Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:59 am

Ma mogu dobit, moraju jer smo najebali ako ne budu. Jbg bili smo dva put pred titulom bez guranja, moze se sigurno.
Ali trenutno nema ekipe u ligi a posebno je mi nemamo da moze nekog nakantat 3-0 onako i da mu npr glupo dosudjen penal protivniku nenaskodi.

Treba igrat i lopte, nema tu opravdanja ako cijelo poluvrijeme ne stisnes i ne pravis sanse, ni jucer ni za Odu jesenas.
Ali opet stoji penal jucer, sta bi bilo da ga je svirao a morao je, stoji penal Sirokom koji ti je izbio bar bod, ...
Kolko god smo losi opet su nam glupani uzeli odredjene bodove a nista nam nisu dali.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:02 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:55 am
storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:40 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 25, 2019 12:03 am


Bgm oni se sklone ko plati.
Jucer se nisu sklanjali, jucer dodavali njihovim da zabiju. Kae hajmo jos i gol razliku nabit, nema ofsajda.

Nasi igraci da prave prekrsaje kao pitari to bi svaki mec 8 zutih i 2 crvena bilo.
Znaju kurve kako se to radi. I skolski to rade.
Vajda mozemo dobiti bez tog sklanjanja. Na kraju krajeva zato i jesu bile promjene u UO u decembru. Neka pokazu zasto su dosli, svi redom, a dosli su zbog sportskog rezultata, kao i da nastave gradnju stadiona i sistematsko uredjenje kluba.

@PP, kao sto napisah, to je tako bilo sve i zadnjih 5 kola na jesen/zimu. Drasticno smo osteceni. Nije to pocelo sada.
Sjećam se ja dobro zadnjih 5. kola i svake greške.
To je bio i jedan od razloga što sam čekao odlazak Uprave. Tri godine bili tu i nisu uspjeli ama baš ništa poduzeti po pitanju bar toliko da bude pošteno suđenje na obje strane.
Zato se nadam da su ovi malo veće hinje i mangupi i da će se ovo što prije završiti.
Ovo nije više bod ili dva. Ovo je već sad bar 8-9 bodova. Ovo je krađa za UEFE. Ali odmah im se obratiti. Još danas.
Dakle, ovi ce morati biti "malo vece hinje i mangupi" sto se tice tog dijela (sudijske zastite), a biti iste "hinje i mangupi" kao prethodnici sto se tice uredjenja Kluba i gradnje Stadiona, da ne bi cekao njihov odlazak. Ja tako ne razmisljam, zato sam bio za "nadogradnju", a ne za temeljite promjene. Nisam ni za promjene trenutnih, tek su dosli, neka pokazu. A zelim im da budu najbolji, zbog Zelje.

Takodjer, ako je ovo kradja "bar 8-9 bodova", onda je danas kradja 1 boda, jer bismo izborili remi (gledajuci samo drasticne sudijske greske) da je sviran penal (i to ako bi bio realizovan). Dakle, prije toga je bila kradja bar 7-8 bodova. Trebalo im se tada obratiti, jos u decembru.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:02 am

Makar znamo da ne kupujemo utakmice pa bih stoga zamolio da slj put ko napise da smo nesto kupili bude banovan iste sekunde. Hvala unaprijed
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:03 am

Uprava napolje! Amare odlazi, nemoj Želju brukati!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:05 am

Da li može neko ako ima mogućnost samo informacije radi da napiše na koliko smo zadnjih utakmica oštečeni sudijskom odlukom?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:21 am

U pravu je Storm. Nije bilo tekme zadnjih nekoliko kola a da nije bio sviran penal protiv nas ili izbačen neki od naših igrača.
Ne znam koji je kuršlus na relaciji klub - mafija iz saveza, možda su ovi očekivali neki tal od hibrida ili krova, pa kad su ispušili, udarili svim silama po klubu.
Nije potrbeno u ovom trenutku biti neki aman genijalac pa reći kako sad više nego ikad moramo biti složni i svi ko jedan, al fakat je tako.
Mi u ovoj ekipi imamo i previše ispodprosječnih igrača i škartova te ćemo se morati strpiti da to nekako preguramo do kraja sezone.
Zanimljivo je da pojedini i nisu bili toliki doron do prije par sezona, naprotiv obećavali su ali u zadnje vrijeme rapidno gube igračke, ljudske i ostale kvalitete, uključujući i IQ.
Mislim da će se Osim izborit s ovom bagrom od saveza, kvazi menagera i raznih metiljavaca od igrača, ali i njemu su ruke svezane do kraja sezone. Nemam nekih očekivanja u ovoj sezoni, Evropa ako može, ako ne bože moj. Sad je prioritet vraćanje ugleda kluba, što podrazumjeva obračun a bagrom iz saveza, nabijanje nogom u guzicu pojedinih likova u klubu što se lažno predstavljaju kao profesionalni igrači, zbijanje redova među nama uz maksimalnu podršku klubu i na kraju će doći rezultatat sigurno doći.
Prvi put kada neku seljačku ekipu ponovo silujemo na našoj Grbavici, počeće da se vraća onaj osjećaj sile i dominacije, što če u konačnici i rezultirati budućim skidanjem gaća već pri samom ulasku u metropolu neka 3 sata prije utakmice !!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:21 am

Evo na prvu od mene kolko se sjecam:
1. Crveni protiv pitara ( jbg ne zna se kolko bodova al si odmah gol primio i bio nemocan poslije )
2. Penal Krupi
3. Penal Sirokom
4. Jucer penal nama
5. Protiv Tuzle penal na Veselom
6. Penal Pavica i faul na Stevanovicu diskutabilno, moze i ne mora, nama svira.
7. Derbi Grbavica golovi ponisteni da te Bog sacuva.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:44 am

Ja ne znam jesmo li kad imali glupljeg igraca od ovog Zeca. Pa sta je ono onako...
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:01 am

AMARE ODLAZI i povedi upravu koju si doveo!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:05 am

Jos samo da nam osvetnik Arezina u subotu iz nicega da gol i opet se patimo da bar izjednacimo. Ima li kraja ovom uzasu u Dolini cupova?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:09 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:52 pm
Jwbo majku udjem na zvanicnu, kad lik hladno pise da nas tri boda dijele od lige za ispadanje..
U svemu tome ne znam šta je gore.
To što sebi za pravo daju likovi koji nemaju blage veze da sve živo komentarišu i prosipaju pamet (nema više lige za prvaka i ispadanje)
Ili to što smo fakat bliže dnu nego vrhu
Situacija za ranit se
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:25 am

Bojim se da imamo kecera na golu, a ne golmana
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:27 am

Koliko se nasih balerina probudilo s osmijehom na licu isa teskom kurcoboljom jutros?
1987
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:37 am

Kad krenes da gledas tim desna strana (Sinisa i Asim) katastrofa, a lijeva strana izgleda mnogo bolje (Pavic, Veseli/Dzeno)
Sredina veoma loše Hajdar puno bolji od Šabana, ali mi nemamo tu iskusnog igraca (Osmanovic i propalitet Sadikovic), RAMOVIC najbolji, Krpic solidan, štoperi Sipovic i Bogi solidni, Veca užas, ovog se momka treba rijesiti..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3551
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:39 am

Ja cu se roditi kada Vedran ode.... IDI IDI NEZNALICE!!!!!!

EDIT: narednu tekmu ce odbraniti dvije, i staviti status "MISEVI U RUPE".... :FUJ:
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 9:52 am

Ne znam na TV-u ,kako je to izgledalo,al po meni su igrači dali max.u ovom trenutku,trke je bilo al da smo oskudni sa kvalitetom,to je jasno.
Samo mi nije jasno kako nekom moze biti drago zbog poraza,kakvi su to mentalni sklopovi.
A da se moze na osnovu prve odnosno jedne utakmice donositi zakljucak,to je vec posebna prica.
A da se za mjesec i po moze nesto drasticno promjeniti,to moze samo na FM menadzeru.
JUG JE SAMO JEDAN
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 10:10 am

Imat cemo priliku u nedjelju da pokazemo sta znamo i koliko su im pomogle pripreme, a mislim da jesu. Nadam se prekidu ovog niza, al opet me malo strah te mladosti, nisu bezveze ekipa ni oni.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 10:15 am

jug21 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 9:52 am
Ne znam na TV-u ,kako je to izgledalo,al po meni su igrači dali max.u ovom trenutku,trke je bilo al da smo oskudni sa kvalitetom,to je jasno.
Samo mi nije jasno kako nekom moze biti drago zbog poraza,kakvi su to mentalni sklopovi.
A da se moze na osnovu prve odnosno jedne utakmice donositi zakljucak,to je vec posebna prica.
A da se za mjesec i po moze nesto drasticno promjeniti,to moze samo na FM menadzeru.
JUG JE SAMO JEDAN
Ni meni nije bilo jasno, pred kraj prošle godine kako je nekome drago kada izgubimo..A bilo ih je na ovom forumu, zvaničnoj, drugim forumima...Itekako ih je bilo...I sada mi nije jasno kako neko može likovati što izgubismo..Pardon, što ŽELJO izgubi...Ali ok, napisano već 100 puta, podjele su duboke...Nego dajte da se skupimo za vikend, podrška je potrebnija nego ikada, dođite na Grbavicu, podržite momke...NEKAKO SE MORAMO IŠČUPATI IZ SVEGA OVOGA, JEDNOSTAVNO MORAMO :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 10:16 am

shzna je napisao/la:
pon feb 25, 2019 9:27 am
Koliko se nasih balerina probudilo s osmijehom na licu isa teskom kurcoboljom jutros?
Apsolutno svi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 10:16 am

Jučer nažalost nisam bio u prilici da gledam utakmicu, pa sam upravo sada pregledao snimak. Po čitanju na forumu i upravo odgledane cijele utakmice, po meni su to dvije drastične razlike. Znam da ste neki pod uticajem kompletne turbulencije koja se dešavala i nakon niza uzastopnih poraza sav svoj bijes iskalili na pisanju po forumu i pljuvanju uprave, trenera , igrača itd.
Možda će ovo zvučati smiješno, ali ja sam zadovoljan igrom,trčanjem, zalaganjem. Nisam vidio niti jednu slabu tačku, osim primljenog gola. Gol smo primili iz jedinog šuta u okvir gola, Čist penal nam nije dosuđen, imali smo 4-5 izvrsnih prilika, konstantno smo napadali, ali jbg nismo imali sreće. Možda ovo djeluje kao fraza, ali je fakat tako. Moguće je i u narednim utakmicama da se desi nešto slično, ali ono u šta sam siguran jeste to da nas niti jedna ekipa neće nadigrati. Moram pohvaliti Ramovića, Krpića i Zajmovića koji su odigrali odličnu utakmicu. Vezna linija nije bila toliko loša, rastrčani, na svakoj lopti su bili, jedino malo pas igra je nedostajala, ali to je sasvim razumljivo, jer to teren nije dozvoljavao. Što se tiče zadnje linije nju ne mogu ocjeniti jer realno nisu imali neki posao po pitanju defanzive, cijelo vrijeme smo napadali, zadnja linija u drugom poluvremenu je stajala na protivničkoj polovini terena. Teren jeste bio loš i nije nikakvo opravdanje zbog poraza, ali ovakav teren puno više ide na ruku ekipi koja se brani, nego onoj koja ganja rezultat. Po meni je ovo odlično odigrana utakmica, nemam nikome, osim golmanu da zamjerim. Sa ovakvom igrom ne bojim se niti jednog protivnika. Samo daj Bože da nam se Sinan ne povrijedi.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], South, Ujko i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija