Moderator/ica: storm_raider

 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 10:58 pm

Ne shvatam odlazak Badzaka. U ovako teskim trenutcima dici ruke.. Ne znam stvarno. A zna se da je veliki Zeljovac. Zadnjih 5 utakmica 1 pobjeda 3 izgubljena i remi. Nece ovo na dobro. Nek nam je bog na pomoci.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:00 pm

Gdje je i šta radi boccaccio?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:01 pm

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:06 pm

Ujko je napisao/la:
sub mar 06, 2021 10:43 pm
U danima kao sto je ovaj, uvijek se sjetim posta jednog forumasa koji se vec godinama
ne javlja, cak sam mu i nick zaboravio, ali, ovu njegovu recenicu pamticu dovijeka :
" ZELJO MI JE JEDINA RADOST U ZIVOTU "... Uhhhhhh.
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:40 pm
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:39 pm
Ima li iko da organizuje raju da se ide pred stadion . . . meni je 50, loseg sam zdravlja, ali cu ici prvi. NE DAM ŽELJU LOPOVIMA !
Druze lezi i odmaraj...pusti se toga.
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
@drenchy prijatelju, javi se da znamo da si dobro...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:10 pm

kvalitet je napisao/la:
sub mar 06, 2021 8:29 pm
@HajrA

Znači ako sam bio za odlazak Misketa, to odmah znači da sam bio isključivo za Amara i one koje je doveo? Jesam, bio sam za Amara kao ŠEFA STRUKE, a na mjestu Senada Misimovića, i to sam uvijek govorio, želio sam vidjeti Vedrana. Ne želim opet detaljisati zašto.

Amar mi je nenormalno drag, ali mislim da je vrijeme da ide. Nažalost nije to to, kao što je bilo nekad što se tiče igre i rezultata.

Treba nam totali reset i to je to. Lagano ka privatizaciji, sviđalo se to nama ili ne...
Puni ste demagogije i izvrtanja cinjenica.
Ni na kraj pameti mi nije da se ubjedjujem i dokazujem bilo sta sa takvima.
Nije Želji potreban nikakav reset, a pogotovo ne privatizacija kojoj se nadate i koju prizivate evo dvije godine.
Imali smo sistem, imali smo cilj i bili na tom putu.
Uvjek je bilo lakse nesto srusiti nego napraviti. Srusili ste ljude i put koji je bio JEDINI ISPRAVAN i koji je gajio sve ono sto Željo jeste, a to je klub svih nas!
Prije ili kasnije procesi ce se nastaviti, a oni koji su ovo zagovarali bit ce raskrinkani i izvedeni na sub srama!

Stidite se ako obraza imalo imate!!!
TM87
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:13 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
sub mar 06, 2021 10:58 pm
Ne shvatam odlazak Badzaka. U ovako teskim trenutcima dici ruke.. Ne znam stvarno. A zna se da je veliki Zeljovac. Zadnjih 5 utakmica 1 pobjeda 3 izgubljena i remi. Nece ovo na dobro. Nek nam je bog na pomoci.
Shvatiti Badžaka zbog odlaska

Navodno Badžak stoji iza poziva Ceriću za ulazak u Klub.
- Za prevazilaženje situacije potrebna je finansijska inekcija od 1 milion Eura.
- Cerić kaže; - Sitnica. Ima zainteresovanih. Ako je samo Milion, nema problema.
Ali nije Milion. Ipak treba 3-4 Miliona.
Investitori shvataju ne samo da su mogli investirati Milion a da ne bude dovoljno i da ga nepovratno izgube već i da imaju posla sa lažovom.
Ne mislim doslovna na Badžaka da je lažov.

Drugi razlog. Badžak je biznismen. Imao je investiciju koja se pokazala neuspješnom. Jasmin Badžak odrastao u Bosni i zna sva narodna predanja i poslovice.
„ Klela majka Muju. Ne što je se kockao. Več, što je se „vadio“
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:17 pm

Iskreno. Puna podrška ispitivanjima u klubu.
Ima istine u postovima iznad.

Amare vakat je za godišnji.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:19 pm

Zbog losih rezultata vec skoro dvije uprave izmijenjane a ostaje trener koji je zaduzen za rezultate hahah
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:25 pm

Gjde su i sta rade Kasim i Mustafa???
Nesto kontam da bi Amar mogao izvuci iz rukava jednog od njih dvojice.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:26 pm

Šta im nudi ?
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:27 pm

Ja nakon svega ovog ne mogu sebi da dodjem.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:30 pm

AdmirA je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:17 pm
Iskreno. Puna podrška ispitivanjima u klubu.
Ima istine u postovima iznad.

Amare vakat je za godišnji.
Aj neka si i ti dosao tobe.

Badzakov potez... onako, populisticki. U klubu je dovoljno dugo da zna dobro koliko plate kasne i kakvi su odnosi. Ne ide on samo zbog sportskog rezultata, nego zbog dubioze na svim poljima. Zasto se nije uhvatio u kostac sa trenerom? Presedan je da clan UO zbog clana strucnog staba podnosi ostavku. Presedan nad presedanima.

Uostalom, licno je garantovao za Cerica. Da li ovo znaci da i dalje snosi odgovornost za tu garanciju?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 11:40 pm

Vrijeme je da se Manijaci oglase ,po svemu sudeci ovo je neki bojkot od strane igraca,nemoguce je da su ti isti igraci u prva 4 kola odigrali perfektno,svi se iznenadili igrom.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 12:18 am

dell21 je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:19 pm
Zbog losih rezultata vec skoro dvije uprave izmijenjane a ostaje trener koji je zaduzen za rezultate hahah
To samo kod Bosnje moze. Pa kakav to on ugovor ima da kao trener ne odgovara za rezultat, s kim ga je potpisao? Ako je sa klubom, valjda predsjednik kluba moze dati otkaz treneru zbog loseg obavljanja posla.
Ima li iko mu** reci mu da ovo ne zadovoljava klub i da ide?
Posto ocigledno sam ne misli ici ili mozda sada kada Jasko ode skonta na nece biti novaca, pa ode na godisnji i podigne jos jednu tuzbu?
Srami se brko!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:26 am

storm_raider je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:30 pm
AdmirA je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:17 pm
Iskreno. Puna podrška ispitivanjima u klubu.
Ima istine u postovima iznad.

Amare vakat je za godišnji.
Aj neka si i ti dosao tobe.

Badzakov potez... onako, populisticki. U klubu je dovoljno dugo da zna dobro koliko plate kasne i kakvi su odnosi. Ne ide on samo zbog sportskog rezultata, nego zbog dubioze na svim poljima. Zasto se nije uhvatio u kostac sa trenerom? Presedan je da clan UO zbog clana strucnog staba podnosi ostavku. Presedan nad presedanima.

Uostalom, licno je garantovao za Cerica. Da li ovo znaci da i dalje snosi odgovornost za tu garanciju?
Kakav je to presedan, šta je tu sad čudno? Pa pola kluba je dalo ostavke da njega dovede neformalna grupa.

Badžaka ne krivim sekunde, čovjeku više ne može pod kožu, kao uostalom svim dobrim ljudima i Željovcima koji su se potrošili u zadnjih 4-5 godina. Sumnjam da to ljudi više prate fudbal koliko ti se zgadi sve.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:48 am

Da se malo prisjetimo hronologije dešavanja.

5 ili 6 prečudnih poraza uz sudijsko klanje. Predzadnja utakmica jesenjeg dijela prvenstva, skandiranje uprava napolje, 90% stadiona u nevjerici, gleda malo u sagrađeni istok, malo u wimbledonsku travu, malo u jug koji skandira. zadnja utakmica - zatvoren jug i provociranje sa sjevera grupe svih ostalih navijača - traženje sukoba i fizičkog obračuna. Mučno je bilo za prisustvovati. Da ne zaboravim vratite nam asima zeca, no osim no party i ostale transparente, počelo je hinjsko vraćanje maga futbola mnogo ranije. Tu su i naručeni tekstovi, emisije, sipači šampanjca i ostala ergela i muzički instrumenti.


Sastanak uprave s Amarom, da vide šta traži. Sklonite se vi svi da ja dođem, bit ću sve od Fate preko Dine Pekića do predsjednika, kao i svaki put dosad. Kad zafali para jer se sve radi na horuk sistem, ja ću to posuditi uz nisku kamatnu stopu, pa se sjetiti da vratim pare kad klub malo stane na noge poslije mene ili kad prodam igrača uplatit će se novac na moj lični račun.


Ljudi se sklone da izvuku žive glave iz nečega što su radili iz ljubavi, ide famozna skupština, dan pobjede i vrijeđanje inteligencije svih navijača seoske varalice Nihada Selimovića izjavom da će pokušati dovesti Amara za trenera. Ide kao natezanje da li će biti sportski direktor ili trener i BAM, uspjeli su vratiti osmijeh na lice zaluđenih masa nevjerovatno teškim pregovorima s likom koji se vraća samo da naplati dugove i kamate, ušićari još šta ako mogne i ispali se u Antaliju na godišnji.


Nakon skupštine slijedi 6 mjeseci kuknjave na teško stanje u klubu, loš rad prošle uprave, nemogućnost primopredaje dokumentacije, pljuvanja svega i svačega, psovanja Misketu što je povukao ljude iz kluba (kao da je njihov vlasnik), dok za to vrijeme nisu uspjeli dovesti ni jednog jedinog sponzora. Dolazi prijelazni rok, mag nam se namjerno piša u facu vraćanjem nekih starih lica. Proljetna polusezona, katastrofalan poraz od Sarajeva, zaostatak na kraju ne znam ni sam koliki uz opravdanje neimaštine i samo jednog prijelaznog roka.

I onda dolazi famozna uplatnica kojom se pokazuje sva nesposobnost neformalne grupe koja je okupirala klub.

I dalje ide intervju za klix, kopanje i nogama i rukama koje idalje traje, j tri tačke licencu, sezona u kojoj smo se dobro držali i onda karma u vidu korone. Sve iza toga je svježe i svima dobro poznata priča. I ovo gore je svima dobro poznata priča, ali volio bih da je još jednom pročitaju oni koji su tjerali i slavili dan pobjede.


ZA SVE TI HVALA AMARE!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:22 am

hardwell je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:00 pm
Gdje je i šta radi boccaccio?
Tuca kamen....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:30 am

Occasionally je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:13 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
sub mar 06, 2021 10:58 pm
Ne shvatam odlazak Badzaka. U ovako teskim trenutcima dici ruke.. Ne znam stvarno. A zna se da je veliki Zeljovac. Zadnjih 5 utakmica 1 pobjeda 3 izgubljena i remi. Nece ovo na dobro. Nek nam je bog na pomoci.
Shvatiti Badžaka zbog odlaska

Navodno Badžak stoji iza poziva Ceriću za ulazak u Klub.
-
Ne stoji.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:53 am

Ova šatro ostavka Badzaka je vise nego smijesna i od nje po mom misljenju nema nista.
Prije godinu je imao isti ovakav ispad sa ostavkom oa ga kao eto ubijedise da ostane tu....
Mislim da ce i sada da bude tako.
Ove ostavke šupaka iz skupstine nisu za komentarisanja.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 7:47 am

Occasionally je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:26 pm
Šta im nudi ?
Mislis sta oni njemu nude.

Ps.
Ovo oko para,niko nikada nije DAO svoje pare pa ni Badzak,nego h je posudio,i svi su ih ili naplatili ili ce ih naplatiti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija