod nas navijacke, o tome sam pisao...neko kupi desetogodisnju, dres, clansku i nesto bi da smjenjuje i postavlja, a ima ljudi nisu deset godina utakmice propustili ni kuci, ni na strani. Ginu zbog Zelje, pa puno ne talasaju. I kao da ne postoji skupstinski odbor koji sve mora odobriti, kao da ne postoji Jug, a to sve zato kazem ti sto ti ljudi nisu ni osjetili Zelju onako prirodno kako treba da bude, nego su pali s marsa i nesto bi da se pitaju. Neki dan sam procitao prijedlog za Online peticiju, zar treba ista vise pisati...
Takodjer, svi baratamo sa jako malo informacija, pa mislim da nije ni vrijeme za neku ozbiljniju pricu jos uvijek. Generalno, teska je situacija, a na dosta toga ovi sad ljudi u upravi nisu mogli uticati. Da nam trebaju znatno bolji, to stoji, ali evo ko se to nudi da dodje???
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:14 pm

AsharaK je napisao/la:
čet sep 24, 2020 9:49 pm
Jbg odgodise nam i tekmu
Jadnici, nismo prošli ništa u Evropi a trpimo i kad nam zavale kup i ove zaostale, bit će srijeda subota i pakao.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:15 pm

hebali vas gurbeti vise ionako ce ih Celtic nakantati.
 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:15 pm

Jos ako ovi kamenjari produ , pa nezz bgm sta da covjek misli.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:15 pm

Kad nam bude srijeda subota bit ce pusa, nemamo sirinu ni kvalitet u prvih 11 za te tekme
 
Ludvig Leple
Postovi: 288
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:16 pm

storm_raider je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:13 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:11 pm
Ma ni srece nismo imali u Europi. Hoce nas ovi Izraelci, dzaba ti.
Moj Storme... Sreću moraš i zaslužiti.
Apsolutna istina.
Karma is bitch!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:17 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:15 pm
hebali vas gurbeti vise ionako ce ih Celtic nakantati.
Nek prime 10 primice i gutu na bankovni racun. A sa njom nas mogu kupiti.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:18 pm

Kako ke yeben ovaj Fanimo nevjerovatno, meni u Mladosti nije ovako izgledao. Kad zasprinta u treptaju oka nabije na 100km/sat. Inace veceras im se otplatio, toliko o tome da ne treba kupovati igrace
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:21 pm

Neka prodju i u grupnu fazu i jedni i drugi ako su zasluzili.
Ko nam je kriv sto smo smijesan klub postali, ove godine smo bar ispunili uplatnicu, pojavili se u Izraelu, top.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet sep 24, 2020 10:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:22 pm

Zrinjski ko Real jbt
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:23 pm

Nemanja Bilbija. Kakva mašina od igrača. Gledam kakve sprinteve pravi čovjek u drugom produžetku, fascinantno. Protiv Olimpije je pretrčao 14 kilometara, ni protiv Apoela sigurno nije manje od toga. A pored toga, svojim golovima i asistencijama vuče ekipu. Bravo momak.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:24 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:14 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 24, 2020 8:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet sep 24, 2020 8:49 pm
Evo danas zabijemo respektabilnom protivniku 14 komada, Zec pet dao i vi opet u stresu. Bez stresa.
Drug moj, hajde bez ironije. Nesto si mladji, ja sam prije vise od 15 godina skakao na Juznoj tribini. Sta ti mislis o eventualnoj prodaji pomocnog? Kakav je tvoj stav?
Strogo sam protiv prodaje. I kad bi se prodavalo jedino bih ZA bio da nam sjede u upravi ljudi za koje znam da ce napraviti vrhunski kamp kao sto je bio slucaj s Misimovicem i onom garniturom koja je na poslovnom planu bila odlicna. Ovi sad nisu sposobni za puno manje stvari tako da nadam se da nece doci do prodaje i da ce uci neko sposoban u klub sto prije. Samo sto se ovdje ide iz krajnosti u krajnost, najbucniji su ovi sto jos uvijek nisu prezalili proslu upravu. Ja ti garantujem da ti ljudi veze ni sa grupom, ni sa Zeljom nemaju i zbog toga ne zelim s njima da naglabam jer nismo na istim talasnim duzinama. Sta cu uopste pricati s nekim ko svaki drugi post psuje Amara, Jug ismijava...cak neke i znam privatno i svjestan sam pozadine price i licne sujete gdje Zelje nema ni na mapi. Zato i ne mogu da pricam i nesto se objasnjavam. Nekako su izvrnute vrijednosti kod nas navijacke, o tome sam pisao...neko kupi desetogodisnju, dres, clansku i nesto bi da smjenjuje i postavlja, a ima ljudi nisu deset godina utakmice propustili ni kuci, ni na strani. Ginu zbog Zelje, pa puno ne talasaju. I kao da ne postoji skupstinski odbor koji sve mora odobriti, kao da ne postoji Jug, a to sve zato kazem ti sto ti ljudi nisu ni osjetili Zelju onako prirodno kako treba da bude, nego su pali s marsa i nesto bi da se pitaju. Neki dan sam procitao prijedlog za Online peticiju, zar treba ista vise pisati...
Takodjer, svi baratamo sa jako malo informacija, pa mislim da nije ni vrijeme za neku ozbiljniju pricu jos uvijek. Generalno, teska je situacija, a na dosta toga ovi sad ljudi u upravi nisu mogli uticati. Da nam trebaju znatno bolji, to stoji, ali evo ko se to nudi da dodje???
Slazem se, ja bih bio takodjer za prodaju da je uz neke ljude iziskuju povjerenje. Ti si spomenuo Upravu sa Misimovicem, sto se mene tice da Bog da Dzubur i ovi ljudi bili 10 puta bolji na poslovnom planu, pa da im svi mozemo vjerovati, ali nazalost to nije istina. Sto se tice ostalog, ma ne bih se slozio da ima masovno bas ljudi koji nisu prezalili proslu upravu, ljudima je zao danasnje situacije, pogotovo jer su upozoravali. Ovo ovdje su Zeljovci, samo sto je ogromna paleta iskustava i godina i veliki je broj ljudi aktivan na dnevnoj bazi, pa se u komunikaciji stvori veliki jaz. Ovdje imas veliki broj navijaca koji pamte neka druga vremena, prije 90-ih, pa oni uvijek daju neku svoju sliku. Ko god je Jug spomenuo u takvom kontekstu je banovan, i to bez upozorenja, to je jednostavno pravilo foruma i to ce se postovati uvijek. Ko se tu oklizne, bude kaznjen. Ako se ponovi, ide duzi ban.

Sto se tice ostalog, mislim da niko nema pravo mjeriti ko je kakav navijac, a zaista vjerujem da svi daju od sebe koliko mogu. Svakako, Skupstina je jedina referentna tu, jer se tu odlucuje sve. Bolje smo imali, to ces se sloziti sa mnom, ali to je voz koji se nece vratiti. I ok, tako i treba vjerovatno biti, samo to nosi sa sobom reputacijsku nuspojavu, koja je u ovakvom slucaju nazalost tesko popravljiva.

Trebamo se okrenuti sadasnjosti i nasem Zelji, pa pametniji biti zbog naseg naslijedstva. Nismo mi jedina generacija Zeljovaca koja je imala izazove, generacijski svaka je imala i svako vrijeme nosi svoja iskusenja, pogotovo po naseg Zelju. Pa onda pogledati u buducnost, ima sposobnih ljudi, ali sistem moramo uspostaviti opet. Bili smo na putu, trebamo se vratiti i polako. Zeljo je brend, ima najvecu (svakako najbolju) armiju navijaca iza sebe (vidis to ovdje i na forumu, iako se mozda ne slazes sa vecinom - ljudi se sekiraju, brinu...), imamo veliku prednost. Neka ova godina bude godina kada cemo doci tobe, a do nas je iskljucivo. To nam svim srcem zelim. Nekako mi je osjecaj kao da mi je srce podijeljeno na dva dijela, a pise Zeljo na obje pole. Prvenstveno, trebamo sebe pogledati u oci i Zeljeznicar staviti na prvo mjesto. Ispred sebe, iznad sebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1744
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:25 pm

Pusite ***** luzeri sta ste od kluba uradili sjeme vam se zatrlo. E cuj ovog bit cemo kurva ako nas neko uzme. Ljudi moji u kakvom vi svijetu vise zivite sve je biznis sve je para.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:28 pm

Mi ako ne promjenimo statut tj. Ako nam u klub ne udje neki ozbiljan investitor slijedi nam sudbina Sarabona, Alhosa, Famos itd. Rasproda se imovina i kljuc u bravu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:29 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:15 pm
hebali vas gurbeti vise ionako ce ih Celtic nakantati.
To je, bas onako, prava utjeha.

Osvoje titule zaredom, naprave kamp, dobije stadion, imaju ekipu koja je prevazisla ovu ligu i s njom propaze u play-off... A onda im dodjes i kazes "aaaaa levati, dobio vas Celtic, aaaaa hahah jeste karrrrne". To sve ispravlja.

A to sto smo mi jedan od najjadnijih klubova u ligi koji je na korak od gasenja, ma sta to ima veze.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1744
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:30 pm

fcz je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:29 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:15 pm
hebali vas gurbeti vise ionako ce ih Celtic nakantati.
To je, bas onako, prava utjeha.

Osvoje titule zaredom, naprave kamp, dobije stadion, imaju ekipu koja je prevazisla ovu ligu i s njom propaze u play-off... A onda im dodjes i kazes "aaaaa levati, dobio vas Celtic, aaaaa hahah jeste karrrrne". To sve ispravlja.

A to sto smo mi jedan od najjadnijih klubova u ligi koji je na korak od gasenja, ma sta to ima veze.
Bravo. Potpisujem sve
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:35 pm

Nismi mi na korak od gasenja, mi samo aktiviramo nase potencijale :D
 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:28 pm
Mi ako ne promjenimo statut tj. Ako nam u klub ne udje neki ozbiljan investitor slijedi nam sudbina Sarabona, Alhosa, Famos itd. Rasproda se imovina i kljuc u bravu.
Dati svima otkaz. A na skupstini jedina tack da bude promjena statuta.ako treba prepisati od kona. Za 24 h bi nasli investitora kunem se Bogom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 10:37 pm

E moj Lučo kao da si pionir.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 268 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija