Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 12:24 pm

To Krpa doktore
Željezničar ante portas !
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 1:10 pm

hahahha onaj degenerik konobarski plavac se slomi jadan da izvrsi neki protisak na Zeljovce ovdije medutim niko ga nejebe ni 2 posto . vi cete biti samo mali izdajnici kad sve ovo prode

dzubure vakat je mrs iz zelje
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 1:22 pm

Ovako razmišlja pitarski mozak u Savezu:
S druge strane, generalni sekretar Nogometnog saveza BiH Adnanom Džemidžićem u izjavi za Dnevni avaz je kazao da NSBiH još nije dobio zvanični odgovor entitetskih ministarstava zdravlja, odnosno kriznih štabova, na upit oko nastavka takmičenja do 6. juna.

Inače, to je ujedno i posljednji je datum za nastavak sezone u bh. fudbalskoj eliti.
“Da, posljednji, kako bi se utakmice mogle odigravati u normalnijem ritmu. U svakom narednom terminu, bojim se da bismo ‘sahranili’ sve”, dodaje generalni sekretar NSBiH Adnan Džemidžić

Ja hablećine! Fuj!

Može li prijedlog Tuzla Cityja za nastavak sezone zaživjeti i u praksi?
Prvo Kup, a zatim prvenstvo
Da li će se nastaviti Premijer liga ili će se sezona završiti za zelenim stolom bit će ili bi barem trebalo biti poznato naredne sedmice.


17.05.20.


Može li prijedlog Tuzla Cityja za nastavak sezone zaživjeti i u praksi?
Nekoliko klubova se jasno i glasno zalaže za nastavak, nekoliko je neodlučno, dok su neki protiv. Dakle, podjela ima. Poznavajući situaciju u BiH to je sasvim očekivano, pa će, kakva god odluka bude sigurno biti nezadovoljnih.

FK Željezničar je iznio nekoliko konkretnih prijedloga za završetak sezone. Klub s Grbavice su već podržali NK Široki Brijeg, FK Tuzla City i FK Velež.

Konkretan prijedlog za završetak sezone ima i FK Tuzla City. Tuzlanski klub je i na jučerašnjem sastanaku klupskog rukovodstva ostao pri stavu da se sezona može završiti.

U Tuzla Cityju su mišljenja da se prvo treba odigrati Kup BiH, a zatim okončati ligaški dio takmičenja. Koliko je to izvodivo u praksi? Uzimajući u obzir datume i epidemiološku sliku čini se realnim.

Kako u RS-u fudbala neće biti prije 1. jula, a u završnici Kupa BiH igraju klubovi iz Federacije Tuzla City predlaže da Željezničar, Zrinjski, GOŠK i Široki Brijeg od 20. do 26. juna odigraju polufinalne duele i finalni susret.

Prije toga bi bilo neophodno da i Krizni štab civilne zaštite FBiH da zeleno svjetlo profesionalnom sportu, što je s obzirom na konstantno ublažavanje mjera i izuetno povoljnu epidemiološku sliku pitanje dana.

Preostalih 11 kola bi se igralo u julu i početkom augusta, tačnije od 1. jula do 5. augusta. Ovakvom scenariju u prijedlog ide i moguće prolongiranje krajnjeg roka za završetak sezone (2. august prema trenutnoj situaciji op.a.).

Premijerligaški klubovi sa cijelog prostora BiH će od ponedjeljka moći početi s treninzima. Prije toga će biti ili su već testirani na koronavirus kao što je slučaj s Tuzla Cityjem. Tako bi imali minimalno četiri sedmice za pripremni period.

Pred čelnicima NFSBiH i klubovima je nekoliko izuzetno važnih i neizvjesnih dana. Sat otkucava i konačna odluka se mora donijeti pa će neko prije ili kasnije morati preuzeti odgovornost i "presuditi".
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 2:44 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 5:09 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 17, 2020 1:20 am
Bas ce Amar s njima sjesti i raditi. To je meni kao navijacu zasmetalo, a kamoli njemu tersu :D
Sve jasno, samo pitam šta je po tebi trebalo uraditi.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 5:55 pm

nista se nije promijenilo na forumu.

ma nastavit ce se ;) a onda nas inat treba da proradi.
MIRZA RASCIC
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 5:58 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 17, 2020 12:24 pm
To Krpa doktore
Kako bih volio da se vrati. Drago mi je sto je poceo i tamo kako umije.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 6:40 pm

Ja ne znam kako nekom odgovara da se prekine liga,u slucaju prekida biti cemo bez fudbala 5 mjeseci i to kao dodje dobro?? A kao ako nastavimo pocrkat cemo,a ovako necemo pocrkat u stagnaciji.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 6:53 pm

Hocu da se zahvalim administraciji foruma na poklonu za djecu!!! Hvala vam od srca !! Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 7:09 pm

Čeferin je nakon novog pomjeranja roka za kraj sezone optimista: Šta ovo znači za Premijer ligu BiH?
17.05.2020 u 17:36
Predsjednik UEFA-e vjeruje da se sezona može okončati

Čeferin je nakon novog pomjeranja roka za kraj sezone optimista: Šta ovo znači za Premijer ligu BiH?

Fudbalska sezona u Evropi može biti okončana do 14. augusta, odlučila je UEFA nakon molbe koja je stigla iz Serije A.


To i dalje ne znači da će sve lige biti nastavljene, ali predsjednik UEFA-e Aleksander Čeferin izrazio je svoj optmizam da će sezona nastaviti i da će biti okončana na vrijeme.

"Novim rokom omogućili smo dodatnim ligama da nastave sezonu i osiguraju da takmičenja završe na terenu. Naravno, bit će onih liga koje ipak neće biti nastavljene, ali UEFA nema pravo u to ulaziti. Ono što sigurno znamo jeste to da se evropska sezona može okončati na terenu, uključujući i utakmice kontinentalnih takmičenja. Nadam se da će čelnici nekih liga koji su mislili da se sezona ne može okončati ovim novim rokom promijeniti svoje mišljenje", kazao je Čeferin.
https://sport1.oslobodjenje.ba/ino-fudb ... bih/189439

Sada je više nego jasno da se Liga i Kup može završiti na zelenom terenu, a za to ima još 3 mjeseca.

Klubovi koji insistiraju da NAJKASNIJE Liga počne 6/7 juna, a okonča NAJDALJE do 20.7.2020. su očito protiv nastavka sezone. Takvi imaju i podršku Saveza. Ne postoji ni jedan jedini razlog da se Liga i Kup ne okončaju kako je jedino i ispravno - zeleni teren treba da odluči prvaka i pobjednika Kupa.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 7:59 pm

LeoMessi je napisao/la:
ned maj 17, 2020 6:53 pm
Hocu da se zahvalim administraciji foruma na poklonu za djecu!!! Hvala vam od srca !! Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!!!
Ziv i zdrav bio, sve najbolje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 8:28 pm

Podrška Slavku Petroviću. Brz oporavak želim. Nažalost, kriminalci nam se slobodno šetaju Državom.
Nadam se da će i naš klub zvanično podržati Petrovića.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 9:32 pm

Puno je alavko isao u kontrunzadnjih dana dodikim kraljwvika heroina i proatitucije...

Slavko izdrzi lafe
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 17, 2020 11:23 pm

E moj bezkarakterni...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 12:06 am

DobojskiManijak je napisao/la:
pet maj 15, 2020 9:55 am
Senad1921 je napisao/la:
sri maj 13, 2020 3:41 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
sri maj 13, 2020 1:05 pm




Nije pisao ko treba da pise. Ovo je inteligentno glupo saopstenje. Treba da pitaju njega i slicne njemu, kontas filozofe ili sestrico?
pošto vidim da si "načitan", rado ću organizovati sastanak gdje možeš reći sve argumente u lice "ovima koji nisu trebali da pišu", naravno i ja ću doći mahsuz iz Doboja nije mi mrsko.Možda imaš još prijedloga za rad Grupe itd...

Reko ja vec i to odmah, eto javi se na pp da ti kazem i kome. Itekako imam prijedloga i iznesem ih, kontas? A bujrum ti da mi objasnis Allaha ti, eto na pp mi sibni poruku s brojem pa da mi objasnis huligan molim te.

Eto poslacu ti sliku u pp, rekose mi da izbrisem
Krivina Jug
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 2:01 am

avlami97 je napisao/la:
ned maj 17, 2020 8:28 pm
Podrška Slavku Petroviću. Brz oporavak želim. Nažalost, kriminalci nam se slobodno šetaju Državom.
Nadam se da će i naš klub zvanično podržati Petrovića.
Nadam se da se salis.
Celavu bindu niko iz kluba nece podrzati. Velika neznalica i trula jabuka.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 2:16 am

neroazzuro je napisao/la:
ned maj 17, 2020 5:09 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 17, 2020 1:20 am
Bas ce Amar s njima sjesti i raditi. To je meni kao navijacu zasmetalo, a kamoli njemu tersu :D
Sve jasno, samo pitam šta je po tebi trebalo uraditi.
Sto nisi kopirao citav post,a ne ovako ispqda nejasno.NIJE HTIO RADITI S NJIMA JER SU GA OPTUZILI DA JE TITULE NAMJESTAO I KRAO PARE,narodski receno.

Neko gore napisa zasto opet ova tema.Pisat ce se dok god se bude spinovalo i izmisljalo. Pa nece njih dvojica voditi monologe i ovdje huskati raju. Cuj podrska debeloj svinji. To ni Dzemidzic ne bi izjavio.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 4:49 am

Potvrđeni datum nastavka liga širom Evrope:

16.5 Njemačka
23.5 Mađarska
23.5 Češka
28.5 Danska
29.5 Austrija
29.5 Poljska
30.5 Srbija
30.5 Izrael
30.5 Ukrajina
30.5 Hrvatska
30.5 Litvanija
1.6 Crna Gora
3.6 Albanija
4.6 Portugal
12.6 Turska
13.6 Island
16.6 Norveška
17.6 Finska
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 4:52 am

Očekivani datumi nastavka ostalih liga širom Evrope:

30.5 Litvanija
6.6 Slovenija
6.6 Slovačka
8.6 Švajcarska
12.6 Engleska
12.6 Španija
13.6 Italija
14.6 Grčka
14.6 Švedska

Svaki od navedenih saveza je rekao da je neminovno da će se prvenstva nastaviti al još nisu potvrđeni ovi termini.

Nego mi smo glavni krivci, trebali smo Veleža dobit? :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 18, 2020 7:47 am

blueDBR je napisao/la:
pon maj 18, 2020 4:52 am
Očekivani datumi nastavka ostalih liga širom Evrope:

30.5 Litvanija
6.6 Slovenija
6.6 Slovačka
8.6 Švajcarska
12.6 Engleska
12.6 Španija
13.6 Italija
14.6 Grčka
14.6 Švedska

Svaki od navedenih saveza je rekao da je neminovno da će se prvenstva nastaviti al još nisu potvrđeni ovi termini.

Nego mi smo glavni krivci, trebali smo Veleža dobit? :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
😂😂😂😂😂😂
Posto vidim da si jako duhovit pa da ti nacrtam...



slika
Da smo dobili veleza bili bismo prvi.
I bilo bi nam sasvim svejedno hoce li se liga nastaviti ili ne.
A siguran sam 100% da bi mi bili ti koji bi insistirali da se ne nastavi.
Znaci sami krivi .....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86 i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija