Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 4:38 pm

flux je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:54 pm
Elegant je napisao/la:
ned jun 16, 2019 3:52 pm
U najavi je velika pljacka kluba ako dođe do zalaganja i prodaje imovine kluba.
Pa dobro, ti si govorio da ce Amar otici sad na ljeto kad vidi da nema para, a ono...
Nije još uzeo pare po koje je došao.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:11 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:25 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
Nece uci. Cisto sumnjam da i imaju vise zivota za to...
Ma nije lud da udje.Nismo ni mi navijaci zasluzili to.Pustili smo da se ljudi otjeraju kao zadnje fukare i onda "ej,vratite se,mi se malo zaje.bali"...

E kurko drugovi.Sad slijedi sunovrat do temelja,pa cemo vidjeti sta je s klubom i dokle smo kad i zadnji "lesinar" ostavi strvinu.

Druge pomoci nema,jer smo potrosili kvalitetne ljude,imamo ove koji su se sad zabetonirali,a i raju sve manje Zeljo interesuje.Dokaz tome je i ono od juce.
Do sad sam za sebe rekao da mene do nekih boljih vremena stadion i klub ocima nece vidjeti,a licno znam jos barem 5-6 takvih ljudi i njihovih clanova porodice...

Samo tjeraj raju,gubi sponzore i dizi kredite. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:14 pm

slika
Abd ponovo skupa :zeljeznicar1:
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:16 pm

Da li se toliko radi u i oko kluba da nemaju vremena skinuti reklame za tekmu BiH-Armenia iz 3. mjeseca???
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:16 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:11 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:25 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
Nece uci. Cisto sumnjam da i imaju vise zivota za to...
Ma nije lud da udje.Nismo ni mi navijaci zasluzili to.Pustili smo da se ljudi otjeraju kao zadnje fukare i onda "ej,vratite se,mi se malo zaje.bali"...

E kurko drugovi.Sad slijedi sunovrat do temelja,pa cemo vidjeti sta je s klubom i dokle smo kad i zadnji "lesinar" ostavi strvinu.

Druge pomoci nema,jer smo potrosili kvalitetne ljude,imamo ove koji su se sad zabetonirali,a i raju sve manje Zeljo interesuje.Dokaz tome je i ono od juce.
Do sad sam za sebe rekao da mene do nekih boljih vremena stadion i klub ocima nece vidjeti,a licno znam jos barem 5-6 takvih ljudi i njihovih clanova porodice...

Samo tjeraj raju,gubi sponzore i dizi kredite. ;)
Samo je TITULA BITNA !!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:29 pm

Titula...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:31 pm

EdiTM je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:16 pm
Da li se toliko radi u i oko kluba da nemaju vremena skinuti reklame za tekmu BiH-Armenia iz 3. mjeseca???
Ma slomise se od posla, valja skontati kako koji kredit dignuti i doći do love na lak način.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:33 pm

A dresovi gospodo?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:34 pm

dell21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:31 pm
EdiTM je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:16 pm
Da li se toliko radi u i oko kluba da nemaju vremena skinuti reklame za tekmu BiH-Armenia iz 3. mjeseca???
Ma slomise se od posla, valja skontati kako koji kredit dignuti i doći do love na lak način.
Tribini jug vracaju stari sjaj, trava puca iz betona, sponzora iznad tribine nema, a i uskoro bi mogli opet vidjet sumu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:34 pm

Hodzurda free agent danas postao
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:34 pm

Bili smo na putu da postanemo uredjen klub, od temelja do krova, samo takvi klubovi mogu imati dugorocnog uspjeha, ne samo klubovi nego bilo kakva organizacija.. imali smo cilj, viziju, strategiju, planove, bili smo u dubokim govnima u organizacijskom smislu. Iz tih govana krenuli lagano gore, izvukli glavu, ramena, a do 100 godina kluba bi mozda i jednom nogom izasli vani, ali jok, daj bosnji da bude u govnima on nije naucio drugacije... Vratismo se duboko u govna i neka se dobro najedu istih svi oni koji mozga nemaju, kojima upravljaju sitni interesi i strasti a ne mozak... Sram nek vas bude sve redom, posebno clanove skupstine koji su kao najvisi organ kluba izdali klub. Nevjerovatno sta ste uspjeli za kratko vrijeme, nit osjecam da je Zeljo nas nit da smo mi Zeljini. Zeljo je u rukama ljudi kojima je popunjavanje uplatnice nevjerovatna zagonetka...
Bit cu slobodan pa reci, bez obzira uvrijedio se neko ili ne, kakvi navijaci takav i klub, dok je ovakve svijesti necemo mi nigdje iz govana.
Za Osima nemam komentara, zabezeknut, sokiran, ibretim se sta se s tim covjekom desilo, u moju definiciju Zeljeznicara, ovaj danasnji Osim se ne uklapa nikako, ali nikako...
U sustini, ovi koji su *rkali na babuku mogu nastaviti *rkati i dalje, a ostali jeb ga, moramo cekati da se sve moguce persone izprepucavaju, okoriste i namire svoje interese, pa mozda tada krenemo od nule kako treba, mozda za 200 godina kluba...
Al' *ebes sve pehar toliko nadmocne BH Telecom Premier lige koji prati 3 milijarde ljudi sirom svijeta je ipak preci od dugorocnog uspjeha zar ne? Bravo nacijo, bravo "navijaci", bravo "supporteri"...


Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:35 pm

Kamatar Osim i njegovi sektasi su pobjedili. Zaduzuju se imovinom kluba, kockaju se sa cjelokupnim postojanjem FK Zeljeznicar da bi namirili guzove svoje. Slijedeci korak je totalna rasprodaja zemlje/imovine radi gradnje stambeno-poslovnih objekata.

Najcrnji dani slijede od nastanka Zelje. Jedino sto nas moze spasiti jesmo mi sami, mi navijaci.

Zivi bili pa vidjeli.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:48 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:36 pm
Ndare je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:11 pm
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... ve-je-nula

Zar nije Amar na klixu rekao da je uprava odlicno radila?
Samo je pitanje ko je s kim u talu
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:50 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:33 pm
A dresovi gospodo?
Igramo u bijelim majicama
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:53 pm

DANAN je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:19 pm
zuka je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:05 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:56 am
Meni licno je to prihvatljivo uzimati bilo kakav kredit gdje ce hipoteka biti zalog. jJedino ako ce neko odgovarati licnom imovinom, kao sto je bio slucaj sa bivsim UO. U decembru su se pojedinci smijali kada se pisalo o hipotekarnim kreditima. PIsem to kao clan kluba i neko ko gleda samo Zeljin interes, kao i svaki put do sada. Zelji je hipoteka najbitnija.

Klasa radnicka je to gradila decenijama...
Koje od bivsi ikad garantovo svojom imovinom ?
Predsjednik.
Ama kome vise sta objasnjavati.Amarova ekipa ne moze bez kredita obezbjediti licencu za ovakav jad od lige a ini palamude o fudbalu.Koji crni sportski segment a ti nemas za kotizaciu da ne kazem kopacke .dresove
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:55 pm

Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:55 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:46 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:33 pm
Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Pa prije ili kasnije ovim svojim radnjama on će se zgaditi svima. Sada ga mrzi dosta raje, sada već više, ako on ne promjeni svoj odnos, ja sam siguran da će njega svi zamrziti, a onda će ko posljednje govno biti izbačen.
Misli li iko da će njega 2000-5000 ljudi trpiti na tribinama još dugo zbog imena.
Pa kod gola Čelika zbog Bogija, pola sjevera mu je j tri tačke sve. On ako misli da se može zaj.... on je stvarno kratkovidan.
Njemu je najviše sada u interesu da se vrate sposobni ljudi. On ako nastavi ovako voziti, on će se zabiti u zid. I on da je pametan otišao bi kafu popit sa Misimovićem. On samo nije taj kalibar i poslovan da zna kada je dosta da ego bude ispred uspjeha. Ako to ne skonta on će poslije Želje, biti najveći gubitnik.
Ja vidim sledeći scenarijo ako se Amar ne stavi pod kontrolu:
Hipoteka krediti, nakon ne vraćanja kredita, imat ćemo sličnih poslovnih prostora kao SD poslovnih prostora sada na sjeveru. Svi dušmani će kupiti po jedan od banke da nas ucjenjuje iz ćejfa. Ovi su nesposbni, i samo je taj put ostao ako se ne vrate stari jer oni znaju kako sistem radi. Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Raja manje vise, mi i ne znamo sve detalje. Ali ono sto je ineresenatno je da i neki od ljudi koje je doveo (ili obratno, kako kome pase) prave otklon od njega. Blago receno
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 5:55 pm

reks1 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:53 pm
DANAN je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:19 pm
zuka je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:05 pm


Koje od bivsi ikad garantovo svojom imovinom ?
Predsjednik.
Ama kome vise sta objasnjavati.Amarova ekipa ne moze bez kredita obezbjediti licencu za ovakav jad od lige a ini palamude o fudbalu.Koji crni sportski segment a ti nemas za kotizaciu da ne kazem kopacke .dresove
Jel nam i to dovedeno u pitanje?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:01 pm

Ma nek vam bude jasno svima: niko nece svoje pare davati a da ih amar trosi kao svoje! Krivim i sebe zbog toga, iako sam bez podrske ostalih iskrenih zeljovaca niko i nista! Ponosan sam sto sam bio dio vecine koja je izvizdala grupicu koja je trazila smjenu stare uprave! Sta nam to znaci kad ne idemo naprijed? Imovina se krcmi koja drzi Zelju na stabilnim koliko toliko nogama! Trazili nismo, ali gledamo! Samo ne znam dokle? Dok se veliki sef ne namiri? Sta nam uradse majko mila! Nece njih otjerati ni bojkot, ni gubitak punlike, a ni losi rezultati cak! Jer, Sef je iznad svih i cik ga probaj pokusati pomjeriti da ne bude sef svega i svacega! Eto, to sad gledamo! Ovo za siljka: pa nije ni on cvjecka i ne vjerujem mu puno! Obzirom sa je rod velikom vodji! Meni ce uvijek biti bitan jak i stabilan Zeljo! Ka tome treba stremiti i podrzavati to iskreno. :zeljeznicar1:
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:04 pm

Dakle, skupštinari su odlično odigrali u korist Amara i saradnika mu .

Teško da će iko "iskočiti iz paštete " i zaustaviti najvjerovatniju rasprodaju imovine ("hipoteke ") ... ništa ... to bi bilo to ...

Kao i što sam već pisao , vrlo moguće da će ovi trenutni dovesti klub u takvu situaciju da neće biti drugog izbora spašavanja kluba već da se prihvati bilo koji investitor (novi vlasnik ) kluba pa makar on bio i ruska mafija , narko-kartel , pa zašto ne i neka politička stranka ...
 
Avatar
flux
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:08 pm

Gdje je onaj sto je svojevremeno napisao Ciao Zeljo, evo druze imas jos sljedbenika :placeodsmijeha:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 123 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija