Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:02 pm

Čelik se može dobiti. Mada meni je i x ok, ali sigurno da ih možemo dobiti.
Previše su oni sreće imali u prva tri kola, moglo bi im se to obiti o glavu.
Samo se treba spremiti za provokacije i seljakluk, to ako prebrodimo dobijamo ih 100%.
SMRDI NA DVICU... :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:14 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri avg 07, 2019 4:02 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
sri avg 07, 2019 3:19 pm
Plavanacija je napisao/la:
sri avg 07, 2019 3:06 pm
Treba ici utakmicu za utakmicom. I naravno bez euforije, jer nas ta euforija toliko puta spusti na zemlju. I dalje mislož da mi titulu ne mozemo uzeti(ugrizao sam se za jezik), i neka pritisak bude na drugima. Polako i smireno idemo kolo za kolom. Ocekujem prosjek na Grbavici 6-7 ljami, stim bi prvi bili u ligi i da dodje generalni sponzor. Ako ste za hajmo vrsiti pritisak da se jug gradi. Bitno je krenuti, sredstva ce se naci. Zamislite da Grbavica udje u 4 kategoriju i da se mogu igrati grupne faze Evropskoh takmicenja. Hajmo samo pozitiva...
Za Jug treba napravit plan za koji je potrebno 3-4-5 godina da se realizuje.
Rođak, jel to ta politika koja se treba voditi, bez megalomanskih projekata, 01.08 registrovan?

Da nije bilo tih kako kazu nesposobni ljudi "megalomanskih projekata" kite bi ga i mi igrali na nasem stadionu, kite bi i repka igrala i idalje bi nam stadion licio na sve sem na stadion.

Pusti mi se suplje tu 5 godina, kakvih pet godina, bilo je pokazano i dokazano da kad imas intelektualno sposobne ljude, uspješne.. sve može kada god ti želiš.
Pogresno si me shvatio,nisam reko bez projekata.Ja volim svaku vrstu gradnje stadiona ali cinjenica je da ti za Jug trebaju minimum 3 godine.I istok koji je vise od duplo jeftiniji je trajao sigurno preko godinu dana,mozda i dvije.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:21 pm

Mi smo jedini klub u drzavi koji od svog stadiona ima ogroman potencijal, tako da nema diskusije da nakon krova istoka treba da se pozabavi novim jugom ali ne jugom da se nesto sklepa reda radi - to zaista treba da bude kao onaj projekat sto je bisa uprava predstavila. Kosta, naravno da kvalitet i vece kosta, ali ljudi dragi to je za generacije i generacije kroz virjeme.

Da ne spominjemo fantomske prostorije ispod istoka - da se pocne profitirati, pa i taj parking/tru iza isoka, fasade istoka, fasada sjevera .... nema tu kraja projektima sve do novog zapada, ali to je NASE, samo nam moze dobrog donjeti nikako odmaci.

Da ovo nije kurceva drzava i da smo malo vise ljudi nego sto smo mnogo gore, sve bi moglo, ali, ali, ali ...
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:23 pm

Al cuj tih ovih smrdljivih pitara pa imaju li obraza sekunde, kaze ovaj holjan ŽELJO kad je iznajmljivao kosevo to je bilo za 12 hiljada sto i nama nisu dali Grbavicu za te pare.... fuj papci
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:30 pm

Elegant je napisao/la:
sri avg 07, 2019 4:21 pm
Mi smo jedini klub u drzavi koji od svog stadiona ima ogroman potencijal, tako da nema diskusije da nakon krova istoka treba da se pozabavi novim jugom ali ne jugom da se nesto sklepa reda radi - to zaista treba da bude kao onaj projekat sto je bisa uprava predstavila. Kosta, naravno da kvalitet i vece kosta, ali ljudi dragi to je za generacije i generacije kroz virjeme.

Da ne spominjemo fantomske prostorije ispod istoka - da se pocne profitirati, pa i taj parking/tru iza isoka, fasade istoka, fasada sjevera .... nema tu kraja projektima sve do novog zapada, ali to je NASE, samo nam moze dobrog donjeti nikako odmaci.

Da ovo nije kurceva drzava i da smo malo vise ljudi nego sto smo mnogo gore, sve bi moglo, ali, ali, ali ...
E bas tako.Onaj projekat je bio savrsen i za njeg treba oko 6 miliona.Al hajd prvo da krov uradimo pa onda treba pocet pravit planove za Jug.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:37 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri avg 07, 2019 4:02 pm
Čelik se može dobiti. Mada meni je i x ok, ali sigurno da ih možemo dobiti.
Previše su oni sreće imali u prva tri kola, moglo bi im se to obiti o glavu.
Samo se treba spremiti za provokacije i seljakluk, to ako prebrodimo dobijamo ih 100%.
SMRDI NA DVICU... :D
Njihov najbolji igrac dosad je bio golman,to ti sve govori.Dok smo mi na naseg golmana gotov zaboravili.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 4:57 pm

Na malim utakmicama se osvaja titula, tako da ovog smrdljivog celika treba lagano dobiti jos kad se vidi kako su losa ekipa i kako su ih svi do sada nadigrali treba ici na pobjedu, samo pobjeda dolazi u obzir...bice nam jedino zeznuta radijacija u cernobilu jbg al kad oni tamo zive, mozemo i mi jedan dan izdrzati u kontaminiranom cernobilu.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:01 pm

Meni je drago sto je Ermin potpisao na 3 godine... ali ljudi moji, ima li neko u klubu da vodi racuna o kilazi i spremi igraca. Pa frajer godinu dana nije u stanju trbuh skinuti jbt ima li neko muda da mu kaze yebem mu sve. Ne mozes isto jesti i ponasati se sa 20 i 30 godina.
Zato me i nervira Alispahic mozda vise realno nego zasluzuje jer je prekrupan
Yebeni Curjuric otisao u Zrinjski flex-a trbusne a kod nas frajer ko android logo bio.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:02 pm

Srcezelje je napisao/la:
sri avg 07, 2019 4:37 pm
samo_plavo je napisao/la:
sri avg 07, 2019 4:02 pm
Čelik se može dobiti. Mada meni je i x ok, ali sigurno da ih možemo dobiti.
Previše su oni sreće imali u prva tri kola, moglo bi im se to obiti o glavu.
Samo se treba spremiti za provokacije i seljakluk, to ako prebrodimo dobijamo ih 100%.
SMRDI NA DVICU... :D
Njihov najbolji igrac dosad je bio golman,to ti sve govori.Dok smo mi na naseg golmana gotov zaboravili.
Njihov najbolji igrac je Jamak. Sto se tice golmana, nije bas da smo zaboravili naseg golmana nego je odradio svoj posao na odlicnom nivou. Sansa iz prvog poluvremena kad je Curjuric sutao a Lendric(bio u ofsajdu koji sudija nije signalizirao), dotakao loptu i promijenio smjer i onda Eric refleksno izbacio u korner. Drugo poluvrijeme pravovremeno izasao sa linije i otklonio opasnost(sansa Hadzica). I u sudijskom vremenu drugog poluvremena, Hadzicu ili Lendricu sa glave skinuo loptu u 16-cu, uradio ono sto su stoper trebali da urade.

Znaci na tri sanse je dobro reagovao i sprijecio protivnika da zabije gol. Da je Kjosevski bio na golu, garantujem da bi primili minimalno 1 gol iz ove tri sanse.

Sa druge strane golman Celika je imao mnogo vise posla i najzasluzniji je sto se Celik na ovoj sadasnjoj poziciji.Bas fenomenalnim odbranama je sacuvao svoju mrezu ali to ne znaci da je on sad neka klasa. Pavlovic je mrtvi prosjek ove lige, golman koji moze odbraniti nemoguce i onda primiti neki bizaran gol. Sad ga je krenulo, nakon ovih odbrana samopouzdanje mu je na vrhuncu. Kao i citava ekipa Celika i on je u euforiji, tako da samo hladne glave nasi igraci trebaju izaci i uvjeren sam da mozemo ostvariti pobjedu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sri avg 07, 2019 5:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:02 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:18 pm

Svraka nije dogovorio sa tuzlacima, valjda nece kod nas da se uvali.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:27 pm

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:30 pm

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Ne sikiraj se, bit će on još dugo tu. Bez obzira na presudu. Jer on je menadžer, ne administrativni radnik. Pozz.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 5:40 pm

kvalitet je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:30 pm
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Ne sikiraj se, bit će on još dugo tu. Bez obzira na presudu. Jer on je menadžer, ne administrativni radnik. Pozz.
mamba21 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:27 pm
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece
Vi ste protiv toga da Begić i kompanjoni snose posljedice u slučaju da CAS odluči u našu korist? Ne kontam.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 6:04 pm

Rijesi ih doktore
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 6:18 pm

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:40 pm
kvalitet je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:30 pm
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm

Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Ne sikiraj se, bit će on još dugo tu. Bez obzira na presudu. Jer on je menadžer, ne administrativni radnik. Pozz.
mamba21 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:27 pm
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm

Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece
Vi ste protiv toga da Begić i kompanjoni snose posljedice u slučaju da CAS odluči u našu korist? Ne kontam.
Volio bih ja da lete odmah. Al yeben je savez.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 6:35 pm

[quote=Plavanacija post_id=432723 time=1565183212 user_id=869]
Treba ici utakmicu za utakmicom. I naravno bez euforije, jer nas ta euforija toliko puta spusti na zemlju. I dalje mislož da mi titulu ne mozemo uzeti(ugrizao sam se za jezik), i neka pritisak bude na drugima. Polako i smireno idemo kolo za kolom. Ocekujem prosjek na Grbavici 6-7 ljami, stim bi prvi bili u ligi i da dodje generalni sponzor. Ako ste za hajmo vrsiti pritisak da se jug gradi. Bitno je krenuti, sredstva ce se naci. Zamislite da Grbavica udje u 4 kategoriju i da se mogu igrati grupne faze Evropskoh takmicenja. Hajmo samo pozitiva...
[/quote]
Ko ce ba naci sredstva,druze ovi su sposobni samo da nazovu banku za hipotekarni kredit. Sta se zavaravate ,kakva gradnja juga i incijative...pa od decembra nisu sposobni tender sprovesti za odrađen posao krova Istoka. Druga je stvar sto i na najmanju banalnu stvar reagujete i dozivljavate kao nesto pozitivno za klub, kao sto je slanje tuzbe do koje nije smjelo ni da dođe. Taman i da naplatimo participaciju dijela novca to nije dovoljno,posebno nijednom navijacu za osjecaj pratiti klub u Europi.

Kontate li vi il se pravite kolektivno budale da je za njih projekat izgradnje Juzne tribine ravan slanja satelita na Mars. Dajte uozbiljite se i prizivajte titulu jer ste to samo i trazili..

Daaaaj titulu, ostalo i ostali svi u stranu.

I evo i ja je cekam, prizivam bez lazne euforije, jer ce 2 eventualna poraza od vas trenutno nahajcovanih pretvoriti u ponovne pljuvatore svega i svakog u i oko kluba. Mentalitet nam je problem, hocemo sve odma i bez sistema plana i rada.

Kao sto neko rece ako Stilic podbaci par partija i njemu ce strucnjaci naci mahane i reci da se vratio da ganja zenske po sar i zatvara klubove...ni prvi ni zadnji ne bi bio za kojeg ne bi bilo postovanja i podrske.

Mnogi nisu realni sta pisu i pokusavaju..hocemo titulu i svi je cekamo, ali bez laznih ocekivanja , jer su nas osvijestila ocekivanja za ovih 8 do 9 mjeseci rada nekompaktne Uprave.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 6:51 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 6:35 pm
Plavanacija je napisao/la:
sri avg 07, 2019 3:06 pm
Treba ici utakmicu za utakmicom. I naravno bez euforije, jer nas ta euforija toliko puta spusti na zemlju. I dalje mislož da mi titulu ne mozemo uzeti(ugrizao sam se za jezik), i neka pritisak bude na drugima. Polako i smireno idemo kolo za kolom. Ocekujem prosjek na Grbavici 6-7 ljami, stim bi prvi bili u ligi i da dodje generalni sponzor. Ako ste za hajmo vrsiti pritisak da se jug gradi. Bitno je krenuti, sredstva ce se naci. Zamislite da Grbavica udje u 4 kategoriju i da se mogu igrati grupne faze Evropskoh takmicenja. Hajmo samo pozitiva...
Ko ce ba naci sredstva,druze ovi su sposobni samo da nazovu banku za hipotekarni kredit. Sta se zavaravate ,kakva gradnja juga i incijative...pa od decembra nisu sposobni tender sprovesti za odrađen posao krova Istoka. Druga je stvar sto i na najmanju banalnu stvar reagujete i dozivljavate kao nesto pozitivno za klub, kao sto je slanje tuzbe do koje nije smjelo ni da dođe. Taman i da naplatimo participaciju dijela novca to nije dovoljno,posebno nijednom navijacu za osjecaj pratiti klub u Europi.

Kontate li vi il se pravite kolektivno budale da je za njih projekat izgradnje Juzne tribine ravan slanja satelita na Mars. Dajte uozbiljite se i prizivajte titulu jer ste to samo i trazili..

Daaaaj titulu, ostalo i ostali svi u stranu.

I evo i ja je cekam, prizivam bez lazne euforije, jer ce 2 eventualna poraza od vas trenutno nahajcovanih pretvoriti u ponovne pljuvatore svega i svakog u i oko kluba. Mentalitet nam je problem, hocemo sve odma i bez sistema plana i rada.

Kao sto neko rece ako Stilic podbaci par partija i njemu ce strucnjaci naci mahane i reci da se vratio da ganja zenske po sar i zatvara klubove...ni prvi ni zadnji ne bi bio za kojeg ne bi bilo postovanja i podrske.

Mnogi nisu realni sta pisu i pokusavaju..hocemo titulu i svi je cekamo, ali bez laznih ocekivanja , jer su nas osvijestila ocekivanja za ovih 8 do 9 mjeseci rada nekompaktne Uprave.
lol
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 6:58 pm

gg.ba pise da Mujic sudi
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 7:04 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri avg 07, 2019 6:58 pm
gg.ba pise da Mujic sudi
Nisam upamtio da nas je on sakatio u proslosti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija