Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:02 pm

Spominje se Turska 2. liga, ali ne vjerujem nesto...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:02 pm

slika

Gdje si kreno Sinaneee.. Haris pakas odma baca lajk.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:06 pm

Covjek isao na odmor prosle sedmice sa Mehremicem i od tada je slika...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:10 pm

Eto dade covjek odgovor. Mi odma ko babe :P Povedi nas Ramovicuu :D
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:18 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri jun 19, 2019 5:18 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:02 pm
Gasimo se danane, 2019/2020 sa Saskom igramo u kantonu. Postajemo razvojni tim Bosne Union ex Sema, sastav ce nam biti Kruzik iz penzije na golu, lijevi bek Yoshida(svidio mu se zivot u Sarajevu), dva stopera Bogi i Adzem desni bek Elsner(vratit ce se da igra za dz zbog ljubavi prema Zelji i zelje da se navijacima vrati nada) zadnji vezni i trener Osim, dva srednja vezna Ustamujic i Neil Wood, desno krilo Dialibin brat, lijevo Cviko i u spicu Nedo T, kao zamjena Adilovic. Predstoji nam borba za vrh s bracinom Vrbanjusom i Ilijasem predvodjenim nasim bivsim kapitenom juniora Semirom Đipom i Biserom iz Boljakova. Rumeni asistent trenera i jedini igrac s klupe. Jbg teska nas sudbina ceka.
ti se sprdaj samo... ali ovo je itekako moguce :)
Naravno da je moguce. Preuzme nas neki vrli predsjednik ala Telib/Selimovic i bum. Al' lik nerealan. Celik, Sloboda udbasi duguju milione i sad idemo u federalnu jer necemo dobiti licencu(za premijer je dobili) jer dugujemo 340 000. Taman se pocelo o igracima malo i on odmah neku negativu baci.
Zaboravio sam dodati da u ovom slucaju Stanic ode u Siroki da obezbjedi egzistenciju, i objasni tamo sta je Zeljo.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 8:37 pm

11plavih'92 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 7:35 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jun 19, 2019 8:27 am
Pregledao do kraja.
Za jedno je upravu, previse se stvari iznosi iz kluba. Portali jedva cekaju da nas ocrne, naveo je primjer FKS gdje kako kaze plate kasne, ali niko ih ne spominje. Nisam viidio njihov izvjestaj sa skupstine, vjerovatno nisu uradili prevod..
Ovo ostalo je optuzivanje, kako su oni nesto a prethodnici nisu. Optuzio ih je iskljucivo za jednu stvar a to je pisanje izvjestaja, gdje kako on kaze je ubacen transfer Sabanadzovica, a npr dug prema dobavljacima nije, razlog da se dobije plus.
Uglavnom nije se previsr osvrtao na buducnost, vise je pricao o proslosti. Uglavnom bice tu ako klubu zatreba pomoc.
U nekom periodi za kredit je zalozio vlastitu mjenicu. I to je to otpr.
Optuzio ih za uzaludno pravljenje planova npr juga jer je neizvodivo, kako nisu izvrsili primopredaju.

Terzic kaze veze nije imao o poslovanju u prethodnom periodu (period od kad je Gredic predsjednik postao) , pricao o sastancima i eto.
Taj dio nisam gledao i ne znam sta je rekao po tom pitanju. Ali znam da za zadnje kredite niko nije zalozio vlastite mjenice pa ni on
Drug, tako je on rekao. Ne znam jel istina..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:07 pm

Grijesio sam mnogo

Grijesio sam mnogo, i sad mi je zao
i sto nisam vise, i sto nisam ludje
jer, samo ce grijesi, kad budem pao
biti samo moji - sve je drugo tudje.

Grijesio sam mnogo, ucio da stradam
letio sam iznad vase mjere stroge
grijesio sam, jesam, i jos cu, bar se nadam
svojim divnim grijehom da usrecim mnoge.

Grijesio sam, priznajem, nisam bio cvijece
grijesio i za vas, koji niste smjeli,
pa sad dio moga grijeha niko nece
a ne bih ga dao - ni kad biste htjeli.
:D :D :titula: :D :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:21 pm

sajo10 je napisao/la:slika

Gdje si kreno Sinaneee.. Haris pakas odma baca lajk.
Sutra potpisuje
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:22 pm

Bože olaksaj ne otezaj, zavrsi sa dobrim, Amin....

Da sad kazu da ce dovesti 11 govana da igraju, rekli bi kultisti "pa i treba, **** igrace, daj govana".'.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:28 pm

Izgleda ista cifra kao za Rodina.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:32 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:28 pm
Izgleda ista cifra kao za Rodina.
Treba kakav procenat traziti, barem 10%.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:32 pm

RokElsner44 je napisao/la:Izgleda ista cifra kao za Rodina.
Malo vise plus procenat ako udju u prvu ligu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:33 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:28 pm
Izgleda ista cifra kao za Rodina.
Mislim da bi trebali bar malo više uzeti za njega, mislim ovo je moje mišljenje, a vjerovatno je tvoje istina.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:43 pm

Treba izmiriti sve obaveze, a racun i dalje blokiran.

slika
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:48 pm

Ne znam za Ramovica, ali trebao bi jos jedan u prvu tursku.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:49 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:48 pm
Ne znam za Ramovica, ali trebao bi jos jedan u prvu tursku.
Vedran, Hajdar?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:55 pm

Vezano za igrače.
Meni bi bilo žao da ode Rodin i Sinan. Rodin nekako ima mirnoću u igri. Ono nešto što je Spahić imao u repki. Tako mi je djelovao. Imao je par kikseva, sjećam se dvije povratne koje su bile prekratke, ali ništa strašno. Meni je bio stabilan. Mnogo manje srčan recimo od Graovca, a učinkom čak i bolji. Čini mi se da je tri gola dao ove sezone.

Sinan - ako ode bojim se da ćemo postat pravo sterilni. Mnogo je trčao, gurao se i probijao. Bio je možda i najborbeniji igrač lige. Možda onaj torpedaš Ahmetović da je bio jedino požrtvovaniji. Ako Sinan ode, jbg onda.

Veseli - je sasvim solidan. Nadam se ostaje

Drugo krilo fali ko za lijeka. Mujezinović je navodno to igrao u Veležu? Meni izgleda da puno komplikuje za jedno krilo (mada i Veselom nije mane u tom smislu). Čini mi se da nije toliko orjentisan na probij igrača, napravi centaršut ili povratnu. Zna je previse nekada valjat.

Hajdarević - dobar defanzivni, postaje po meni nas Gatuso. Zadnje dvije tekme me iznenadio koliko je presjekao protivničkih napada. Kad se sjetim one požrtvovanosti u Bijeljini i sad ne znam kako se nije povrijedio ko starta blizu auta desnog.

Ermin Zec, nema šta jedini koji ima lucidnost pri potezu. Ostali su sve nekako na silu i snagu, jedino on ima tu lucindost, da osjeti loptu.

Pavić - po meni odličan lijevi bek za našu ligu. Možda i najbolji lijevi bek u ligi

Stevanović - odličan desni bek, takodje u prvom dijelu bio jedan od najboljih u ligi. Zadnje dvije utakmice nije bio na tom nivou. Valjda zbog klupe.

Krpić - nije idealan napadač po meni. Fali mu mnogo igre nogom. Ipak onaj gol protiv Apolona, zadnji protiv Tuzla City pokazuje da bar malo ima te lucidnosti (Apollon) i da ima malo Lendrića u ovom golu protiv City. Igra glavom, fantastična.

Mujezinović - Dobar ali nešto mu fali. Ne znam šta. Neka radilica, ima prodor prema naprijed, al malo koristi od toga. U svakom slučaju mislim da može biti dobar igrač.

Erić - mislim da je Amar pogodio sa ovim pojačanjem. Poslije Azmira, najbolji golman lige. Sasvim solidan.Imamo i Fejzića koji je odradio odlično zadnji dio sezone.

Po meni ovo su igrači koji mogu biti kostur ekipe ako ostanu i uz to da ih Amar dobro protrese. Mislim da će i Amar sada biti onaj stari i da neće biti letargije. Ubjedjen sam da će ih sada konačno naučiti da grizu onaj teren (osim Sinana i Krpe koji su to već radili) . Ako to uzmemo u obzir ja mislim da mi imamo solidnu ekipu. Nama je najviše falilo konstantosti u ekipi. Svake godine se mjenjala čitava ekipa, sad konačno to nije slučaj i to će biti naše najveće pojačanje uz Amara.

@ Vezano za izgradnju juga

Mislimović je spominjao da je to projekat od 5,5 mil. Neko kaže nerealan. Ko kaže? Selimović? Pa njemu je nerealno i popunjavanje uplatnice.
Mislimović nikada nije rekao da Željo ima sav novac. On je nudio model da NSBiH ili neko drugi učestvuje sa oko 50% novca. Dakle Željo je trebao obezbjediti nekih 2,75 mil. Siguran sam da bi on to odradio ko od šale. Evo spušismo 1,5 mil od UEFA, dakle falilo bi mu jos 1,25 mil u odnosu na sad.
Ostalih 2,75mil?
Pa evo za italiju se forsira da "neko da 1,7 mil" da Lavor dobije moderan teren sa grijačima. Gledaj ti tog ciganluka. Nije za Italiju uslov nikakav grijač!!!! Nego su UDBAši ljubomorni na naš teren. Ako neko od budžeta ili sl. da vijetnamskim jufkama 1,7 mil, dobra uprava u Želji bi sigurno tražila reciprocitet...i dobila bi ga!

Idejni projekat je bio prvi korak i dobro je što je napravljen. Sa njim se moglo pokucati na svaka vrata i tražiti učešće u njemu. Naravno da je neophodan i za svaku dozvolu i plan od regulacionog, urbanističkog, pa do saglasnosti.
Jug je sa starom upravom bio i više neko realan, a to što ovim kojima je uplatnica nepremostiva prepreka nije jasno nije problem nikog do niih samih. Ljudi čak i ne znaju sta je idejni projekat.

Al jbg, sad imamo trenera koji bira upravu, dok mu izgleda igrače bira nedostatak novca. Ode sve što valja, a on može samo mahat ušima.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sri jun 19, 2019 10:07 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:58 pm

Ako neko prati sta znaci ona objava Nuhanovica na instagramu? Napusta nas?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:59 pm

Ma u nekim slučajevima je bolje ostaviti igrača ako ti je najbolji u ekipi nego ga prodati pošto po to.

Eh sad, mi smo u specifičnom slučaju gdje nemamo marke, a kako smo krenuli sigurno Sinana nećemo dobro nadomjestiti i bit ćemo slabiji.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:02 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:59 pm
Ma u nekim slučajevima je bolje ostaviti igrača ako ti je najbolji u ekipi nego ga prodati pošto po to.

Eh sad, mi smo u specifičnom slučaju gdje nemamo marke, a kako smo krenuli sigurno Sinana nećemo dobro nadomjestiti i bit ćemo slabiji.
Ja sa sa tvojim postom ne slazem iz razloga sto je Sinan mozda odigrao 3 tekme da valja kako je dosao kod nas. Doduse unazadila ga je povreda ali je imao par glupi poteza tj. Karton dobije i ne igra sljedecu tekmu a bitna nam.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija