Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:48 am

phpBB [video]


Kakav crni Mulalic, vi kao da ste zaboravili nasu igru dok nam je on trener bio.
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u uto dec 25, 2018 11:48 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:48 am

"Da se sada vratim na ovo 'fudbalski'. Kažu da je došlo do polarizacije dva čovjeka, a ja ću samo jednu stvar reći. Ako je jedan čovjek, u zadnje četiri godine, dvije godine na 4.000 kilometara odavde, a druge dvije po Dolac Malti šeta psa, toliko jak da napravi polarizaciju takvu da smo na zadnjoj utakmici imali 1100 ljudi i 250 policajaca na utakmici sa 15 vozila/marica... Ako je toliko jak taj čovjek, a nije u klubu uopće, ne trebamo se mi brinuti šta će biti ako se taj čovjek vrati u klub. A vratit će se, nek to moja poruka bude", zaključio je Amar Osim.

Mislim da je toliko jak i za ovih 5 zadnjih poraza!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:48 am

SRETAN BOZIC SVIM ZELJOVCIMA KOJI SLAVE!
1987
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:49 am

Bolan, prijetilo se meni najvećim mafijašima u gradu zbog komentara na forumu o nekim našim bivšim fudbalerima, da se ne prijeti ljudima koji su rukovodili Klubom.
Odem u MUP. Čovjek primi izjavu. Imaš li dokaza? Pokažem to, to i to... Kaže, mrka kapa. Šta mrka kapa? Nemaš dovoljno dokaza... Ali sačekaj kući. Ako ti se neko pojavi na vratima ili sumnjaš da ti je neko blizu, javi se. Doći ćemo.
Naravno, svi znate kako fercera država, ali vam je teško to prihvatiti kad dolijevate vodu na svoj mlin dokazujući nedokazivo.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:52 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:41 am
kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:28 am
storm_raider je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:16 am
Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
Evo, prihvatit ću tezu da im se prijetilo, iako to zvuči nerealno. Prijaviš policiji. Ako treba u njihovoj pratnji dođeš pa kažeš sve što ima da kažeš. Pa još tužiš tog što ti je prijetio. Sve ovo uradiš ako nemaš oraha u džepu i ako je Željezničar iznad svega. A, očito nije. Na kraju krajeva, neko reče za Misketa da se sigurno u dosadašnjoj poslovnoj karijeri susretao s prijetnjama i ucjenama, takva nam država. A, sad kao nije mogao. Ako tome dodamo i ovaj cirkus s administracijom... Ne znam, nije mi jasno kako to neko može opravdati.
Kad su nas već doveli u situaciju da nam treninge vojska čuva, da na zadnjoj utakmici bude više marice nego posjetilaca, mogli su ako ništa tako i sebi obezbjediti i rasčistiti sve.
Nego znaju baciti kost, svaliti na Amara sve, i ne pojaviti se.
Davno sam rekao, osobe bez karaktera.
Toliko.
Nabijem ja i Amara. Eto OPET je doveo sebi "šefove" da se igra Sir Aleksa Fergusona. OK, može mu se. Sretno mu, sretno nama.
Otišao je kad je klub bio u dubiozi, kad se onako kako je on mislio da ide, više nije moglo. Dobio je stadion, teren, odlične uslove. Ostalo sve haman isto, para ni tad ko ni sad nema (previše). Ja od U.O. ne očekujem puno, za početak, jer su "novi u poslu". On nije, on je tu uvijek bio i prema tome očekujem da odma pokaže (ne)znanje. OK je i to da mu je zasmetalo da mu se na teret stavlja da je "opozicija", ali sad kad imamo izjavu Željka Pervana da ga je on zvao "da pomogne", neće niko više moći sutra da kaže da Amar nije bio ništa više od trenera.
Preživio je Željo u ovih 97 godina svega i svačega. I gorih i boljih ljudi je prošlo kroz klub i "očešalo" se o njega. Nije on lako uništiv. Samo je pitanje šta hoćemo i kako to postići. A na kraju se broje mrtvi, svakome na čast sve...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:53 am

Ova uprava nek odmah ide ako Amar nije trener. Iskreno tako mislim, ako ćemo vratiti Edisa ili staviti Kemu Aliapahića onda idemo jos 10 koraka unazad.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:53 am

Određeni navijaci se lože zaista pogrenso, bolest zvana svemoguci Amar i razmisljanje koga god on stavi za trenera da nema pogreske. Eto on ce biti SD a ne znam ti ko trener, a ovi isiti igraci sto su pet zaredom izgubili (vise nego sumljivo) ce da proigraju sto dovoljno govori i o njima. Malo se otrjeznite prvo vi a Amar pogotovo, u najavi vracanje Stanica, Jamaka, Bekrica a hocete rezultate.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:55 am

Elegant je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:53 am
Određeni navijaci se lože zaista pogrenso, bolest zvana svemoguci Amar i razmisljanje koga god on stavi za trenera da nema pogreske. Eto on ce biti SD a ne znam ti ko trener, a ovi isiti igraci sto su pet zaredom izgubili (vise nego sumljivo) ce da proigraju sto dovoljno govori i o njima. Malo se otrjeznite prvo vi a Amar pogotovo, u najavi vracanje Stanica, Jamaka, Bekrica a hocete rezultate.
Takodjer i bolest zvana svemoguci Misimovic. Takodjer da se i ti otrijezne kao i ovi drugi. Mislim da je vrijeme da vise krenemo pisati o Zelji a manje o Amaru ili Misimovicu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:56 am

On će sa Stanićem, Jamakom i Bekrićem, imati rezultate, za razliku od Kostića, Krčmarevića isl.
Pravi trener je kad od polovnjaka izvuče solidnog, kad iz solidnog izvuče odličnog, kad iz odličnog izvuče maestra.
E to vam je Amar.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:57 am

Braci katolicke vjeroispovjesti zelim sretan Bozic.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:00 pm

Meni žao nas ovde što trošimo svoju energiju i živce natežući se ko je više u pravu. A dovedeni smo svi mi pred svšen čin i đaba se ovde razapinjemo međusobno ljudi, svi smo na neki način razočarani, u jednu ruku izmanipulisani, iskorišteni i prevareni. Najbolje je da nas administracija sve banuje na jednu sedmicu bar da se ohladimo pa da počnemo neku novu pozitivnu diskusiju u pravom smjeru :)
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:06 pm

posto smo natakareni jedni na druge, nama samo jedan covjek moze pomoci

HEEEP HEEP HEEEEEPEEEEK

slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:12 pm

Došlo vrijeme ponovo da DANDY, Pile i ostali zašute, a budale poput mene diskutuju.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:19 pm

Da li je nova uprava svjesna koliko smo izgubili otkazima u administraciji, komplet otkazom nadzornog i upravnog odbora?
Ja mislim da nije. Fazon je bio kako namaci vecinu na skupstini, kako doci na poziciju, plana nikakvog.

Sam predsjednik kaze da nije nista spremio jer je relativno brzo doslo do ovoga i da nije clan nekih struja, a prije toga u medijima izjavljuje da su ga pojedinci zvali da pomogne i da ce doci na skupstinu. Sam sebe pobi u recenici.
I naravno da nema plana jer je bitna pozicija i sve se radilo da se otjera bivsa uprava, nije se imalo vremena za plan ( ako ga uopce ima ).

Svaka cast svima, nek se ne naljute ovi koji su na forumu a u skupstini su, ali nasi skupstinari su katastrofa. Ni oni ne znaju sta treba da rade, formalno su tu. Smetala.
Cast izuzecima kao sto su pomenuta dvojica koji imaju muda reci sta i kako, a ne klimati glavom.

Izabrana uprava je izabrana bez da je pokazala nesto zasto bi glasao za njih. Sjajno izrezirana skupstina samo da se dodje na poziciju, a sad ko ga jebe hajmo mi slavit a uopce nisu svjesni problema koji su se desili ovim otkazima.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:25 pm

Fanzi je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:12 pm
Došlo vrijeme ponovo da DANDY, Pile i ostali zašute, a budale poput mene diskutuju.
Ja šutim već odavno, nema smisla to je borba sa vjetrenjačama. Ako nešto i napišem onda je to na 1921 forumu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:33 pm

Nekoliko pitanja za razmišljanje, za svakog iskrenog navijača FK Željezničar.

- Da ste na mjestu gospodina Misimovića, da li biste vi došli na skupštinu?
Bez obzira da li su bile uključene neke prijetnje ili ne, ja ne bih. Ključno pitanje je šta bi taj dolazak donio našem klubu? Otvorenu diskusiju - da, svađu - vjerovatno, dobro našem klubu - ne. Narušio bi se mir u kući, vjerovatno bi se mnogo toga moglo reći protiv čovjeka koji je preuzeo klub, o načinu na koji je gospodin A. Osim otjerao prethodnu strukturu itd. Međutim, šta bi Željo imao od toga? Očigledno se jedva skupila ova grupica ljudi, koja nije imala opoziciju u ovom izboru. Kada bi se reklo nešto protiv njih, ko bi onda preuzeo naš klub? Misimović je ipak pokazao da nije toliki egoista i vjerujem da i njega boli što nije mogao doći tu i reći šta ima, ali još jednom je stavio Željezničar i njegove navijače ispred sebe i dao im ono šta žele. Tražili ste - gledajte.

- Da li biste vi uspjeli ostvariti neke rezultate pored tolikih pritisaka na svlačionicu i pored sudijskih lakrdija?
Mislim da je to, ovdje, nemoguće. Svi znamo da su postojale razne ponude za namještanje i da je to odbijeno. Svi znamo kako su naši igrači iznenada zaboravljali trčati, igrati fudbal i izgledali kao amateri, pogotovo onda kada je najbitnije. U saopštenju je spomenut taj pritisak na svlačionicu, zapitajte se ko je taj pritisak pravio i koje je namjere imao. Da li je njemu Željezničar na prvom mjestu?

- Da li biste se vi upustili u otvoreni rat protiv gospodina A. Osima?
Koliko god toga da je urađeno, navijači FK Željezničar se, kanda, sjećaju samo titula. Uprkos tome što su nas te titule skoro dovele do stečaja. Nekoliko dana prije skupštine ti ta ikona svih navijača zada posljednji udarac, blokira ti sve račune kako bi imao argument više na skupštini i kako bi novoj upravi olakšao posao, jer sada imaju alibi za eventualni neuspjeh. Čak i nakon toga, navijači slijepo vjeruju gospodinu Osimu. Šta je gospodin Misimović trebao da uradi, da se hvali sa svojom hrpom betona?

- Da li smo zaslužili da nam bude bolje?
Kakvi ljudi - takva država, kakvi navijači - takav klub. Izdigli smo se po svemu iznad ostatka lige, u debelom minusu i sa tolikim dugovima smo uspjeli graditi. Postali smo trn u oku svima, jer smo bili nešto što ova država nema ni u jednom segmentu. Osvojili bismo čak i titule, barem jednu, da nije bilo pomenutih pritisaka na svlačionicu i da nekima vlastiti interesi nisu iznad interesa FK Željezničar. Sada ćemo se ponovo vratiti u našu realnost, doduše sivu, možda čak i crnu, ali kakva god da je - naša je. Predugo smo živjeli u nekim bajkama, koje su se, gle čuda, ostvarivale.


Vratimo se sada u vrijeme lopovluka, namještanja utakmica, u vrijeme dugova i zasvirajmo neke naše stare pjesme, idealno na violini, te uživajmo u onome za šta smo se toliko borili. Odnosno, 10% nas, što je očigledno, u Bosni, većina. Zvuči apsurdno, ali tako je.
I bajke o gradnji istoka i terena su zvučale apsurdno, ali su na kraju ipak ostvarene. Zašto bi onda iznad pobrojani apsurdi bili neostvarivi?!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:34 pm

Pa jes, sad mi je i jasno ono da se slusaju samo oni sto galame. Pametni sute.

Bas zato je manjina dobila vecinu u nedjelju.
I to treba biti porazavajuce i prica da ce se ovi kontrolirat, da ce im se puhat za vratom i slicno je smijesna.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:42 pm

Amar samo na klupu, nek bude i SD, ali ako ne sjedne na klupu nek se jebe. Prizivamo ga tri godine. Što se tiče Misketa i ostalih svaka im čast, hvala na svemu, šteta što nisu probali zajedno, ali to je već sve ispričano. Sretno svima nama. Sve je lakše kada smo skupa, kada smo svi tu.. Sretan Božić raji koja slavi i sretni novogodišnji praznici.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:44 pm

pile87 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:25 pm
Fanzi je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:12 pm
Došlo vrijeme ponovo da DANDY, Pile i ostali zašute, a budale poput mene diskutuju.
Ja šutim već odavno, nema smisla to je borba sa vjetrenjačama. Ako nešto i napišem onda je to na 1921 forumu. **** ga ovdje plava porodica priča ljudima o amaru i kakav je trener a imao 11 godina kad je amara bio trener.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:46 pm

ja ne mogu da shvatim da klub predaješ čovjeku sa kojim imaš apsolutno oprečne stavove, a kao nećeš zbog kluba da dođeš i pokažeš kome ostavljaš
izvini, ali meni je to saučesništvo u rabotama koje slijede
ostavljaš Želju nekome za koga znaš/misliš da će ga pokopati...
ako je Željo iznad svega, onda treba i štititi interese kluba dok god možeš, makar ostao sam i makar se tvoja riječ više ne pikala...a itekako se imala podrška i dalje od velikog dijela navijača. nije sad da su svi tražili odlaske
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto dec 25, 2018 12:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija