Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:22 am

Masinovodja je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:19 pm
I ovih 40 sa ankete koji su glasali 2 i vise nek mi se napuse! :D
Banujte ovog indijanca,ako vec niste,citav dan palamudi...nije mi do zivota,jos moram citati ovskve gluposti
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:29 am

A ima li npr u tom ultra svijetu pitanja "odgovornosti" momaka koji vode tribinu, tj ono isto što oni traže od uprave.

Ono da kažu: "jarane, ovaj jug je nekad bio krcat, sad molimo ljude s krajeva tribine da priđu da ne izgledamo ko gostujuća grupa, ljudi nas izbjegavaju, sjever je sve puniji momaka koji su bili redovni ovdje, parole su nam većinski loše, stanje je loše i dijelimo ljude, umjesto da ih spajamo, svaku tekmu naš klub plaća zbog naših baklji..."

Ja bih poštovao bilo šta da su izgovorili da je jug, (najjeftinija tribina) bio pun plavih, pardon, crnih majica i da je grmio. Ok, onda imaš pravo ti nešto zanovijetati. Znači znaš privući ljude, integrisati, vodiš to dobro i imaš legitimitet. Ovako misliš da imaš legitimitet jer stojiš na jugu u C sektoru.

Tužno.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:47 am

a gdje su ljudi na ostalim tribinama? jug, kao i ostatak stadiona je bio krcat jer smo se borili za titulu, igrali fudbal. a gdje smo sad?

za funkcionisanje kluba je potrebna raja na tribinama, a toga iz kola u kolo sve manje.
potrebna je totalna rekonstrukcija fk zeljeznicara, a ako je kad vakat onda je to sad.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:50 am

Ja ne znam sta vi pricate o nasem jugu ali ove sezone sramotna posjeta da nam nema sjevera katastrofa bi bila, pjesme za dzenaze transparenti smijesni, oni se cuju ko da pjevaju sa Vraca i dosli klosari i narkomani balavi da prozivaju upravu... ovo nije jug znamo mi dobro sta je jug i kako je prije bilo, ovo sad su narkomani koje interesuju samo pare veze oni sa jugom nemaju...bolje nam je prazan nego sa onim narkomanima i klosarima...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:00 am

ima li jos iko inf da je vanredna sjednica odrzana u Megamixu ?
Procitah status jednog momka iz "vrha" grupe..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:11 am

Ono koliko moj mozak može dokučiti glupo bi bilo razvaliti klub jer jedan njegov dio ne funkcioniše, ojačati upravu sa par sportsko edukovanih ljudi i okrenuti trenutnu situaciju. Uprava mora da prestane da toliko misli o dnevnim dobitcima već da kuje dugoročne ciljeve zasnovane na zdravim temeljima koje već imamo. Jedini problem trenutne uprave je što ima jako malo sportskih radnika koji su stručni dovoljno da razumiju materiju i koji mogu donjeti sportsku odluku a ne administrativnu. Niko nije bezgrešan pa ni moja majka koja je u mojim očima svetica pa tako ni trenutni saziv uprave mada su po meni više zakazali ostali organi kluba, prije svega članovi skupštine koji nisu animirali svoju snagu dovoljno kako bi se neke grešle spriječile. Velika je greška i nepokretanje klubskog foruma za sve članove koji se mogao organizovati kao produžena skupština i iz kojeg bi se crpilo svo znanje koje navijači posjeduju a koje je ogromno, nisu svi stručni za trenera ali toliko oblasti mora biti pokriveno da bi klub napredovao i rastao onako kako nam svima u srcu stoji da ne postoji profesija koja ne bi bila zastupljena. Krivo su nasavjetovani za forum jer ih je neko slobodno mogu reći prevario da navijači ne žele da se podpisuju u svojim postovima imenom i prezimenom, onaj koji nešto laže i petlja se krije a oni koji čista srca i sa iskrenim namjerama pokušavaju da pomognu će bez problema stati iza svojih izjava. Samo na ovom forumu ima barem 100 ljudi koji bi svojim znanjem mogli doprinjeti da klub već sutra bude znatno jači a ovo nije jedini navijački forum, objediniti navijače na jedno mjesto im mora biti jedan od glavnih zadataka jer se svaki forum gleda pod nekom prizmom.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 5:44 am

vopla je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:00 am
ima li jos iko inf da je vanredna sjednica odrzana u Megamixu ?
Procitah status jednog momka iz "vrha" grupe..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nije bilo nikakve sjednice.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:04 am

Durakovic, Terovic, Imsir i Kemo. Prica se da oni rade protiv Misimovica.
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:28 am

sidro je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:04 am
Durakovic, Terovic, Imsir i Kemo. Prica se da oni rade protiv Misimovica.
Svjestan rad što bi se reklo. Plave koverte stigle navijacima, sad ih strah da zbog njihovog rada da donese poštar koverte...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:59 am

Ma zajebana je ovo situacija bas. Kad se kop okrene protiv uprave, tesko je to. Pogotovo kad znamo da tu ima momaka koji su na svasta spremni. Vrlo lako mozemo ocekivati belaj u Krupi, dolaske na trening, prijetnje clanovima uprave...u takvim uslovima Guardiola sad da dodje sa komplet svojim strucnim stabom ne bi dosao do izrazaja.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:04 am

Opet pitam koji kop, jel to onih 50 balavaca. Nedavno sam bio na gostovanju u Kaknju i to mi je otvorilo oci ko vodi trenutni kop na jugu, pa otac im mogu biti vecini.
Kada starija raja sa sjevera i istoka, osobe koje su se ostvarile u zivotu dignu glas protiv Uprave onda ih treba mjenjati. Nece ba par balavaca biti glasnine od hiljadu ljudi, oni nisu tu radi Zelje i igre oni su tu radi drugih interesa.

Igrace odmah sutra odvesti u Medjugorje ili Kupres maksimalno ih izolovati jos ovih 20 dana a onda do proljeca hladne glave uraditi potpuni remon.

Podrska Upravi
Alea iacta est!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:09 am

Očekujem press konferenciju Uprave oko sportskog dijela Željezničara. Neko mora preuzeti odgovornost za ovo. Najlakše je sve svaliti na Odu, a nimalo nije kriv za ovo stanje. Sva pojačanja promašaj godinama, ako se pogodi s jednim, tri su promašaj. Sada kupite bat tri igrača koja su kvalitet i mogu povesti Želju naprijed. Otvorite kesu, platite nekome...
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:10 am

sidro je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:04 am
Durakovic, Terovic, Imsir i Kemo. Prica se da oni rade protiv Misimovica.
Pa hoce li izaci iko sa tačnim činjeničnim stanjem, KO sabotira?, KO bojkotuje, ŠTA su daljni koraci?

Familiju vam svima je.em.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:12 am

BAR MILIMETAR !
 
Stara-skola
Postovi: 2
Pridružen/a: čet jun 16, 2016 7:58 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:13 am

Uprava napolje!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:26 am

Samo pametno, podrška upravi
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:29 am

Kakve plave koverte sada?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:33 am

Te picke iz opzicije neka izađu i kažu, jeste hoćemo da vodimo klub ja, amar... radićemo to i to. Osvajaćemo trofeje, nastavićemo sa gradnjom... Hoće alu u kurcu. HINJE
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:38 am

alombardo je napisao/la:
pon nov 12, 2018 8:33 am
Te picke iz opzicije neka izađu i kažu, jeste hoćemo da vodimo klub ja, amar... radićemo to i to. Osvajaćemo trofeje, nastavićemo sa gradnjom... Hoće alu u kurcu. HINJE
Ne mogu oni izgraditi wc a ne komplet tribinu, klosari su to a pojedini navijaci pali na njihove rijeci.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:42 am

U glavi mi ostaje moralna dilema... Trebam li opominjat ili pricati jesam li vam govorio?
Jesam.
Necu vise.

Izvol'te.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija